• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zawiasy

Wyniki dla

Zawiasy - Import eksport

 1. MEBEL LOGISTIC POLAND

  Polska

  Założone w 1998 roku, Mebel Logistics jest polskim przedsiębiorstwem mieszczącym się w Obrze. Jesteśmy cenionym partnerem renomowanych europejskich przedsiębiorstw meblarskich, z którymi nieprzerwanie współpracujemy od ponad 20 lat. Nasz dział produkcji oferuje najwyższą jakość, którą osiągamy dzięki naszemu doświadczeniu i parkowi maszynowemu. Nasza oferta: •Obróbka metali •Cięcie strumieneim wody metali, tworzyw sztucznych, drewna, sklejki, szkła, ceramiki •Skrawanie: Cięcie przecinarkami taśmowymi i tarczowymi, zakres kątów cięcia do 50° Toczenie materiałów do długości 1500mm Frezowanie na centrach obróbczych CNC o zakresach obróbki 600x400x400mm oraz frezarkach pionowych i poziomych•Obróbka elektroerozyjna: Cięcie przez elektrodrążenie w zakresach 320x270x350mm, kąt +/-5°, waga obrabianego materiału do 180kg •Szlifowanie: Obróbka powierzchni przez szlifowanie rur o zakresach średnic ø10 do ø100mm Obróbka powierzchni przez szlifowanie płaszczyzn o szerokościach do 1000mm Polerowanie powierzchni pod powłoki galwaniczne typu chrom, nikiel, miedź Cięcie elektrodami w zakresach 320x270x350mm, kąt +/-5°, waga do 180kg •Obróbka plastyczna: Obróbka metali na prasach mimośrodowych 160T, 40T, 10T, prasach hydraulicznych 40T Gięcie na prasie krawędziowej o nacisku 100T materiałów o długościach do 2500mm Gięcie na giętarce trójrolkowej •Obróbka cieplna: Hartowanie i odpuszczanie do wielkości wyrobów 350x140x100mm •Malowanie proszkowe: Nanoszenie powłok termoutwardzalnych w postaci farb proszkowych, załadunek pieca3900x1180x180 Skontaktuj się z nami!

 2. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Marinetech jest obecnie największym w Europie dostawcą nierdzewnego wyposażenia łodzi i jachtów oraz elementów łączących ze stali stopowej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku jako dział sprzedaży firmy Reisser Schraubenwerke w Ingelfingen-Griesbach z zakładem w Bremie. Nasze wyroby: okucia ze stali stopowej, liny ze stali stopowej, nakrętki ze stali stopowej, śruby ze stali stopowej, odbojnice (wyposażenie łodzi), akcesoria do łodzi.

 3. MINEON HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma Mineon jest profesjonalnym dostawcą systmów zamków, zawiasów, klamek, zatrzasków uchylnych, ograniczników i profili uszczelniających. Mamy również szereg produktów ze stali nierdzewnej o wysokiej wydajności i odporności na korozję, które mogą być stosowane w marinach, maszynach budowlanych i pojazdach samochodowych, przyczepach kempingowych, ciężarówkach, w przemyśle kolejowym itp. Firma Mineon mieści się w Neuss. Firma koncentruje się na dostarczaniu komponentów, które znajdują zastosowanie głównie we wszelkiego rodzaju obudowach, pojazdach, urządzeniach maszynowych, sprzęcie medycznym itp. Dostępna jest również usługa wykonywania na zamówienie. Dzięki ponad 16-letniemu doświadczeniu fachowemu w handlu międzynarodowym i silnemu wsparciu technicznemu w systemach zamykania i mocowania, Mineon zobowiązuje się do bycia profesjonalnym dostawcą produktów przemysłowych, aby zapewnić klientom bezpieczne i niezawodne, przyjazne dla środowiska i zielone produkty przemysłowe wysokiej jakości. Zawsze zwracaj uwagę na potrzeby klientów i dostarczaj im profesjonalne rozwiązania. Szybka reakcja jest celem naszej pracy. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc, prosimy o kontakt telefoniczny z 0049-(0)17636786932 lub e-mail na adres info@mineon.de

 4. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Turcja

  Założona w 2016 roku firma Alchemist Technologies zajmuje się produkcją maszyn rolniczych z Turcji. Produkujemy głównie przyczepy rolnicze pod marką ALCHEMIST TRAILER, w tym przyczepy do bel, przyczepy tradycyjne, przyczepy samonośne przystosowane do potrzeb i wygody rolników. Pod tym samym dachem świadczymy usługi marketingowe naszym partnerom biznesowym, aby służyć i zaspokajać potrzeby naszych klientów dzięki profesjonalnemu zespołowi sprzedaży i zespołowi technicznemu. Oferujemy rozwiązania dla rolnictwa, takie jak: •Sprzęt uprawowy, •Sprzęt do sadzenia •Ładowarki i akcesoria, •Sprzęt do sianokosów, •Rozrzuniki nawozów i obornika, •Rozwiązania energetyczne, •Maszyny pakujące i rolujące, •Opryskiwacze i sprzęt do hodowli zwierząt, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby odkryć więcej! Nasz główny partner KOMSILAJ Wrapper Round Baller, jest prawdziwym liderem w Turcji i jest znany z solidności sprzętu i najbardziej zaawansowanych funkcji (maszyny te mogą pakować pulpę pomidorową i materiały suche, takie jak bawełna). Naszym drugim wiodącym partnerem jest OPAL PIVOT, znany z wysokowydajnych zraszaczy i przekładni centralnych, liniowych, oraz czopów do nawadniania rolniczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 5. AGA

  Hiszpania

  Producent zamków. Oferujemy o wysokim stopniu zabezpieczenia, klamki i zamknięcia zawiasowe. Konsolidujemy czołową pozycję w dziedzinie systemów otwierania i zamykania. Oferujemy trzy linie systemów i rozwiązań: Przemysł ogólny, przemysł o wysokim stopniu bezpieczeństwa oraz przemysł przetwarzania energii. AGA reprezentuje przemysł systemów zamknięć na rynku hiszpańskim i międzynarodowym. Naszym celem zawsze było zaangażowanie w życie społeczne naszego otoczenia, stwarzanie sposobności tam, gdzie jesteśmy. Wiele zawdzięczamy osobom z AGA, które uczyniły możliwą realizację tego przedsięwzięcia. Pragniemy podtrzymać nadzieje i entuzjazm, które je motywowały.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KIPP ITALIA SRL

  Włochy

  Fírma HEINRICH KIPP WERK jest producentem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować na najwyższym poziomie. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz rozwiązań specjalnych. Nasza oferta obejmuje 65 000 części, których szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je wielokrotnej kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Wszystkie cechuje niezawodne działanie, trwałość i krótki czas dostawy. Ergonomia i stabilność są podstawą każdego nowego projektu. W katalogach KIPP znajdą Państwo wyłącznie produkty, co do których mamy 100% przekonanie. To zasada, która przyświeca tej rodzinnej firmie o wielopokoleniowej tradycji.

 2. ERO JOINT .TANALS

  Francja

  Firma Tanals Undertaken Alsatian polepsza proces produkcji demontowanych mechanicznych połączeń do pasów zębatych z poliuretanu i taśm transportowych. Połączenia ERO Joint® stosowane w pomocy drogowej lub w zastosowaniach trwałych sprawiają, że pasy można zamienić bardzo szybko. Ten rodzaj połączenia jest możliwy do wykonania w przypadku każdego pasa zębatego o kroku równym lub większym niż 8 mm. Nasz dział badań i rozwoju dysponuje środkami obliczeniowymi i sprzętem; do testowania, dospasowywania pasów transmisyjnych lub tworzenia wyrobów przystosowanych do Twoich zastosowań.

 3. TITBAS ZIPPER

  Turcja

  Titbas Zipper (TIT) to pierwsza i wiodąca turecka firma produkująca zamki błyskawiczne oraz marka zaopatrująca cały świat od ponad 46 lat, posiadająca doświadczenie i wiedzę. Produkujemy metalowe zamki błyskawiczne, nylonowe zamki błyskawiczne, plastikowe zamki błyskawiczne i akcesoria metalowe. Posiadamy zatwierdzenie wielu głównych marek na całym świecie, w tym Inditex, Asos, Bestseller, Superdry, LC Waikiki, Puma, New Balance, H&M, George, River Island, Primark, New Look, Reiss, El Corte Ingles, LPP, Tesco, Tally Weijl i wiele innych! Titbas jest jedynym dostawcą zamków błyskawicznych z certyfikatem GRS/RCS w Turcji i jednym z niewielu na świecie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z wagi aspektów środowiskowych naszej działalności. Istotne było, aby stać się bardziej przyjaznym dla środowiska i opracować produkty przyjazne dla środowiska z korzyścią dla przyszłych pokoleń. Możemy wyprodukować wszelkie zamki błyskawiczne z zawartością surowców wtórnych i certyfikatem GRS/RCS. Nasze zespoły inżynierów i projektantów zapewniają wysoką jakość i konkurencyjne ceny. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 4. OTTO GANTER GMBH + CO. KG NORMTEILEFABRIK

  Niemcy

  Wiodący partner w zakresie elementów standardowych. Najpierw założona w 1894 roku jako warsztat mechaniczny Furtwangen w Schwarzwaldzie, firma Ganter już w 1912 wprowadziła pierszy katalog elementów standardowych – pięć lat przed powstaniem Niemieckiej Normy Przemysłowej (DIN). Firma, kierowana dzisiaj przez czwarte pokolenie właścicieli, jest liderem w rozwoju, produkcji i dystrybucji elementów standardowych sięgających liczby ponad 60.000 artykułów dostępnych do dostawy bezpośrednio z magazynu. Aby utrzymać tę pozycję w przyszłości, Ganter opiera się na konsekwentnym dalszym rozwoju swojego asortymentu produktów, na nowoczesnej produkcji i logistyce, jak również na światowej sieci silnych partnerów.

 5. GRONBACH

  Niemcy

  GRONBACHWASSERBURG od 1964 roku na powierzchni produkcyjnej ponad 20.000 m2, opracowuje i produkuje komponenty i podzespoły, zatrudniając 290 pracowników. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w obróbce stali nierdzewnej i aluminium, powłokach anodowanych i wtrysku tworzyw sztucznych. Mamy także własny dział rozwoju nowych technologii powierzchniowych, procesów produkcyjnych i montażowych. Główne kompetencje GRONBACHWASSERBURG obejmują następujące obszary: Obróbka metali (gięcie, frezowanie, głębokie tłoczenie, wiercenie itp.), Powierzchnie (anodowanie, malowanie proszkowe, drukowanie, grawerowanie laserowe), Technologie tworzyw sztucznych (hybrydowe, wtryskowe), Urządzenia hybrydowe i usługi rozwoju

 1. FATH GMBH

  Niemcy

  FATH jest producentem elementów maszyn z tworzyw sztucznych i metalu. Od pomysłu, poprzez konstrukcję, budowę narzędzi i produkcję, aż po logistykę - wszystko z jednego źródła.

 2. NORELEM FRANCE

  Francja

  Firma NORELEM FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, zawiasy, Konserwacja instalacji przemysłowych, i łączenie rur. Ma siedzibę w Fontaines Les Gres, Francja.

 1. ELESA+GANTER AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma ELESA+GANTER AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Brunn Am Gebirge, Austria.

 2. TURNA D.O.O.

  Słowenia

  Firma TURNA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, agd, uszczelki, i Universal hinges. Ma siedzibę w Šoštanj, Słowenia.

 3. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  Włochy

  Firma MORO & SPREAFICO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, zawiasy, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, łączenie metali, kłódki, i Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Monte Marenzo, Włochy.

 4. CAST C.ADOLPH & RST DISTRIBUTION GMBH

  Niemcy

  Firma CAST C.ADOLPH & RST DISTRIBUTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 5. E - TEAM ELEKTROANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma E - TEAM ELEKTROANLAGEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 6. SCHMALE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma SCHMALE GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamocowania, galanteria metalowa. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Zamki, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, okucia do artykułów drewnianych, zawiasy do mebli, Zawiasy, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, i stainless steel accessories. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 7. WESTFALIA-EICHMANN

  Niemcy

  Firma WESTFALIA-EICHMANN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Frankfurt/main, Niemcy.

 8. WEMA VERSCHLUSSTECHNIK GMBH

  Szwajcaria

  Firma WEMA VERSCHLUSSTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Guntershausen B. Aadorf, Szwajcaria.

 1. IVG SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma IVG SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy, Komory chłodnicze, amortyzator gazowy, Wkładki gwintowane, toggle latches, stopy podpierające, szybkie zamknięcia, Zawiasy, i uchwyty. Ma siedzibę w Pfungstadt, Niemcy.

 2. NUOVA CIERRE

  Włochy

  Firma NUOVA CIERRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach łożyska, łożyska kulkowe, łożyska liniowe, Łożyska do walcarki, łożyska, i zawiasy. Ma siedzibę w Quinzano D'oglio, Włochy.

 3. ROBERT WINKELSTRÄTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ROBERT WINKELSTRÄTER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach elementy cięte, i zawiasy do mebli. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

 4. KIPP SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Firma KIPP SCHWEIZ AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Liestal Bl, Szwajcaria.

 5. OESCH GMBH

  Szwajcaria

  Firma OESCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach Klamry do pasków, Sprężyny śrubowe, Sprężyny spiralne, sprężyny ściskowe, springs for technical purposes, Klamry do pasków, sprzączki, Sprężyny śrubowe, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Magden, Szwajcaria.

 6. INDUSTRILAS AG

  Niemcy

  Firma INDUSTRILAS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Gevelsberg, Niemcy.

 7. RÄDER BUSCH GMBH

  Niemcy

  Firma RÄDER BUSCH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 8. FEM S.R.L.

  Włochy

  Firma FEM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, czopy metalowe mocujące, zawiasy dekoracyjne, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Granarolo Dell'emilia, Włochy.

 9. TB INDUSTRIE SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma TB INDUSTRIE SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 10. CMI - CERNIERE MECCANICHE INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  C.M.I. produkuje zawiasy mechaniczne do sprzętu gospodarstwa domowego. Zawiasy mechaniczne C.M.I. od zawsze wyróżniają się swą innowacyjnością technologiczną i jakością. Zawiasy do piekarników, zmywarek, pokryw, blatów kuchennych i pralek. Firma należy do pierszoplanowych, stanowiąc punkt odniesienia w dziedzinie zawiasów mechanicznych. W ciągu ostatniej dekady C.M.I. rozwinęła także nowe produkty o wysokiej technologii, estetyczne i funkcjonalne w dziedzinie bezpieczeństwa i oszczędności energii.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zawiasy - Import eksport

Liczba wyników

760 Przedsiębiorstwa