• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łańcuchy specjalne- na zlecenie

Wyniki dla

Łańcuchy specjalne- na zlecenie - Import eksport

 1. DOLZAMET

  Polska

  Fabryka Łańcuchów produkcja łańcuchów specjalnych i rolniczych dla motoryzacji górnictwa rolnictwa .Produkcja konstrukcji stalowychCynkowanie Galwaniczne Hartowanie nawęglanie stali

 2. MAKELSAN CHAIN

  Turcja

  Firma MAKELSAN CHAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy specjalne, na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Strzemiona, industrial conveyor chains, special purpose chains, Conveyor chains, i Strzemiona. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. ROSA CATENE S.P.A.

  Włochy

  Firma ROSA CATENE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy specjalne, na zlecenie, łańcuch napędowy, łańcuchy przemysłowe, Łańcuchy specjalne, na zlecenie, i scraping chain. Ma siedzibę w Calolziocorte, Włochy.

 4. TRANS-COM

  Holandia

  Firma TRANS-COM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja, Łańcuchy specjalne, na zlecenie, Kontenery metalowe, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja, i Łańcuchy specjalne, na zlecenie. Ma siedzibę w Harderwijk, Holandia.

 5. CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO

  Włochy

  Firma CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy specjalne, na zlecenie, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, i Łańcuchy specjalne, na zlecenie. Ma siedzibę w Cadriano Di Granarolo (Bo), Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHANGZHOU JUYUAN CHAIN TRANSMISSION CO.,LTD

  Chiny

  Firma CHANGZHOU JUYUAN CHAIN TRANSMISSION CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy specjalne, na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach łańcuchy, i łańcuch napędowy. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

 2. HNS MUSZAKI FEJLESZTO KFT

  Węgry

  Firma HNS MUSZAKI FEJLESZTO KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy specjalne, na zlecenie, i Łańcuchy specjalne, na zlecenie. Ma siedzibę w Gyor, Węgry.

 3. KLEIN GMBH

  Niemcy

  Firma KLEIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy specjalne, na zlecenie, i Łańcuchy specjalne, na zlecenie. Ma siedzibę w Sprockhövel, Niemcy.

 4. JHONNY

  Wenezuela

  Firma JHONNY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łańcuchy specjalne, na zlecenie. Ma siedzibę w Jhonny, Wenezuela.

 5. INCOMIMEX S.L.

  Hiszpania

  Firma INCOMIMEX S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy specjalne, na zlecenie. Ma siedzibę w Gatika, Hiszpania.

 1. ZIMAS ZINCIR VE MAKINE SANAYI TICARET A S

  Turcja

 2. DR LABEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Dr. LABEL to laboratorium specjalizujące się w produkcji precyzyjnych kosmetyków z siedzibą w Paryżu, we Francji. Wybieramy najszlachetniejsze surowce, gwarantując jednocześnie doskonałą identyfikowalność. W całym procesie produkcji ściśle przestrzegamy dobrych praktyk wytwarzania kosmetyków. Niezależnie więc od tego, czy chcą Państwo stworzyć markę niszową, ekologiczną, czy też luksusową markę kosmetyczną, nasz zespół ekspertów wsłucha się w Państwa projekty i specyfikę rynku. Współpraca ramię w ramię, współpraca z Dr. Label ułatwia Państwa pracę! My zajmujemy się całą produkcją, a Państwo sprzedają! Dla wielu z nas stworzenie marki to odwieczne marzenie... Nasza koncepcja? Oferować Państwu innowacyjne produkty z naszej białej gamy, a pozostanie Państwu jedynie dobranie elementów marketingowych, aby jak najszybciej stworzyć swoją markę; Stworzyć unikalne produkty: Dr Label proponuje Państwu usługę tworzenia produktów na zamówienie: istotnie, możemy pracować razem zgodnie z Państwa życzeniami w zakresie zasobów, tekstur, wizualizacji. Jest to dobry sposób na wyróżnienie się wśród konkurencji poprzez posiadanie nowego asortymentu dla swoich klientów. Mamy na uwadze kompromis między jakością naszych produktów (poprzez testy, ocenę, projektowanie, regulację, projektowanie) & opakowaniem, produkcją oraz konfekcjonowaniem.

 1. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH jest zaufanym dostawcą łańcuchów napędowych, przekładniowych, dźwigowych, kół zębatych i różnych zastosowań specjalnych. Doświadczenie i kompetencja gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów. Korzystaj z naszych usług od samego początku: od konsultacji i doboru komponentów dostosowanych do Twoich potrzeb, aż do zakończenia produkcji wyrobu. Od łańcuchów specjalnych po koła łańcuchowe i wszelkiego rodzaju łańcuchy na zamówienie - oferujemy Państwu szeroką gamę produktów standardowych, jak również indywidualne, kompletne rozwiązania dostosowane do wymagań każdego indywidualnego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zgodności z obowiązującymi normami DIN gwarantujemy Państwu pierwszorzędne produkty naszej firmy. Niezależnie od aktualnego stopnia zadowolenia naszych klientów, stale zwiększamy jakość, solidność i wydajność naszych wyrobów.

 2. CHARRIER PARFUMS

  Francja

  Verified by europages badge

  CHARRIER PARFUMS, francuska firma perfumeryjna założona w 1888 roku, zlokalizowana w Vallauris, w pobliżu Grasse, światowej stolicy perfumerii. Jesteśmy oryginalnym twórcą i liderem w tworzeniu ZESTAWÓW MINIATUR PERFUM. Oferujemy pełną gamę miniatur pakowanych w prestiżowe pudełka upominkowe, jak również gamę sprayów Eau de Parfum oraz gamę PARFUMS Z PROWANSJI. Nasze perfumy są rozprowadzane w ponad 50 krajach: do domów towarowych, perfumerii, serwisów e-commerce, Duty Free... We Francji mamy stoisko m.in. w Galeries Lafayette Haussmann w Paryżu. Prowadzimy działalność kompleksową, od tworzenia perfum po pakowanie. Wszystkie etapy produkcji odbywają się w naszej fabryce. Używamy wysokiej jakości esencji z Grasse. W zakresie opakowań współpracujemy głównie z najlepszymi francuskimi producentami. Gwarantujemy produkt najwyższej jakości, MADE IN FRANCE.

 3. FLORALPINA - COMPLÉMENTS ALIMENTAIRES

  Francja

  Verified by europages badge

  Laboratorium francuskie Floralpina specjalizuje się w opracowywaniu & produkcji suplementów diety dla ludzi i zwierząt. Od 35 lat, naszym zadaniem jest wychodzenie naprzeciw Twoim specyficznym potrzebom w zakresie BIAŁEJ ETYKIETY, PRODUKCJI NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE, OPRACOWYWANIA I KONFEKCJI, czy też DYSTRYBUCJI NASZYCH PRODUKTÓW. Dzięki naszej ekspertyzie & know how, oferujemy wsparcie, zgodnie z życzeniami klienta. Posiadamy gamę suplementów diety opracowaną na bazie roślin, witamin, najważniejszych minerałów, w różnych postaciach galenowych (kapsułki żelatynowe, kapsułki, proszek, płyny, tabletki) & opatrzoną certyfikatem BIO przez Ecocert. Nasz katalog obejmuje: sen, zdrowie kobiet, odporność, trawienie, uroda, zdrowie psychiczne, stawy… Floralpina należy do Krajowego Związku Suplementy Diety (SYNADIET). Spełniamy wymagania dobrych praktyk produkcyjnych & kontroli jakości. Jako członek CITEO, zapewniamy ponowne użycie & recykling naszych opakowań.

 4. LOBO S.P.A.

  Włochy