• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łańcuchy z metali kolorowych

Wyniki dla

Łańcuchy z metali kolorowych - Import eksport

 1. FÖRDERTECHNIK WIDANI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FÖRDERTECHNIK WIDANI GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z metali kolorowych. Ma siedzibę w Roth, Niemcy.

 2. ZURRFIX AG

  Szwajcaria

  Firma ZURRFIX AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z metali kolorowych. Ma siedzibę w Sursee, Szwajcaria.

 3. CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG

  Niemcy

  Firma CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy żelazne i stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z metali kolorowych, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, łańcuszki do zegarka, i Łańcuchy z metali kolorowych. Ma siedzibę w Ötisheim, Niemcy.

 4. AZMET SP J.

  Polska

  Firma AZMET SP J., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z metali kolorowych, Śruby i nakrętki, Łańcuchy z metali kolorowych, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Radom, Polska.

 5. PARSONS CHAIN CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PARSONS CHAIN CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z metali kolorowych. Ma siedzibę w Stourport-On-Severn, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELEVATOR & CONVEYOR CHAIN CO. LIMITED(THE)

  Zjednoczone Królestwo

 2. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju i produkcji elementów z żeliwa aluminiowego. Złączki rurowe firmy Arens mają różnorodne zastosowanie i wyznaczyły nowe standardy jakości i wzornictwa. Nasze produkty wywarzamy zgodnie z regulacjami dyrektywy RoHS i rozporządzenia REACH, wdrażając zakładzie produkcyjnym w Iserlohn certyfikowany system zarządzania jakością. Do grona naszych klientów należą wiodące na świecie przedsiębiorstwa z różnych branż. Oferujemy również bardzo chętnie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie opracujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania i produkty na zamówienie. Łatwy montaż w krótkim czasie. Złącza rurowe Arens można montować bez użycia specjalnych narzędzi i bez konieczności spawania, na przykład, jako poręcze maszynowe, na platformach roboczych lub jako systemy prętów podporowych w autobusach i pociągach. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stopów aluminium zgodnych z normą DIN, które zapewniają maksymalną stabilność i trwałą odporność na korozję przy niewielkim ciężarze własnym.

 3. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Posa Tubi produkuje i sprzedaje drobne urządzenia i węże do niskiego, średniego, wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia. Dostarczamy węże hydrauliczne do wysokiego ciśnienia, oferując usługi w prowincji Brescia i w okolicach Bergamo, Mediolanu, Trydentu, Werony i Wenecji. Działamy w całych Włoszech, dzięki efektywnej sieci zarządzania organizacją, kontaktom i dostawom. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy akcesoriów.

 4. ALUMINIUMWERK UNNA AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUMINIUMWERK UNNA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, profile aluminiowe, rury aluminiowe, pręty aluminiowe, przewody specjalne, Rury aluminiowe, i profile aluminiowe. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 5. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty z metali kolorowych, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, nickel alloys bars, nickel alloys, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, i metalurgia. Ma siedzibę w Amblainville, Francja.

 1. ALL METAL ZAKLAD TOKARSKO-SPAWALNICZY

  Polska

  Firma ALL METAL ZAKLAD TOKARSKO-SPAWALNICZY, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Sopot, Polska.

 2. LANCIANO

  Włochy

 1. PRESTIJ ALUMINYUM SAN TIC LTD STI

  Turcja

 2. TMC BERARDO S.R.L.

  Włochy

  Firma TMC BERARDO S.R.L., roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Busca, Włochy.

 3. F.LLI ANNUNZIATA S.R.L.

  Włochy

 4. ALUROMA S.R.L.

  Włochy

 5. PROFIL.MET S.R.L.

  Włochy

 6. CZESWINSKI ZAKLAD SLUSARSKO-MECHANICZNY

  Polska

  Firma CZESWINSKI ZAKLAD SLUSARSKO-MECHANICZNY, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Kolbudy Dolne, Polska.

 7. IN.TECH. S.R.L.

  Włochy

 8. ASTRO - T.S.C. DEPART S.R.L.

  Rumunia

 1. VITALE GIUSEPPE

  Włochy

 2. METALTUBI DI GERMANO CONSIGLIO & C. S.A.S.

  Włochy

 3. ALUMOTION S.R.L.

  Włochy

 4. SIALLWOOD S.R.L.

  Włochy

 5. ADRIATICA METALLI FERRAMENTA

  Włochy

 6. PATENTUS S.A. ZAKLAD PRODUKCYJNY, HURTOWNIA STALI

  Polska

  Firma PATENTUS S.A. ZAKLAD PRODUKCYJNY, HURTOWNIA STALI, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Jankowice K. Pszczyny, Polska.

 7. F.T. PROFILI ALLUMINIO INDUSTRIALI S.R.L.

  Włochy

 8. ZEMO ZAKLAD ELEKTROMECHANIKI OGÓLNEJ JANUSZ KEDZIORA

  Polska

  Firma ZEMO ZAKLAD ELEKTROMECHANIKI OGÓLNEJ JANUSZ KEDZIORA, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Szczecin, Polska.

 9. DE.MAL S.P.A.

  Włochy

 10. PLASTVETRO S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo