• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ćwiartowanie mięsa

Wyniki dla

Ćwiartowanie mięsa - Import eksport

 1. HOREMEAT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HOREMEAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Ćwiartowanie mięsa, Cielęcina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Mięso z rzeźni i świeży drób, Ćwiartowanie mięsa, Cielęcina - mięso z rzeźni, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 2. OPTIMEAT LTD.

  Rumunia

  Optimeat działa w sektorze mięsnym (wieprzowina, wołowina, baranina/jagnięcina i drób), dostarczając świeże mięso oraz porcje do sprzedaży detalicznej, świeże, chłodzone i mrożone. Większość sprzedaży Optimeat stanowią podstawowe mięsa surowe do przetwórni, zakładów mięsnych i zakładów konserw mięsnych, obejmujące pełny asortyment, w tym: tusza mięsna, mięso z kością i bez kości, skrawki, tłuszcze i podroby. Dostawy dla sektora sprzedaży hurtowej obejmują wysokiej jakości mięsa cięte i specjalne, w różnych opakowaniach i porcjach. Optimeat posiada zatwierdzony przez UE zakład, w którym mięso jest krojone i pakowane, tusze są oczyszczane z kości, porcjowane i pakowane z przeznaczeniem na rynek detaliczny, dla supermarketów, sklepów mięsnych, restauracji, hoteli i garmażerii. Grupa Optimeat posiada magazyn chłodniczy zatwierdzony przez UE znajdujący się w centrum Bukaresztu oraz system logistyczny do dystrybucji. Cel Optimeat – stać się Twoim źródłem OPTYMALNEGO MIĘSA – dzięki najświeższym produktom, spełnianiu specyficznych wymagań, zawsze po konkurencyjnych cenach.

 3. SARL MARASSÉ

  Francja

  Firma SARL MARASSÉ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w Layrac, Francja.

 4. WILDHANDEL VERMEERSCH

  Belgia

  Firma WILDHANDEL VERMEERSCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Ćwiartowanie mięsa, Wędliny i mięso peklowane, Ćwiartowanie mięsa, dziczyzna gotowa, i wędliny z dziczyzny. Ma siedzibę w Torhout, Belgia.

 5. QUALITY MEAT RENMANS

  Belgia

  Firma QUALITY MEAT RENMANS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wołowina - mięso z rzeźni, Ćwiartowanie mięsa, sklep mięsny, produkty mięsne świeże, Wołowina - mięso z rzeźni, i Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w Saint-Symphorien, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HOEGGER ALPINA FRANCE

  Francja

  Firma HOEGGER ALPINA FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w Sainte-Marie-Aux-Mines, Francja.

 2. GOOD MEAT

  Belgia

  Firma GOOD MEAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wołowina - mięso z rzeźni, Ćwiartowanie mięsa, Wołowina - mięso z rzeźni, i Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. CONDROZ GIBIER

  Belgia

  Firma CONDROZ GIBIER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, dziczyzna, mięso z dziczyzny, i Mięso z rzeźni i świeży drób. Ma siedzibę w Ciney, Belgia.

 4. INICIATIVAS COMERCIALES DADYMA SL

  Hiszpania

  Firma INICIATIVAS COMERCIALES DADYMA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w Ribarroja Del Turia, Hiszpania.

 5. CONTINENTAL DESOSS

  Francja

  Firma CONTINENTAL DESOSS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach rzeźnie, Ubój kurczaków, ubojnie trzody chlewnej, i eksport mięsa świeżego. Ma siedzibę w Bourg En Bresse, Francja.

 1. AGNEAUX MACQUET

  Francja

  Firma AGNEAUX MACQUET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach jagnięta. Ma siedzibę w Fruges, Francja.

 2. ABATTOIR ETTELBRUCK

  Luksemburg

  Firma ABATTOIR ETTELBRUCK, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Masarnie - maszyny i urządzenia, Wyposażenie restauracji, rzeźnie, Sklep rzeźniczy - mięso, Masarnie - maszyny i urządzenia, i Wyposażenie restauracji. Ma siedzibę w Ettelbruck, Luksemburg.

 1. WORLD-TRADE

  Belgia

  Firma WORLD-TRADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Sprzedaż żywego inwentarza, mięso, i mięso wołowe. Ma siedzibę w Fleurus, Belgia.

 2. MEAT ASSISTANCE

  Belgia

  Firma MEAT ASSISTANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Magazyny chłodnicze, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, Ćwiartowanie mięsa, higiena przemysłowa, Magazyny chłodnicze, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, i Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w Sautin, Belgia.

 3. FRESH CONCEPT

  Belgia

  Firma FRESH CONCEPT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Opakowanie produktów spożywczych, Opakowania na mięso, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Marcinelle, Belgia.

 4. P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB

  Belgia

  Firma P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach mięso wołowe, mięso wieprzowe, i wędliny. Ma siedzibę w Sankt Vith, Belgia.

 5. BOUSQUET VIANDE

  Francja

  Firma BOUSQUET VIANDE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wędliny i mięso peklowane, Baranina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wędliny i mięso peklowane, mięso wołowe, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Luc La Primaube, Francja.

 6. BEAUVAL

  Belgia

  Firma BEAUVAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Ćwiartowanie mięsa, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, Ćwiartowanie mięsa, Jagnięcina - mięso z rzeźni, produkty mięsne świeże, i Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe. Ma siedzibę w Lessines, Belgia.

 7. RXM TRADING

  Brazylia

  Firma RXM TRADING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach mięso wołowe mrożone, mięso, i mięso wołowe. Ma siedzibę w Sao Paulo, Brazylia.

 8. BOUSQUET A. SARL

  Francja

  Firma BOUSQUET A. SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ćwiartowanie mięsa, Ćwiartowanie mięsa, mięso - hurt, i maszyny do cięcia i rozbierania mięsa. Ma siedzibę w Luc La Primaube, Francja.

 1. DISPOSABLENET

  Holandia

  Firma DISPOSABLENET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Rękawiczki, Sprzęt medyczny, mięso - hurt, dentysta, Rękawiczki, i Sprzęt medyczny. Ma siedzibę w Krimpen A/d Ijssel, Holandia.

 2. L-B-VIANDES

  Francja

  Firma L-B-VIANDES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Cielęcina - mięso z rzeźni, Ćwiartowanie mięsa, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Cielęcina - mięso z rzeźni, Jagnięcina - mięso z rzeźni, i Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w Ploeren, Francja.

 3. NET NEUE ENERGIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma NET NEUE ENERGIETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Ćwiartowanie mięsa, i Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 4. LIMOPLAST

  Bośnia i Hercegowina

  Firma LIMOPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach metal, i cięcie. Ma siedzibę w Gradacac, Bośnia i Hercegowina.

 5. FOOD 2000 S. L.

  Hiszpania

  Firma FOOD 2000 S. L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach mięso wieprzowe, i pieczyste z rożna. Ma siedzibę w Peñacastillo-Cantabria, Hiszpania.

 6. SANDRA SP.ZO.O

  Polska

  Firma SANDRA SP.ZO.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja zwierzęca, kurczaki, drób do uboju, drób, i Produkcja zwierzęca. Ma siedzibę w Lędziny, Polska.

 7. A. LONHIENNE

  Belgia

  Firma A. LONHIENNE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Ćwiartowanie mięsa, rzeźnie, Jagnięcina - mięso z rzeźni, i Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

 8. SUR CANAL SL

  Hiszpania

  Firma SUR CANAL SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach mięso cielęce, i świeże mięso wieprzowe. Ma siedzibę w El Viso Del Alcor, Hiszpania.

 9. CITY SÜDL. FEINKOST GMBH

  Niemcy

  Firma CITY SÜDL. FEINKOST GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach laboratorium krojenia mięsa, i drób. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 10. DIPKALA ENGINEERING WORKS

  Indie

  Firma DIPKALA ENGINEERING WORKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w Rajkot, Indie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo