• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łóżka składane i chowane

Wyniki dla

Łóżka składane i chowane - Import eksport

 1. WALLBED SYSTEMS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Wallbed Systems Ltd. jest liczącym się graczem w branży chowanych łóżek, mającym dwudziestoletnie doświadczenie w dostarczaniu awangardowych rozwiązań. Nasze dążenie do doskonałości przekłada się na stosowanie precyzyjnych narzędzi, umożliwiających profesjonalną produkcję w dużych ilościach. Specjalizujemy się w tworzeniu i globalnym dostarczaniu konstrukcji chowanych łóżek, szczycąc się bogatym zbiorem konfigurowalnych wzorów. Nasza oferta produktowa zawiera wszystko to, czego wymaga kompletny system chowanych łóżek, w tym mechanizm łóżkowy, szyny ramy, wsporniki, systemy obrotowe, resory i malowane proszkowo elementy złączne. Dzięki temu kompleksowemu podejściu, nasi klienci otrzymują wysokiej jakości, gotowe rozwiązania, zaprojektowane z myślą o długiej trwałości. Nasz model biznesowy charakteryzuje się wspieraniem lokalnej produkcji szaf. Mając świadomość tego, że nie wszystkie wzory wymagają szaf i rozumiejąc praktyczne znaczenie zaopatrywania się na miejscowym rynku, umożliwiamy konsumentom współpracę z lokalnymi producentami szaf. Oznacza to wsparcie lokalnych firm, minimalizację kosztów importu, a także bardziej zrównoważony i opłacalny łańcuch dostaw. W centrum sukcesu Wallbed Systems jest nasze wychodzenie naprzeciw indywidualnym potrzebom. Szczycimy się tym, że potrafimy tworzyć chowane łóżka w każdym rozmiarze, zaspokajając różne wymagania i preferencje naszej globalnej bazy klientów. Dopełnieniem tej elastyczności jest bogaty wybór wzorów, zapewniający naszym klientom doskonałe rozwiązanie, dostosowane do przestrzeni, którą dysponują.

 2. MEBLE WRÓBEL

  Polska

  Firma Stolarstwo Tomasz Wróbel powstała w 1996r. i jest przedsiębiorstwem ze 100% udziałem Kapitału Polskiego. Specjalizuje się w wytwarzaniu wyrobów z drewna sosnowego - płyty meblowe, kantówki, klejonki. Produkcja odbywa się w jednym miejscu, w nowoczesnym parku maszynowym z całkowitą kontrolą nad procesem produkcji. W swojej ofercie proponuje bezsęczne płyty łączone na mikrowczep bądź z litych listew. Otrzymany w trakcie przetwarzania drewna produkt uboczny wykorzystywany jest do produkcji wysokolarycznego Pelletu. Drewno pochodzi wyłącznie z lasów certyfikowanych w systemie FSC. Bogatą ofertę uzupełnia marka MEBLE WRÓBEL skupiająca się na produkcji łóżek drewnianych dla dzieci. Firma stawia na jakość swoich produktów oraz na doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników. Potwierdzeniem jakości i rzetelności firmy są liczne dyplomy i certyfikaty premiujące jakość oferowanych produktów. Produkujemy meble z drewna sosnowego, przeznaczone głównie dla dzieci. Wykonujemy łóżka pojedyncze, dwupoziomowe i piętrowe. W naszej ofercie znajdują się również komody, biurka, skrzynie, szafki nocne i półki na książki. Szeroka gama barw i wzorów, pozwala na wybór produktu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Począwszy od 2015 roku, jesteśmy laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii „Najlepszy produkt”, a w 2018 roku otrzymaliśmy tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play” w prestiżowym konkursie, przyznającym certyfikaty najlepszym markom w Polsce.

 3. PACO DESIGN

  Polska

  POLSKA RODZINNA FIRMA Nasze dzieci połowę życia spędzają na boisku. Nie mogliśmy znaleźć jednak łóżka, które odpowiada ich pasji - a jednocześnie nie rozleci się po roku. Stworzyliśmy produkt, którego jako rodzice jesteśmy pewni. Nasza łóżko - bramka tak Wam się spodobała, że w 2024 roku będziemy poszerzać dla Was ofertę. SOLIDNE WYKONANIE I BEZPIECZEŃSTWO Do ręcznej produkcji używamy certyfikowanego, naturalnego, litego drewna - które zabezpieczamy i malujemy naturalnymi farbami z atestami. Nasze łóżko przeszło wiele testów wytrzymałościowych - w końcu to nie tylko miejsce spania, ale również miejsce zabaw. Ręczymy za stabilność! Jesteśmy jedyną firmą, która łóżko-bramkę wyposaża w standardzie w bezpieczne gruszki bokserskie i drążki gimnastyczne. Do Waszego wyboru pozostawiamy trzy wersje: z wysuwaną szufladą na pościel wysuwanym drugim spaniem dla kolegów, koleżanek bądź dorosłej osoby własna kolorystyka, która będzie pasować do pomieszczenia lub barw klubu (jeśli wybierzesz tę opcję, opisz kolory w wiadomości do sprzedającego) *Wytrzymała konstrukcja z litego drewna, która przeszła testy wytrzymałościowe *Ręczne wykonanie od początku do końca, z dbałością o szczegóły *Drążki gimnastyczne i gruszka bez dopłaty *Naturalne farby z europejskimi atestami *Ręcznie pleciona siatka z przyjemnej w dotyku liny bawełnianej *Możliwa własna kolorystyka na życzenie *Gwarancja uśmiechu Waszego dziecka Do wybory dwa rozmiary łóżka: 190x90 200x90

 4. FURNITA MOBILYA A.S.

  Turcja

  Firma FURNITA MOBILYA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka składane i chowane. Jest również obecna w dziedzinach fotele, i kanapy. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. GAINPLACE LIT ESCAMOTABLE

  Francja

  Firma GAINPLACE LIT ESCAMOTABLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka składane i chowane. Jest również obecna w dziedzinach bed accessories. Ma siedzibę w Garges Les Gonesse, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MUEBLES NOEL IBIZA SL - CAMAS ABATIBLES - LITERAS - CAMAS NIDO - DORMITORIOS JUVENILES

  Hiszpania

  Firma MUEBLES NOEL IBIZA SL - CAMAS ABATIBLES - LITERAS - CAMAS NIDO - DORMITORIOS JUVENILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble sypialniane. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka składane i chowane, folding beds, i Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. NIRON YATAK

  Turcja

  Firma NIRON YATAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka składane i chowane, fotel rozkładany, łóżko ortopedyczne, materace ortopedyczne, i Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. HARTMANN ASYTEC GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma HARTMANN ASYTEC GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Löhne, Niemcy.

 4. ONKA YATAK INSAAT IMALAT SANAYI TICARET LIMITED SRKETI

  Turcja

  Firma ONKA YATAK INSAAT IMALAT SANAYI TICARET LIMITED SRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka składane i chowane. Jest również obecna w dziedzinach łóżka dla hoteli, łoża małżeńskie, i pokrywy. Ma siedzibę w Bagcilar, Turcja.

 5. MUEBLES PARCHIS

  Hiszpania

  Firma MUEBLES PARCHIS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łóżka składane i chowane. Jest również obecna w dziedzinach Wardrobes, beds and matching pieces. Ma siedzibę w Torrijos, Hiszpania.

 1. MUEBLES GUADALHORCE

  Hiszpania

  Firma MUEBLES GUADALHORCE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kanapy. Jest również obecna w dziedzinach Materace, Łóżka składane i chowane, Meble domowe, Furnishings, Materace, Łóżka składane i chowane, i Meble domowe. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

 2. ARTIGIANI IN CITTÀ

  Włochy

  Firma ARTIGIANI IN CITTÀ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka składane i chowane. Jest również obecna w dziedzinach taśmy ze stali sprężonej, i dekoracja wnętrz i wzornictwo. Ma siedzibę w Corsico, Włochy.

 1. JUVENIL

  Hiszpania

  Firma JUVENIL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble sypialniane. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka składane i chowane, Łóżka - ramy, stelaże i materace, łóżka dziecinne i młodzieżowe, Łóżka składane i chowane, i Łóżka - ramy, stelaże i materace. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. ANTIC PAST SRL

  Rumunia

  Firma ANTIC PAST SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 3. DRIMKA

  Ukraina

  Firma DRIMKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka składane i chowane. Jest również obecna w dziedzinach łóżka. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 4. GASPARINI MATERASSI E MOBILI

  Włochy

  Firma GASPARINI MATERASSI E MOBILI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materace. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka, Łóżka składane i chowane, Stelaże i materace, materiały i dodatki, Łóżka, Łóżka składane i chowane, i Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Codroipo, Włochy.

 5. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO USLUGOWO HANDLOWE M ELEKTROSTATYK KRZYSZTOF LEDWON

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO USLUGOWO HANDLOWE M ELEKTROSTATYK KRZYSZTOF LEDWON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt campingowy. Jest również obecna w dziedzinach Krzesła i stoliki turystyczne, Łóżka składane i chowane, Krzesła i stoliki turystyczne, łóżka polowe, camp bed, i Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Czestochowa, Polska.

 6. PENTAFORM S.R.L.

  Włochy

  Firma PENTAFORM S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka składane i chowane, Futon (łóżka japońskie niskie), Łóżka składane i chowane, i Futon (łóżka japońskie niskie). Ma siedzibę w Gaiarine, Włochy.

 7. CLASSICMOBIL S.R.L.

  Włochy

  Firma CLASSICMOBIL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka - ramy, stelaże i materace, Łóżka składane i chowane, Łóżka - ramy, stelaże i materace, i Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Agnosine, Włochy.

 8. PANNON CSAPAGY KFT

  Węgry

  Firma PANNON CSAPAGY KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka składane i chowane, i Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Torokbalint, Węgry.

 1. RUMED KFT

  Węgry

  Firma RUMED KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka składane i chowane, i Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Nyiregyhaza, Węgry.

 2. HI-LO STORAGE SYSTEMS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HI-LO STORAGE SYSTEMS LIMITED, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka składane i chowane, i Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Swindon, Zjednoczone Królestwo.

 3. KARB-TECH MUSZAKI KFT

  Węgry

  Firma KARB-TECH MUSZAKI KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka składane i chowane, i Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Kaposvar, Węgry.

 4. BOLZAN LETTI S.R.L.

  Włochy

  Firma BOLZAN LETTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Łóżka składane i chowane, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, i Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Gaiarine, Włochy.

 5. IRO MÖBELFABRIK JOSEF ROSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma IRO MÖBELFABRIK JOSEF ROSE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka składane i chowane, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Łóżka składane i chowane, i Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Ma siedzibę w Oelde, Niemcy.

 6. LITTERKIT S.L.

  Hiszpania

  Firma LITTERKIT S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Villa Del Rio (cordoba), Hiszpania.

 7. FENIKS ZAKLAD PRODUKCJI MEBLI SP Z O O

  Polska

  Firma FENIKS ZAKLAD PRODUKCJI MEBLI SP Z O O, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka składane i chowane, i Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Skarszewy, Polska.

 8. AXIS-HÚSGÖGN EHF

  Islandia

  Firma AXIS-HÚSGÖGN EHF, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka składane i chowane, i Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Kópavogi, Islandia.

 9. GOLDEN DESIGN

  Turcja

  Firma GOLDEN DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 10. CARVALHO, MACHADO & FILHOS, LDA.

  Portugalia

  Firma CARVALHO, MACHADO & FILHOS, LDA., roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka składane i chowane, i Łóżka składane i chowane. Ma siedzibę w Freamunde, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo