• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • znaczki ''pin's''- odznaki- plakietki

Wyniki dla

Znaczki ''pin's''- odznaki- plakietki - Import eksport

 1. PINS & MEHR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Złożone kształty, indywidualne kolory, ekskluzywne materiały - od 1994 roku Pins & mehr oferuje prawie nieskończoną różnorodność standardowych produktów. Elementy reklamowe wszelkiego rodzaju prezentowane są w sposób uderzający i przy użyciu niepowtarzalnego bogactwa pomysłów. Jesteśmy również w stanie wyprodukować nawet najbardziej wymagające zamówienia specjalne według specyfikacji klienta. Szczególną wagę przywiązujemy do bezpośrednich kontaktów z klientami. Zaufajcie nam i wykorzystajcie nasze atuty: kompetencję - wieloletnie doświadczenie, wewnętrzny dział grafiki, obsługę klienta, indywidualne doradztwo, kontakty osobiste, szybkie przetwarzanie, gwarancję dostawy. Sprawiedliwe ceny - przejrzyste, bez ukrytych kosztów ubocznych - sprawiedliwe dzięki członkostwu w SEDEX (zasada etycznego i społecznego zrównoważenia).

 2. MICHAŁ NOWICKI 1•TIN

  Polska

  Od 1990 roku specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy artykułów reklamowych z metalu (znaczki reklamowe, pinsy firmowe, medale, breloki, żetony, biżuteria sztuczna i reklamowa). Podstawą naszej działalności jest odlewnictwo ze stopów cyny i cynku. Wymienione stopy i zastosowana technologia pozwalają na wyjątkowo precyzyjne odwzorowanie modelu. Jest to szczególnie istotne przy odlewaniu detali mających zastosowanie użytkowe, ozdobne bądź techniczne i przy wykonywaniu replik starych przedmiotów. Jednym z elementów działalności naszej firmy, który zamierzamy rozwijać, jest wytwarzanie przedmiotów nawiązujących wzornictwem do stylistyki dawnych zakładów konwisarskich. Dla potrzeb naszych kontrahentów rozwinęliśmy dział emalierski. Emaliowanie żywicami epoksydowymi powierzchni płaskich (pinsy metalowe, tablice, szyldy itp.) oraz wypukłych (biżuteria, elementy płaskorzeźb itp.) wzbogaca walory estetyczne produktu.

 3. AMR ANAGRAMAS METÁLICOS

  Hiszpania

  Firma AMR powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w wyrobie insygniów, logo i anagramów z metalu do mebli i tapicerki. Zapraszamy do zobaczenia naszych wykończeń kroplą żywicy, metodą trawienia chemicznego i naszego spektrum etykiet, z tkanin i gumy.

 4. MCC TAGGING S.L.

  Hiszpania

  Firma MCC TAGGING S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Ma siedzibę w Deltebre, Hiszpania.

 5. DYNAR SP Z O O

  Polska

  Firma DYNAR SP Z O O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Jest również obecna w dziedzinach druk na płótnie, etykiety do opakowań, i sublimacyjne nanoszenie wzoru. Ma siedzibę w Rzeszów, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MARKA BV

  Belgia

  Firma MARKA BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Jest również obecna w dziedzinach Piktogramy i emblematy reklamowe, odznaki, hafty, Piktogramy i emblematy reklamowe, i oprogramowanie dla przemysłu tekstylnego. Ma siedzibę w Wichelen, Belgia.

 2. BUTTON-KING.DE BY HELDENWERBUNG GMBH

  Niemcy

  Firma BUTTON-KING.DE BY HELDENWERBUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. LUTZ MAUDER VERLAG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LUTZ MAUDER VERLAG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Ma siedzibę w Roetgen, Niemcy.

 4. KROLL VOGEL ENTERPRISE GMBH

  Niemcy

  Firma KROLL VOGEL ENTERPRISE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 5. ABSOLUTE INT'L CONCEPTS ( A.I.C CREATIONS )

  Francja

  Firma ABSOLUTE INT'L CONCEPTS ( A.I.C CREATIONS ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Jest również obecna w dziedzinach zawieszka metalowa do kluczy. Ma siedzibę w Cazouls Les Béziers, Francja.

 1. EIKACHIP® GROSS GMBH

  Niemcy

  Firma EIKACHIP® GROSS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe. Jest również obecna w dziedzinach Upominki firmowe dla klientów, Piktogramy i emblematy reklamowe, Artykuły reklamowe firmowe, Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki, Upominki firmowe dla klientów, Piktogramy i emblematy reklamowe, Artykuły reklamowe firmowe, i Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 2. 1000SPILLE

  Niemcy

  Firma 1000SPILLE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Jest również obecna w dziedzinach szpilki wojskowe. Ma siedzibę w Aindling, Niemcy.

 1. YOUR FOOTBALL CLUB

  Zjednoczone Królestwo

  Firma YOUR FOOTBALL CLUB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Ma siedzibę w Coventry, Zjednoczone Królestwo.

 2. OZEN PROMOSYON

  Turcja

  Firma OZEN PROMOSYON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Promocja i wspomaganie sprzedaży - agencje reklamowe. Jest również obecna w dziedzinach Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki, breloczki, Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki, medale, i artykuły na prezent. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. COLORI ADV

  Grecja

  Firma COLORI ADV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Jest również obecna w dziedzinach zawieszki do kluczy hotelowych. Ma siedzibę w Volos, Grecja.

 4. CLINKOO BADGES PERSONNALISÉS

  Francja

  Firma CLINKOO BADGES PERSONNALISÉS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Ma siedzibę w Ambert, Francja.

 5. PROFESSIONAL PINS

  Włochy

  Firma PROFESSIONAL PINS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły reklamowe firmowe. Jest również obecna w dziedzinach Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki, Custom metal pins, magnets and permanent magnets, Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki, i samoprzylepne naklejki reklamowe. Ma siedzibę w Gorgonzola, Włochy.

 6. ORBIS TICKETS SRL

  Włochy

  Firma ORBIS TICKETS SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Jest również obecna w dziedzinach Kasa biletowa, usługi w zakresie sprzedaży biletów, usługi w zakresie sprzedaży biletów na spektakle, usługi w zakresie sprzedaży biletów on-line na spektakle, i Kasa biletowa. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 7. ONE STOP BADGES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ONE STOP BADGES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Jest również obecna w dziedzinach plakietki, wyróżnienia, ptoza, i pozłacane medale i odznaki. Ma siedzibę w Leigh On Sea, Zjednoczone Królestwo.

 8. LIPPHART WERBETECHNIK STEMPEL-SCHILDER-POKALE

  Austria

  Firma LIPPHART WERBETECHNIK STEMPEL-SCHILDER-POKALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Ma siedzibę w St. Margarethen An Der Raab, Austria.

 1. FUN10

  Hiszpania

  Firma FUN10, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Jest również obecna w dziedzinach Magnesy, biurowe przyciski do papieru, medale, Magnesy, i breloczki. Ma siedzibę w Éibar, Hiszpania.

 2. HAMILTON'S

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HAMILTON'S, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Ma siedzibę w Ilkeston, Zjednoczone Królestwo.

 3. BELGIAN BUTTON COMPANY

  Belgia

  Firma BELGIAN BUTTON COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odznaki, flagi i trofea. Jest również obecna w dziedzinach Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki, i Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 4. BADGEMANPRINTING

  Belgia

  Firma BADGEMANPRINTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odznaki, flagi i trofea. Jest również obecna w dziedzinach Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki, Plakaty, przedmioty reklamowe, Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki, artykuły i przedmioty reklamowe i promocyjne, Plakaty, przedmioty reklamowe, i spersonalizowane przypinki. Ma siedzibę w Drogenbos, Belgia.

 5. PDC BIG BADGES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PDC BIG BADGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Ma siedzibę w Hampton Hill, Zjednoczone Królestwo.

 6. PINS BARATOS

  Hiszpania

  Firma PINS BARATOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 7. TOP INCENTIVE PRODUCTIONS

  Belgia

  Firma TOP INCENTIVE PRODUCTIONS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby jubilerskie, Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki, nagrody dla firm, Wyroby jubilerskie, i Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 8. PHARMACIE MILITAIRE CENTRALE

  Belgia

  Firma PHARMACIE MILITAIRE CENTRALE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odznaki, flagi i trofea. Jest również obecna w dziedzinach Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki, insygnia, Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki, i odznaki wojskowe. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 9. ABETTERBADGE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ABETTERBADGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Jest również obecna w dziedzinach Piktogramy i emblematy reklamowe, Identyfikatory reklamowe, plakietki, Piktogramy i emblematy reklamowe, i prezenty biznesowe z możliwością personalizacji. Ma siedzibę w Wales, Zjednoczone Królestwo.

 10. MERIT BADGE & REGALIA CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MERIT BADGE & REGALIA CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znaczki ''pin's'', odznaki, plakietki. Jest również obecna w dziedzinach Medale i odznaki, wyróżnienia, i Medale i odznaki. Ma siedzibę w Droitwich, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo