• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łańcuchy - wyposażenie dodatkowe

Wyniki dla

Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe - Import eksport

 1. WILHELM LÜSEBRINK GMBH

  Niemcy

  Nasza firma od dziesięcioleci jest jednym z największych w Europie producentów wyrobów z drutu. IW 1852 roku wiejski kowal Wilhelm Lüsebrink z Halver-Öckinghausen po raz pierwszy wyprodukował śruby oczkowe z nićmi drzewnymi – produkt, który do dziś jest jednym z najważniejszych w naszym asortymencie. Dzięki dobrej mieszance tradycji i nowoczesności produkujemy i zaopatrujemy rynki na całym świecie z naszych dwóch lokalizacji. Nowoczesne metody produkcji i skuteczna logistyka, niezawodna jakość i terminowość oraz umiejętność elastycznego reagowania na specjalne wymagania klientów to decydujące elementy przewagi konkurencyjnej i gwarancja sukcesu naszej firmy istniejącej od sześciu pokoleń. LÜSEBRINK – zrobimy to.

 2. BECHTEL GMBH

  Niemcy

  Dostawca czerpaków do podnośników, pasów do podnośników, śrub talerzowych, łańcuchów akumulacyjnych, łańcuchów widełkowych, kół zębatych, wałków powrotnych, ślimaków transportowych, łożysk środkowych, spiral transportowych

 3. XINGTAI TRADE (H. K.) CO., LTD

  Chiny

  XingTai Trade (H. K.) CO., LTD znajduje się w NingBo, w miejscu o prosperującej gospodarce i dogodnym transporcie. Korporacja założona w 2006 roku specjalizująca się w łańcuchach spawanych, wiązanych, kulkowych, plastikowych, ozdobnych, dla psów, zapinanych, transportowych oraz akcesoriach do łańcuchów, olinowaniu, linach z drutu, kłόdkach, produktach z włókien szklanych i tkanin oraz innych produktach użytkowych i plastikowych. Przyjmujemy zasadę "równości i wzajemnych korzyści, najwyższej uczciwości, zadowolenia, wydajności i praktyki, innowacji".

 4. THE MINIMAL!ST

  Armenia

  Firma THE MINIMAL!ST, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby jubilerskie. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Pozłacane artykuły - złotnictwo, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Pozłacane artykuły - złotnictwo, wisiorki, boucles d'oreilles, kolczyki srebrne, naszyjniki, i twardy kamień. Ma siedzibę w Yerevan, Armenia.

 5. WARSTEINER EISENHAMMER GMBH

  Niemcy

  Firma WARSTEINER EISENHAMMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Ma siedzibę w Rüthen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OTTO BALLSCHMIDT GMBH

  Niemcy

  Firma OTTO BALLSCHMIDT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 2. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Drut sprężynowy, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Monheim, Niemcy.

 3. HUBERT WALTERMANN EISENWARENFABRIK & GESENKSCHMIEDE GMBH & CO.

  Niemcy

  Hubert Waltermann Eisenwarenfabrik und Gesenkschmiede GmbH & Co. Niezawodny partner w dziedzinie: osprzętu do lin stalowych, systemów łańcuchowych, architekotonicznych konstrukcji linowych. Nasze przedsiębiorstwo działa na całym świecie. Eksportujemy nasze produkty na wszystkie kontynenty i cieszymy się zaufaniem partnerów w kraju i zagranicą. Od 1982 roku mamy oddział we Francji działający z dużym powodzeniem. W ostatnim dziesięcioleciu nasza firma przechodzi szybki rozwój, rozszerzając powierzchnię zakładową i produkcyjną. Firma żyje i rozrasta się. Zarządzanie firmą znajduje się teraz w rękach trzeciego pokolenia rodziny Waltermann.

 4. PEGUET SA

  Francja

  PEGUET SA jest specjalistą z zakresu produkcji wysokiej jakości karabińczyków made in France, do połączeń stałych lub półstałych, przeznaczonych do różnych zastosowań przemysłowych: systemy zapobiegające upadkom, do asekuracji, do umocowania podczas pracy, do prac połączonych z wchodzeniem po linie, a także do celów rekreacyjnych: wspinaczka, speleologia, parki przygód, canyoning itd. Przedsiębiorstwo PEGUET SA wprowadza nieustannie innowacje i opracowało specyficzną gamę karabińczyków przeznaczonych do ŚOI (środki ochrony indywidualnej), opatrzonych certyfikatami zgodnie z normami europejskimi EN 362 i EN 12275. Od dwóch pokoleń, PEGUET SA oferuje rozwiązania, wychodzące naprzeciw wszystkim potrzebom bezpiecznego połączenia, a także szeroki wybór rozmiarów, form i materiałów: stal ocynkowana, stal nierdzewna, zicral, aluminium, mosiądz. Nasze karabińczyki PEGUET autocertyfikacja udźwigu i stopień bezpieczeństwa 5, są wykorzystywane w transporcie wewnętrznym, mocowaniach, zabezpieczeniach w przemyśle, rolnictwie, majsterkowaniu (GSB), lotnictwie, motoryzacji, ŚOI.

 5. KETTEN WÄLDER GMBH

  Niemcy

 1. ALFRED STRAUCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. GEBR. WITTLER GMBH & CO KG MASCHINENFABRIK

  Niemcy

 1. ERMATEC AG

  Szwajcaria

 2. CHAINERIES DE CHENECIERES

  Francja

 3. TECHNOROPE.GMBH

  Niemcy

 4. KG MARKETING LTD.

  Węgry

 5. PRAMAC

  Francja

 6. CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO

  Włochy

 7. THE CROSBY GROUP

  Belgia

 8. GIUSEPPE ARRIGONI SAS

  Włochy

 1. QINGDAO FINE METAL CO.LTD

  Chiny

 2. CRANEPLEX LTD. LIFTING GEAR AND EQUIPMENT

  Zjednoczone Królestwo

 3. DISTAG IRELAND LTD

  Irlandia

 4. QINGDAO FOUNDER INDUSTRIAL CO., LTD

  Chiny

 5. EBERT KETTENSPANNTECHNIK GMBH

  Niemcy

 6. SOLUCIONAMOS Y REPRESENTAMOS LTDA

  Kolumbia

 7. SCHULTE & BECKER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. PETER SCHMITZ

  Niemcy

 9. GLÖCKNER-SEILE GMBH

  Niemcy

 10. BLOUNT FRANCE

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo