• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łańcuchy żelazne i stalowe

Wyniki dla

Łańcuchy żelazne i stalowe - Import eksport

 1. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Marinetech jest obecnie największym w Europie dostawcą nierdzewnego wyposażenia łodzi i jachtów oraz elementów łączących ze stali stopowej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku jako dział sprzedaży firmy Reisser Schraubenwerke w Ingelfingen-Griesbach z zakładem w Bremie. Nasze wyroby: okucia ze stali stopowej, liny ze stali stopowej, nakrętki ze stali stopowej, śruby ze stali stopowej, odbojnice (wyposażenie łodzi), akcesoria do łodzi.

 2. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH jest zaufanym dostawcą łańcuchów napędowych, przekładniowych, dźwigowych, kół zębatych i różnych zastosowań specjalnych. Doświadczenie i kompetencja gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów. Korzystaj z naszych usług od samego początku: od konsultacji i doboru komponentów dostosowanych do Twoich potrzeb, aż do zakończenia produkcji wyrobu. Od łańcuchów specjalnych po koła łańcuchowe i wszelkiego rodzaju łańcuchy na zamówienie - oferujemy Państwu szeroką gamę produktów standardowych, jak również indywidualne, kompletne rozwiązania dostosowane do wymagań każdego indywidualnego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zgodności z obowiązującymi normami DIN gwarantujemy Państwu pierwszorzędne produkty naszej firmy. Niezależnie od aktualnego stopnia zadowolenia naszych klientów, stale zwiększamy jakość, solidność i wydajność naszych wyrobów.

 3. HARVEST TRADING CHAIN COMPANY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w świecie łańcucha Harvest Trading i części zamiennych do kombajnów zbożowych. HTC jest głównym dystrybutorem łańcuchów rolniczych DONGHUA, zapewniając jakość OEM. Podstawową działalnością grupy łańcuchów DONGHUA jest branża maszyn rolniczych. HTC oferuje szeroką gamę ponad 5000 typów produktów w zakresie łańcuchów i części zamiennych do sprzętu rolniczego i przemysłowego, obsługując wszystkie marki kombajnów zbożowych. HTC produkuje również osie i głowice osi, wały silnikowe z przekładnią nożową, przekładnie, wały, koła zębate, koła pasowe i tarcze, obudowy łożysk, tuleje, wały i głowice hydrostatyczne, przekładnie elewatorów, przekładnie przesypowe i ślimaki do kombajnów Claas, New Holland, John Deere, Laverda, Deutz-Fahr, Sampo Rosenlew, a także do pras Gallignani, Claas Merkant, Welger, Cicoria i John Deere. Z dumą zapewnia wysokiej jakości i wydajne dostawy części zamiennych w kraju i za granicą. Nasze produkty spełniają standardy jakości OEM. Grupy naszych produktów: • Łańcuchy do kombajnów: Łańcuchy podajników, łańcuchy podnośników, łańcuchy zbierające, łańcuchy transmisyjne i łańcuchy transportowe. Wszystkie łańcuchy są zaprojektowane do obsługi różnych produktów, takich jak kawa, kukurydza, ziarno, winogrona, ryż, trzcina cukrowa, słonecznik itp. • Łańcuchy do belownic: Łańcuchy do pras rolujących, łańcuchy wzmocnione, łańcuchy o wydłużonej żywotności i łańcuchy specjalne. • Specjalne maszyny rolnicze: Specjalne łańcuchy do transportu zbóż w silosach, kombajny ziemniaczane, urządzenia przeładunkowe. Skontaktuj się z nami!

 4. FUCHS + SANDERS SCHRAUBEN-GROSSHANDELS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FUCHS + SANDERS SCHRAUBEN-GROSSHANDELS GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Lotte, Niemcy.

 5. AIP SP. Z .O.O. CHAIN FACTORY POLAND - KETTENFABRIK POLEN

  Polska

  AIP Ltd. is manufacturer of round steel link chains. Production plant is situated in Gliwice, Poland, with 100 years manufacturing tradition. Chains are manufactured according to DIN and ISO standards (as well as to Polish Standards (PN) and AIP Manufacturer's specification). We produce chains of Grade 2, 3, 5, 6, 7 and 8; in dimensions from 8 up to 18mm. Our offer includes chains with a broad variety of applications, for - agricultural chains for agricultural machinery and equipment, transportation vehicles, - mining chains, - square steel chains for forestry, - technical tested chains for industrial and common use, - high strength lifting chains, - untested chains for general purpose, - stainless chains. AIP GmbH ist ein Hersteller von Rundstahlketten. Produktionsstätte befindet sich in Gleiwitz, Oberschlesien in Polen, mit 100 Jahren Herstellungstradition. Unsere jährliche Produktionskapazität beträgt über 3000 Tonnen. Herstellung von Ketten nach DIN- und ISO-Normen (sowie nach polnischen Normen (PN) und AIP Herstellerspezifikation). Wir produzieren Ketten der Klasse 2, 3, 5, 6, 7 und 8; der Abmessungen von 8 bis 18mm. Unser Angebot umfasst Ketten für verschiedene Anwendungen, wie folgt: - Landwirtschaftliche Ketten für landwirtschaftliche Maschinen und Ausstattung, Transportfahrzeuge, - Bergbauketten, - quadratische Forstketten - geprüfte technische Ketten für industrielle und allgemeine Verwendung, - hochfeste Hebeketten, - nicht geprüfte Ketten für allgemeine Verwendu

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NOSTED MECHANIKA, UAB

  Litwa

  Nosted Mechanika, UAB jest firmą o bogatym doświadczeniu w produkcji łańcuchów przeciwpoślizgowych TRYGG oraz sprzętu do odśnieżania, leśniczego, a także podnoszącego IGLAND. Łańcuchy TRYGG są znane od 1939 roku i są synonimem niezawodności i jakości. Produkujemy łańcuchy TRYGG w różnych rodzajach, rozmiarach, grubościach i ciężarach do samochodów osobowych, pojazdów terenowych, ciężarowych i autobusów, ciężkiego sprzętu do odśnieżania, pojazdów dla leśnictwa, rolnictwa, rybołówstwa i pojazdów budowlanych. Najbardziej popularne produkty IGLAND to: wciągarki do bali drewnianych, łuparki do drewna i jego obróbki, dmuchawy do śniegu, piaskari, łopatki tylne, pługi śnieżne, widły do palet, chwytaki, lemiesze do spycharek i ostrza do buldożerów. Nasze najnowsze artykuły to: zgarniacze belek, kubły na kamienie, podnośniki do worków z nawozem i wiadra do materiałów płynnych. Nosted Mechanika oferuje również takie usługi jak: cięcie laserowe blachy stalowej, cięcie CNC, toczenie, frezowanie, gięcie; przygotowywanie powierzchni metalowych przez śrutowanie przed malowaniem oraz malowanie.

 2. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja łańcuchów o profilu okrągłym i wyrobów żelaznych: łańcuchów do rozrzutników obornika, łańcuchów do wózków załadowczych, przenośników łańcuchowych, łańcuchów rzeźniczych o długości 50 m. Sposoby wykonania: ocynkowana galwanicznie lub nierdzewna stal szlachetna (1.4571), łańcuchy jakościowe (o profilu okrągłym DIN 763, DIN 766, DIN 32891, DIN 32895), łańcuchy dźwigowe (DIN 5684-5, EN 818-7), łańcuchy rolnicze, łańcuchy do przyjmowania obciążenia (łańcuchy mocujące DIN 695 oraz EN 818-2), łańcuchy nierdzewne, łańcuchy węzłowe, łańcuchy z tw. sztucznych, spawane łańcuchy o pr.okrągł.

 3. IWIS ANTRIEBSSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  iwis należy do wiodących oferentów precyzyjnych systemów łańcuchowych do celów napędowych i transportowych, udostępniając szeroką paletę produktów do wszelkich zastosowań przemysłowych.

 4. ŞAHIN ZINCIR LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma ŞAHIN ZINCIR LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy żelazne i stalowe, Roller chains, i metal chains. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SLING SUPPLY INTERNATIONAL S.A.

  Hiszpania

  Firma SLING SUPPLY INTERNATIONAL S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy żelazne i stalowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do podnoszenia ciężarów. Ma siedzibę w Oiartzun-Gipuzcoa, Hiszpania.

 1. CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG

  Niemcy

  Firma CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy żelazne i stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z metali kolorowych, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, łańcuszki do zegarka, i Łańcuchy z metali kolorowych. Ma siedzibę w Ötisheim, Niemcy.

 2. MAKROMET METALLURJY MACHINE AUTOMOTIVE INDUSTRIAL TRADE COMPANY

  Turcja

  Firma MAKROMET METALLURJY MACHINE AUTOMOTIVE INDUSTRIAL TRADE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stalownie. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo - wyroby, Łańcuchy żelazne i stalowe, Żeliwo - wyroby, odlewanie, Alloy cast iron, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. IMM - HEBETECHNIK INGOLF MERSE

  Niemcy

  Firma IMM - HEBETECHNIK INGOLF MERSE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 2. NETZER HEBE- UND ZURRTECHNIK

  Niemcy

  Firma NETZER HEBE- UND ZURRTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Möchengladbach, Niemcy.

 3. PEHA HEBE- UND SICHERUNGSTECHNIK PETER HANSCHKE

  Niemcy

  Firma PEHA HEBE- UND SICHERUNGSTECHNIK PETER HANSCHKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy żelazne i stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Haki do podnoszenia, Szakle, Liny ze stali szlachetnej, i Lifting screws. Ma siedzibę w Hemmingen, Niemcy.

 4. TECHNISCHER HANDEL THOMAS WITZORECK

  Niemcy

  Firma TECHNISCHER HANDEL THOMAS WITZORECK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Śruby i nakrętki, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Leverkusen, Niemcy.

 5. SEIL-&HEBETECHNIK JENTZSCH

  Niemcy

  Firma SEIL-&HEBETECHNIK JENTZSCH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Podnośniki - wyposażenie, Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, i Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 6. TINKA HANDELSGES.MBH

  Niemcy

  Firma TINKA HANDELSGES.MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Podnośniki - wyposażenie, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Podnośniki - wyposażenie, i Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

 7. CORTEX HÜMBELIN AG

  Szwajcaria

  Firma CORTEX HÜMBELIN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy żelazne i stalowe, Podnośniki - wyposażenie, Żurawie samochodowe, Taśmy gumowe, Łańcuchy żelazne i stalowe, Podnośniki - wyposażenie, Żurawie samochodowe, i Taśmy gumowe. Ma siedzibę w Rupperswil, Szwajcaria.

 8. CADENA HEBETECHNIK

  Niemcy

  Firma CADENA HEBETECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy żelazne i stalowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Żurawie i suwnice pomostowe, Podnośniki - wyposażenie, Łańcuchy żelazne i stalowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Żurawie i suwnice pomostowe, i Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Plaidt, Niemcy.

 1. SEIL- UND HEBETECHNIK HOLM STEFFENS

  Niemcy

  Firma SEIL- UND HEBETECHNIK HOLM STEFFENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, Podnośniki - wyposażenie, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, i Podnośniki - wyposażenie. Ma siedzibę w Rogätz, Niemcy.

 2. SCHICKHOFF GMBH

  Niemcy

  Firma SCHICKHOFF GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, i Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Ma siedzibę w Soest, Niemcy.

 3. ALANSAN PANEL FENCE SYSTEMS

  Turcja

  Firma ALANSAN PANEL FENCE SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy żelazne i stalowe. Jest również obecna w dziedzinach panel. Ma siedzibę w Diyarbakir, Turcja.

 4. SEILEREI NAUMER GMBH

  Niemcy

  Firma SEILEREI NAUMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable żelazne, Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Druty i kable żelazne, Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 5. BECKUMER KETTENFABRIK JOSEF LENZE + SÖHNE OHG

  Niemcy

  Firma BECKUMER KETTENFABRIK JOSEF LENZE + SÖHNE OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Śruby i nakrętki, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Balve, Niemcy.

 6. NORDDEUTSCHES DRAHT- U. SEIL-KONTOR A.CORDES E.K.

  Niemcy

  Firma NORDDEUTSCHES DRAHT- U. SEIL-KONTOR A.CORDES E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable żelazne, Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, Łańcuchy żelazne i stalowe, Druty i kable żelazne, Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, i Łańcuchy żelazne i stalowe. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 7. METEOR KETTENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma METEOR KETTENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Śruby i nakrętki, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Barchfeld, Niemcy.

 8. HZT HEBE & ZURRTECHNIK PETER SCHMEINTA

  Niemcy

  Firma HZT HEBE & ZURRTECHNIK PETER SCHMEINTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy żelazne i stalowe, Żurawie i suwnice pomostowe, Podnośniki - wyposażenie, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Łańcuchy żelazne i stalowe, Żurawie i suwnice pomostowe, Podnośniki - wyposażenie, i Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe. Ma siedzibę w Menden, Niemcy.

 9. FB KETTEN GMBH

  Niemcy

  Firma FB KETTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Śruby i nakrętki, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Eslohe, Niemcy.

 10. FB KETTEN HANDELSGES.M.B.H.

  Austria

  Firma FB KETTEN HANDELSGES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Śruby i nakrętki, Łańcuchy żelazne i stalowe, Łańcuchy przewozowe, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Kufstein, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo