• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne

Wyniki dla

Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne - Import eksport

 1. SMARTLOUVRE TECHNOLOGY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Technologia Smartlouvre: W firmie Smartlouvre zrewolucjonizowaliśmy sposób interakcji budynków ze słońcem. Nasze najnowocześniejsze rozwiązanie to unikalna i zrównoważona metoda blokowania ciepła słonecznego, zanim dotrze ono do wnętrza budynku. Dzięki 100% zdolności blokowania ciepła, nasza technologia zmniejsza zapotrzebowanie na klimatyzację o 68%, praswdziwy przełom zarówno pod względem komfortu, jak i zrównoważonego rozwoju. Nasza innowacyjność nie kończy się na tym; eliminuje ona również odblaski, zachowując naturalne światło, wentylację, zapewniając niezakłócony widok. Nasza technologia uświetniła niektóre z najbardziej zrównoważonych konstrukcji w Europie, zyskując reputację doskonałości w zakresie pasywnego zacieniania słonecznego. Co nas wyróżnia? Nasze zaangażowanie w usuwanie nadmiernego ciepła z budynku bez wpływu na środowisko. Wyprodukowany z metalu pochodzącego z recyklingu, nasz produkt jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także w pełni nadaje się do recyklingu. Jest zbudowany tak, aby przetrwać dziesięciolecia, zapewniając trwałość i zrównoważony rozwój w jednym produkcie. A co najlepsze? Nasz pasywny system zacieniania słonecznego osiąga bezprecedensową 100% wydajność, a wszystko to bez potrzeby korzystania z energii elektrycznej lub innych źródeł zasilania. Obszerna lista kultowych instalacji mówi sama za siebie: od Wieży Eiffla po Pałac Buckingham, po Parlamentu po słynne londyńskie Muzea Nauki i Historii Naturalnej, a nawet Luwr w Paryżu. Nasza technologia uświetniła budynek Hoovera, siedzibę FBI w Waszyngtonie, lotnisko Dallas Fort Worth Air w Waszyngtonie inie tylko.

 2. SKY ART SHADING LTD.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Sky Art Shading jest firmą produkującą •Chowane Pergole PCV, •Systemy bioklimatyczne •Ogrody zimowe (Szklany dach) •Dachy panelowe (Stały dach) •Automatyczne ekrany suwakowe • Szklane drzwi suwane • Szklane drzwi składane • Zmotoryzowane, szklane drzwi szklane •Wiaty. Posiadamy miesięczną zdolność produkcyjną 6000 m2 i kontynuujemy świadczenie usług z zakresu projektowania oraz montażu na całym świecie przez naszych inżynierów, architektów i personel doświadczony w dziedzinie produkcji. Dzięki pracy nastawionej na rozwiązania, oferujemy każdemu z naszych klientów specjalne projekty z rysunkami 2D-3D przy użyciu programów Solidworks i AutoCAD w każdym projekcie. Nasze produkcje są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić stylowe rozwiązania odpowiednie dla każdej przestrzeni. Nasze usługi obejmują: •Wszystkie systemy zaciemniające i szklane, •Rozwiązania architektoniczne, Prosimy dowiedzieć się więcej o naszych produktach i projektach na naszej stronie internetowej. Dzięki naszym ergonomicznym, estetycznym i funkcjonalnym systemom pergoli staramy się zaspokoić Państwa potrzeby. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. HEINRICH BÜSCHER GMBH SONNENSCHUTZSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Büscher została założona w 1929 roku z siedzibą w Bielefeld, jako fabryka rolet i już wtedy była jednym z pionierów producentów rolet w Niemczech, specjalizującym się w tym produkcie. W latach 60. XX w. firma rozwinęła się i nieustannie poszerzała swoją gamę produktów. Dziś Büscher sprzedaje wszystkie artykuły z zakresu ochrony wizualnej i przeciwsłonecznej wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia. Artykuły podlegające ciągłemu dalszemu rozwojowi, indywidualnie wykonywane na miarę, zachowują najwyższy poziom wymagań i jakości pod względem użytych materiałów i systemów, a także ich funkcji i trwałości użytkowania.

 4. GIBUS S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Gibus działa z pasją i wydajnością od 1982 roku. Tworzymy rozwiązania pozwalające cieszyć się słońcem przez cały rok, aby każdy mógł przeżyć wspaniałe chwile w swoim własnym pokoju słonecznym. Z pasją projektujemy i realizujemy markizy koszowe i pergole, a także niektóre dodatkowe udogodnienia, takie jek oszklenie, oświetlenie, systemy audio i ogrzewanie. Nasze produkty są sprzedawane przez Atelier, sieć zaufanych sprzedawców, którzy podzielają wartości naszej firmy.

 5. OPUS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OPUS DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALFITEC GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ALFITEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Tägerschen, Szwajcaria.

 2. SWISS-TRADE GMBH SWISS-INSEKTENSCHUTZ

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SWISS-TRADE GMBH SWISS-INSEKTENSCHUTZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Rossrüti, Szwajcaria.

 3. PAULUS TEXTIL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAULUS TEXTIL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Auerbach/vogtland, Niemcy.

 4. ROLLOMEISTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROLLOMEISTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Sandhausen, Niemcy.

 5. BAYERWALD PLANEN UND ZELTE - JOHANN UNRECHT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAYERWALD PLANEN UND ZELTE - JOHANN UNRECHT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Ruderting, Niemcy.

 1. MAYR PLANEN UND ZELTE E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAYR PLANEN UND ZELTE E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Aichach, Niemcy.

 2. ROVERTI SICHT + SONNENSCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROVERTI SICHT + SONNENSCHUTZ GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 1. RIEDEL RAUMGESTALTUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RIEDEL RAUMGESTALTUNG GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. FÖLSCH-SONNENSCHUTZ

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FÖLSCH-SONNENSCHUTZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Magdeburg, Niemcy.

 3. LEWENS SONNENSCHUTZ-SYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEWENS SONNENSCHUTZ-SYSTEME GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Ludwigslust, Niemcy.

 4. WEGNER | TECHNISCHE TEXTILIEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEGNER | TECHNISCHE TEXTILIEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Wonneberg, Niemcy.

 5. LAPARO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LAPARO GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Ma siedzibę w Verl, Niemcy.

 6. L'ABRI FORAIN

  Francja

  Od 1930 roku, produkujemy zgodnie z potrzebami klienta, pod marką L’ABRI FORAIN sprzęt jarmarczny na rynki na wolnym powietrzu, dla handlu starociami, parasole i parasole przeciwdeszczowe stałe lub teleskopowe, namioty, składane kozły drewniane, do miejsc publicznych lub do galerii handlowych, parasole ogniochronne (uodpornione na ogień). Proponujemy także akcesoria do sprzedaży tekstyliów na miarę, parasole grzejące, parasole ogniochronne, na rynki, targi, do handlu starociami, do galerii handlowych, galerii w centrach handlowych lub straganów z owocami.

 7. VEROTEX AG

  Niemcy

  Najlepsze tkaniny zapewniające doskonałą prywatność oraz ochronę przed słońcem. VEROTEX produkuje tkaninny na wewnętrzne rolety, żaluzje i zasłony przeciwsłoneczne do zastosowania jako lamele pionowe, rolety, zasłony panelowe, plisy i inne elementy do dekoracji wnętrz. Przy wysokich standardach zrównoważonego rozwoju, jakości, funkcjonalności i wzornictwa nasza oferta koncentruje się na produktach na miarę. Jesteśmy kreatywnym, dynamicznym i kompetentnym partnerem w opracowywaniu indywidualnych rozwiązań do każdego pomieszczenia. W firmie VEROTEX idea doskonałego oświetlenia jest tak stara jak sama firma. Efektem tego są wysokiej jakości tkaniny do wizualnej i przeciwsłonecznej ochrony wnętrza, które uczyniły nas jednym z wiodących na świecie dostawców tkanin do ochrony przed słońcem. Najwyższa jakość, najwyższa funkcjonalonść i kompetencje projektowe są podstawą naszej działalności od dwóch pokoleń jako firma rodzinna.

 8. P.W."PATRYK" ILONA MIKOŁAJCZYK PKM MEBLE

  Polska

  Z nami marzenie klienta o idealnym wnętrzu staje się rzeczywistością. Nasza firma PKM Meble zajmuje się produkcją mebli na wymiar na terenie Poznania i okolic. Naszą firmę na tle konkurencji wyróżnia przede wszystkim pasja, jaką wkładamy w każdy projekt. Nasz zespół doświadczonych projektantów i stolarzy pracuje z pełnym zaangażowaniem, aby stworzyć meble spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Stale pogłębiamy swoją wiedzę na temat najnowszych rozwiązań i designu. Oferujemy meble na wymiar do pomieszczeń takich jak np. kuchnie, łazienki, biura, garderoby. Tworzymy również szafy wnękowe na miarę. W PKM Meble kładziemy ogromny nacisk na jakość. Dlatego używamy tylko materiałów najwyższej jakości, takich jak solidne drewno, forniry, wysokiej klasy płyty laminowane i szkło. Nasze meble są starannie wykonane, gwarantując nie tylko estetyczny wygląd, ale również długotrwałą funkcjonalność. Tworzymy produkty, które będą Ci służyć naszym klientom przez wiele lat. Priorytetem naszej firmy jest dobra obsługa klienta i jego pełne zadowolenie.

 1. P.H.U.W. KOWART

  Polska

  Jesteśmy producentem artykułów tekstylnych: poduszek, prześcieradeł, zasłon. W swojej ofercie posiadamy także kołdry w bardzo konkurencyjnych cenach. Swoją ofertę kierujemy do hoteli, pensjonatów, domów opieki i innych odbiorców hurtowych. Posiadamy wiele rozmiarów poduszek, także szyjemy niestandardowe rozmiary. Nasze kołdry są w rozmiarach: 135x200, 155x200, 200x220. poduszki kołdry prześcieradła zasłony

  Wszystkie wyroby na "zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne"

 2. ZONWERING PARTNER

  Polska

  ZONWERING PARTNER is distributeur van mooiste zonweringen en raamdecoraties uit beste fabrieken. Bent u op zoek naar een betrouwbare leverancier? Die luistert, snell reageert en op tijd levert? Dan bent u bij ZONWERING PARTNER op de juiste plek! Wij komen met op maat gemaakte oplossing voor zonweringsbedrijven om producten in Polen in te kopen. Met ZONWERING PARTNER inkoop van kwaliteitsproducten zoals rolluiken, screens of houten jaloezieen in Polen tegen goede prijzen is nu eenvouding en probleemloos geworden. Aarzel niet en neem snel contact met ons om zelf te verifiëren hoe makkelijk het is om samenwerking met ons te beginen.

 3. MANEZH LLC

  Ukraina

  MANEZH to ukraińska firma proponująca pełną gamę systemów chroniących przed słońcem. Produkujemy, rozwijamy i sprzedajemy - systemy zewnętrzne: pergole, markizy, żaluzje, rolety, namioty do budowania fasad, na tarasy, dla restauracji, hoteli, prywatnych rezydencji, centrów biznesowych; systemy wewnętrzne: żaluzje poziome i pionowe, zacienienia; tkaniny i elementy dekoracyjne dla domu: prześcieradła, systemy zasłon, usługi projektowania tkanin, elementy dekoracyjne na tarasy.

 4. ACQUAMARINA SRL

  Włochy

  Acquamarina jest firmą wyróżniającą się elastycznością usług i proponującą szeroką gamę produktów przeznaczonych dla wszystkich rodzajów przedsiębiorstw, publicznych i prywatnych. Opieramy się na wykwalifikawanych profesjonalistach starannie wybranych do wykonania funkcjonalnych instalacji o doskonałej estetyce, które zaspokoją wszystkie oczekiwania klientów. Oferujemy folie do szyb przyciemnianych i ochrony przed słońcem, przeciwodblaskowe i ochronne, wykładziny podłogowe, płytki i tapety

 5. SPIDER TENT SP. Z O.O. GRUPA VITABRI

  Polska

  Spider tent sp.z.o.o grupa Vitabri , lider na rynku światowym od 20 lat w produkcji namiotów ekspresowych. Wyróżniamy się jakością, innowacyjnością. Namioty ekspresowe używane są w bardzo wielu branżach; eventowe, catering, ogródki restauracyjne, hotelowe, ryneczki miast, sport, promocje, targi branżowe, funeralia, klienci indywidualni do ogrodów, na tarasy. Zastosowań jest wiele nie sposób wszystkich wymienić. Zapraszamy do współpracy!

 6. SCREEN PROTECTORS SL

  Hiszpania

  Produkcja zasłon z włókna szklanego do ochrony przed słońcem, tkanin z poliestru i innych włókien do zewnętrznych obić ściennych, architektura tekstylia i ochrona przeciwsłoneczna.

 7. SHADESIGN GMBH

  Niemcy

  Firma SHADESIGN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny do użytku technicznego, materiały zacieniające, i Tkaniny do użytku technicznego. Ma siedzibę w Bruckmühl, Niemcy.

 8. OPEA

  Włochy

  Firma OPEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, membrany wodoodporne, Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i żywice do podłoży. Ma siedzibę w Olevano Sul Tusciano, Włochy.

 9. JSC DEXTERA

  Litwa

  Firma JSC DEXTERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Jest również obecna w dziedzinach Żaluzje rolowane, elektryczne, Żaluzje rolowane, elektryczne, żaluzja, projektowanie i produkcja zasłon okiennych i zasłon od słońca, i zasłony automatyczne. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 10. TENDAFIX

  Chorwacja

  Firma TENDAFIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Jest również obecna w dziedzinach żaluzje. Ma siedzibę w Zadar, Chorwacja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne - Import eksport

Liczba wyników

7270 Przedsiębiorstwa