• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zegarmistrzostwo

Wyniki dla

Zegarmistrzostwo - Import eksport

 1. DANIEL KLEIN GROUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założyliśmy Essa Group jako przedsiębiorstwo rodzinne w 1971 roku. Podążając tą drogą, uważamy, że doświadczenie jest głównym źródłem wiedzy. Od 2013 roku, powiększyliśmy naszą rodzinę o światowe przedsiębiorstwo Daniel Klein Group, mieszczące się w Hongkongu. Stosując naszą filozofię produkowania zegarków dla każdego, cieszymy się ze sprzedaży ponad 4 milionów zegarków rocznie, co oznacza, że, jako firma, sprzedajemy na świecie 1 zegarek na minutę. Jesteśmy dumni z naszej obsługi, zapewnionej przez prawie 1000 pracowników we wszystkich naszych przedsiębiorstwach i w naszej fabryce. Daniel Klein Group International Company; Posiadamy marki Daniel Klein, Freelook i Bigotti, a także światową licencję na marki Santa Barbara Polo Racquet Club i Sergio Tacchini. Eksportujemy nasze zegarki do ponad 85 krajów na świecie.

 2. LOGOWATCH GO TREND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LOGOWATCH GO TREND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Wiefelstede, Niemcy.

 3. ESSEPI DI MARCATO LEOPOLDO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ESSEPI DI MARCATO LEOPOLDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biżuteria i wyroby jubilerskie. Jest również obecna w dziedzinach Biżuteria sztuczna, Zegarmistrzostwo, fasonowanie dla osób trzecich, emalia do biżuterii i artykułów złotniczych, Biżuteria sztuczna, i Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Montegalda, Włochy.

 4. PERROT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PERROT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Calw, Niemcy.

 5. NIKA INTERNATIONAL

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma NIKA INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach zegarki na rękę, i zegarki z diamentami. Ma siedzibę w Le Grand Saconnex, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CETRONIC

  Belgia

  Jesteśmy dystrybutorem i hurtownikiem wyrobów zegarmistrzowskich w krajach Beneluksu i w całej Europie. W dziedzinie zegarków współpracujemy z takimi markami, jak Lee Cooper, Daniel Klein, QnQ (Citizen Group) i Xonix. W przypadku baterii pracujemy ze wszystkimi głównymi markami - Duracell, Energizer, Murata, Maxell, Renata, Rayovac. Posiadamy szeroki asortyment budzików, które produkujemy pod marką "Cetronic" i "Pevanda". Od września 2016 r. zajmujemy się dystrybucją zegarów firmy AMS (wyprodukowanych w Niemczech), a od czerwca 2017 r. również budzików i zegarów z serii Braun. Do naszej oferty dołączyły marki Technoline i TFA, które oferują stacje pogodowe i produkty LCD. Produkujemy również szeroką gamę pasków do zegarków (skórzanych, metalowych i silikonowych). Obecni od ponad 30 lat w Europie, nasze wartości to nasza siła: - Dostarczanie produktów wysokiej jakości, - Zapewnianie szybkiej i sprawnej obsługi posprzedażnej, - Dotrzymywanie zobowiązań.

 2. VOLKER SCHÄR-ZEIGER, UHRENTEILE UND KOMPONENTEN E.K.

  Niemcy

  Jesteśmy firmą rodzinną już w trzecim pokoleniu - od 1926 r. - z najnowocześniejszymi i częściowo zautomatyzowanymi maszynami i urządzeniami, produkującymi głównie duże wskazόwki do zegarόw. Nasz program standardowy obejmuje ok. 1400 różnych kształtów podstawowych o długości od 7 mm do 600 mm lub większej w przypadku produkcji specjalnej. Kompletny katalog jest dostępny w wersji papierowej, na płycie CD-ROM i w formacie PDF. Lakiernia wyposażona według najnowocześniejszych kryteriów pozwala nam elastycznie reagować na każdą potrzebę. Jesteśmy w stanie wyprodukować specjalne modele zgodnie z Państwa specjalnymi specyfikacjami i pomysłami. Specjalne życzenia są dla nas wyzwaniem! Chętnie Państwu doradzimy.

 3. MUST'S SRL OROLOGI E GIOIELLI

  Włochy

  Must SrL Orologi e Gioielli, kupuje i wymienia biżuterię, zegarki i całe kolekcje. Firma ta wyspecjalizowała się w branży markowych zegarków, których wspólną, wyróżniającą cechą jest: jakość i doskonały stan produktu. Nasze atuty: przejrzystość działania i możliwość stałego oferowania dobrych okazji. W tym celu, jesteśmy zawsze gotowi rozważyć zakup używanych zegarków i biżuterii, aby móc odpowiedzieć na coraz liczniejsze, specyficzne potrzeby.

 4. ZEGARMISTRZ-JUBILER JÓŹWIAK I SYN

  Polska

  Firma Zegarmistrz-jubiler Jóźwiak i syn zajmuję się naprawą zegarków oraz ich sprzedażą. Firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w naprawach zegarków wielu marek oraz ich sprzedażą. Firma Zegarmistrz-jubiler Jóźwiak i syn oferuje duże doświadczenie i rzeczową i fachową pomoc klientom. W swojej ofercie Zegarmistrz-jubiler Jóźwiak i syn posiada także sprzedaż biżuterii.

 5. SAINT HONORE PARIS SA

  Francja

  Firma SAINT HONORE PARIS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach zegarki na rękę z metali szlachetnych, i zegarki na rękę. Ma siedzibę w Charquemont, Francja.

 1. HILAL WATCHES

  Francja

  Firma HILAL WATCHES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach zegarki srebrne, modne zegarki, i bransoletki do zegarków. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. GROUPE SDBH

  Francja

  Firma GROUPE SDBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Biżuteria i wyroby jubilerskie. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, biżuteria - hurt, Zegarmistrzostwo, bransoletki do zegarków, i zegarek. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 1. O.COMITTI & SON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma O.COMITTI & SON LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Barometry. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Zegary ścienne i szafkowe, Zegarmistrzostwo, i Zegary ścienne i szafkowe. Ma siedzibę w Ongar, Zjednoczone Królestwo.

 2. NOVODESS

  Francja

  Firma NOVODESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Wzornictwo przemysłowe, Zegarmistrzostwo, koperty zegarmistrzowskie z metalu szlachetnego, i Wzornictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Morteau, Francja.

 3. G BRANDED GMBH

  Niemcy

  Firma G BRANDED GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły reklamowe firmowe. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, wyroby tekstylne, breloczki, czapki, i Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Siegsdorf, Niemcy.

 4. AIBACH GROUP

  Niemcy

  Firma AIBACH GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach perfumy. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 5. WATCH CENTER

  Włochy

  Firma WATCH CENTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 6. BERTHET HORLOGERIE

  Francja

  Firma BERTHET HORLOGERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach zegarki na rękę, zegarki kieszonkowe antywstrząsowe, zegarki na rękę z kalendarzem, i zegary wahadłowe. Ma siedzibę w Charmauvillers, Francja.

 7. SPHERE TIME

  Luksemburg

  Firma SPHERE TIME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach Budziki, zegarki na rękę, zegarki do sportu i użytku zawodowego, Budziki, i zegary ścienne. Ma siedzibę w Windhof, Luksemburg.

 8. PUJOL

  Francja

  Firma PUJOL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biżuteria i wyroby jubilerskie. Jest również obecna w dziedzinach Biżuteria sztuczna, Zegarmistrzostwo, Biżuteria sztuczna, Zegarmistrzostwo, galanteria skórzana, i table arts. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 1. NIKA WATCHES

  Francja

  Firma NIKA WATCHES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach zegarki na biżuterii, zegarki kwarcowe na rękę, automatyczne zegarki mechaniczne na rękę, i APARAT MEDYCZNO-ORTONDONTYCZNY modułwy. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 2. BAROLI

  Hiszpania

  Firma BAROLI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. GINION

  Belgia

  Firma GINION, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Biżuteria i wyroby jubilerskie. Jest również obecna w dziedzinach Zegarmistrzostwo, Zegarmistrzostwo, restaurowanie starej biżuterii, kolia z pereł, i naprawy biżuterii. Ma siedzibę w Charleroi, Belgia.

 4. UHREN-SHOP.CH

  Szwajcaria

  Firma UHREN-SHOP.CH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach Budziki, i Budziki. Ma siedzibę w Basel, Szwajcaria.

 5. COLACI OROLOGI DA TORRE

  Włochy

  Firma COLACI OROLOGI DA TORRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach zegary na wierze. Ma siedzibę w Alessano, Włochy.

 6. AP WATCHES

  Hiszpania

  Firma AP WATCHES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 7. AÎON GROUP SA

  Francja

  Firma AÎON GROUP SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach mechanizmy zegarmistrzowskie, warsztat zegarmistrzowski, i porady w dziedzinie zegarmistrzostwa. Ma siedzibę w La Ciotat, Francja.

 8. CAPITAL TIME

  Włochy

  Firma CAPITAL TIME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach zegarki kieszonkowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 9. RM-B2B

  Niemcy

  Firma RM-B2B, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 10. MONDOELETTRONICA OROLOGI MONUMENTALI

  Włochy

  Firma MONDOELETTRONICA OROLOGI MONUMENTALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zegarmistrzostwo. Jest również obecna w dziedzinach Zegary ścienne i szafkowe, Zegary ścienne i szafkowe, zegary na wierze, zegary ścienne, i systemy z możliwością programowania bicia dzwonu zegara wieży. Ma siedzibę w Alessano (le), Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zegarmistrzostwo - Import eksport

Liczba wyników

3009 Przedsiębiorstwa