KELVION GERMANY GMBH

Niemcy

Factory icon Producent/ Wytwórca

Verified by Europages badge
KELVION GERMANY GMBH
Web icon
Skontaktuj się

Niemcy

Verified by Europages badge

Seria komercyjnych chłodnic powietrza Kelvion przeznaczona jest do większości zastosowań chłodniczych, zarówno w procesie przechowywania, jak i dystrybucji produktów. Informacje dotyczące chłodnic komercyjnych opisane są w katalogach, oprogramowaniu do doboru urządzeń i konfiguratorze produktów. Poza wstępnie zdefiniowanymi wariantami istnieje również możliwość wyboru dodatkowych opcji i akcesoriów spełniających wymagania klienta.

Niemcy

Verified by Europages badge

Chłodnice wodne oleju transformatorowego mogą być dostarczane w różnych wariantach montażowych. Standardowa wersja chłodnicy wodnej jest przeznaczona do bezpośredniego montażu do kadzi transformatora. Ponadto wolno stojące układy chłodzenia oleju transformatorowego zaprojektowane zgodnie ze specyfikacją klienta są częscią naszego asortymentu. Chłodnice stosowane są w przypadku określonych typów transformatorów, takich jak transformatory piecowe lub prostownikowe. Kolejnym zastosowaniem jest chłodzenie transformatorów maszynowych w elektrowniach wodnych. Chłodnice wodne oleju transformatorowego są dostępne w różnych wersjach konstrukcyjnych.

Niemcy

Verified by Europages badge

Chłodnice powietrzne oleju transformatorowego do układów wymuszonego chłodzenia mogą być dostarczane w następujących konfiguracjach: w wersji standardowej bezpośrednio na kadzi transformatora lub w postaci wolno stojących układów zgodnie ze specyfikacją klienta. Powietrzne chłodnice oleju transformatorowego są dostępne w różnych wersjach konstrukcyjnych.

Niemcy

Verified by Europages badge

Transformatory z wymuszonym układem chłodzenia oleju wymagają niezawodnych, bezdławnicowych pomp oleju transformatorowego. Oferujemy szeroką gamę tego typu pomp, z których klienci mogą wybrać typ odpowiadającym ich wymaganiom. Nasze olejowe pompy obiegowe charakteryzują się prostą i solidną konstrukcją. Ich zwarta budowa umożliwia łatwą integrację z obwodem olejowym. Dostępne są cztery wersje pomp: Transformatory mocy ompy rzędowe i kątowe z wirnikami promieniowymi i pompy rzędowe z wirnikami śrubowymi. Transformatory trakcyjne Pompy z wirnikami promieniowymi do transformatorów trakcyjnych w pojazdach szynowych.

Niemcy

Verified by Europages badge

K°Bond to nowy zgrzewany dyfuzyjnie wymiennik ciepła zaprojektowany do procesów, w których na małej powierzchni występują skrajne temperatury i ciśnienia procesowe, np. do zastosowań morskich i na jednostkach pływających. Odkryj, jakie korzyści daje nasz nowy system Kelvion K°Bond. K°Bond wytrzymuje ciśnienia do 1000 bar i temperatury od -200 do 600°C. Jednocześnie, w porównaniu z konwencjonalnymi wymiennikami ciepła, udało się znacząco ograniczyć jego masę i zajmowaną powierzchnię . K°Bond, dzięki technologii zgrzewania dyfuzyjnego, to jedno z najbardziej znaczących i nowatorskich rozwiązań wykorzystywanych w ograniczonej przestrzeni – może być stosowany w instalacjach przybrzeżnych (np. jako parownik wysokociśnieniowy) i w instalacjach do skraplania na jednostkach pływających.

Niemcy

Verified by Europages badge

Modułowy system wież chłodniczych dostosowany jest do indywidualnych wymagań procesowych, standardowe rozwiązania dobierane są pod względem wydajności. System ten w dużym stopniu jest znormalizowany. Około 80% urządzeń jest dostępnych jako rozwiązania standardowe, a pozostałe 20% jako niestandardowe, wykonywane na specjalne zamówienie. W przypadku mniejszych projektów, moduły są fabrycznie zmontowane. Im większy projekt, tym skuteczniejsze są wieże chłodnicze montowane w terenie. W celu spełnienia wymagań i oczekiwań klientów, nasi inżynierowie dokonują licznych udoskonaleń i modyfikacji.

Niemcy

Verified by Europages badge

Od 1954 roku czyli od momentu stworzenia urządzenia jakim jest desublimator dostarczyliśmy do klientów na całym świecie około 1500 urządzeń. Aby spełnić wymagania procesu bezwodnika ftalowego, nieustannie rozwijamy Desublimatory pod względem konstrukcyjnym i procesowym. Na potrzeby udoskonalenia procesu skonstruowaliśmy nowy system rur z prostokątnymi żeberkami. Najważniejsze dane procesowe dla desublimatorów to: przepływ gazu: max. 40,000 Nm³/h ydajność: max. 10,000 kg PA/cykl prawność: min. 99.5 % oX-loading: 100 g/(Nm³ powietrza) i wyższe surowiec: o-ksylen, naphthalen lub wsad mieszany

Niemcy

Verified by Europages badge

Aby zoptymalizować wydajność elektrowni opartej na cyklu Rankine'a, należy włączyć wysoce wyspecjalizowany sprzęt, który wspiera maksymalizację wydajności cyklu parowego, zmniejszenie zużycia energii pierwotnej, minimalizację wpływu na środowisko i pomoc w optymalizacji systemu OPEX a co za tym idzie zwrot z inwestycji. Rosnąca konkurencyjność pomiędzy technologiami wytwarzania energii elektrycznej i rosnące obawy dotyczące kwestii środowiskowych wymuszają na wszystkich dostępnych technologiach poprawy ich efektywności poprzez, zmniejszenie zużycia energii pierwotnej. Większość elektrowni jądrowych opiera się na technologii Rankine’a jak i na cyklu łączonym. Oba mają wspólny cel -optymalizację całkowitej mocy elektrycznej poprzez zwiększenie wydajności turbiny parowej. Taka wydajność zależy od stopnia podciśnienia osiągnegi w sekcji skraplania. Odpowiednio zaprojektowany kondensator podciśnienia wpływa na wysokość uzyskanego poziomu wydajności.

Niemcy

Verified by Europages badge

W większości procesów przemysłowych stosowane są wymienniki ciepła lub inne zbiorniki ciśnieniowe. Różnorodność zastosowań i procesów wymaga od inżynierów rozległej wiedzy w dziedzinie doborów cieplnych oraz doświadczenia m.in. w obszarze materiałów specjalnych wytrzymujących najtrudniejsze warunki pracy. Wymienniki typu Shell & Tube to szeroka grupa urządzeń, które świetnie się sprawdzają w prostych niskociśnieniowych i niskotemperaturowych zbiornikach magazynowych, ale również w reaktorach o dużo bardziej skomplikowanych procesach. Większość typowych procesów w przemyśle naftowym i gazowym, petrochemicznym, chemicznym, spożywczym oraz ciężkim i lekkim wymaga znacznej ilości urządzeń do wymiany ciepła lub przechowywania płynów lub komponentów. Dla wszystkich z nich mamy konkretne rozwiązania.

Niemcy

Verified by Europages badge

Podwójnie zabezpieczone płaszczowo-rurowe wymienniki ciepła odgrywają ważną rolę w zastosowaniach, w których najważniejsze jest zapobieganie mieszaniu się czynników w razie wycieku. Są one powszechnie stosowane i uznane za standard w branży chemicznej, energetyce, przemyśle ciężkim i lekkim, branży ropy i gazu, branży morskiej, transporcie, sektorach chłodnictwa oraz żywności i napojów. Firma Kelvion ma duże doświadczenie w opracowywaniu przełomowych technologii zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa, ochrony środowiska i ekonomicznej eksploatacji. Nasi inżynierowie są w pełni przeszkoleni, aby zapewniać Państwu najlepsze w swojej klasie rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań. Ponieważ branże mierzą się z coraz bardziej rygorystycznymi przepisami w zakresie ochrony środowiska i zaopatrzenia w wodę, najlepszym rozwiązaniem są podwójnie zabezpieczone płaszczowo-rurowe wymienniki ciepła.