• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ćwiartowanie mięsa

Wyniki dla

Ćwiartowanie mięsa - Import eksport

 1. UMIXMART

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Verified by europages badge

  Umixmart jest dostawcą produktów spożywczych, który zbudował trwałe relacje z klientami poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów spożywczych dla wszystkich budżetów i dąży do rozszerzenia rynku w krajach Bliskiego Wschodu. Nasz asortyment składa się głównie z produktów pochodzących od rolników ukraińskich, brazylijskich i argentyńskich. Eksportujemy go do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Asortyment produktów z kurczaka obejmuje: schłodzony lub zamrożony cały kurczak, ćwiartka nogi, kurczak bez kości (shawarma), podudzie z kurczaka, skrzydełka śród-stawowe, łapki, nóżki itp. Produkty z wołowiny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów to między innymi takie kawałki jak: żeberka, łata (bavette), goleń, kark, kulka, boczek, łopatka i polędwica. Oferujemy również rostbef, skrzydło, mostek/szponder, zrzynki, zrazy, żołądki, wątróbki i boczki. Dostarczanie zdrowej i pożywnej żywności, która sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka jest bardzo ważne dla naszej firmy. Jako główny dostawca żywności i napojów na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów Bliskiego Wschodu, Umixmart zaspokaja rosnące zapotrzebowanie klientów na zdrowe produkty i składniki spożywcze. Współpracujemy tylko z fabrykami i zakładami, które są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przetwarzania żywności. Na rynek muzułmański oferujemy produkty z certyfikatem Halal.

  Witryna www Open In New icon
 2. HOREMEAT

  Belgia

  Verified by europages badge
 3. OPTIMEAT LTD.

  Rumunia

  Optimeat działa w sektorze mięsnym (wieprzowina, wołowina, baranina/jagnięcina i drób), dostarczając świeże mięso oraz porcje do sprzedaży detalicznej, świeże, chłodzone i mrożone. Większość sprzedaży Optimeat stanowią podstawowe mięsa surowe do przetwórni, zakładów mięsnych i zakładów konserw mięsnych, obejmujące pełny asortyment, w tym: tusza mięsna, mięso z kością i bez kości, skrawki, tłuszcze i podroby. Dostawy dla sektora sprzedaży hurtowej obejmują wysokiej jakości mięsa cięte i specjalne, w różnych opakowaniach i porcjach. Optimeat posiada zatwierdzony przez UE zakład, w którym mięso jest krojone i pakowane, tusze są oczyszczane z kości, porcjowane i pakowane z przeznaczeniem na rynek detaliczny, dla supermarketów, sklepów mięsnych, restauracji, hoteli i garmażerii. Grupa Optimeat posiada magazyn chłodniczy zatwierdzony przez UE znajdujący się w centrum Bukaresztu oraz system logistyczny do dystrybucji. Cel Optimeat – stać się Twoim źródłem OPTYMALNEGO MIĘSA – dzięki najświeższym produktom, spełnianiu specyficznych wymagań, zawsze po konkurencyjnych cenach.

 4. ADET

  Francja

  Spółdzielnia, mieszcząca się w Bourbon L’Archambault, której celem jest ubój i sprzedaż w najlepszych warunkach wszystkich gatunków mięsa wołowego, baraniego i wieprzowego. Od początku, staramy się zapewnić najlepszą identyfikowalość naszych produktów, pracując wyłącznie z lokalnymi hodowcami, aby zaoferować produkty o Chronionym Oznaczeniu Geograficznym.

 5. SARL MARASSÉ

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JEAN FLOC'H

  Francja

 2. CONDROZ GIBIER

  Belgia

 3. MEAT ASSISTANCE

  Belgia

 4. P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB

  Belgia

 5. ABATTOIR ETTELBRUCK

  Luksemburg

 1. CONTINENTAL DESOSS

  Francja

 2. RXM TRADING

  Brazylia

 3. WORLD-TRADE

  Belgia

 4. GOOD MEAT

  Belgia

 5. INICIATIVAS COMERCIALES DADYMA SL

  Hiszpania

 6. WILDHANDEL VERMEERSCH

  Belgia

 7. QUALITY MEAT RENMANS

  Belgia

 8. DISPOSABLENET

  Holandia

 9. L-B-VIANDES

  Francja

 10. SANDRA SP.ZO.O

  Polska

 1. LIMOPLAST

  Bośnia i Hercegowina

 2. NET NEUE ENERGIETECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. FOOD 2000 S. L.

  Hiszpania

 4. A. LONHIENNE

  Belgia

 5. EURO MEAT GROUP

  Belgia

 6. FRILEA

  Hiszpania

 7. GROUPE BIGARD SA

  Francja

 8. MAFRIGES SA

  Hiszpania

 9. SUR CANAL SL

  Hiszpania

 10. CARSIVA, ENTREPOSTO COMERCIAL DE CARNES, LDA.

  Portugalia