• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łańcuchy z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Łańcuchy z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. XINGTAI TRADE (H. K.) CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  XingTai Trade (H. K.) CO., LTD znajduje się w NingBo, w miejscu o prosperującej gospodarce i dogodnym transporcie. Korporacja założona w 2006 roku specjalizująca się w łańcuchach spawanych, wiązanych, kulkowych, plastikowych, ozdobnych, dla psów, zapinanych, transportowych oraz akcesoriach do łańcuchów, olinowaniu, linach z drutu, kłόdkach, produktach z włókien szklanych i tkanin oraz innych produktach użytkowych i plastikowych. Przyjmujemy zasadę "równości i wzajemnych korzyści, najwyższej uczciwości, zadowolenia, wydajności i praktyki, innowacji".

 2. THENAR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Thenar produkuje i sprzedaje: w linii HANDEX elementy do manewrowania, zaciskania i regulacji, uchwyty, nakrętki, gałki, uchwyty dźwigniowe i wyłączalne, uchwyty przemysłowe, uchwyty mostowe, ograniczniki; w linii FLEXUM łańcuchy nośnie kabli; w linii MODUS cyfrowe wskaźniki pozycji.

 3. ITALSTAMPI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Italstampi działa od 1981 roku w dziedzinie projektowania i produkcji foremników, formowania tworzyw sztucznych i wytłaczania małych elementów metalowych. Jego nowoczesne zakłady zajmują powierzchnię 9 000 m², z czego 5 000 m² osłoniętych. Pogłębiona wiedza, profesjonalizm, automatyzacja produkcji, szybkość reagowania na wymagania klientów składają się na sukces, który pozwolił firmie z czasem osiągnąć stały wzrost.

 4. GELBER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GELBER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Burbach, Niemcy.

 5. O.C.S.A. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma O.C.S.A. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie form, i formowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Senago, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Drut sprężynowy, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Części z drutu zginanego, łańcuchy ze stali nierdzewnej, łańcuchy zgrzewane, i Szakle. Ma siedzibę w Monheim, Niemcy.

 2. CMPLAST

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma CMPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Polietylen, Przekładnie zębate, Poliamid, poliwęglan, polipropylen, Polietylen, obróbka cnc, frezowanie cnc, i toczenie cnc. Ma siedzibę w Dlugie, Polska.

 3. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja łańcuchów o profilu okrągłym i wyrobów żelaznych: łańcuchów do rozrzutników obornika, łańcuchów do wózków załadowczych, przenośników łańcuchowych, łańcuchów rzeźniczych o długości 50 m. Sposoby wykonania: ocynkowana galwanicznie lub nierdzewna stal szlachetna (1.4571), łańcuchy jakościowe (o profilu okrągłym DIN 763, DIN 766, DIN 32891, DIN 32895), łańcuchy dźwigowe (DIN 5684-5, EN 818-7), łańcuchy rolnicze, łańcuchy do przyjmowania obciążenia (łańcuchy mocujące DIN 695 oraz EN 818-2), łańcuchy nierdzewne, łańcuchy węzłowe, łańcuchy z tw. sztucznych, spawane łańcuchy o pr.okrągł.

 4. EREDI DI COLOMBO LUIGI SNC

  Włochy

  Założona w 1961 r. firma Eredi di Colombo Luigi de Riva Lucia e Figli jest rodzinnym przedsiębiorstwem rzemieślniczym wyspecjalizowanym w formowaniu tworzyw sztucznych.

 5. DÖRNER & HELMER GMBH

  Niemcy

  Firma DÖRNER & HELMER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Urmitz, Niemcy.

 1. HABASIT GMBH

  Austria

  Firma HABASIT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU

  Szwajcaria

  Firma MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hasle-Rüegsau, Szwajcaria.

 1. MURRPLASTIK AG

  Szwajcaria

  Firma MURRPLASTIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Willisdorf, Szwajcaria.

 2. CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG

  Niemcy

  Firma CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy żelazne i stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z metali kolorowych, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, łańcuszki do zegarka, i Łańcuchy z metali kolorowych. Ma siedzibę w Ötisheim, Niemcy.

 3. HELVOET

  Belgia

  Firma HELVOET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, część zamienna samochodowa, i Elementy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lommel, Belgia.

 4. FHP VILEDA

  Belgia

  Firma FHP VILEDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Ma siedzibę w Verviers, Belgia.

 5. RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN

  Niemcy

  Firma RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny budowlane, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Koła i rolki, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny budowlane, i Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Kreuztal, Niemcy.

 6. ACCADIPLAST SRL

  Włochy

  Firma ACCADIPLAST SRL, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Kształtowanie tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Bassano del Grappa (VI), Włochy.

 7. CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO

  Włochy

  Firma CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy specjalne, na zlecenie, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, i Łańcuchy specjalne, na zlecenie. Ma siedzibę w Cadriano Di Granarolo (Bo), Włochy.

 8. DINAMIC BENELUX

  Belgia

  Firma DINAMIC BENELUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Opakowania na żywność. Ma siedzibę w Aalst, Belgia.

 1. MACCHI PLAST S.R.L.

  Włochy

  Firma MACCHI PLAST S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Locate Varesino, Włochy.

 2. GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z gumy, i części zamienne. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 3. PLASTICWORK S.R.L.

  Włochy

  Firma PLASTICWORK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Desenzano Del Garda, Włochy.

 4. ABA S.R.L.

  Włochy

  Firma ABA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lainate, Włochy.

 5. STEMPLAST

  Włochy

  Firma STEMPLAST, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Villaverla, Włochy.

 6. ELPAS S.R.L.

  Włochy

  Firma ELPAS S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Pozzolengo, Włochy.

 7. SABER PLAST ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma SABER PLAST ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Solbiate Con Cagno, Włochy.

 8. LANSON S.R.L.

  Włochy

  Firma LANSON S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, i Formowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Besozzo, Włochy.

 9. TERMOFORMATURA DI RIVADOSSI STEFANO

  Włochy

  Firma TERMOFORMATURA DI RIVADOSSI STEFANO, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 10. CABELL S.R.L.

  Włochy

  Firma CABELL S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Poviglio, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Łańcuchy z tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1657 Przedsiębiorstwa