• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łańcuchy przewozowe

Wyniki dla

Łańcuchy przewozowe - Import eksport

 1. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH jest zaufanym dostawcą łańcuchów napędowych, przekładniowych, dźwigowych, kół zębatych i różnych zastosowań specjalnych. Doświadczenie i kompetencja gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów. Korzystaj z naszych usług od samego początku: od konsultacji i doboru komponentów dostosowanych do Twoich potrzeb, aż do zakończenia produkcji wyrobu. Od łańcuchów specjalnych po koła łańcuchowe i wszelkiego rodzaju łańcuchy na zamówienie - oferujemy Państwu szeroką gamę produktów standardowych, jak również indywidualne, kompletne rozwiązania dostosowane do wymagań każdego indywidualnego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zgodności z obowiązującymi normami DIN gwarantujemy Państwu pierwszorzędne produkty naszej firmy. Niezależnie od aktualnego stopnia zadowolenia naszych klientów, stale zwiększamy jakość, solidność i wydajność naszych wyrobów.

  Witryna www Open In New icon
 2. BECHTEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dostawca czerpaków do podnośników, pasów do podnośników, śrub talerzowych, łańcuchów akumulacyjnych, łańcuchów widełkowych, kół zębatych, wałków powrotnych, ślimaków transportowych, łożysk środkowych, spiral transportowych

  Witryna www Open In New icon
 3. BRANDAU GELENKKETTEN GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pracujemy indywidualnie zgodnie z Twoimi wymaganiami i wiedzą zdobytą przez ponad 35 lat działalności oraz dyspozycyjności naszych zmotywowanych pracowników. Specjalizujemy się zwłaszcza w łańcuchach przenośników, ogniwowych łańcuchach stalowych do przenośników w konstrukcji odpornej na rdzę i kwas, łańcuchach przenośnych tulejowych, łańcuchach z wydrążonymi śrubami, łańcuchach piekarników, łańcuchach ekranowych, łańcuchach napędowych. BRANDAU Gelenkketten zapewnia odpowiedni łańcuch do każdego zastosowania - zgodnie z normami DIN lub ISO - według specyfikacji, rysunków i szkiców - zgodnie z naszymi zoptymalizowanymi standardami jakości - również w wykonaniach odpornych na rdzę i kwasy. Krótke terminy dostawy i dobry stosunek ceny do wydajności. Nasza zoptymalizowana produkcja w Europie pozwala nam elastycznie reagować na wymagania dotyczące terminów wykonania.

  Witryna www Open In New icon
 4. ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK

  Austria

  Verified by europages badge
 5. ASCB

  Francja

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AHCT LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge
 2. FORCE KETTEN GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. RUD KETTEN RIEGER & DIETZ GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  RUD Ketten Rieger & Dietz GmbH and Co. KG została założona w 1875 roku przez Carla Riegera i Friedricha Dietza w Aalen w Szwabii. Grupa RUD, której główne ośrodki rozwoju i produkcji znajdują się w Aalen, działająca na całym świecie, jest niemieckim think tankiem oferującym przyszłościowe rozwiązania problemów z systemami łańcuchowymi i komponentami do szerokiego zakresu zastosowań: Przy podnoszeniu, przemieszczaniu, ciągnięciu, prowadzeniu lub przenoszeniu nasze systemy zawiesi RUD, systemy łańcuchowe wciągników RUD i systemy przenośników RUD gwarantują jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. W śniegu i lodzie, a nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych, nasze łańcuchy antypoślizgowe RUD i Erlau umożliwiają bezpieczną jazdę, dzięki ich innowacyjnym systemom montażu i trwałości. Nasze łańcuchy ochronne do opon RUD i Erlau są używane do ochrony bieżnika i boków kół maszyn do robót ziemnych. Kierując się ideą uniwersalnego wzornictwa, Erlau Object Equipment definiuje standardy w zakresie jakości, funkcjonalności i ergonomii.

 4. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja łańcuchów o profilu okrągłym i wyrobów żelaznych: łańcuchów do rozrzutników obornika, łańcuchów do wózków załadowczych, przenośników łańcuchowych, łańcuchów rzeźniczych o długości 50 m. Sposoby wykonania: ocynkowana galwanicznie lub nierdzewna stal szlachetna (1.4571), łańcuchy jakościowe (o profilu okrągłym DIN 763, DIN 766, DIN 32891, DIN 32895), łańcuchy dźwigowe (DIN 5684-5, EN 818-7), łańcuchy rolnicze, łańcuchy do przyjmowania obciążenia (łańcuchy mocujące DIN 695 oraz EN 818-2), łańcuchy nierdzewne, łańcuchy węzłowe, łańcuchy z tw. sztucznych, spawane łańcuchy o pr.okrągł.

 5. CPL INDUSTRIE

  Belgia

  Od 2002 roku CPL produkuje łańcuchy całkowicie dostosowane do potrzeb naszych klientów, a nie produkty "standardowe". Łańcuchy do przeładunku dla każdego typu branży, szczególnie tych, które wymagają wytrzymałości w ekstremalnych warunkach obciążenia, korozji, ścierania i wysokich temperatur. Zwłaszcza dla hutnictwa projektujemy i wykonujemy łańcuchy do transporterów, przenośników i obracarek dla kuźni. Konserwacja pras Raskin i renowacja istniejących instalacji.

 1. ARBEGUI SA

  Hiszpania

  Arbegui, S.A. Nasze przedsiębiorstwo zostało założone ponad 65 lat temu, działamy w dziedzinie transportu elementów specjalnych i transportu pozagabarytowego drogą lądową, morską i lotniczą. Dbamy o każdy szczegół trasy, by uniknąć jakiegokolwiek ewentualnego wydarzenia i zminimalizować nieprzewidziane okoliczności. Wyspecjalizowaliśmy się w usługach świadczonych klientom, proponując projekty "pod klucz", zajmujemy się wszystkimi szczegółami projektu i proponujemy indywidualne rozwiązania.

 2. BIMAC SRL

  Włochy

  Zakres działalności firmy Bimac: obsługa produktów przychodzących i wychodzących, przenoszenie produktów ukończonych oraz surowców przez maszynę. Zindywidualizowane rozwiązanie wszelkich wymagań operacyjnych.

 3. GRONEMEYER MASCHINENFABRIK GMBH & CO.

  Niemcy

  Planowanie, realizacja, zarządzanie projektem, serwis - od wspólnego planowania do uruchomienia, doświadczenie naszych zespołów inżynieryjnych i instalacyjnych jest do Państwa dyspozycji. Nasze systemy przenośnikowe są stosowane do wewnętrznego przepływu materiałów w towarach jednostkowych, jak również do łączenia maszyn produkcyjnych. Dostarczamy kompletne systemy przenośników m.in. dla przemysłu spożywczego, napojów, szklarskiego i chemicznego.

 4. FÖRDERTEC GMBH

  Niemcy

  Firma FörderTec GmbH zajmuje się szeroko pojętą technologią systemów przenośnikowych dla osadów ściekowych, drewna (zrębki, odpady drzewne, wióry drzewne), popiołu i żużla.

 5. KETTEN WÄLDER GMBH

  Niemcy

 6. GAMBAROTTA GSCHWENDT S.R.L.

  Włochy

 7. VIRGINIO NASTRI S.R.L.

  Włochy

 8. KÖBO-DONGHUA GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. ACFD

  Francja

 10. PROFI-TEC ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. ROTA ZINCIR TEKNOLOJILERI

  Turcja

 2. INCOMIMEX S.L

  Hiszpania

 3. ADT

  Belgia

 4. THIELE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. MASCHINENFABRIK HERMANN FRANZ GMBH

  Niemcy

 6. RENOLD GMBH

  Niemcy

 7. SINTREX

  Holandia

 8. FBO LUXURY TRAVEL

  Zjednoczone Królestwo

 9. LTD MGL GROUP

  Chiny

 10. AFROFEM VENTURES CARGO AND LOGISTICS COMPANY

  Turcja