• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łańcuchy - wyposażenie dodatkowe

Wyniki dla

Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe - Import eksport

 1. WILHELM LÜSEBRINK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma od dziesięcioleci jest jednym z największych w Europie producentów wyrobów z drutu. IW 1852 roku wiejski kowal Wilhelm Lüsebrink z Halver-Öckinghausen po raz pierwszy wyprodukował śruby oczkowe z nićmi drzewnymi – produkt, który do dziś jest jednym z najważniejszych w naszym asortymencie. Dzięki dobrej mieszance tradycji i nowoczesności produkujemy i zaopatrujemy rynki na całym świecie z naszych dwóch lokalizacji. Nowoczesne metody produkcji i skuteczna logistyka, niezawodna jakość i terminowość oraz umiejętność elastycznego reagowania na specjalne wymagania klientów to decydujące elementy przewagi konkurencyjnej i gwarancja sukcesu naszej firmy istniejącej od sześciu pokoleń. LÜSEBRINK – zrobimy to.

 2. BECHTEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dostawca czerpaków do podnośników, pasów do podnośników, śrub talerzowych, łańcuchów akumulacyjnych, łańcuchów widełkowych, kół zębatych, wałków powrotnych, ślimaków transportowych, łożysk środkowych, spiral transportowych

 3. LABALABA COMPANY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Labalaba Accessories, wiodąca marka biżuterii z tętniącej życiem Turcji, została założona w 2018 roku. Jesteśmy dumni z posiadania statusu producenta z pierwszej ręki, tworzącego wykwintne wzory, które uosabiają elegancję i styl. W Labalaba Accessories kreatywność nie zna granic, ponieważ skrupulatnie projektujemy nasze wzory, wychwytując ich istotę poprzez samodzielnie fotografowane wizualizacje. Nasze zaangażowanie w jakość jest widoczne poprzez użycie mosiądzu, miedzi, metalu i materiałów niezawierających niklu, co zapewnia zarówno piękno, jak i trwałość każdego elementu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi czarującymi pierścionkami, delikatnymi bransoletkami i wyselekcjonowanymi zestawami biżuterii, łączącymi elegancję i styl w doskonałej harmonii. Zapraszamy do odkrycia naszych unikalnych wzorów sześciennych i wzbogacenia gamy swoich akcesoriów dzięki naszym stylowym czapkom, starannie wykonanym z myślą zarówno o modzie, jak i funkcjonalności. Wystarczy zaakcentować dekolt za pomocą naszych oszałamiających naszyjników oraz zapoznać się z naszą ofertą akcesoriów do ciała, w tym Shahmeran, akcesoriów do nóg, łańcuszków w talii i antycznych, posrebrzanych pasów etnicznych, zaprojektowanych tak, aby ozdobić ciało z gracją i elegancją. Akcesoria Labalaba dodają blasku fryzurom dzięki wykwintnym akcesoriom do włosów i oferują stylowe paski i portfele zarówno modne, jak i funkcjonalne. Nasz światowy zasięg rozciąga się od Hiszpanii po Dubaj, z zamówieniami specjalnymi wynoszącymi średnio 1000 sztuk na projekt, co prowadzi do obecności w prestiżowych sklepach i na targach. Zapraszamy w podróż pełną elegancji, pasji i kreatywności.

 4. XINGTAI TRADE (H. K.) CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  XingTai Trade (H. K.) CO., LTD znajduje się w NingBo, w miejscu o prosperującej gospodarce i dogodnym transporcie. Korporacja założona w 2006 roku specjalizująca się w łańcuchach spawanych, wiązanych, kulkowych, plastikowych, ozdobnych, dla psów, zapinanych, transportowych oraz akcesoriach do łańcuchów, olinowaniu, linach z drutu, kłόdkach, produktach z włókien szklanych i tkanin oraz innych produktach użytkowych i plastikowych. Przyjmujemy zasadę "równości i wzajemnych korzyści, najwyższej uczciwości, zadowolenia, wydajności i praktyki, innowacji".

 5. THE MINIMAL!ST

  Armenia

  Verified by europages badge

  Minimal! st to marka jubilerska znana z biżuterii wykonanej ze srebra próby 925. Produkty są sprzedawane na znanych rynkach, w sklepach internetowych i poprzez merchandising korporacyjny. Linia obejmuje szlachetną biżuterię: Pierścionki, bransoletki, naszyjniki, kolczyki. Minima! st tworzy biżuterię na zamówienie dla każdego klienta na całym świecie. Minimal! st wykorzystuje wyłącznie metale szlachetne do produkcji biżuterii: srebro próby 925, 14-karatowe złoto, rod. Każdy przedmiot ma unikalne oznakowanie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OTTO BALLSCHMIDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTO BALLSCHMIDT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 2. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Drut sprężynowy, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Części z drutu zginanego, łańcuchy ze stali nierdzewnej, łańcuchy zgrzewane, i Szakle. Ma siedzibę w Monheim, Niemcy.

 3. HUBERT WALTERMANN EISENWARENFABRIK & GESENKSCHMIEDE GMBH & CO.

  Niemcy

  Hubert Waltermann Eisenwarenfabrik und Gesenkschmiede GmbH & Co. Niezawodny partner w dziedzinie: osprzętu do lin stalowych, systemów łańcuchowych, architekotonicznych konstrukcji linowych. Nasze przedsiębiorstwo działa na całym świecie. Eksportujemy nasze produkty na wszystkie kontynenty i cieszymy się zaufaniem partnerów w kraju i zagranicą. Od 1982 roku mamy oddział we Francji działający z dużym powodzeniem. W ostatnim dziesięcioleciu nasza firma przechodzi szybki rozwój, rozszerzając powierzchnię zakładową i produkcyjną. Firma żyje i rozrasta się. Zarządzanie firmą znajduje się teraz w rękach trzeciego pokolenia rodziny Waltermann.

 4. PEGUET SA

  Francja

  PEGUET SA jest specjalistą z zakresu produkcji wysokiej jakości karabińczyków made in France, do połączeń stałych lub półstałych, przeznaczonych do różnych zastosowań przemysłowych: systemy zapobiegające upadkom, do asekuracji, do umocowania podczas pracy, do prac połączonych z wchodzeniem po linie, a także do celów rekreacyjnych: wspinaczka, speleologia, parki przygód, canyoning itd. Przedsiębiorstwo PEGUET SA wprowadza nieustannie innowacje i opracowało specyficzną gamę karabińczyków przeznaczonych do ŚOI (środki ochrony indywidualnej), opatrzonych certyfikatami zgodnie z normami europejskimi EN 362 i EN 12275. Od dwóch pokoleń, PEGUET SA oferuje rozwiązania, wychodzące naprzeciw wszystkim potrzebom bezpiecznego połączenia, a także szeroki wybór rozmiarów, form i materiałów: stal ocynkowana, stal nierdzewna, zicral, aluminium, mosiądz. Nasze karabińczyki PEGUET autocertyfikacja udźwigu i stopień bezpieczeństwa 5, są wykorzystywane w transporcie wewnętrznym, mocowaniach, zabezpieczeniach w przemyśle, rolnictwie, majsterkowaniu (GSB), lotnictwie, motoryzacji, ŚOI.

 5. KETTEN WÄLDER GMBH

  Niemcy

  Firma KETTEN WÄLDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Łańcuchy przewozowe, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Łańcuchy przewozowe, łańcuchy ze stali nierdzewnej, i Szakle. Ma siedzibę w Bad Endorf, Niemcy.

 1. WARSTEINER EISENHAMMER GMBH

  Niemcy

  Firma WARSTEINER EISENHAMMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Ma siedzibę w Rüthen, Niemcy.

 2. ALFRED STRAUCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ALFRED STRAUCH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 1. GEBR. WITTLER GMBH & CO KG MASCHINENFABRIK

  Niemcy

  Firma GEBR. WITTLER GMBH & CO KG MASCHINENFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgi pociągowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Sprzęgi pociągowe, korby, pokrętło, i Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 2. CHEVALIER SA

  Francja

  Firma CHEVALIER SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Narzędzia ręczne niezasilane, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Dźwignik mechaniczny, Narzędzia ręczne niezasilane, i armatura. Ma siedzibę w Beaupréau, Francja.

 3. KG MARKETING LTD.

  Węgry

  Firma KG MARKETING LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach agricultural chains, agricultural conveyor chains, i osprzęt łańcuchowy, wysokowytrzymały. Ma siedzibę w Pécs, Węgry.

 4. PRAMAC

  Francja

  Firma PRAMAC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kable, przewody i osprzęt, kołki metalowe, Kable, przewody i osprzęt, opaski dociskowe, i drobnica żelazna. Ma siedzibę w Challans, Francja.

 5. TECHNOROPE.GMBH

  Niemcy

  Firma TECHNOROPE.GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach proca, i części zamienne i wyposażenie dodatkowe do podnoszenia towarów. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 6. CHAINERIES DE CHENECIERES

  Francja

  Firma CHAINERIES DE CHENECIERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach hardware. Ma siedzibę w Saint-Marc-Sur-Seine, Francja.

 7. BLOUNT FRANCE

  Francja

  Firma BLOUNT FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach przecinarki. Ma siedzibę w Vaulx En Velin Cedex, Francja.

 8. ERMATEC AG

  Szwajcaria

  Firma ERMATEC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Ma siedzibę w Ermatingen, Szwajcaria.

 1. GLÖCKNER-SEILE GMBH

  Niemcy

  Firma GLÖCKNER-SEILE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, i Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Erfurt, Niemcy.

 2. CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO

  Włochy

  Firma CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy specjalne, na zlecenie, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, i Łańcuchy specjalne, na zlecenie. Ma siedzibę w Cadriano Di Granarolo (Bo), Włochy.

 3. THE CROSBY GROUP

  Belgia

  Firma THE CROSBY GROUP, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach Haki metalowe, Haki metalowe, i pierścienie. Ma siedzibę w Heist-Op-Den-Berg, Belgia.

 4. POSAMO - RETEZARNA, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma POSAMO - RETEZARNA, SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Łańcuchy żelazne i stalowe, Przekładnie mechaniczne i części, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Holice, Republika Czeska.

 5. GIUSEPPE ARRIGONI SAS

  Włochy

  Firma GIUSEPPE ARRIGONI SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach obrączka. Ma siedzibę w Lecco, Włochy.

 6. EBERT KETTENSPANNTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma EBERT KETTENSPANNTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, i Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Ma siedzibę w Schkeuditz, Niemcy.

 7. SCHULTE & BECKER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHULTE & BECKER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy żelazne i stalowe, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Balve, Niemcy.

 8. CRANEPLEX LTD. LIFTING GEAR AND EQUIPMENT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CRANEPLEX LTD. LIFTING GEAR AND EQUIPMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Ma siedzibę w Cradley Heath, Zjednoczone Królestwo.

 9. DISTAG IRELAND LTD

  Irlandia

  Firma DISTAG IRELAND LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Ma siedzibę w Carlow, Irlandia.

 10. MEINOLF RICKERT E. K.

  Niemcy

  Firma MEINOLF RICKERT E. K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, i Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Ma siedzibę w Schmallenberg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo