• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych

Wyniki dla

Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych - Import eksport

 1. MINEBEA INTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Minebea Intec jest wiodącym producentem przemysłowych technologii ważenia i kontroli. Z siedzibą w Hamburgu, w Niemczech, od ponad 150 lat firma oferuje produkty i usługi, które stały się synonimem innowacyjności, wydajności i niezawodności. Portfolio produktów firmy obejmuje wagi platformowe, czujniki wagowe, wagi zbiornikowe i silosowe, wagi kontrolne, detektory metalu, systemy kontroli rentgenowskiej oraz przyjazne dla użytkownika rozwiązania programowe. Zatrudniając około 1000 pracowników na całym świecie, posiadając 19 zakładów i sieć 200 certyfikowanych międzynarodowych partnerów dystrybucyjnych, Minebea Intec jest globalnym graczem w swojej branży. Po sprzedaniu ponad 90 000 systemów kontroli, 350 000 wag przemysłowych i wskaźników, około 1 000 000 przemysłowych czujników wagowych oraz usług na całym świecie, na firmie mogą polegać jej klienci i partnerzy z wielu branż. Minebea Intec jest częścią MinebeaMitsumi Group, jednego z wiodących dostawców wysoce precyzyjnych komponentów produkcyjnych, takich jak łożyska kulkowe i silniki, a także wysokiej jakości komponentów elektronicznych, takich jak czujniki, anteny i rozwiązania IoT. Grupa, z siedzibą w Tokio, zatrudnia około 87 000 pracowników na całym świecie i odnotowała skonsolidowany obrót netto w wysokości 988, 424 mln JPY za rok 2020 (ok. 7, 61 mld EUR).

  Wszystkie wyroby na "zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych"

 2. GLORIXX SOFTWARE UG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GLORIXX SOFTWARE UG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Ma siedzibę w Monheim Am Rhein, Niemcy.

 3. SCHWEIGHOFER MANAGER-SOFTWARE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHWEIGHOFER MANAGER-SOFTWARE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Ma siedzibę w Neuhaus, Niemcy.

 4. EXABYTES SP. Z O.O.

  Polska

  Obsługa informatyczna firm B2B - outsourcing itNasz zespół informatyków oraz specjalistów IT zapewni komfort pracy w Twojej firmie, bieżącej pomocy dla użytkowników (Helpdesk) oraz administrowania siecią.Stała opieka informatyczna jest najlepszym rozwiązaniem dla firm, które chcą mieć stały dostęp do nowych technologii oraz wykwalifikowanych specjalistów nie inwestując własnych środków w sprzęt, personel i kosztowne szkolenia. Obsługa informatyczna może obejmować zarówno pełną obsługę techniczną naszego Klienta, jak również tylko wybrany zakres oferowanych usług (częściowy outsourcing IT ) . Firmy często korzystają z outsourcingu częściowego, przekazując firmie zewnętrznej niewygodne i nieopłacalne w utrzymaniu obszary.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebą rynku przygotowaliśmy ofertę obsługi informatycznej Państwa firmy. Nasze dotychczasowe wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm i instytucji pozwala nam zaproponować Państwu kompleksową ofertę obsługi. Umowa zapewnia Państwu stałą opiekę informatyczną bez konieczności utrzymywania stanowiska informatyka, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów stałych. Realizujemy również opiekę informatyczną z rozproszonymi oddziałami w Kraju.Obsługa informatyczna firm - outsourcing it Przejmujemy odpowiedzialność za funkcjonowanie infrastruktury informatycznej naszych Klientów. Dodatkowo gwarantujemy krótkie czasy reakcji. Zakres działania obsługi informatycznej jest ustalany do indywidualnych potrzeb Klienta po wykonanym bezpłatnym

 5. RED CLOUD SOFTWARE

  Polska

  Red Cloud Software to firma IT z Wrocławia zajmująca się tworzeniem dedykowanych aplikacji internetowych, aplikacji mobilnych i serwisów www. Pracujemy elastycznie. Potrafimy dostosować się do potrzeb klienta i wyjść na przeciw jego oczekiwaniom. Nasze metodyki zarządzania projektami nakierowane są sukces zleceniodawców. Zapraszamy do lektury [url=http: //redcloudsoft.com/blog/? p=140#more-140] bloga Red Cloud Software[/url] gdzie piszemy o tym jak prowadzimy powierzone nam projekty.Programujemy w technologiach Java EE. W pracy używamy frameworków Spring, Hibernate i JSF. Warstwę front-end tworzymy przy pomocy HTML5, CSS3, jQuery. Zajmujemy się również kreacją graficzną. Każdy projekt otrzymuje indywidualny design. Co nas wyróżnia? 1. Indywidualne podejście 2. Otwartość na klienta3. Nowoczesne, innowacyjne technologie4. Elastyczność5. Oddany zespół6. Doświadczenie w pracy z dużymi firmami7. PoświęcenieZapraszamy do odwiedzenia naszej strony - [url=http: //www.redcloudsoft.com]Red Cloud So

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TEAX TECHNOLOGY UG (HAFTUNSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Dziedziny specjalizacji to systemy wbudowane i teledetekcja. Skupiamy się na rozwoju i integracji specjalnych payload dla UAV (bezzałogowych aparatów latających). Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w dziedzinie bezzałogowych samolotów to gwarancja fachowej porady i praktycznych rozwiązań. A także ogólnego rozwoju i integracji oprogramowania komputerowego oraz systemów wbudowanych. TeAx Technology, oferuje niestandardowe rozwiązania i indywidualne doradztwo.

 2. COMOVEO CRM

  Polska

  Aplikacja do zarządzania firmą. Wbudowane moduły: system CRM, fakturowanie, tworzenie ofert, przechowywanie plików w chmurze, tworzenie własnych online segregatorów. Moduł komunikacji wewnątrzfirmowej, e-mailing, integracja z telefonią VOIP. System, w którym położono nacisk na intuicyjny interfejs.

 3. PLANETSOFTWARE GMBH

  Austria

  Firma PLANETSOFTWARE GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Komputerowe wspomaganie projektowania i produkcji (CAD/CAM). Jest również obecna w dziedzinach Programy - doradztwo, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, szkolenia dla przedsiębiorców i przedstawicieli wolnych zawodów, Programy - doradztwo, i Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. MXM PRODUCTS

  Belgia

  Firma MXM PRODUCTS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 5. DEZEM GMBH

  Niemcy

  Firma DEZEM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Analiza danych. Jest również obecna w dziedzinach Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Informatyka - oprogramowanie, Program do zarządzania energią, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Informatyka - oprogramowanie, i tasmy do mierzenia elektroniczne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. INTERSEC

  Francja

  Firma INTERSEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, i Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Ma siedzibę w Paris La Défense, Francja.

 2. GEOSYSTEMS FRANCE

  Francja

  Firma GEOSYSTEMS FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, fotogrametria, i wykrywanie zdalne. Ma siedzibę w Montigny Le Bretonneux, Francja.

 1. USEDSOFT DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma USEDSOFT DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Systemy informacyjne i doradcze, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, i Systemy informacyjne i doradcze. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 2. GASTRODAT HOTELSOFTWARE

  Austria

  Firma GASTRODAT HOTELSOFTWARE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Systemy informacyjne i doradcze, Informatyka - oprogramowanie, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, i Systemy informacyjne i doradcze. Ma siedzibę w Grödig, Austria.

 3. WAGSYSTEMS

  Wybrzeże Kości Słoniowej

  Firma WAGSYSTEMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Ma siedzibę w Abidjan, Wybrzeże Kości Słoniowej.

 4. RINGER ZEITERFASSUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RINGER ZEITERFASSUNG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Informatyka - oprogramowanie, Chronometry i zegary przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Biberach, Niemcy.

 5. MRBD SOLUTIONS

  Szwajcaria

  Firma MRBD SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Ma siedzibę w Dietikon, Szwajcaria.

 6. VOLLVERSION-KAUFEN

  Niemcy

  Firma VOLLVERSION-KAUFEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Jest również obecna w dziedzinach office suite. Ma siedzibę w Krummbek, Niemcy.

 7. TECHNI-SOFT

  Francja

  Firma TECHNI-SOFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Ma siedzibę w Gourin, Francja.

 8. ALTEXSOFT

  Stany Zjednoczone

  Firma ALTEXSOFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowania dla przemysłu, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Inżynieria informatyczna, Oprogramowania dla przemysłu, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Inżynieria informatyczna, i rozwiązania informatyczne dla przemysłu. Ma siedzibę w Carlsbad, Stany Zjednoczone.

 1. SOFTWARE BROKER

  Niemcy

  Firma SOFTWARE BROKER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie komputerowe standardowe. Jest również obecna w dziedzinach Programy - doradztwo, Informatyka - oprogramowanie, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Programy - doradztwo, Informatyka - oprogramowanie, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, i oprogramowania aplikacyjne dla sektora zdrowia. Ma siedzibę w Leverkusen, Niemcy.

 2. WEBSHOPASSIST

  Rumunia

  Firma WEBSHOPASSIST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Informatyka - oprogramowanie, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, i Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 3. ECHOLON - MIT SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma ECHOLON - MIT SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Komputery - urządzenia peryferyjne, Systemy informacyjne i doradcze, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Komputery - urządzenia peryferyjne, i Systemy informacyjne i doradcze. Ma siedzibę w Borstel-Hohenraden, Niemcy.

 4. SIGNALED.ONLINE

  Stany Zjednoczone

  Firma SIGNALED.ONLINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Ma siedzibę w Ny, Stany Zjednoczone.

 5. BERTSCH INNOVATION GMBH

  Niemcy

  Firma BERTSCH INNOVATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Komputery - urządzenia peryferyjne, Systemy informacyjne i doradcze, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Komputery - urządzenia peryferyjne, i Systemy informacyjne i doradcze. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 6. ORDINAL SOFTWARE

  Francja

  Firma ORDINAL SOFTWARE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zarządzanie produkcją, zarządzanie ryzykiem. Jest również obecna w dziedzinach Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Oprogramowania do badania ścieżki przebiegu, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, i oprogramowanie dla przemysłu. Ma siedzibę w antony, Francja.

 7. WINTEH D.O.O.

  Słowenia

  Firma WINTEH D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowania dla przemysłu, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Roboty ciesielskie i stolarskie, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Oprogramowania dla przemysłu, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Roboty ciesielskie i stolarskie, i Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Ma siedzibę w Postojna, Słowenia.

 8. GRUPO GD S.A DE C.V.

  El Salwador

  Firma GRUPO GD S.A DE C.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Ma siedzibę w San Salvador, El Salwador.

 9. SOLVIKS D.O.O

  Słowenia

  Firma SOLVIKS D.O.O, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Ma siedzibę w Maribor, Słowenia.

 10. ZSS ZIESE SOFTWARE SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma ZSS ZIESE SOFTWARE SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, i Paper cutters. Ma siedzibę w Werdohl, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych - Import eksport

Liczba wyników

8378 Przedsiębiorstwa