• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zaopatrzenie barów

Wyniki dla

Zaopatrzenie barów - Import eksport

 1. LES NOUVELLES PAILLES

  Francja

  Firma LES NOUVELLES PAILLES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zaopatrzenie barów. Jest również obecna w dziedzinach AKCESORIA barowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. STRAWS-BERRY - PAILLES EN FIBRE DE CANNE A SUCRE

  Francja

  Firma STRAWS-BERRY - PAILLES EN FIBRE DE CANNE A SUCRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaopatrzenie barów. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. ICE COOL LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Przedstawiamy rewolucyjny schładzacz do wina Hielo® firmy Ice Cool Design: prosty i stylowy sposób przechowywania na stole schłodzonego wina, zainspirowany współczesną kuchnią bistro i dziedzictwem śródziemnomorskiego winiarstwa. Elegancko zaprojektowany z litego aluminium, wykorzystuje on pięć kostek lodu, aby utrzymać w nim butelkę, przez ponad godzinę, w granicach tylko jednego stopnia różnicy w porównaniu z temperaturą w lodówce. Jest wygodny, kompaktowy i zaczyna działać od razu po wrzuceniu lodu. Opatentowane podpórki wewnętrzne utrzymują butelkę w górze, co zapobiega kondensacji, kapaniu, śliskości butelki i moczeniu etykiet. W przeciwieństwie do tradycyjnych wiaderek do lodu, Hielo potrzebuje tylko pięciu kostek lodu - co czyni go przyjaznym dla środowiska, wygodnym i ekonomicznym. Hielo istnieje w trzech wersjach wykończenia: szary gunmetal (matowe aluminium), czarny i jasnozłoty. Zapraszamy do zakupu Hielo na www.icecooldesign.com lub skontaktowanie się z nami w sprawach handlowych i kont dystrybutorów oraz cen. Minimum punktów styku (touchpointów) marki z odbiorcami przy stole!

 4. COMMERCIAL PAESTUM GROUP SRL

  Włochy

  Firma Commercial Paestum z siedzibą w Capaccio wyróżnia się szczególną uwagą, jaką przywiązuje do swoich klientów, reaktywnością i rozwiązaniami proponowanymi w obliczu pojawiających się problemów. Bezpieczeństwo, gwarancja, uśmiech: to nasz sposób pracy. Commercial Paestum zajmuje się dostawą i sprzedażą odzieży ochronnej i roboczej, bielizny dla hoteli i społeczności lokalnych, bielizny pościelowej, firan i zasłon dla gospodarstw domowych, a także tkanin do wyposażania wnętrz i szpitali.

 5. MDH MAR DE HIGIENE

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TU BROCHETA

  Hiszpania

 2. ROX DI MATTEO CALLONI

  Włochy

 3. TROIANO DISTRIBUZIONI

  Włochy

 4. GUSTI ITALIANI B.A.L.U

  Francja

 5. FEZLI

  Zjednoczone Królestwo

 1. M & B.

  Włochy

 2. BARMANSKÉ POTŘEBY - BARSTORE.CZ

  Republika Czeska

 1. MR FLAVOUR EVENTS

  Zjednoczone Królestwo

 2. LA ANDALUZA

  Hiszpania

 3. STRAWMANIA

  Portugalia

 4. SJW EVENTS & BARS

  Zjednoczone Królestwo

 5. BARBEROUSSE DIFFUSION

  Francja

 6. WAS GERMANY INH. TIM SCHULZ E.K.

  Niemcy

  Od ponad 50 lat zajmujemy się wyposażaniem hoteli i kuchni. Dzięki naszej szerokiej ofercie i nienagannej obsłudze zapewniamy, że Twoi klienci mogą być idealnymi gospodarzami. Bo tylko ci, którzy mają do dyspozycji idealny sprzęt mogą uszczęśliwić i usatysfakcjonować swoich gości. Nieustannie doskonalimy nasze usługi, dzięki czemu możemy dziś oferować rozwiązania dostosowane do najróżniejszych potrzeb naszych klientów i partnerów. Spotykamy się z Tobą na równej płaszczyźnie i pozwalamy, aby przemawiały za nami typowe wartości hanzeatyckie: Nasza usługa jest uczciwa i niezawodna, zaczyna się od odpowiedniego zespołu i optymalnego sprzętu. To właśnie oznacza hasło „Where Service Begins“.

 7. ATMAR HORECA LTD

  Bułgaria

 8. JC CATERING & BAR SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. ROYAL COLORTEX SL

  Hiszpania

 2. RED INFORMATICA

  Włochy

 3. LEONE SRL

  Włochy

 4. WE PACKING - EMBALLAGES ET FOURNITURES POUR HOTELS ET RESTAURANTS

  Francja

 5. PLATINUM SRL

  Włochy

 6. FACCOHOTEL FORNITURE ALBERGHIERE

  Włochy

 7. MENNA FORNITURE

  Włochy