• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zwierzęta domowe

Wyniki dla

Zwierzęta domowe - Import eksport

 1. TROPICAL

  Polska

  Od 45 lat karmy TROPICAL cieszą się dużą popularnością i uznaniem w branży akwarystycznej. Eksportowane są do ponad 80 krajów na całym świecie Nasza oferta: •PRODUKT UZDATNIAJĄCY WODĘ Produkty uzdatniające wodę Tropical zawierają wszystkie niezbędne składniki do uzdatnienia wody w akwarium i dostosowania jej do potrzeb jego mieszkańców. Uzupełnieniem oferty są specjalistyczne sole przydatne podczas transportu i wylęgu. •PRO DEFENCE - POKARMY W LINII PROBIOTYCZNEJ PRO DEFENCE obejmuje pokarmy z probiotykiem przeznaczone do codziennego karmienia ryb. Pokarmy dostępne są w czterech rozmiarach: Rozmiar Mikro, XXS, S i M. •SOFT LINE - INNOWACYJNA KONCEPCJA PRODUKTÓW AKWARYSTYCZNYCH Miękkie granulki, wysoka hydrostabilność, wyjątkowa przyswajalność i bogactwo składników odżywczych - to naprawdę wyjątkowe cechy tej linii produktów akwarystycznych. Polski producent opracował unikalną metodę produkcji miękkich pokarmów ekstrudowanych, które są atrakcyjniejsze dla ryb i łatwiejsze do strawienia. •TROPICAL PREMIUM LINE Linia Premium obejmuje zarówno pokarmy uniwersalne, jak i specjalistyczne, przeznaczone do karmienia ryb o specyficznych wymaganiach żywieniowych. •TROPICAL MARINE POWER Jest to linia pokarmów, środków do uzdatniania wody, soli morskiej przeznaczona dla akwariów morskich. W ofercie Tropical nie mogło zabraknąć specjalistycznych pokarmów dla ozdobnych ryb stawowych dedykowanych dla karpi koi, jesiotrów i innych gatunków.

 2. JOTTI GMBH & CO KG

  Niemcy

 3. KAYA HANDELSGÜTER & ROHSTOFFE GMBH

  Niemcy

 4. AP PACKAGING SERVICE INH. ANDREAS PROTSCH

  Niemcy

 5. HAVAG GLAS GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CATAHOULA LEOPARD DOG

  Włochy

 2. OVER PACK

  Polska

  Jesteśmy polską marką, która oferuje usługi pakowania produktów sypkich, płynnych i półpłynnych. Realizujemy projekty w zakresie opracowania receptur i technologii produkcji oraz produkujemy pod prywatną markę. Nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku. Jako mała firma produkcyjna musieliśmy zlecać Partnerom zewnętrznym część pracy w zakresie opracowywania receptur i konfekcjonowania produktów. Niestety nie wszystkie pomysły mogliśmy finalizować, ponieważ minima zamówieniowe narzucane przez firmy zewnętrzne często przewyższały zapotrzebowanie na gotowy produkt. Wtedy postanowiliśmy zainwestować w siebie i zaczęliśmy rozbudowywać własny park maszynowy. Dzięki tej decyzji powstała marka OVER Pack. Branża kosmetyczna dla zwierząt i ludzi.

 3. ABIGAIL

  Polska

  Firma Abigail to producent ekskluzywnych legowisk dla psów. W ofercie dostępne są posłania dla psów w różnych rozmiarach oraz miękkie poduszki z wyhaftowanym imieniem psa. Proponowane produkty zostały zaprojektowane z największą starannością, by zapewniać wymagającym zwierzętom komfort, a dodatkowo stanowić ozdobę wnętrza. Wykorzystanie w produkcji legowisk dla psów skór ekologicznych pomaga w utrzymaniu czystości, a pianka memoryczna w środku gwarantuje zwierzęciu wygodę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 4. FRENCHOWE LOVE

  Polska

  Blog o buldogu francuskim, w którym znjadziesz mnóstwo porad i inspiracji dotyczących żywienia psów, kształotowania ich zachowań i opieki nad nimi.

 5. PEGGY HAYVAN SAGLIGI TIC. LTD. STI.

  Turcja

 1. PETCALVIT PET PARROT ACCESORY

  Turcja

 2. PETBOSS EVCIL HAYVAN URUNLERI IMALATI VE TOPTAN TIC. ITH. IHR. PAZ. A.S.

  Turcja

 1. PEGASUS HEIMTIERBEDARF INH. BARBARA WODTKE

  Niemcy

 2. PET SNACK COMPANY S.L.

  Hiszpania

 3. EDUCATION CANINE VAUD

  Szwajcaria

 4. MEREDISTRIBUTION

  Francja

 5. EDITION JANKA

  Niemcy

 6. POMERANIAN RESIDENCE

  Holandia

 7. PETBOOKING.IT

  Włochy

 8. GARDEN DOG HOUSE

  Turcja

 1. CENTRE NATIONAL DE FORMATIONS DAKTARI-GTAAF

  Francja

 2. ZOOPLUS PETS

  Ukraina

 3. GEMMEDELNORD

  Włochy

 4. GREEN PET'S

  Włochy

 5. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Niemcy

 6. MANTO.PET SRL

  Włochy

 7. DELDERS DOGS

  Zjednoczone Królestwo

 8. PRODUSEDINGOSPODARIE.RO

  Rumunia

 9. VENNEX TEXTILLAND GMBH

  Niemcy

 10. DIAMONDS4DOGS

  Holandia