• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zespoły zasilania elektrycznego

Wyniki dla

Zespoły zasilania elektrycznego - Import eksport

 1. NECRON ENERGY ELECTRONIC SAN. TIC. A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1989 roku, przedsiębiorstwo Necron Electronic Software Engineering Inc. z dumą zajmuje miejsce czołowego, tureckiego producenta Combi-UPS, specjalizującego się w przemysłowych zasilaczach awaryjnych. Znani z wizjonerskich, nowatorskich rozwiązań, osiągnęliśmy znaczące kamienie milowe w przemyśle. Po rozpoczęciu działalności w obiekcie o powierzchni 4, 500 m² w Zorganizowanej Strefie Przemysłowej w Tuzla, przenieśliśmy się do efektywnej powierzchni 800 m² biura w Ankarze, wzmacniając wsparcie instytucji publicznych. Nasz szeroki asortyment produktów obejmuje: •Wyposażenie pojazdów elektrycznych: Dostarczanie solidnych rozwiązań ładowania pojazdów. •Systemy UPS: Oferowanie różnorodnych, przemysłowych zasilaczy awaryjnych online, w tym opcje przemysłowe i modułowe. •Rozwiązania dla centrów danych: Dostawa komponentów wysokiej jakości centrów danych i modułowych centrów danych. •Baterie •Szafy bateryjne •Inwertory •Prostowniki •Konwertery •Regulatory Nasze niewzruszone zaangażowanie na rzecz wysokiej jakości międzynarodowych standardów wyraża się stosowaniem przez nas standardów ISO9001, ISO14001, ISO18001, ISO20001, ISO27001, TSE, i CE, gwarantując najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Nasze główne zadanie koncentruje się na zabezpieczeniu krytycznych obciążeń prądem elektrycznym, obejmujących systemy komputerowe, sprzęt medyczny, systemy komunikacyjne, systemy kontroli i alarmowe, systemy oświetleniowe, szpitale i centra danych. Te kluczowe zastosowania wymagają niezawodnej ochrony i rozwiązań zasilania awaryjnego celem zapewnienia płynności działania. Aby uzyskać więcej informacji lub zadać pytania, prosimy bez wahania kontaktować się z nami.

 2. CEG ELETTRONICA INDUSTRIALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CEG Elettronica Industriale została założona w 1965 r. jako producent elektrycznych tablic rozdzielczych do średniego i niskiego napięcia, najpierw rzemieślniczo, a potem na skalę przemysłową. W 1984 r. zainstalowaliśmy pierwszą elektrownię na prąd stały, która pozwoliła nam wejść na rynek dostawców prostowników do baterii do zastosowań przemysłowych, rozszerzając w ten sposób gamę proponowanych wyrobów. Od ponad pięćdziesięciu lat CEG jest synonimem niezawodności, profesjonalizmu i innowacyjności.

 3. WATTBLITZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WATTBLITZ GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Ma siedzibę w Meißen, Niemcy.

 4. ROTRING-HISCHE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROTRING-HISCHE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Automatyka. Ma siedzibę w Buxtehude, Niemcy.

 5. ATLAS COPCO RENTAL - ATLAS COPCO KOMPRESSOREN UND DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ATLAS COPCO RENTAL - ATLAS COPCO KOMPRESSOREN UND DRUCKLUFTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KNIEL SYSTEM-ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Kniel robi różnicę. Jakość bez kompromisów, wysoko wykwalifikowana inżynieria, nienaganny serwis – zasilacze Kniel ustanawiają standard rynkowy. Dla waszego sukcesu. Kniel System-Electronic GmbH to wiodący, zaawansowany technologicznie producent zasilaczy w zakresie mocy od 7 do 3000 watów. Założona w 1975 roku firma rozwinęła się przez lata od standardowego producenta w dostawcę innowacyjnych, niestandardowych zasilaczy, z dużym doświadczeniem w dziedzinach takich technologii, jak automatyzacja, pomiar i testowanie, czujniki, budowa pojazdów oraz technika medyczna i laboratoryjna. Oferta produktów Kniel podzielona jest na trzy główne obszary: zasilacze i akcesoria do systemu 19”, do szyn DIN i do montażu ściennego. Klienci mogą wybierać spośród ponad 10.000 różnych urządzeń standardowych. Siedziba firmy znajduje się w Karlsruhe, a zasilacze Kniel są w 100% wyprodukowane w Niemczech.

 2. QALOVIS GMBH

  Niemcy

  Qalovis jest innowacyjnym producentem dostosowanych do indywidualnych potrzeb maszyn i instalacji uszlachetniania odpadów biogenicznych z biogazowni i gospodarstw hodowlanych. Specjaliści w dziedzinie inteligentnych technologii wykorzystujących biomasę, które przynoszą naszym klientom różnorodne korzyści: produkty firmy Qalovis, takie jak osuszacze, granulatory i higienizery, umożliwiają efektywne wykorzystywanie ciepła przez cały rok, minimalizowanie powierzchni magazynowania i przekształcenie kosztów utylizacji w dodatkowy dochód.

 3. ZENTRO ELEKTRIK GMBH KG

  Niemcy

  Zentro-Elektrik już od ponad 60 lat kształtuje przyszłość. Jako wiodący niemiecki producent elektronicznych systemów zasilania, reagujemy na zmieniające się potrzeby i warunki. Nasi kreatywni i wykwalifikowani pracownicy stale dbają o to, by dostarczać innowacyjne produkty najbardziej wymagającym klientom. Wyróżnia nas jakość naszych produktów, będąca wyrazem doświadczenia i rzetelności. Czujemy się przy tym zobowiązani naszą tradycją. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie i zdolność do innowacyjności, czego nie da się łatwo skopiować. Dzięki naszej filozofii jakości staliśmy się symbolem rzetelności na rynku elektronicznie sterowanych systemów zasilania. Od momentu założenia w 1956 roku, centrum naszej działalności znajduje się w Pforzheim.

 4. INGELEC

  Hiszpania

  Producent agregatów prądotwórczych od 6 do 3000 kVA. Wszystkie wersje. Porady techniczne i handlowe. Dostawca generatorów, tablic automatycznych, prądnic, generatorów przenośnych, tablic elektrycznych, energii alternatywnej, prądnic elektrycznych, produkcja generatorów...

 5. VP ENERGIETECHNIK (EINZELUNTERNEHMEN)

  Niemcy

  Firma VP ENERGIETECHNIK (EINZELUNTERNEHMEN), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Ma siedzibę w Langenau, Niemcy.

 1. TEFELEN PREISSINGER GMBH

  Niemcy

  Firma TEFELEN PREISSINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Ma siedzibę w Breitenguessbach, Niemcy.

 2. STRØMTID APS

  Dania

  Firma STRØMTID APS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Energia odnawialna, i energia alternatywna. Ma siedzibę w Albertslund, Dania.

 1. ELECTRICITEITSWERKEN GIELEN

  Belgia

  Firma ELECTRICITEITSWERKEN GIELEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Zespoły zasilania elektrycznego, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Prace budowlane wykończeniowe, Zespoły zasilania elektrycznego, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Lommel, Belgia.

 2. BELLOY ELEKTROTECHNIEK

  Belgia

  Firma BELLOY ELEKTROTECHNIEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja, Zespoły zasilania elektrycznego, Energia elektryczna - produkcja, Elektryczne roboty instalacyjne, Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja, Zespoły zasilania elektrycznego, i Energia elektryczna - produkcja. Ma siedzibę w Sint-Katelijne-Waver, Belgia.

 3. CKS

  Belgia

  Firma CKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, Elektryczność - instalacje przesyłania prądu, Energetyka - elementy ceramiczne, Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii, Elektryczne roboty instalacyjne, Elektryczność - instalacje przesyłania prądu, Energetyka - elementy ceramiczne, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii. Ma siedzibę w Dilsen-Stokkem, Belgia.

 4. ELECTRICITEIT VANDENHEEDE INDUSTRIE

  Belgia

  Firma ELECTRICITEIT VANDENHEEDE INDUSTRIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczność - instalacje przesyłania prądu, Zespoły zasilania elektrycznego, Elektryczność - instalacje przesyłania prądu, i Zespoły zasilania elektrycznego. Ma siedzibę w Aalst, Belgia.

 5. ELDEMA

  Belgia

  Firma ELDEMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Zespoły zasilania elektrycznego, Klimatyzacja - urządzenia, montaż klimatyzatorów samochodowych, Zespoły zasilania elektrycznego, i automatyzacja kotłów. Ma siedzibę w Wevelgem, Belgia.

 6. PACAUTO

  Belgia

  Firma PACAUTO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Zespoły zasilania elektrycznego, Zespoły zasilania elektrycznego, gaśnice domowe, przyczepa, i stojaki do sygnalizacji. Ma siedzibę w Grobbendonk, Belgia.

 7. ELECTRICITEITSWERKEN DESERRANNO

  Belgia

  Firma ELECTRICITEITSWERKEN DESERRANNO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Zespoły zasilania elektrycznego, ekspertyzy dla sektora elektrycznego (instalacje), Zespoły zasilania elektrycznego, i konserwacja instalacji elektrycznej przemysłowej. Ma siedzibę w Oostkamp, Belgia.

 8. DAENINCK & DEWEERDT

  Belgia

  Firma DAENINCK & DEWEERDT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, Zespoły zasilania elektrycznego, urządzenia do klimatyzacji, instalacje sanitariatów, Izolacja termiczna - materiały, i Zespoły zasilania elektrycznego. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 1. DONGGUAN ZHEN JI ELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Niemcy

  Firma DONGGUAN ZHEN JI ELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Ma siedzibę w Underhill Ave. Burnaby, B.c. V5a 3c2 Canada, Niemcy.

 2. SATUPS SRL

  Włochy

  Firma SATUPS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach generating set. Ma siedzibę w Villabate, Włochy.

 3. KAREL DE MARTELAERE

  Belgia

  Firma KAREL DE MARTELAERE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach Zespoły zasilania elektrycznego, okablowanie sieciowe, i Zespoły zasilania elektrycznego. Ma siedzibę w Deurne, Belgia.

 4. ELSY S.R.L.

  Włochy

  Firma ELSY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Baterie, tokarka do obróbki metali, zasilacze stabilizowane - komutacja, i Baterie. Ma siedzibę w Melzo, Włochy.

 5. HILGEFORT ITS GMBH

  Niemcy

  Firma HILGEFORT ITS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Zespoły zasilania elektrycznego, Elektryczność - aparatura, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Zespoły zasilania elektrycznego, Elektryczność - aparatura, i Transformatory, przetwornice i prostowniki. Ma siedzibę w Hausach, Niemcy.

 6. NINGBO VIKIA ELECTRICAL APPLIANCE CO.,LTD

  Chiny

  Firma NINGBO VIKIA ELECTRICAL APPLIANCE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Ma siedzibę w Cixi, Chiny.

 7. ACS ADVANCED CONVERSION SYSTEM

  Włochy

  Firma ACS ADVANCED CONVERSION SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach ac/dc converter, przetworniki częstotliwości, i Zasilacze bezprzerwowe UPS. Ma siedzibę w Arese, Włochy.

 8. USV LÖSUNGEN

  Austria

  Firma USV LÖSUNGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach zasilanie bez przerwy przemysłowej. Ma siedzibę w Zwettl, Austria.

 9. KØBENHAVNS ELEKTRIKER

  Dania

  Firma KØBENHAVNS ELEKTRIKER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Ma siedzibę w Copenhagen, Dania.

 10. S.I.R.T.A. SRL

  Włochy

  Firma S.I.R.T.A. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zespoły zasilania elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach pomoc techniczna do zespołów prądotwórczych, usługi wsparcia dla elektrotechniki, sprzedaż falowników, i sprzedaż zespołów prądnicowych. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zespoły zasilania elektrycznego - Import eksport

Liczba wyników

498 Przedsiębiorstwa