• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zamki

Wyniki dla

Zamki - Import eksport

 1. AGA

  Hiszpania

  Producent zamków. Oferujemy o wysokim stopniu zabezpieczenia, klamki i zamknięcia zawiasowe. Konsolidujemy czołową pozycję w dziedzinie systemów otwierania i zamykania. Oferujemy trzy linie systemów i rozwiązań: Przemysł ogólny, przemysł o wysokim stopniu bezpieczeństwa oraz przemysł przetwarzania energii. AGA reprezentuje przemysł systemów zamknięć na rynku hiszpańskim i międzynarodowym. Naszym celem zawsze było zaangażowanie w życie społeczne naszego otoczenia, stwarzanie sposobności tam, gdzie jesteśmy. Wiele zawdzięczamy osobom z AGA, które uczyniły możliwą realizację tego przedsięwzięcia. Pragniemy podtrzymać nadzieje i entuzjazm, które je motywowały.

 2. HEINRICH KIPP WERK GMBH & CO. KG - RUSSIA

  Rosja

  Zakład HEINRICH KIPP WERK jest producentem w dziedzinie techniki zaciskowej, elementów standardowych oraz elementów obsługi. Firma produkuje w swoim zakładzie w Niemczech przy użyciu szerokiego asortymentu maszyn. W ofercie znajduje się ponad 25 000 artykułów, szybko dostępnych w centrum logistycznym na miejscu. Dlatego KIPP jest wiarygodnym partnerem dla przemysłu i branży budowy maszyn i urządzeń. KIPP opracowuje produkty i testuje je w ramach kontroli jakości całkowicie we własnym zakresie. Dzięki bogatym zasobom produkcyjnym, standardowe zespoły elementów i pojedyncze części mogą być realizowane jako rozwiązania specjalne. Przy opracowywaniu przez KIPP części użytkowych zwracamy szczególną uwagę na ergonomię i stabilność. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 roku, a od 1950 roku kładzie nacisk na samonapędzające się narzędzia mocujące, takie jak klasyczna dźwignia mocująca KIPP. Firma zatrudnia ponad 350 pracowników i jest obecna w ponad 50 krajach.

 3. SINA SERRATURE SRL

  Włochy

  Założona w 1973 r. firma SINA SERRATURE SRL produkuje zamki zabezpieczające z rozstawem 72 mm, z certyfikatem CE zgodnie z normą EN 12209, zamki z funkcją antypaniczną/awaryjne, zamki zabezpieczające z rozstawem 72 mm i wszystkimi częściami ze stali nierdzewnej. Zamki opatentowane z rozstawem 70 - 72 - 90 mm, zamki cylindryczne z rozstawem 70 - 85 - 90 mm, cylindry do zamków. Firma kieruje swoje produkty zarówno na rynek zagraniczny, jak i włoski, dostosowując je do wymogów rynków, na których działa. Ciągły rozwój technologiczny pozwala jej na uważne śledzenie potrzeb wszystkich klientów, z którymi wypracowała stosunki poprawności i wzajemnego zaufania. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9001: 2015. SINA SERRATURE chce realizować usługi w ścisłym skupieniu na klientach, ulepszając swoje procesy poprzez inwestowanie w rozwój: Przede wszystkim pragnie wprowadzić politykę, która pozwalałaby na ciągłe rozpatrywanie reklamacji klientów, co zwiększałoby ich satysfakcję.

 4. B&B LOCKS 1

  Belgia

  W latach 80-tych nasza firma zoptymalizowała technologię elektronicznego zamka do drzwi antywłamaniowych. Świadomie zdecydowaliśmy się na niszowy rynek elektronicznych zamków bezpieczeństwa i działaliśmy pod marką Technilock. Dzięki naszej specjalizacji szybko opracowaliśmy wysokiej jakości rozwiązania blokujące i zabezpieczające. W 2000 roku sprzedaliśmy markę Technilock i przyjęliśmy nową nazwę: B&B Locks. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, B&B Locks oferuje dogłębne know-how w zakresie nowoczesnych zamków bezpieczeństwa wysokiej jakości.

 5. CEZAM ASSISTANCE SERRURIER ET VITRIER

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BKR SECURITY

  Francja

 2. TESI - SERRURES INDUSTRIELLES ET SYSTÈMES DE VERROUILLAGE

  Francja

 3. KPVA GMBH

  Niemcy

 4. PRO-HOBB GMBH

  Niemcy

 5. LES SERRURIERS OCCITANS

  Francja

 1. MON DEPANNEUR IDF

  Francja

 2. SERRURIER POINTFORT FICHET

  Francja

 1. SERRURIER VACHETTE

  Francja

 2. KIPP POLSKA SP. Z O.O

  Polska

  Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem wyrobów z zakresu technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala realizować produkcję na najwyższym poziomie. Oferta obejmuje ponad 25 000 części, a ich szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP jest tym samym niezawodnym partnerem dla przemysłu, branży budowy maszyn i urządzeń. Katalog KIPP „Elementy manipulacyjne | standardowe elementy maszyn” wydawany jest co 2 lata i zawiera za każdym razem wiele nowych produktów. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz pojedynczych elementów w ramach wykonań specjalnych. W fazie projektowej elementów manipulacyjnych KIPP kładzie szczególny nacisk na ergonomię i jakość produktu. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 r., a od 1950 r. koncentruje się na autorskich uchwytach do mocowania takich jak klasyczna dźwignia zaciskowa KIPP. Firma zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników i jest reprezentowana w ponad 50 krajach.

  Wszystkie wyroby na "zamki"

 3. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MIRPOL

  Polska

  Nowoczesne systemy zamknięć oraz kontrola dostępu do pomieszczeń to odpowiednia inwestycja na przyszłość. Dzięki naszym systemom masz pewność, że jesteś bezpieczny. Mirpol gwarantuje profesjonalną pomoc przy wyborze odpowiedniego asortymentu. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się minisejfy pokojowe, przerywniki prądu, czytniki naścienne oraz e-zamki szafkowe. Zapraszamy do na naszą stronę internetową mirpol.com.pl w celu zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji pod numerem tel: +48 22 6510300

 4. AWARYJNE OTWIERANIE ZAMKÓW

  Polska

  Zapraszamy do skorzystania z usług awaryjnego otwierania drzwi i zamków. Korzystając z nowoczesnego sprzętu, nasi fachowcy szybko i bezinwazyjnie poradzą sobie z zaciętym zamkiem albo zatrzaśniętymi drzwiami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cała dobę! Pogotowie Zamkowe pomoże, gdy zostały zatrzaśnięte klucze w bagażniku lub kluczyki w samochodzie. Awaryjnie otwieramy również mieszkania - wszystkie rodzaje drzwi i zamków, używamy najskuteczniejszych metod otwarcia i najwyższej jakości narzędzi. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie montażu, naprawy i wymiany zamków drzwiowych firm: Assa-Abloy, Dierre, Evva, Gerda, Ikon, Keso, Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex. Prowadzimy także serwis drzwi - naprawimy i wyregulujemy.

 5. EZCURRA ESKO SA

  Hiszpania

  Producent zamków wysokiego bezpieczeństwa. Nasze produkty: zamki wysokiego bezpieczeństwa, zamki i zapadki wysokiego bezpieczeństwa, zamki specjalne do drzwi pancernych, zamki wysokiego bezpieczeństwa z ryglem, zamki wysokiego bezpieczeństwa z bębenkiem, zamki antywłamaniowe wysokiego bezpieczeństwa.

 6. SYSTEMY ZAMKNIĘĆ PIOTR ROZWALKA

  Polska

  W sklepie internetowym Systemy Zamknięć Piotr Rozwalka można znaleźć nowoczesne zamki elektroniczne i bezpieczne systemy zamykania drzwi. Firma ma duże doświadczenie w branży i obsługuje klientów dysponujących przestrzenią o różnym charakterze. Wśród przygotowanych przez nią propozycji znajduje się między innymi system jednego klucza, dzięki któremu można otworzyć wiele różnych pomieszczeń za pomocą tylko jednego klucza. Takie rozwiązanie jest często stosowane w domach mieszkalnych. W budynkach biurowych i przestrzeni firmowej może sprawdzić się na przykład system Master Key, który pozwala na skuteczne podzielenie dostępu do różnych stref według posiadanych przez danego pracownika uprawnień. Ponadto drzwi można otwierać kartą lub telefonem. Wszystkie sprzedawane produkty są starannie opisane, a w razie pytań lub problemów pracownicy chętnie służą wsparciem. Zamki szyfrowe i elektroniczne dostępne są w bardzo korzystnych cenach. Zabezpieczenia kluczy różnią się między w sobą w zależności od wybranych opcji.

 7. KEYA

  Hiszpania

  Firma KEYA została utworzona w roku 1965 jako producent zamków. W początkowym okresie działalności produkcja skupiała się na zamkach z blokadą przeznaczonych dla firm wytwarzających meble. Później, dostosowując się do wymogów pojawiających się na rynku, postanowiliśmy rozpocząć produkcję nowej linii wyrobów: słynnego zamka monetowego KEYA.

 8. GIUSSANI TECHNIQUES SPA - DIVISIONE GIUSSANI SERRATURE

  Włochy

  Fabryka wyspecjalizowana w dziedzinie zamków uniwersalnych, typu amerykańskiego, z włącznikiem/ wyłącznikiem niskiego napięcia, uchwyty i przyciski z wmontowanym kluczem do konstrukcji metalowych, tablic elektrycznych, okienek, mebli i dystrybutorów automatycznych. Zamki zatrzaskowe, zasuwkowe, 3-punktowe i z dzwonkiem. Specjalizujemy się w zamkach typu amerykańskiego, uchwytach i gałkach z wmontowanym kluczem, zamkach zatrzaskowych; zamkach zasuwkowych.

 1. NEW AREL

  Włochy

  Zamki do tablic rozdzielczych. Systemy bezpieczeństwa z mechanicznym transferem klucza. Produkcja i sprzedaż zamków oraz uchwytów do tablic elektrycznych BT i MT; zamki do systemów zamykania mechanicznego do kabin elektrycznych, instalacji chemicznych i petrochemicznych. Arel działa na poziomie międzynarodowym w dziedzinie produkcji.

 2. ROMI FABBRO BERGAMO SAS

  Włochy

  Usługi ślusarskie. Całodobowa naprawa zamków i rolet antywłamaniowych. Oferujemy takie usługi, jak: otwieranie zablokowanych drzwi, wymiana zamków i odblokowanie, wymiana rolet antywłamaniowych i montaż drzwi pancernych. W trosce o ochronę konsumentów, zostaliśmy oficjalnym członkiem "Konsorcjum włoskich ślusarzy", od którego otrzymaliśmy certyfikat na wszystkie nasze kosztorysy i ceny.

 3. DOM-CR SPA

  Włochy

  DOM-CR jest przedsiębiorstwem z Turynu wyspecjalizowanym w produkcji zamków bezpieczeństwa.

 4. AF SERRURERIE CLERMONT FERRAND URGENCE 63

  Francja

 5. EUROTERRA EXTERIORES

  Hiszpania

 6. COLMAN LEDER

  Belgia

 7. DIFENSOR FONTANA

  Włochy

 8. DAN-LOCK

  Dania

 9. MIRALLES - SERRALLERA BARCELONESA, S.L.

  Hiszpania

 10. SEKASKI

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Zamki - Import eksport

Liczba wyników

7084 przedsiębiorstwa