• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zawiasy

Wyniki dla

Zawiasy - Import eksport

 1. FIM ZIPPER

  Turcja

  Utworzona w 1992 roku w Eminonu, FIM FERMUAR jest jedną z pionierskich marek, dobrze znaną jako globalny producent zamków błyskawicznych. Aby krótko scharakteryzować 30 letni rozwój przedsiębiorstwa Fim Fermuar od chwili jego założenia, możemy na wstępie powiedzieć, że weszło ono na rynek pod nazwą Ozer Fermuar i początkowo działało jako dostawca. Firma, która stopniowo rozwijała się pod nazwą Ozer Fermuar, założyła fabrykę zamków błyskawicznych w Merter, Stambułl, jednocześnie powiększając sieć klientów. Przedsiębiorstwo Ozer Fermuar, które usprawniało się z każdym dniem, utworzyło Fim Fermuar w 2004 roku, mając na celu zrewolucjonizowanie tureckiego rynku i przyczynienie się do jego poprawy poprzez zwiększenie eksportu względem importu. Kontynuowało produkcję w 2008 roku na 6000 metrów kwadratowych całkowicie zintegrowanego zakładu w Stambule Ikitelli, w strefie przemysłowej, gdzie prowadzona jest bieżąca produkcja, dysponując ponad 75 ekspertami i 405 zespołami maszyn. Z czasem, jego nazwa stała się znana w przemyśle jako jednego z głównych producentów z dziennymi mocami 350.000 zamków błyskawicznych 35 cm. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 2. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Marinetech jest obecnie największym w Europie dostawcą nierdzewnego wyposażenia łodzi i jachtów oraz elementów łączących ze stali stopowej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku jako dział sprzedaży firmy Reisser Schraubenwerke w Ingelfingen-Griesbach z zakładem w Bremie. Nasze wyroby: okucia ze stali stopowej, liny ze stali stopowej, nakrętki ze stali stopowej, śruby ze stali stopowej, odbojnice (wyposażenie łodzi), akcesoria do łodzi.

 3. ELESA+GANTER AUSTRIA GMBH

  Austria

  Produkujemy: Standardowe części do obsługi i zaciskania; - uchwyty obsługowe - uchwyty łukowe - przyciski – mechanizmy korbowe - pokrętła - sztywny dźwignie zaciskowe - piasty przesunięcia - regulowane dźwignie zaciskowe - uchwyty palmowe, uchwyty gwiazdowe i uchwyty radełkowane - pierścienie skalowane, pokrętła - regulacje - śruby radełkowane - radełkowana nakrętki - elementy mocujące - czujniki poziomu oleju - wentylatory - śruby mocujące - szybkozamykacze - wskaźniki pozycji ERGOSTYLE® by ELESA®.

 4. S & S HINGE COMPANY

  Stany Zjednoczone

  Firma S&S HINGE to trzecie pokolenie producentów zawiasów piano, kierujące się zasadami lean manufacturing (szczupłej produkcji). Produkujemy średniej wielkości (.035, .040, .050, .060, i .070) zawiasy taśmowe piano ze stali, stali nierdzewnej, aluminium, wyżarzanej stali nierdzewnej, ze wstępnym pokryciem miedzianym i niklowym. Oferujemy dodatkowe możliwości dostosowania naszych standardowych zawiasów taśmowych piano: przycinanie, dziurkowanie, formowanie, kucie, obróbka offsetowa, pasowanie i wiele innych modyfikacji stosowanych na etapie produkcji i wykończenia. Skrót S&S („Savings and Service”, ang. „Oszczędności i usługi”) wyraża tradycyjne wartości, zgodnie z którymi założyciele naszej firmy prowadzili jej działalność przez ostatnich 90 lat. Obecnie, oznacza to darmowe doskonalenie nowych produktów, darmowe wsparcie inżynieryjne i darmowe przygotowywanie próbek/ prototypów. Najnowocześniejsze systemy usprawnionego zarządzania procesami ERP/ MRP zapewniają krótsze średnie okresy realizacji, zastosowanie certyfikowanego programu TQM zapewnia w 100% wolne od wad części i programy zarządzania magazynami pokrywające wszystkie rodzaje przepływu zapasów (np. JIT, Kanban itp).

 5. MEBEL LOGISTIC POLAND

  Polska

  Założone w 1998 roku, Mebel Logistics jest polskim przedsiębiorstwem mieszczącym się w Obrze. Jesteśmy cenionym partnerem renomowanych europejskich przedsiębiorstw meblarskich, z którymi nieprzerwanie współpracujemy od ponad 20 lat. Nasz dział produkcji oferuje najwyższą jakość, którą osiągamy dzięki naszemu doświadczeniu i parkowi maszynowemu. Nasza oferta: •Obróbka metali •Cięcie strumieneim wody metali, tworzyw sztucznych, drewna, sklejki, szkła, ceramiki •Skrawanie: Cięcie przecinarkami taśmowymi i tarczowymi, zakres kątów cięcia do 50° Toczenie materiałów do długości 1500mm Frezowanie na centrach obróbczych CNC o zakresach obróbki 600x400x400mm oraz frezarkach pionowych i poziomych•Obróbka elektroerozyjna: Cięcie przez elektrodrążenie w zakresach 320x270x350mm, kąt +/-5°, waga obrabianego materiału do 180kg •Szlifowanie: Obróbka powierzchni przez szlifowanie rur o zakresach średnic ø10 do ø100mm Obróbka powierzchni przez szlifowanie płaszczyzn o szerokościach do 1000mm Polerowanie powierzchni pod powłoki galwaniczne typu chrom, nikiel, miedź Cięcie elektrodami w zakresach 320x270x350mm, kąt +/-5°, waga do 180kg •Obróbka plastyczna: Obróbka metali na prasach mimośrodowych 160T, 40T, 10T, prasach hydraulicznych 40T Gięcie na prasie krawędziowej o nacisku 100T materiałów o długościach do 2500mm Gięcie na giętarce trójrolkowej •Obróbka cieplna: Hartowanie i odpuszczanie do wielkości wyrobów 350x140x100mm •Malowanie proszkowe: Nanoszenie powłok termoutwardzalnych w postaci farb proszkowych, załadunek pieca3900x1180x180 Skontaktuj się z nami!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MINEON HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma Mineon jest profesjonalnym dostawcą systmów zamków, zawiasów, klamek, zatrzasków uchylnych, ograniczników i profili uszczelniających. Mamy również szereg produktów ze stali nierdzewnej o wysokiej wydajności i odporności na korozję, które mogą być stosowane w marinach, maszynach budowlanych i pojazdach samochodowych, przyczepach kempingowych, ciężarówkach, w przemyśle kolejowym itp. Firma Mineon mieści się w Neuss. Firma koncentruje się na dostarczaniu komponentów, które znajdują zastosowanie głównie we wszelkiego rodzaju obudowach, pojazdach, urządzeniach maszynowych, sprzęcie medycznym itp. Dostępna jest również usługa wykonywania na zamówienie. Dzięki ponad 16-letniemu doświadczeniu fachowemu w handlu międzynarodowym i silnemu wsparciu technicznemu w systemach zamykania i mocowania, Mineon zobowiązuje się do bycia profesjonalnym dostawcą produktów przemysłowych, aby zapewnić klientom bezpieczne i niezawodne, przyjazne dla środowiska i zielone produkty przemysłowe wysokiej jakości. Zawsze zwracaj uwagę na potrzeby klientów i dostarczaj im profesjonalne rozwiązania. Szybka reakcja jest celem naszej pracy. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc, prosimy o kontakt telefoniczny z 0049-(0)17636786932 lub e-mail na adres info@mineon.de

 2. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Turcja

  Założona w 2016 roku firma Alchemist Technologies zajmuje się produkcją maszyn rolniczych z Turcji. Produkujemy głównie przyczepy rolnicze pod marką ALCHEMIST TRAILER, w tym przyczepy do bel, przyczepy tradycyjne, przyczepy samonośne przystosowane do potrzeb i wygody rolników. Pod tym samym dachem świadczymy usługi marketingowe naszym partnerom biznesowym, aby służyć i zaspokajać potrzeby naszych klientów dzięki profesjonalnemu zespołowi sprzedaży i zespołowi technicznemu. Oferujemy rozwiązania dla rolnictwa, takie jak: •Sprzęt uprawowy, •Sprzęt do sadzenia •Ładowarki i akcesoria, •Sprzęt do sianokosów, •Rozrzuniki nawozów i obornika, •Rozwiązania energetyczne, •Maszyny pakujące i rolujące, •Opryskiwacze i sprzęt do hodowli zwierząt, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby odkryć więcej! Nasz główny partner KOMSILAJ Wrapper Round Baller, jest prawdziwym liderem w Turcji i jest znany z solidności sprzętu i najbardziej zaawansowanych funkcji (maszyny te mogą pakować pulpę pomidorową i materiały suche, takie jak bawełna). Naszym drugim wiodącym partnerem jest OPAL PIVOT, znany z wysokowydajnych zraszaczy i przekładni centralnych, liniowych, oraz czopów do nawadniania rolniczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 3. AGA

  Hiszpania

  Producent zamków. Oferujemy o wysokim stopniu zabezpieczenia, klamki i zamknięcia zawiasowe. Konsolidujemy czołową pozycję w dziedzinie systemów otwierania i zamykania. Oferujemy trzy linie systemów i rozwiązań: Przemysł ogólny, przemysł o wysokim stopniu bezpieczeństwa oraz przemysł przetwarzania energii. AGA reprezentuje przemysł systemów zamknięć na rynku hiszpańskim i międzynarodowym. Naszym celem zawsze było zaangażowanie w życie społeczne naszego otoczenia, stwarzanie sposobności tam, gdzie jesteśmy. Wiele zawdzięczamy osobom z AGA, które uczyniły możliwą realizację tego przedsięwzięcia. Pragniemy podtrzymać nadzieje i entuzjazm, które je motywowały.

 4. ERO JOINT .TANALS

  Francja

  Firma Tanals Undertaken Alsatian polepsza proces produkcji demontowanych mechanicznych połączeń do pasów zębatych z poliuretanu i taśm transportowych. Połączenia ERO Joint® stosowane w pomocy drogowej lub w zastosowaniach trwałych sprawiają, że pasy można zamienić bardzo szybko. Ten rodzaj połączenia jest możliwy do wykonania w przypadku każdego pasa zębatego o kroku równym lub większym niż 8 mm. Nasz dział badań i rozwoju dysponuje środkami obliczeniowymi i sprzętem; do testowania, dospasowywania pasów transmisyjnych lub tworzenia wyrobów przystosowanych do Twoich zastosowań.

 5. KIPP ITALIA SRL

  Włochy

  Zakład HEINRICH KIPP WERK jest producentem w dziedzinie techniki zaciskowej, elementów standardowych oraz elementów obsługi. Firma produkuje w swoim zakładzie w Niemczech przy użyciu szerokiego asortymentu maszyn. W ofercie znajduje się ponad 25 000 artykułów, szybko dostępnych w centrum logistycznym na miejscu. Dlatego KIPP jest wiarygodnym partnerem dla przemysłu i branży budowy maszyn i urządzeń. KIPP opracowuje produkty i testuje je w ramach kontroli jakości całkowicie we własnym zakresie. Dzięki bogatym zasobom produkcyjnym, standardowe zespoły elementów i pojedyncze części mogą być realizowane jako rozwiązania specjalne. Przy opracowywaniu przez KIPP części użytkowych zwracamy szczególną uwagę na ergonomię i stabilność. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 roku, a od 1950 roku kładzie nacisk na samonapędzające się narzędzia mocujące, takie jak klasyczna dźwignia mocująca KIPP. Firma zatrudnia ponad 350 pracowników i jest obecna w ponad 50 krajach.

 1. TITBAS ZIPPER

  Turcja

  Titbas Zipper (TIT) to pierwsza i wiodąca turecka firma produkująca zamki błyskawiczne oraz marka zaopatrująca cały świat od ponad 46 lat, posiadająca doświadczenie i wiedzę. Produkujemy metalowe zamki błyskawiczne, nylonowe zamki błyskawiczne, plastikowe zamki błyskawiczne i akcesoria metalowe. Posiadamy zatwierdzenie wielu głównych marek na całym świecie, w tym Inditex, Asos, Bestseller, Superdry, LC Waikiki, Puma, New Balance, H&M, George, River Island, Primark, New Look, Reiss, El Corte Ingles, LPP, Tesco, Tally Weijl i wiele innych! Titbas jest jedynym dostawcą zamków błyskawicznych z certyfikatem GRS/RCS w Turcji i jednym z niewielu na świecie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z wagi aspektów środowiskowych naszej działalności. Istotne było, aby stać się bardziej przyjaznym dla środowiska i opracować produkty przyjazne dla środowiska z korzyścią dla przyszłych pokoleń. Możemy wyprodukować wszelkie zamki błyskawiczne z zawartością surowców wtórnych i certyfikatem GRS/RCS. Nasze zespoły inżynierów i projektantów zapewniają wysoką jakość i konkurencyjne ceny. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. GRONBACH

  Niemcy

  GRONBACHWASSERBURG od 1964 roku na powierzchni produkcyjnej ponad 20.000 m2, opracowuje i produkuje komponenty i podzespoły, zatrudniając 290 pracowników. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w obróbce stali nierdzewnej i aluminium, powłokach anodowanych i wtrysku tworzyw sztucznych. Mamy także własny dział rozwoju nowych technologii powierzchniowych, procesów produkcyjnych i montażowych. Główne kompetencje GRONBACHWASSERBURG obejmują następujące obszary: Obróbka metali (gięcie, frezowanie, głębokie tłoczenie, wiercenie itp.), Powierzchnie (anodowanie, malowanie proszkowe, drukowanie, grawerowanie laserowe), Technologie tworzyw sztucznych (hybrydowe, wtryskowe), Urządzenia hybrydowe i usługi rozwoju

 1. OTTO GANTER GMBH + CO. KG NORMTEILEFABRIK

  Niemcy

  Wiodący partner w zakresie elementów standardowych. Najpierw założona w 1894 roku jako warsztat mechaniczny Furtwangen w Schwarzwaldzie, firma Ganter już w 1912 wprowadziła pierszy katalog elementów standardowych – pięć lat przed powstaniem Niemieckiej Normy Przemysłowej (DIN). Firma, kierowana dzisiaj przez czwarte pokolenie właścicieli, jest liderem w rozwoju, produkcji i dystrybucji elementów standardowych sięgających liczby ponad 60.000 artykułów dostępnych do dostawy bezpośrednio z magazynu. Aby utrzymać tę pozycję w przyszłości, Ganter opiera się na konsekwentnym dalszym rozwoju swojego asortymentu produktów, na nowoczesnej produkcji i logistyce, jak również na światowej sieci silnych partnerów.

 2. NORELEM FRANCE

  Francja

 3. ELESA FRANCE SA

  Francja

 4. TURNA D.O.O.

  Słowenia

 5. E - TEAM ELEKTROANLAGEN GMBH

  Niemcy

 6. CAST C.ADOLPH & RST DISTRIBUTION GMBH

  Niemcy

 7. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  Włochy

 8. WESTFALIA-EICHMANN

  Niemcy

 1. WEMA VERSCHLUSSTECHNIK GMBH

  Szwajcaria

 2. IVG SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. NUOVA CIERRE

  Włochy

 4. KIPP SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

 5. ROBERT WINKELSTRÄTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. OESCH GMBH

  Szwajcaria

 7. FEM S.R.L.

  Włochy

 8. INDUSTRILAS AG

  Niemcy

 9. RÄDER BUSCH GMBH

  Niemcy

 10. CMI - CERNIERE MECCANICHE INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  C.M.I. produkuje zawiasy mechaniczne do sprzętu gospodarstwa domowego. Zawiasy mechaniczne C.M.I. od zawsze wyróżniają się swą innowacyjnością technologiczną i jakością. Zawiasy do piekarników, zmywarek, pokryw, blatów kuchennych i pralek. Firma należy do pierszoplanowych, stanowiąc punkt odniesienia w dziedzinie zawiasów mechanicznych. W ciągu ostatniej dekady C.M.I. rozwinęła także nowe produkty o wysokiej technologii, estetyczne i funkcjonalne w dziedzinie bezpieczeństwa i oszczędności energii.

Filtry

Wyniki dla

Zawiasy - Import eksport

Liczba wyników

771 przedsiębiorstwa