• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zawiasy

Wyniki dla

Zawiasy - Import eksport

 1. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Marinetech jest obecnie największym w Europie dostawcą nierdzewnego wyposażenia łodzi i jachtów oraz elementów łączących ze stali stopowej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku jako dział sprzedaży firmy Reisser Schraubenwerke w Ingelfingen-Griesbach z zakładem w Bremie. Nasze wyroby: okucia ze stali stopowej, liny ze stali stopowej, nakrętki ze stali stopowej, śruby ze stali stopowej, odbojnice (wyposażenie łodzi), akcesoria do łodzi.

 2. SCHMALE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia firmy 100 lat temu pozostajemy wierni naszej pozycji specjalisty w zakresie rozwoju i produkcji okuć i maszyn mocujących. Opracowujemy i produkujemy wyłącznie w Niemczech, honorując w ten sposób wciąż aktualną koncepcję jakości „Made in Germany”, ale wszystkie nasze produkty są sprzedawane na całym świecie, a nasz udział w eksporcie wynosi prawie 80%. Trwałość naszych produktów i usług, tj. niezmiennie pierwszorzędna jakość naszych okuć, a także niezawodność naszej obsługi klienta i usług, przyczyniły się do tego, że od 1910 roku jesteśmy w stanie budować długoterminowe i oparte na zaufaniu relacje partnerskie z naszymi klientami. Nasz dział rozwoju i projektowania nieustannie pracuje nad dalszym rozwojem istniejących produktów, a także opracowywaniem i realizacją nowych pomysłów na produkty i innowacyjnych procesów produkcyjnych. Myślenie zorientowane na klienta i nasza ambicja, aby zawsze czynić najlepsze nieco lepszym, zaowocowały szeroką gamą rozwiązań, często w ścisłej współpracy z naszymi klientami. Duża liczba patentów w ciągu ostatnich dziesięcioleci jest dowodem naszej gotowości i zdolności do dostosowywania się do stale zmieniających się wymagań i ich skutecznego wdrażania.

 3. AGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Producent zamków. Oferujemy o wysokim stopniu zabezpieczenia, klamki i zamknięcia zawiasowe. Konsolidujemy czołową pozycję w dziedzinie systemów otwierania i zamykania. Oferujemy trzy linie systemów i rozwiązań: Przemysł ogólny, przemysł o wysokim stopniu bezpieczeństwa oraz przemysł przetwarzania energii. AGA reprezentuje przemysł systemów zamknięć na rynku hiszpańskim i międzynarodowym. Naszym celem zawsze było zaangażowanie w życie społeczne naszego otoczenia, stwarzanie sposobności tam, gdzie jesteśmy. Wiele zawdzięczamy osobom z AGA, które uczyniły możliwą realizację tego przedsięwzięcia. Pragniemy podtrzymać nadzieje i entuzjazm, które je motywowały.

 4. ERO JOINT .TANALS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma Tanals Undertaken Alsatian polepsza proces produkcji demontowanych mechanicznych połączeń do pasów zębatych z poliuretanu i taśm transportowych. Połączenia ERO Joint® stosowane w pomocy drogowej lub w zastosowaniach trwałych sprawiają, że pasy można zamienić bardzo szybko. Ten rodzaj połączenia jest możliwy do wykonania w przypadku każdego pasa zębatego o kroku równym lub większym niż 8 mm. Nasz dział badań i rozwoju dysponuje środkami obliczeniowymi i sprzętem; do testowania, dospasowywania pasów transmisyjnych lub tworzenia wyrobów przystosowanych do Twoich zastosowań.

 5. TITBAS ZIPPER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Titbas Zipper (TIT) to pierwsza i wiodąca turecka firma produkująca zamki błyskawiczne oraz marka zaopatrująca cały świat od ponad 46 lat, posiadająca doświadczenie i wiedzę. Produkujemy metalowe zamki błyskawiczne, nylonowe zamki błyskawiczne, plastikowe zamki błyskawiczne i akcesoria metalowe. Posiadamy zatwierdzenie wielu głównych marek na całym świecie, w tym Inditex, Asos, Bestseller, Superdry, LC Waikiki, Puma, New Balance, H&M, George, River Island, Primark, New Look, Reiss, El Corte Ingles, LPP, Tesco, Tally Weijl i wiele innych! Titbas jest jedynym dostawcą zamków błyskawicznych z certyfikatem GRS/RCS w Turcji i jednym z niewielu na świecie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z wagi aspektów środowiskowych naszej działalności. Istotne było, aby stać się bardziej przyjaznym dla środowiska i opracować produkty przyjazne dla środowiska z korzyścią dla przyszłych pokoleń. Możemy wyprodukować wszelkie zamki błyskawiczne z zawartością surowców wtórnych i certyfikatem GRS/RCS. Nasze zespoły inżynierów i projektantów zapewniają wysoką jakość i konkurencyjne ceny. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRONBACH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GRONBACHWASSERBURG od 1964 roku na powierzchni produkcyjnej ponad 20.000 m2, opracowuje i produkuje komponenty i podzespoły, zatrudniając 290 pracowników. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w obróbce stali nierdzewnej i aluminium, powłokach anodowanych i wtrysku tworzyw sztucznych. Mamy także własny dział rozwoju nowych technologii powierzchniowych, procesów produkcyjnych i montażowych. Główne kompetencje GRONBACHWASSERBURG obejmują następujące obszary: Obróbka metali (gięcie, frezowanie, głębokie tłoczenie, wiercenie itp.), Powierzchnie (anodowanie, malowanie proszkowe, drukowanie, grawerowanie laserowe), Technologie tworzyw sztucznych (hybrydowe, wtryskowe), Urządzenia hybrydowe i usługi rozwoju

 2. FATH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  FATH jest producentem elementów maszyn z tworzyw sztucznych i metalu. Od pomysłu, poprzez konstrukcję, budowę narzędzi i produkcję, aż po logistykę - wszystko z jednego źródła.

 3. ELESA+GANTER AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ELESA+GANTER AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Brunn Am Gebirge, Austria.

 4. NORELEM FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NORELEM FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, zawiasy, Konserwacja instalacji przemysłowych, i łączenie rur. Ma siedzibę w Fontaines Les Gres, Francja.

 5. MEBEL LOGISTIC POLAND

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma MEBEL LOGISTIC POLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, obróbka metali, obróbka mechaniczna, Metal work, Okucia meblowe, Produkcja ram metalowych, i Produkcja nóg metalowych. Ma siedzibę w Obra, Polska.

 1. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MORO & SPREAFICO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, zawiasy, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, łączenie metali, kłódki, i Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Monte Marenzo, Włochy.

 2. CAST C.ADOLPH & RST DISTRIBUTION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CAST C.ADOLPH & RST DISTRIBUTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 1. WESTFALIA-EICHMANN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WESTFALIA-EICHMANN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Frankfurt/main, Niemcy.

 2. IVG SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IVG SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy, Komory chłodnicze, amortyzator gazowy, Wkładki gwintowane, toggle latches, stopy podpierające, szybkie zamknięcia, Zawiasy, i uchwyty. Ma siedzibę w Pfungstadt, Niemcy.

 3. ROBERT WINKELSTRÄTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROBERT WINKELSTRÄTER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach elementy cięte, i zawiasy do mebli. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

 4. NUOVA CIERRE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NUOVA CIERRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach łożyska, łożyska kulkowe, łożyska liniowe, Łożyska do walcarki, łożyska, i zawiasy. Ma siedzibę w Quinzano D'oglio, Włochy.

 5. OESCH GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma OESCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach Klamry do pasków, Sprężyny śrubowe, Sprężyny spiralne, sprężyny ściskowe, springs for technical purposes, Klamry do pasków, sprzączki, Sprężyny śrubowe, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Magden, Szwajcaria.

 6. INDUSTRILAS AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRILAS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Gevelsberg, Niemcy.

 7. FEM S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FEM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, czopy metalowe mocujące, zawiasy dekoracyjne, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Granarolo Dell'emilia, Włochy.

 8. RÄDER BUSCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RÄDER BUSCH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zawiasy. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 1. CMI - CERNIERE MECCANICHE INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  C.M.I. produkuje zawiasy mechaniczne do sprzętu gospodarstwa domowego. Zawiasy mechaniczne C.M.I. od zawsze wyróżniają się swą innowacyjnością technologiczną i jakością. Zawiasy do piekarników, zmywarek, pokryw, blatów kuchennych i pralek. Firma należy do pierszoplanowych, stanowiąc punkt odniesienia w dziedzinie zawiasów mechanicznych. W ciągu ostatniej dekady C.M.I. rozwinęła także nowe produkty o wysokiej technologii, estetyczne i funkcjonalne w dziedzinie bezpieczeństwa i oszczędności energii.

 2. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Turcja

  Założona w 2016 roku firma Alchemist Technologies zajmuje się produkcją maszyn rolniczych z Turcji. Produkujemy głównie przyczepy rolnicze pod marką ALCHEMIST TRAILER, w tym przyczepy do bel, przyczepy tradycyjne, przyczepy samonośne przystosowane do potrzeb i wygody rolników. Pod tym samym dachem świadczymy usługi marketingowe naszym partnerom biznesowym, aby służyć i zaspokajać potrzeby naszych klientów dzięki profesjonalnemu zespołowi sprzedaży i zespołowi technicznemu. Oferujemy rozwiązania dla rolnictwa, takie jak: •Sprzęt uprawowy, •Sprzęt do sadzenia •Ładowarki i akcesoria, •Sprzęt do sianokosów, •Rozrzuniki nawozów i obornika, •Rozwiązania energetyczne, •Maszyny pakujące i rolujące, •Opryskiwacze i sprzęt do hodowli zwierząt, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby odkryć więcej! Nasz główny partner KOMSILAJ Wrapper Round Baller, jest prawdziwym liderem w Turcji i jest znany z solidności sprzętu i najbardziej zaawansowanych funkcji (maszyny te mogą pakować pulpę pomidorową i materiały suche, takie jak bawełna). Naszym drugim wiodącym partnerem jest OPAL PIVOT, znany z wysokowydajnych zraszaczy i przekładni centralnych, liniowych, oraz czopów do nawadniania rolniczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 3. Galaxy Hardware Industry Co., Ltd

  Chiny

  GALAXY HARDWARE jest w 100% producentem artykułów żelaznych do drzwi takich jak zawiasy & uchwyty, np. zawiasy łożyskowane ze stali nierdzewnej, zasuwy drzwiowe, zawiasy oraz klamki, uchwyty i bolce drzwiowe wszelkiego rodzaju, ograniczniki, zamki itp. Zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość naszych produktów. 7 modeli zawiasów ze stali nierdzewnej ma certyfikat UL®, do 3 godz. pod działaniem ognia, zgodnie z normą BHMA 156.7, natomiast 3 modele zawiasów otrzymało certyfikat CE przyznany przez Intertek, odpowiednio do normy EN 1935.

 4. OTTO GANTER GMBH + CO. KG NORMTEILEFABRIK

  Niemcy

  Wiodący partner w zakresie elementów standardowych. Najpierw założona w 1894 roku jako warsztat mechaniczny Furtwangen w Schwarzwaldzie, firma Ganter już w 1912 wprowadziła pierszy katalog elementów standardowych – pięć lat przed powstaniem Niemieckiej Normy Przemysłowej (DIN). Firma, kierowana dzisiaj przez czwarte pokolenie właścicieli, jest liderem w rozwoju, produkcji i dystrybucji elementów standardowych sięgających liczby ponad 60.000 artykułów dostępnych do dostawy bezpośrednio z magazynu. Aby utrzymać tę pozycję w przyszłości, Ganter opiera się na konsekwentnym dalszym rozwoju swojego asortymentu produktów, na nowoczesnej produkcji i logistyce, jak również na światowej sieci silnych partnerów.

 5. MINEON HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma Mineon jest profesjonalnym dostawcą systmów zamków, zawiasów, klamek, zatrzasków uchylnych, ograniczników i profili uszczelniających. Mamy również szereg produktów ze stali nierdzewnej o wysokiej wydajności i odporności na korozję, które mogą być stosowane w marinach, maszynach budowlanych i pojazdach samochodowych, przyczepach kempingowych, ciężarówkach, w przemyśle kolejowym itp. Firma Mineon mieści się w Neuss. Firma koncentruje się na dostarczaniu komponentów, które znajdują zastosowanie głównie we wszelkiego rodzaju obudowach, pojazdach, urządzeniach maszynowych, sprzęcie medycznym itp. Dostępna jest również usługa wykonywania na zamówienie. Dzięki ponad 16-letniemu doświadczeniu fachowemu w handlu międzynarodowym i silnemu wsparciu technicznemu w systemach zamykania i mocowania, Mineon zobowiązuje się do bycia profesjonalnym dostawcą produktów przemysłowych, aby zapewnić klientom bezpieczne i niezawodne, przyjazne dla środowiska i zielone produkty przemysłowe wysokiej jakości. Zawsze zwracaj uwagę na potrzeby klientów i dostarczaj im profesjonalne rozwiązania. Szybka reakcja jest celem naszej pracy. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc, prosimy o kontakt telefoniczny z 0049-(0)17636786932 lub e-mail na adres info@mineon.de

 6. ZIPSAN FERMUAR SANAYI VE TICARET. A.S.

  Turcja

  Założona w 1977 r. firma Zipsan Zipper specjalizuje się w produkcji zamków błyskawicznych do toreb, botków, odzieży, kurtek, dżinsów, obuwia i wielu innych zastosowań. Możemy także opracować i produkować suwaki według zapotrzebowania klienta. Naszymi głównymi klientami są: CECIL, BEN SHERMAN, ASICS, BENETTON, STREET ONE, GRAYSTONE, KAPPA, PIERRE CARDIN, ADIDAS TURCJA, ORSAY, PIMKIE, CAMEL, KARSTADT, NECKERMANN, ARMANI, SPORTALM, ENERGY, KENK’S. Jeśli szukasz niezawodnego, profesjonalnego producenta zamków błyskawicznych, Zipsan Zipper będzie właściwym wyborem.

 7. GRIMM INDUSTRIES PTE LTD

  Singapur

  Szukasz producenta OEM? Lub potrzebujesz dostawcy lepszej jakości? Dzięki nam, możesz znaleźć rozwiązanie! Grimm Industries Pte Ltd ściśle współpracuje z fabrykami w Chinach od 1995 roku. Koncentrujemy się na zindywidualizowanych produktach z kosztem oprzyrządowania po przystępnej cenie. Stawiamy na komunikację i upewniamy się co do dobrego zrozumienia ogółu wymogów przed produkcją. Dostarczamy nasze produkty do Europy, Skandynawii, Australii, Południowo-Wschodniej Azji i Ameryki. Nasze oprzyrządowania są stosowane w motoryzacji, budownictwie, branży morskiej i przemyśle rafineryjnym.

 8. 1ASCHRAUBEN.DE KROBOTH & SCHARF GBR

  Niemcy

  Welcome to 1aSchrauben.de Kroboth & Scharf GbR! Thank you for your interest in our products. We are happy to answer all your questions. Please contact us! Our products: accessories for screws; anchor nails; anchor screws; blind rivets; clevis pins; concrete bolts; cotter pins; dowels, plugs, screw anchors; drywall screws; hinges, hooks and eyelets; hose clamps; isolating nuts; pipe clamps; plastic cover caps; screws and bolts; rustproof and acid-resistant screws; sealing screws; sealing tapes.

 9. L.C.A. LABORATORIO COSTRUZIONI AUTOMATISMO DI NATALI FABRIZIO E C SNC

  Włochy

  L.C.A. Laboratorio Costruzioni Automatismo, de Natali Fabrizio, znajduje się w Brugherio, w prowincji Monza Brianza. Nasza firma buduje maszyny do wyrobu zamków błyskawicznych spiralnych i wytwarza zamki błyskawiczne spirane z zamknięciami robionymi na miarę. Specjaliści w dziedzinie mechaniki precyzyjnej, wykonujemy elementy według rysunku i zapewniamy wykwalifikowaną pomoc techniczną oraz części zamienne do maszyn do wyrobu zamków błyskawicznych budowanych przez nas oraz z importu.

 10. EMKA BESCHLAGTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  EMKA GROUP jest światowym liderem na rynku zmknięć, zawiasów i uszczelek, które są stosowane w szafach rozdzielczych i sterujących dla elektroniki i elektroniki

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zawiasy - Import eksport

Liczba wyników

759 Przedsiębiorstwa