• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łańcuchy przegubowe

Wyniki dla

Łańcuchy przegubowe - Import eksport

 1. BOLTEX

  Polska

  Firma została założona w roku 1993. Aktualnie największy udział w sprzedaży stanowią łańcuchy rolkowe, łańcuchy transportowe specjalne, łańcuchy techniczne ogniwowe oraz koła łańcuchowe. Jesteśmy firmą stale rozwijającą się i poszukującą nowych partnerów do współpracy. Naszymi klientami są głównie hurtownie branży przemysłowej i rolniczej, przemysł maszynowy, przemysł drzewny, przemysł spożywczy, fabryki maszyn rolniczych, przemysł energetyczny. Specjalizujemy się w produkcji łańcuchów specjalnych według potrzeb klienta z wysokojakościowej stali węglowej oraz ze stali nierdzewnej.W ofercie posiadamy również kola łańcuchowe, sprzęgła, napinacze, prowadnice i wały. Zapewniamy wysoką jakość wykonania oraz terminową realizację zleceń. Firma oferuje solidne wykonanie za rozsądną cenę. Możliwość negocjacji cen.

 2. GOLD STONE TRANSMISSION CO., LTD

  Chiny

  Firma GOLD STONE TRANSMISSION CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przegubowe. Jest również obecna w dziedzinach rolety z siatki, i łańcuchy sworzniowe. Ma siedzibę w hangzhou, Chiny.

 3. GGK GULYAS GEPGYARTO ES KFT

  Węgry

  Firma GGK GULYAS GEPGYARTO ES KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przegubowe. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Przekładnie mechaniczne i części, Koła i rolki, i Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Papa, Węgry.

 4. TSUBAKIMOTO U K LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TSUBAKIMOTO U K LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy przegubowe, i Łańcuchy przegubowe. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 5. UNISTRONG ENGINEERS PRIVATE LIMITED

  Indie

  Firma UNISTRONG ENGINEERS PRIVATE LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przegubowe. Ma siedzibę w Pondicherry, Indie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FARINON INGRANAGGI S.R.L.

  Włochy

 2. CAM - MOTORSPORT

  Włochy

 3. CHAINES ZIMMERMANNFABRIQUE DE CHAINES DE MATERIEL POUR MINES

  Francja

 4. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH jest zaufanym dostawcą łańcuchów napędowych, przekładniowych, dźwigowych, kół zębatych i różnych zastosowań specjalnych. Doświadczenie i kompetencja gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów. Korzystaj z naszych usług od samego początku: od konsultacji i doboru komponentów dostosowanych do Twoich potrzeb, aż do zakończenia produkcji wyrobu. Od łańcuchów specjalnych po koła łańcuchowe i wszelkiego rodzaju łańcuchy na zamówienie - oferujemy Państwu szeroką gamę produktów standardowych, jak również indywidualne, kompletne rozwiązania dostosowane do wymagań każdego indywidualnego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zgodności z obowiązującymi normami DIN gwarantujemy Państwu pierwszorzędne produkty naszej firmy. Niezależnie od aktualnego stopnia zadowolenia naszych klientów, stale zwiększamy jakość, solidność i wydajność naszych wyrobów.