• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łańcuchy do opon (przeciwśniegowe)

Wyniki dla

Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe) - Import eksport

 1. NOSTED MECHANIKA, UAB

  Litwa

  Nosted Mechanika, UAB jest firmą o bogatym doświadczeniu w produkcji łańcuchów przeciwpoślizgowych TRYGG oraz sprzętu do odśnieżania, leśniczego, a także podnoszącego IGLAND. Łańcuchy TRYGG są znane od 1939 roku i są synonimem niezawodności i jakości. Produkujemy łańcuchy TRYGG w różnych rodzajach, rozmiarach, grubościach i ciężarach do samochodów osobowych, pojazdów terenowych, ciężarowych i autobusów, ciężkiego sprzętu do odśnieżania, pojazdów dla leśnictwa, rolnictwa, rybołówstwa i pojazdów budowlanych. Najbardziej popularne produkty IGLAND to: wciągarki do bali drewnianych, łuparki do drewna i jego obróbki, dmuchawy do śniegu, piaskari, łopatki tylne, pługi śnieżne, widły do palet, chwytaki, lemiesze do spycharek i ostrza do buldożerów. Nasze najnowsze artykuły to: zgarniacze belek, kubły na kamienie, podnośniki do worków z nawozem i wiadra do materiałów płynnych. Nosted Mechanika oferuje również takie usługi jak: cięcie laserowe blachy stalowej, cięcie CNC, toczenie, frezowanie, gięcie; przygotowywanie powierzchni metalowych przez śrutowanie przed malowaniem oraz malowanie.

 2. RETEZARNA A.S.

  Republika Czeska

  Produkcja spawanych łańcuchów przegubowych, wyrób wysoko wytrzymałych łańcuchów do maszyn górniczych, łańcuchy zawieszenia i łańcuchy podnośnikowe, łańcuchy śniegowe. Jeśli chodzi o nasze zdolności produkcyjne, wytwarzamy ok. 12.500 tonnes różnego rodzaju produktów rocznie. 30% naszej produkcji jest sprzedawane w Republice Czeskiej a 70 % idzie na eksport. Aktualnie dostarczamy nasze produkty do 36 krajów na całym świecie. Nasi główni klienci są w takich krajach jak Niemcy, Anglia, Polska, Hiszpania, Norwegia, Słowacja, Słowenia, Korea Południowa itp.

 3. CONJA UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma CONJA UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Werneuchen, Niemcy.

 4. AMS ACCESORIOS, S.L.

  Hiszpania

  Firma AMS ACCESORIOS, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), narzędzia, i Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 5. SE MATERIAL HANDLING GMBH

  Niemcy

  Firma SE MATERIAL HANDLING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PNEUS ONLINE SCHWEIZ

  Szwajcaria

  Firma PNEUS ONLINE SCHWEIZ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Jest również obecna w dziedzinach opona śniegowa. Ma siedzibę w Carouge, Geneve, Szwajcaria.

 2. GRIZZLY SNOW GRIP GMBH

  Niemcy

  Firma GRIZZLY SNOW GRIP GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Samochody osobowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Oelsnitz, Niemcy.

 3. KREMER SNC

  Włochy

  Firma KREMER SNC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), schowek na rękawice, akcesoria samochodowe, bagażniki na rowery, i Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Montecassiano, Włochy.

 4. SNEEUWKETTINGEN4U

  Holandia

  Firma SNEEUWKETTINGEN4U, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Jest również obecna w dziedzinach łańcuchy śniegowe na koła samochodowe, i snow chains. Ma siedzibę w Apeldoorn, Holandia.

 5. SDL TYRE PROTECTION & SNOW CHAINS

  Turcja

  Firma SDL TYRE PROTECTION & SNOW CHAINS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Jest również obecna w dziedzinach snow chains. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. SCHNEEKETTEN PROFISHOP

  Niemcy

  Firma SCHNEEKETTEN PROFISHOP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Jest również obecna w dziedzinach łańcuchy śniegowe na koła samochodowe. Ma siedzibę w Borken, Niemcy.

 2. COMERCIAL JOPE S.L.

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL JOPE S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i akcesoria samochodowe. Ma siedzibę w Egües, Hiszpania.

 1. PUJIANG YANGLI CHAIN CO.,LTD

  Chiny

  Firma PUJIANG YANGLI CHAIN CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Jest również obecna w dziedzinach łańcuchy śniegowe na koła samochodowe, i łańcuchy żelazne. Ma siedzibę w Pujing, Chiny.

 2. OFIRA ITALIANA S.P.A.

  Włochy

  Firma OFIRA ITALIANA S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Gussago, Włochy.

 3. R-TEK DI CALIENDO GIOVANNI

  Włochy

  Firma R-TEK DI CALIENDO GIOVANNI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w BRUGHERIO, Włochy.

 4. TELLEFSDAL AS

  Norwegia

  Firma TELLEFSDAL AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Pługi odśnieżne, Koła specjalne, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Pługi odśnieżne, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Sundebru, Norwegia.

 5. GIANNI BORMIDA S.R.L.

  Włochy

  Firma GIANNI BORMIDA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 6. L'AUTOMOBILE AUTORICAMBI S.R.L.

  Włochy

  Firma L'AUTOMOBILE AUTORICAMBI S.R.L., roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Taranto, Włochy.

 7. OMP RACING S.R.L.

  Włochy

  Firma OMP RACING S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Ronco Scrivia, Włochy.

 8. RUD SCHNEEKETTEN GMBH

  Austria

  Firma RUD SCHNEEKETTEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Villach, Austria.

 1. ITALBELL S.R.L.

  Włochy

  Firma ITALBELL S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Gavirate, Włochy.

 2. S.M.A.T. NORD S.R.L.

  Włochy

  Firma S.M.A.T. NORD S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Almese, Włochy.

 3. K2 S.R.L.

  Włochy

  Firma K2 S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. TUNAP ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma TUNAP ITALIA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Terlano, Włochy.

 5. F.LLI MENABO' S.R.L.

  Włochy

  Firma F.LLI MENABO' S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Cavriago, Włochy.

 6. GELSON S.R.L.

  Włochy

  Firma GELSON S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Lainate, Włochy.

 7. E.CO. S.R.L.

  Włochy

  Firma E.CO. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Orbassano, Włochy.

 8. G3 S.P.A.

  Włochy

  Firma G3 S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Quattro Castella, Włochy.

 9. AUTOELETTRIC S.R.L.

  Włochy

  Firma AUTOELETTRIC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe). Ma siedzibę w Brendola, Włochy.

 10. AUTORICAMBI EREDI MAMELI SEVERINO S.N.C.

  Włochy

  Firma AUTORICAMBI EREDI MAMELI SEVERINO S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Gonnesa, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo