• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łańcuchy przewozowe

Wyniki dla

Łańcuchy przewozowe - Import eksport

 1. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH jest zaufanym dostawcą łańcuchów napędowych, przekładniowych, dźwigowych, kół zębatych i różnych zastosowań specjalnych. Doświadczenie i kompetencja gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów. Korzystaj z naszych usług od samego początku: od konsultacji i doboru komponentów dostosowanych do Twoich potrzeb, aż do zakończenia produkcji wyrobu. Od łańcuchów specjalnych po koła łańcuchowe i wszelkiego rodzaju łańcuchy na zamówienie - oferujemy Państwu szeroką gamę produktów standardowych, jak również indywidualne, kompletne rozwiązania dostosowane do wymagań każdego indywidualnego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zgodności z obowiązującymi normami DIN gwarantujemy Państwu pierwszorzędne produkty naszej firmy. Niezależnie od aktualnego stopnia zadowolenia naszych klientów, stale zwiększamy jakość, solidność i wydajność naszych wyrobów.

 2. BRANDAU GELENKKETTEN GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pracujemy indywidualnie zgodnie z wymaganiami klienta, a zdobyta przez ponad 35 lat działalności wiedza oraz wysoka motywacja naszych pracowników są do Państwa dyspozycji. Specjalizujemy się zwłaszcza w łańcuchach przenośnikowych, stalowych łańcuchach ogniwowych do przenośników również w wersji odpornej na rdzę i kwas, łańcuchach przenośnikowych tulejowych, łańcuchach z wydrążonymi sworzniami, łańcuchach do pieców piekarniczych, łańcuchach taśm sitowych, łańcuchach klinowych. BRANDAU Gelenkketten zapewnia odpowiedni łańcuch do każdego zastosowania - zgodnie z normami DIN lub ISO - według specyfikacji, rysunków i szkiców - zgodnie z naszymi fabrycznymi zoptymalizowanymi standardami jakości - również w wersjach odpornych na rdzę i kwasy. Krótke terminy dostawy i dobry stosunek ceny do wydajności. Nasza zoptymalizowana produkcja w Europie umożliwia nam elastyczne reagowanie na wymagania dotyczące terminów.

 3. BECHTEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dostawca czerpaków do podnośników, pasów do podnośników, śrub talerzowych, łańcuchów akumulacyjnych, łańcuchów widełkowych, kół zębatych, wałków powrotnych, ślimaków transportowych, łożysk środkowych, spiral transportowych

 4. ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przenośniki taśmowe, Łańcuchy przewozowe, Łańcuchy, Kompensatory, Przenośniki taśmowe, Łańcuchy przewozowe, screw-type conveyors, Łańcuchy, i Kompensatory. Ma siedzibę w Traiskirchen, Austria.

 5. EL ROMANO MEGA SOLUTIONS ROMAN SOBKOWIAK

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma EL ROMANO MEGA SOLUTIONS ROMAN SOBKOWIAK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport towarów. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy przewozowe, Transport samochodowy, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Transport lotniczy towarowy, Frachtowce - transport morski, transport ekspresowy, Special transport, Express delivery service, i Transport ADR. Ma siedzibę w Dominowo, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASCB

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ASCB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy przewozowe, Łańcuchy przewozowe, agencja transportowa, Chains used in the transport industry, i ciężarówka do transportu przemysłowego. Ma siedzibę w Meaux, Francja.

 2. RUD KETTEN RIEGER & DIETZ GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  RUD Ketten Rieger & Dietz GmbH and Co. KG została założona w 1875 roku przez Carla Riegera i Friedricha Dietza w Aalen w Szwabii. Grupa RUD, której główne ośrodki rozwoju i produkcji znajdują się w Aalen, działająca na całym świecie, jest niemieckim think tankiem oferującym przyszłościowe rozwiązania problemów z systemami łańcuchowymi i komponentami do szerokiego zakresu zastosowań: Przy podnoszeniu, przemieszczaniu, ciągnięciu, prowadzeniu lub przenoszeniu nasze systemy zawiesi RUD, systemy łańcuchowe wciągników RUD i systemy przenośników RUD gwarantują jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. W śniegu i lodzie, a nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych, nasze łańcuchy antypoślizgowe RUD i Erlau umożliwiają bezpieczną jazdę, dzięki ich innowacyjnym systemom montażu i trwałości. Nasze łańcuchy ochronne do opon RUD i Erlau są używane do ochrony bieżnika i boków kół maszyn do robót ziemnych. Kierując się ideą uniwersalnego wzornictwa, Erlau Object Equipment definiuje standardy w zakresie jakości, funkcjonalności i ergonomii.

 3. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja łańcuchów o profilu okrągłym i wyrobów żelaznych: łańcuchów do rozrzutników obornika, łańcuchów do wózków załadowczych, przenośników łańcuchowych, łańcuchów rzeźniczych o długości 50 m. Sposoby wykonania: ocynkowana galwanicznie lub nierdzewna stal szlachetna (1.4571), łańcuchy jakościowe (o profilu okrągłym DIN 763, DIN 766, DIN 32891, DIN 32895), łańcuchy dźwigowe (DIN 5684-5, EN 818-7), łańcuchy rolnicze, łańcuchy do przyjmowania obciążenia (łańcuchy mocujące DIN 695 oraz EN 818-2), łańcuchy nierdzewne, łańcuchy węzłowe, łańcuchy z tw. sztucznych, spawane łańcuchy o pr.okrągł.

 4. CPL INDUSTRIE

  Belgia

  Od 2002 roku CPL produkuje łańcuchy całkowicie dostosowane do potrzeb naszych klientów, a nie produkty "standardowe". Łańcuchy do przeładunku dla każdego typu branży, szczególnie tych, które wymagają wytrzymałości w ekstremalnych warunkach obciążenia, korozji, ścierania i wysokich temperatur. Zwłaszcza dla hutnictwa projektujemy i wykonujemy łańcuchy do transporterów, przenośników i obracarek dla kuźni. Konserwacja pras Raskin i renowacja istniejących instalacji.

 5. BIMAC SRL

  Włochy

  Zakres działalności firmy Bimac: obsługa produktów przychodzących i wychodzących, przenoszenie produktów ukończonych oraz surowców przez maszynę. Zindywidualizowane rozwiązanie wszelkich wymagań operacyjnych.

 1. GRONEMEYER MASCHINENFABRIK GMBH & CO.

  Niemcy

  Planowanie, realizacja, zarządzanie projektem, serwis - od wspólnego planowania do uruchomienia, doświadczenie naszych zespołów inżynieryjnych i instalacyjnych jest do Państwa dyspozycji. Nasze systemy przenośnikowe są stosowane do wewnętrznego przepływu materiałów w towarach jednostkowych, jak również do łączenia maszyn produkcyjnych. Dostarczamy kompletne systemy przenośników m.in. dla przemysłu spożywczego, napojów, szklarskiego i chemicznego.

 2. FÖRDERTEC GMBH

  Niemcy

  Firma FörderTec GmbH zajmuje się szeroko pojętą technologią systemów przenośnikowych dla osadów ściekowych, drewna (zrębki, odpady drzewne, wióry drzewne), popiołu i żużla.

 1. KETTEN WÄLDER GMBH

  Niemcy

  Firma KETTEN WÄLDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Łańcuchy przewozowe, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Łańcuchy przewozowe, łańcuchy ze stali nierdzewnej, i Szakle. Ma siedzibę w Bad Endorf, Niemcy.

 2. AHCT LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AHCT LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przewozowe. Jest również obecna w dziedzinach transport towarów, transport międzynarodowy, logistyka, i składowanie. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 3. INCOMIMEX S.L

  Hiszpania

  Firma INCOMIMEX S.L, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przewozowe. Jest również obecna w dziedzinach drive chains. Ma siedzibę w Gatika, Hiszpania.

 4. PROFI-TEC ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma PROFI-TEC ANTRIEBSTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy przewozowe, łańcuchy tulejkowe, łańcuchy drabinkowe tulejkowe do przekładni, i Łańcuchy przewozowe. Ma siedzibę w Offenbach / Queich, Niemcy.

 5. ENGMEC GMBH

  Niemcy

  Firma ENGMEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przewozowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska kulkowe, Flyer chains, Łożyska kulkowe, Rolki nośne, i Steel link chains for conveying technology. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 6. VIRGINIO NASTRI S.R.L.

  Włochy

  Firma VIRGINIO NASTRI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Łańcuchy przewozowe, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Łańcuchy przewozowe, i przenośniki rolkowe dla mechanicznych przenośników towarowych. Ma siedzibę w Arzignano, Włochy.

 7. TLN

  Holandia

  Firma TLN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przewozowe. Jest również obecna w dziedzinach usługi z zakresu logistyki, przyczepy do transportu towarów, szybki transport drogowy towarów, i spedycja krajowa i międzynarodowa. Ma siedzibę w Zoetermeer, Holandia.

 8. A.R.C.E.M.I. IMPIANTI S.R.L.

  Włochy

  Firma A.R.C.E.M.I. IMPIANTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy przewozowe, Przenośniki podwieszone i podłogowe, Łańcuchy przewozowe, Przenośniki podwieszone i podłogowe, instalacje do podnoszenia, i przenośniki pionowe kubełkowe. Ma siedzibę w Mattarello Di Trento, Włochy.

 1. GOVONI HANDLING SYSTEMS SRL

  Włochy

  Firma GOVONI HANDLING SYSTEMS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy przewozowe, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Łańcuchy przewozowe, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, i screw-type conveyors. Ma siedzibę w Cento, Włochy.

 2. KÖBO-DONGHUA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KÖBO-DONGHUA GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy przewozowe, bush handling chains, i Łańcuchy przewozowe. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 3. IMCOS SRL

  Włochy

  Firma IMCOS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przewozowe. Jest również obecna w dziedzinach oleodynamiczne podnośniki do podnoszenia towarów, przenośniki płytowe do wiórów metalowych, przenośniki pionowe kubełkowe, i taśmy do przenośników i podnośników. Ma siedzibę w Casatisma, Włochy.

 4. DITTON DRIVING CHAIN FACTORY

  Łotwa

  Firma DITTON DRIVING CHAIN FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy przewozowe, bush handling chains, Roller chains, i Łańcuchy przewozowe. Ma siedzibę w Daugavpils, Łotwa.

 5. ROTA ZINCIR TEKNOLOJILERI

  Turcja

  Firma ROTA ZINCIR TEKNOLOJILERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przewozowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. THIELE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma THIELE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy skrobaczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy przewozowe, Oil cake, lifting equipment, Łańcuchy przewozowe, i Płyta metalowa. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 7. MASCHINENFABRIK HERMANN FRANZ GMBH

  Niemcy

  Firma MASCHINENFABRIK HERMANN FRANZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przewozowe. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy miedziane, przenośniki pionowe kubełkowe, i przenośniki łańcuchowe. Ma siedzibę w Korschenbroich, Niemcy.

 8. RENOLD GMBH

  Niemcy

  Firma RENOLD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przewozowe. Ma siedzibę w Einbeck, Niemcy.

 9. LOTRAFF

  Luksemburg

  Firma LOTRAFF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przewozowe. Jest również obecna w dziedzinach przewoźnicy drogowi, magazynowanie towarów, logistyka, i transport ciężarowy. Ma siedzibę w Dudelange, Luksemburg.

 10. GAMBAROTTA GSCHWENDT S.R.L.

  Włochy

  Firma GAMBAROTTA GSCHWENDT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przewozowe. Jest również obecna w dziedzinach zautomatyzowane urządzenia do magazynowania, przenośniki pionowe kubełkowe, mechaniczne przenośniki ślimakowe dla wewnętrznego transportu towarów, i pneumatyczne przenośniki kubełkowe dla wewnętrznego transportu towarów. Ma siedzibę w Trento, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo