• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łańcuchy z metali kolorowych

Wyniki dla

Łańcuchy z metali kolorowych - Import eksport

 1. FÖRDERTECHNIK WIDANI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FÖRDERTECHNIK WIDANI GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z metali kolorowych. Ma siedzibę w Roth, Niemcy.

 2. ZURRFIX AG

  Szwajcaria

  Firma ZURRFIX AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z metali kolorowych. Ma siedzibę w Sursee, Szwajcaria.

 3. CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG

  Niemcy

  Firma CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy żelazne i stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z metali kolorowych, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, łańcuszki do zegarka, i Łańcuchy z metali kolorowych. Ma siedzibę w Ötisheim, Niemcy.

 4. AZMET SP J.

  Polska

  Firma AZMET SP J., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z metali kolorowych, Śruby i nakrętki, Łańcuchy z metali kolorowych, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Radom, Polska.

 5. PARSONS CHAIN CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PARSONS CHAIN CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z metali kolorowych. Ma siedzibę w Stourport-On-Severn, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELEVATOR & CONVEYOR CHAIN CO. LIMITED(THE)

  Zjednoczone Królestwo

 2. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju i produkcji elementów z żeliwa aluminiowego. Złączki rurowe firmy Arens mają różnorodne zastosowanie i wyznaczyły nowe standardy jakości i wzornictwa. Nasze produkty wywarzamy zgodnie z regulacjami dyrektywy RoHS i rozporządzenia REACH, wdrażając zakładzie produkcyjnym w Iserlohn certyfikowany system zarządzania jakością. Do grona naszych klientów należą wiodące na świecie przedsiębiorstwa z różnych branż. Oferujemy również bardzo chętnie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie opracujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania i produkty na zamówienie. Łatwy montaż w krótkim czasie. Złącza rurowe Arens można montować bez użycia specjalnych narzędzi i bez konieczności spawania, na przykład, jako poręcze maszynowe, na platformach roboczych lub jako systemy prętów podporowych w autobusach i pociągach. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stopów aluminium zgodnych z normą DIN, które zapewniają maksymalną stabilność i trwałą odporność na korozję przy niewielkim ciężarze własnym.

 3. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Posa Tubi produkuje i sprzedaje drobne urządzenia i węże do niskiego, średniego, wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia. Dostarczamy węże hydrauliczne do wysokiego ciśnienia, oferując usługi w prowincji Brescia i w okolicach Bergamo, Mediolanu, Trydentu, Werony i Wenecji. Działamy w całych Włoszech, dzięki efektywnej sieci zarządzania organizacją, kontaktom i dostawom. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy akcesoriów.

 4. ALUMINIUMWERK UNNA AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUMINIUMWERK UNNA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, profile aluminiowe, rury aluminiowe, pręty aluminiowe, przewody specjalne, Rury aluminiowe, i profile aluminiowe. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 5. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty z metali kolorowych, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, nickel alloys bars, nickel alloys, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, i metalurgia. Ma siedzibę w Amblainville, Francja.

 1. MARIOLI SERVICE

  Włochy

 2. F.LLI TONGIORGI

  Włochy

 1. IDROTHERM 2000 S.P.A.

  Włochy

 2. METAL SUD S.R.L.

  Włochy

 3. KOWALSTWO ARTYSTYCZNE I SLUSARSTWO USLUGOWE

  Polska

  Firma KOWALSTWO ARTYSTYCZNE I SLUSARSTWO USLUGOWE, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Czestochowa, Polska.

 4. CSM TUBE S.P.A.

  Włochy

 5. TECNOFINESTRA S.R.L.

  Włochy

 6. LACBRAGA - TERMOLACADO DE PERFIL DE ALUMINIO, S.A.

  Portugalia

 7. SIDERTRE S.R.L.

  Włochy

 8. PRZEDSIEBIORSTWOSWIELOBRANZOWE PERFEKT-METAL - ZAKLAD PRODUKCYJNY

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWOSWIELOBRANZOWE PERFEKT-METAL - ZAKLAD PRODUKCYJNY, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Bydgoszcz, Polska.

 1. TMC BERARDO S.R.L.

  Włochy

  Firma TMC BERARDO S.R.L., roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Busca, Włochy.

 2. HYDRO-MAX S.C.

  Polska

  Firma HYDRO-MAX S.C., roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Przeclaw, Polska.

 3. ALL PA.CO. S.R.L.

  Włochy

 4. VIC S.R.L.

  Włochy

 5. SILP DI A. LAURETI & F. S.N.C.

  Włochy

 6. SAPA PROFILI S.R.L.

  Włochy

 7. PRZEDSIEBIORSTWOSWIELOBRANZOWE GOBO

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWOSWIELOBRANZOWE GOBO, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Koszalin, Polska.

 8. OLIMPIA 80 S.R.L.

  Włochy

 9. PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWE A.J.M. ZAKLAD PRODUKCYJNY

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWE A.J.M. ZAKLAD PRODUKCYJNY, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Blacha i taśma żelazna, Rury z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Bielawa, Polska.

 10. ADRIATICA METALLI FERRAMENTA

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo