• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łańcuchy miedziane

Wyniki dla

Łańcuchy miedziane - Import eksport

 1. KETTENTECHNIK ROEDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nazwa rodziny Roeder od lat kojarzona jest z łańcuchem rolkowym. Dziś nazwa Kettentechnik Roeder oznacza produkty, które urzeczywistniają pomysły. Jest to możliwe tylko dzięki nowoczesnej technologii produkcji. Jednak samo to nie wystarczy, aby uzasadnić naszą jakość i niezawodność dostaw. Konieczne jest też doświadczenie, umiejętności, poczucie odpowiedzialności i motywacja pracowników. Nasi dostawcy, do których należą wszyscy znani niemieccy i światowi producenci łańcuchów, są podstawą naszej jakości. Naszą firmę cechuje również otwartość w kontaktach z klientami i dostawcami. Na tej stronie internetowej znajdziesz nie tylko wszystkie informacje o naszej firmie, ale możesz również nas odwiedzić. Albo wirtualnie na naszej stronie internetowej, albo rzeczywiście, fizycznie w naszych placówkach. Zawsze będziesz mile widziany.

 2. BOLLANI MINUTERIE METALLICHE TRANCIATE

  Włochy

  Bollani Minuteria produkuje i dostarcza na rynek drobne części metalowe wycinane i wytłaczane. Firma produkuje, niezależnie, remizki do żagli i nity oczkowe, jak też do wszelkiego rodzaju osłony, sprzączki do pasków i plecaków, karabińczyki do toreb, bolce ze stali nierdzewnej do izolatorów, odpowiadające normie UNI 1336 E372, dzwoneczki i akcesoria do zasłon. Firma zajmuje się wykonywaniem elementów na zasadzie podwykonawstwa na życzenie słowne lub według szkicu. Projektujemy i produkujemy formy na własnych maszynach.

 3. TECHNE S.R.L.

  Włochy

  Firma TECHNE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Łańcuchy miedziane, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Łańcuchy miedziane, Valves, i zawory. Ma siedzibę w Erba, Włochy.

 4. MASCHINENFABRIK HERMANN FRANZ GMBH

  Niemcy

  Firma MASCHINENFABRIK HERMANN FRANZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy przewozowe. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy miedziane, przenośniki pionowe kubełkowe, i przenośniki łańcuchowe. Ma siedzibę w Korschenbroich, Niemcy.

 5. ARNALDO FUSELLI

  Włochy

  Firma ARNALDO FUSELLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Varallo, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EVA STAMPAGGI S.R.L.

  Włochy

  Firma EVA STAMPAGGI S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Łańcuchy miedziane, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, i Łańcuchy miedziane. Ma siedzibę w Vazzola, Włochy.

 2. RESTAINO SAVINO

  Włochy

  Firma RESTAINO SAVINO, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Tito, Włochy.

 3. O.M.M. OFFICINA MINUTERIE

  Włochy

  Firma O.M.M. OFFICINA MINUTERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Gessate, Włochy.

 4. F.LLI RAVASIO S.R.L.

  Włochy

  Firma F.LLI RAVASIO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Monte Marenzo, Włochy.

 5. BETA S.R.L.

  Włochy

  Firma BETA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Sesto Calende, Włochy.

 1. A.T.I. S.R.L.

  Włochy

  Firma A.T.I. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Śruby, Łańcuchy miedziane, Śruby, i Łańcuchy miedziane. Ma siedzibę w Arona, Włochy.

 2. T.C. S.R.L.

  Włochy

  Firma T.C. S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Pontassieve, Włochy.

 1. OFFICINE LANA S.R.L.

  Włochy

  Firma OFFICINE LANA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Łańcuchy miedziane, Armatura rurociągowa przemysłowa, i Łańcuchy miedziane. Ma siedzibę w Varallo, Włochy.

 2. DA VIA' LUIGI S.R.L.

  Włochy

  Firma DA VIA' LUIGI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Okulary, oprawki i akcesoria, Łańcuchy miedziane, Okulary, oprawki i akcesoria, i Łańcuchy miedziane. Ma siedzibę w Pieve Di Cadore, Włochy.

 3. BRUSADELLI FORNITURE INDUSTRIALI S.R.L.

  Włochy

  Firma BRUSADELLI FORNITURE INDUSTRIALI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy, Łańcuchy miedziane, Łańcuchy, i Łańcuchy miedziane. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. ANTONIANA MINUTERIE S.R.L.

  Włochy

  Firma ANTONIANA MINUTERIE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Albignasego, Włochy.

 5. CRESIMECC S.R.L.

  Włochy

  Firma CRESIMECC S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie zębate, Łańcuchy miedziane, Przekładnie zębate, i Łańcuchy miedziane. Ma siedzibę w Canonica D'adda, Włochy.

 6. VAMM S.R.L.

  Włochy

  Firma VAMM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy, Łańcuchy miedziane, Łańcuchy, i Łańcuchy miedziane. Ma siedzibę w Cassola, Włochy.

 7. TECNO SERVICE

  Włochy

  Firma TECNO SERVICE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Cimadolmo, Włochy.

 8. L.A.R. S.R.L.

  Włochy

  Firma L.A.R. S.R.L., roku i działającą w sektorze Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy, Łańcuchy miedziane, Łańcuchy, i Łańcuchy miedziane. Ma siedzibę w Greve In Chianti, Włochy.

 1. MCG

  Włochy

  Firma MCG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Jerago Con Orago, Włochy.

 2. SCILM S.P.A.

  Włochy

  Firma SCILM S.P.A., roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Cittadella, Włochy.

 3. TOR.MET S.R.L.

  Włochy

  Firma TOR.MET S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Omegna, Włochy.

 4. TECKNA S.R.L. A SOCIO UNICO

  Włochy

  Firma TECKNA S.R.L. A SOCIO UNICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Pella, Włochy.

 5. MAMI S.R.L.

  Włochy

  Firma MAMI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Calenzano, Włochy.

 6. MIMET MINUTERIE METALLICHE ( S.R.L. )

  Włochy

  Firma MIMET MINUTERIE METALLICHE ( S.R.L. ), jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, Łańcuchy miedziane, SMALL METAL PARTS, i Łańcuchy miedziane. Ma siedzibę w Clusone, Włochy.

 7. BONAMIN S.N.C. DI BONAMIN SERGIO & C.

  Włochy

  Firma BONAMIN S.N.C. DI BONAMIN SERGIO & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Rossano Veneto, Włochy.

 8. BARNINI S.R.L.

  Włochy

  Firma BARNINI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Lastra A Signa, Włochy.

 9. EUROMID S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROMID S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy miedziane, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy miedziane, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Valmadrera, Włochy.

 10. F.LLI BACCEGA

  Włochy

  Firma F.LLI BACCEGA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, Łańcuchy miedziane, Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, i Łańcuchy miedziane. Ma siedzibę w Loria, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo