• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zielenie miejskie - usługi ogrodnicze

Wyniki dla

Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze - Import eksport

 1. HYDRO-PROFI-LINE® BY GKR GERMANY

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rozwój, produkcja i sprzedaż systemów zazieleniania Hydro Profi Line® do zrównoważonego, funkcjonalnego zazieleniania na wszystkich uszczelnionych powierzchniach, powierzchniach bez gleby oraz budynkach. Zalety systemów sadzenia roślin Hydro Profi Line®: • Trwała redukcja zużycia wody nawet o 80%.• Unikalny obszar wegetacji korzeni z powietrzem i wodą dla idealnej wentylacji korzeni.• Brak zagęszczenia korzeni i gnicia korzeni w obszarze gleby, ponieważ wokół doniczki nie ma materiału wypełniającego.• Duża pojemność zbiornika na wodę ze względu na nieobecność wypierania przez podłoże roślinne.• Unikalny system szybkiej wymiany w celu sprawnej, bezproblemowej wymiany roślin.• System odpowiedni dla wszystkich roślin w glebie i hydroponice.• Odpowiedni do każdego miejsca, w pomieszczeniach zamkniętych i przestrzeniach otwartych.• Podlewanie zawsze prawidłowe i zawsze na czas, przelanie lub zalanie jest wręcz niemożliwe

 2. TITIS ESPACE VERT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TITIS ESPACE VERT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, ogrodnictwo, wyposażenie zewnętrzne, i naturalna i roślina bariera ogrodzenia. Ma siedzibę w Aulnay Sous Bois, Francja.

 3. MAPA-2. PPUH HALINA MATYSIAK

  Polska

  Kompleksowe zagospodarowywanie terenów zieleni. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i wzbogacamy wiedzę. Posiadane certyfikaty i uprawnienia umożliwiają nam projektowanie, urządzanie, wykonawstwo i pielęgnację terenów zieleni: ogrodów przydomowych, parków, placów zabaw, parkingów, prowadzenie profesjonalnego nadzoru inspektorskiego, kierowanie budową parków, ogrodów, wykonywanie pielęgnacji i konserwacji drzew, w tym również na obiektach wpisanych w rejestr zabytków, wykonywanie inwentaryzacji zieleni, w tym również na obiektach wpisanych w rejestr zabytków, przeprowadzanie i wydawanie ekspertyz dendrologicznych. Zatrudniamy profesjonalną kadrę ogrodników. Zapewniamy bogaty asortyment drzew i krzewów.

 4. TECNIFLOR

  Włochy

  Tecniflor oferuje usługi w zakresie doradztwa i projektowania terenów zielonych. Firma zajmuje się realizacją i utrzymywaniem przestrzeni zielonych, ogrodów i parków. Celem działalności firmy jest zapewnienie, po konkurencyjnych cenach, wysokiej jakości usług, w których uczciwość i przejrzystość relacji z klientem są połączone z profesjonalizmem opartym na doświadczeniu, kreatywności i stałej obecności osób odpowiedzialnych podczas robót. Tecniflor proponuje również usługi z zakresu odśnieżania.

 5. FLORAMED WOJCIECH SŁOMKA

  Polska

  Działalność firmy opiera się na funkcjonowaniu trzech pracowni, które zajmują się następującymi usługami: PRACOWNIA KSZTAŁTOWANIA ZIELENI I PROJEKTOWANIA OGRODÓW (profesjonalne projektowanie ogrodów oraz terenów zieleni, realizacja oraz nadzór wykonawczy, pielęgnacja, diagnostyka i opieka nad terenami trudnymi), PRACOWNIA DENDROLOGICZNA (inwentaryzacje dendrologiczne, gospodarka drzewostanem, określenie stanu zdrowotnego drzew, sposoby wykonywania zabiegów pielęgnacyjno - konserwatorskich, tworzenie map sytuacyjnych z analizą przestrzenną drzew), PRACOWNIA OCHRONY ROŚLIN (diagnostyka chorób i szkodników roślin ozdobnych i drzew, ekspertyzy, dobór metod ochrony roślin, wykonywanie zabiegów).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIOTOP LANDSCHAFTSGESTALTUNG GMBH

  Austria

  BIOTOP LANDSCHAFTSGESTALTUNG GMBH - ekologiczne, ekonomiczne i naturalne stawy kąpielowe i baseny kąpielowe, bez chloru i innych szkodliwych środków chemicznych. Nasz asortyment produktów: stawy klasyczne, stawy naturalne, projektowanie stawów, sadzawki lustrzane. Od 2008 roku dostępna jest najnowsza innowacja firmy Biotop: Naturalny basen (living pool). To basen kąpielowy wypełniony naturalną wodą. System zastosowany w koncepcji naturalnego basenu to doskonała symbioza basenu i stawu.

 2. GARDENLAND STUDIO ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

  Polska

  Pielęgnacja terenów zieleni, dla instytucji, osób prywatnych, Projekty, kompleksowa realizacja założeń ogrodowych. Systemy nawadniające ogrody. Więcej na naszej stronie internetowej.i

 3. COSY JARDIN

  Belgia

  Firma COSY JARDIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Arsimont, Belgia.

 4. KÖNIGE HAUSDEKO GMBH

  Niemcy

  Firma KÖNIGE HAUSDEKO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach fontanny wodne, i stal corten. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 5. PÉRÉNIA AMÉNAGE VOS EXTERIEURS

  Francja

  Firma PÉRÉNIA AMÉNAGE VOS EXTERIEURS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach asfalt barwiony. Ma siedzibę w Sains En Gohelle, Francja.

 1. SACHSENBAND METALLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SACHSENBAND METALLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Appen, Niemcy.

 2. JARDIN SOLAIRE CREATION JARDIN JAPONAIS

  Francja

  Firma JARDIN SOLAIRE CREATION JARDIN JAPONAIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Projektowanie i urządzenie terenów zielonych. Jest również obecna w dziedzinach Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, tworzenie parków, ogrodów i tarasów, sadzonki do ogrodów japońskich, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, i urządzanie ogrodów. Ma siedzibę w Grezieu La Varenne, Francja.

 1. FITOS DI CICOGNANI SIMONE

  Włochy

  Firma FITOS DI CICOGNANI SIMONE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach trawa syntetyczna do instalacji sportowych, tworzenie parków, ogrodów i tarasów, odchwaszczanie, i projektowanie urządzeń nawadniających. Ma siedzibę w Savarna-Ravenna, Włochy.

 2. UNJARDINPARAMI

  Hiszpania

  Firma UNJARDINPARAMI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. DARIO CORRADI GIARDINAGGIO

  Włochy

  Firma DARIO CORRADI GIARDINAGGIO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach prace ogrodowe, i prace przerzedzania gałęzi. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. ART & JARDINS

  Francja

  Firma ART & JARDINS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, konsultacje specjalistów ogrodnictwa krajobrazowego, i Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Ma siedzibę w Maubec, Francja.

 5. BUILDERS FULHAM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BUILDERS FULHAM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach malarze pokojowi, i dekoratorzy. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. SICAP

  Tunezja

  Firma SICAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach ogrodnictwo. Ma siedzibę w Bardo, Tunezja.

 7. BIKEBOX24 GMBH

  Niemcy

  Firma BIKEBOX24 GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Nieder-Olm, Niemcy.

 8. SUDWELL - THE RESIN BONDED SLAB COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SUDWELL - THE RESIN BONDED SLAB COMPANY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Battle, Zjednoczone Królestwo.

 1. ZEBRA DECK

  Kanada

  Firma ZEBRA DECK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodzenia i bramy. Jest również obecna w dziedzinach Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, i Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Mississauga, Kanada.

 2. ACTIVE CONSTRUCTIONS

  Holandia

  Firma ACTIVE CONSTRUCTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Bunnik, Holandia.

 3. ARALEA

  Belgia

  Firma ARALEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, Obcinanie i ścinanie drzew, Okrzesywanie, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, Obcinanie i ścinanie drzew, i kosiarki do trawy. Ma siedzibę w Brasschaat, Belgia.

 4. GUILLAUME BLANCHARD

  Francja

  Firma GUILLAUME BLANCHARD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Chatou, Francja.

 5. SANDYFIELDS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SANDYFIELDS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Wolverhampton, Zjednoczone Królestwo.

 6. RIKKEN BESTRATING EN GROENVOORZIENING

  Holandia

  Firma RIKKEN BESTRATING EN GROENVOORZIENING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Pannerden, Holandia.

 7. LES JARDINS DU PAYS VERT

  Belgia

  Firma LES JARDINS DU PAYS VERT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Jest również obecna w dziedzinach Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, urządzanie ogrodów, tworzenie parków, ogrodów i tarasów, i projektowanie terenów zielonych i ogrodów. Ma siedzibę w Moulbaix-Ath, Belgia.

 8. BUURTBEDRIJF DRIETAKT

  Belgia

  Firma BUURTBEDRIJF DRIETAKT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opieka społeczna. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, woskowanie, Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe, firma przeprowadzkowa, i Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Sint-Niklaas, Belgia.

 9. SPAZIO VERDE SOC. COOP. AGRICOLA

  Włochy

  Firma SPAZIO VERDE SOC. COOP. AGRICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach usługi pod klucz, pielęgnacja publicznych przestrzeni zielonych, ścinanie drzew, i rośliny owocowe. Ma siedzibę w Romagnano-Trento, Włochy.

 10. MONSEUR BERNARD

  Belgia

  Firma MONSEUR BERNARD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Obcinanie i ścinanie drzew, konserwacja okresowa ogrodu, ogrodzenia, Obcinanie i ścinanie drzew, i ścinanie drzew. Ma siedzibę w Thimister-Clermont, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze - Import eksport

Liczba wyników

3263 Przedsiębiorstwa