• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zamki

Wyniki dla

Zamki - Import eksport

 1. AGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Producent zamków. Oferujemy o wysokim stopniu zabezpieczenia, klamki i zamknięcia zawiasowe. Konsolidujemy czołową pozycję w dziedzinie systemów otwierania i zamykania. Oferujemy trzy linie systemów i rozwiązań: Przemysł ogólny, przemysł o wysokim stopniu bezpieczeństwa oraz przemysł przetwarzania energii. AGA reprezentuje przemysł systemów zamknięć na rynku hiszpańskim i międzynarodowym. Naszym celem zawsze było zaangażowanie w życie społeczne naszego otoczenia, stwarzanie sposobności tam, gdzie jesteśmy. Wiele zawdzięczamy osobom z AGA, które uczyniły możliwą realizację tego przedsięwzięcia. Pragniemy podtrzymać nadzieje i entuzjazm, które je motywowały.

 2. SINA SERRATURE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Założona w 1973 r. firma SINA SERRATURE SRL produkuje zamki zabezpieczające z rozstawem 72 mm, z certyfikatem CE zgodnie z normą EN 12209, zamki z funkcją antypaniczną/awaryjne, zamki zabezpieczające z rozstawem 72 mm i wszystkimi częściami ze stali nierdzewnej. Zamki opatentowane z rozstawem 70 - 72 - 90 mm, zamki cylindryczne z rozstawem 70 - 85 - 90 mm, cylindry do zamków. Firma kieruje swoje produkty zarówno na rynek zagraniczny, jak i włoski, dostosowując je do wymogów rynków, na których działa. Ciągły rozwój technologiczny pozwala jej na uważne śledzenie potrzeb wszystkich klientów, z którymi wypracowała stosunki poprawności i wzajemnego zaufania. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9001: 2015. SINA SERRATURE chce realizować usługi w ścisłym skupieniu na klientach, ulepszając swoje procesy poprzez inwestowanie w rozwój: Przede wszystkim pragnie wprowadzić politykę, która pozwalałaby na ciągłe rozpatrywanie reklamacji klientów, co zwiększałoby ich satysfakcję.

 3. B&B LOCKS 1

  Belgia

  Verified by europages badge

  W latach 80-tych nasza firma zoptymalizowała technologię elektronicznego zamka do drzwi antywłamaniowych. Świadomie zdecydowaliśmy się na niszowy rynek elektronicznych zamków bezpieczeństwa i działaliśmy pod marką Technilock. Dzięki naszej specjalizacji szybko opracowaliśmy wysokiej jakości rozwiązania blokujące i zabezpieczające. W 2000 roku sprzedaliśmy markę Technilock i przyjęliśmy nową nazwę: B&B Locks. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, B&B Locks oferuje dogłębne know-how w zakresie nowoczesnych zamków bezpieczeństwa wysokiej jakości.

 4. BERICOPLAST SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1974 r. Bericolaplast S.p.A. jest jednym z najważniejszych europejskich producentów siedzeń monokokowych wytwarzanych metodą formowania tworzyw sztucznych. Firma działa od ponad 30 lat w sektorze obiektów sportowych, od 2006 r. jest oficjalnym dostawcą FIFA, uczestnicząc w realizacjach na potrzeby Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i Pucharu Narodów Afryki. Oprócz obiektów sportowych firma zajmuje się również siedziskami do obiektów użyteczności publicznej, takich jak teatry, szkoły, sale kongresowe, areny, hale, wioski i obszary zabytkowe.

 5. CEZAM ASSISTANCE SERRURIER ET VITRIER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CEZAM ASSISTANCE SERRURIER ET VITRIER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki. Jest również obecna w dziedzinach cylinder (wkładka) do zamka, otwieranie zamków, zamki antywłamaniowe, i zamki wpuszczane. Ma siedzibę w Créteil, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SERRURIER DU COIN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SERRURIER DU COIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki. Jest również obecna w dziedzinach naprawa zamków, i instalacja sejfów. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. MONSIEUR BLINDAGE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MONSIEUR BLINDAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi garażowe, Okiennice zwijane, Drzwi garażowe, i Okiennice zwijane. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. TESI - SERRURES INDUSTRIELLES ET SYSTÈMES DE VERROUILLAGE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TESI - SERRURES INDUSTRIELLES ET SYSTÈMES DE VERROUILLAGE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, Zamki, i blokady. Ma siedzibę w Chailloué, Francja.

 4. BKR SECURITY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BKR SECURITY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczeństwo - usługi, wymiana zamka, otwieranie drzwi, otwieranie drzwi pancernych, i Bezpieczeństwo - usługi. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. PRO-HOBB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRO-HOBB GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamki. Ma siedzibę w Lichtenfels, Niemcy.

 1. KPVA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KPVA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamki. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. LES SERRURIERS OCCITANS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LES SERRURIERS OCCITANS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki. Jest również obecna w dziedzinach montowanie zamków, naprawa zamków, i otwieranie zamków. Ma siedzibę w Colomiers, Francja.

 1. OLIVARES GINO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OLIVARES GINO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spiekanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, Pompy, warsztat mechaniczny, formowanie metali, Zamki, obróbka metali żelaznych i stopów, Pompy, i wyroby metalowe spiekane. Ma siedzibę w Gessate, Włochy.

 2. MON DEPANNEUR IDF

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MON DEPANNEUR IDF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki. Jest również obecna w dziedzinach ślusarstwo, naprawa zamków, otwieranie zamków, i otwieranie drzwi. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. LES ARTISANS PROS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LES ARTISANS PROS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki. Jest również obecna w dziedzinach Hydrauliczne roboty instalacyjne, Ogrzewanie centralne - urządzenia, naprawa zamków, Hydrauliczne roboty instalacyjne, Ogrzewanie centralne - urządzenia, i bojler. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. SERRURIER VACHETTE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SERRURIER VACHETTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zasuwy i klucze, Zamki, zasuwy i klucze, ślusarstwo, naprawa zamków, i otwieranie drzwi pancernych. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. SERRURIER POINTFORT FICHET

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SERRURIER POINTFORT FICHET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki. Jest również obecna w dziedzinach ślusarstwo, naprawa zamków, otwieranie drzwi pancernych, i drzwi opancerzone. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 6. KIPP POLSKA SP. Z O.O

  Polska

  Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem wyrobów z zakresu technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala realizować produkcję na najwyższym poziomie. Oferta obejmuje ponad 25 000 części, a ich szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP jest tym samym niezawodnym partnerem dla przemysłu, branży budowy maszyn i urządzeń. Katalog KIPP „Elementy manipulacyjne | standardowe elementy maszyn” wydawany jest co 2 lata i zawiera za każdym razem wiele nowych produktów. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz pojedynczych elementów w ramach wykonań specjalnych. W fazie projektowej elementów manipulacyjnych KIPP kładzie szczególny nacisk na ergonomię i jakość produktu. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 r., a od 1950 r. koncentruje się na autorskich uchwytach do mocowania takich jak klasyczna dźwignia zaciskowa KIPP. Firma zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników i jest reprezentowana w ponad 50 krajach.

 7. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MIRPOL

  Polska

  Nowoczesne systemy zamknięć oraz kontrola dostępu do pomieszczeń to odpowiednia inwestycja na przyszłość. Dzięki naszym systemom masz pewność, że jesteś bezpieczny. Mirpol gwarantuje profesjonalną pomoc przy wyborze odpowiedniego asortymentu. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się minisejfy pokojowe, przerywniki prądu, czytniki naścienne oraz e-zamki szafkowe. Zapraszamy do na naszą stronę internetową mirpol.com.pl w celu zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji pod numerem tel: +48 22 6510300

 8. AWARYJNE OTWIERANIE ZAMKÓW

  Polska

  Zapraszamy do skorzystania z usług awaryjnego otwierania drzwi i zamków. Korzystając z nowoczesnego sprzętu, nasi fachowcy szybko i bezinwazyjnie poradzą sobie z zaciętym zamkiem albo zatrzaśniętymi drzwiami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cała dobę! Pogotowie Zamkowe pomoże, gdy zostały zatrzaśnięte klucze w bagażniku lub kluczyki w samochodzie. Awaryjnie otwieramy również mieszkania - wszystkie rodzaje drzwi i zamków, używamy najskuteczniejszych metod otwarcia i najwyższej jakości narzędzi. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie montażu, naprawy i wymiany zamków drzwiowych firm: Assa-Abloy, Dierre, Evva, Gerda, Ikon, Keso, Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex. Prowadzimy także serwis drzwi - naprawimy i wyregulujemy.

 1. KEYA

  Hiszpania

  Firma KEYA została utworzona w roku 1965 jako producent zamków. W początkowym okresie działalności produkcja skupiała się na zamkach z blokadą przeznaczonych dla firm wytwarzających meble. Później, dostosowując się do wymogów pojawiających się na rynku, postanowiliśmy rozpocząć produkcję nowej linii wyrobów: słynnego zamka monetowego KEYA.

 2. EZCURRA ESKO SA

  Hiszpania

  Producent zamków wysokiego bezpieczeństwa. Nasze produkty: zamki wysokiego bezpieczeństwa, zamki i zapadki wysokiego bezpieczeństwa, zamki specjalne do drzwi pancernych, zamki wysokiego bezpieczeństwa z ryglem, zamki wysokiego bezpieczeństwa z bębenkiem, zamki antywłamaniowe wysokiego bezpieczeństwa.

 3. SYSTEMY ZAMKNIĘĆ PIOTR ROZWALKA

  Polska

  W sklepie internetowym Systemy Zamknięć Piotr Rozwalka można znaleźć nowoczesne zamki elektroniczne i bezpieczne systemy zamykania drzwi. Firma ma duże doświadczenie w branży i obsługuje klientów dysponujących przestrzenią o różnym charakterze. Wśród przygotowanych przez nią propozycji znajduje się między innymi system jednego klucza, dzięki któremu można otworzyć wiele różnych pomieszczeń za pomocą tylko jednego klucza. Takie rozwiązanie jest często stosowane w domach mieszkalnych. W budynkach biurowych i przestrzeni firmowej może sprawdzić się na przykład system Master Key, który pozwala na skuteczne podzielenie dostępu do różnych stref według posiadanych przez danego pracownika uprawnień. Ponadto drzwi można otwierać kartą lub telefonem. Wszystkie sprzedawane produkty są starannie opisane, a w razie pytań lub problemów pracownicy chętnie służą wsparciem. Zamki szyfrowe i elektroniczne dostępne są w bardzo korzystnych cenach. Zabezpieczenia kluczy różnią się między w sobą w zależności od wybranych opcji.

 4. GIUSSANI TECHNIQUES SPA - DIVISIONE GIUSSANI SERRATURE

  Włochy

  Fabryka wyspecjalizowana w dziedzinie zamków uniwersalnych, typu amerykańskiego, z włącznikiem/ wyłącznikiem niskiego napięcia, uchwyty i przyciski z wmontowanym kluczem do konstrukcji metalowych, tablic elektrycznych, okienek, mebli i dystrybutorów automatycznych. Zamki zatrzaskowe, zasuwkowe, 3-punktowe i z dzwonkiem. Specjalizujemy się w zamkach typu amerykańskiego, uchwytach i gałkach z wmontowanym kluczem, zamkach zatrzaskowych; zamkach zasuwkowych.

 5. NEW AREL

  Włochy

  Zamki do tablic rozdzielczych. Systemy bezpieczeństwa z mechanicznym transferem klucza. Produkcja i sprzedaż zamków oraz uchwytów do tablic elektrycznych BT i MT; zamki do systemów zamykania mechanicznego do kabin elektrycznych, instalacji chemicznych i petrochemicznych. Arel działa na poziomie międzynarodowym w dziedzinie produkcji.

 6. ROMI FABBRO BERGAMO SAS

  Włochy

  Usługi ślusarskie. Całodobowa naprawa zamków i rolet antywłamaniowych. Oferujemy takie usługi, jak: otwieranie zablokowanych drzwi, wymiana zamków i odblokowanie, wymiana rolet antywłamaniowych i montaż drzwi pancernych. W trosce o ochronę konsumentów, zostaliśmy oficjalnym członkiem "Konsorcjum włoskich ślusarzy", od którego otrzymaliśmy certyfikat na wszystkie nasze kosztorysy i ceny.

 7. DOM-CR SPA

  Włochy

  DOM-CR jest przedsiębiorstwem z Turynu wyspecjalizowanym w produkcji zamków bezpieczeństwa.

 8. AF SERRURERIE CLERMONT FERRAND URGENCE 63

  Francja

  Firma AF SERRURERIE CLERMONT FERRAND URGENCE 63, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zamki. Jest również obecna w dziedzinach Rolety metalowe drzwiowe, safes, Rolety metalowe drzwiowe, otwieranie drzwi, i drzwi opancerzone. Ma siedzibę w Clermont-Ferrand, Francja.

 9. EUROTERRA EXTERIORES

  Hiszpania

  Firma EUROTERRA EXTERIORES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamki. Ma siedzibę w Palau Solitá i Plegamans ( Barcelona), Hiszpania.

 10. COLMAN LEDER

  Belgia

  Firma COLMAN LEDER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, Paski, pasy i rzemienie skórzane, Zamki, naprawa butów, klucze, i Paski, pasy i rzemienie skórzane. Ma siedzibę w Kruibeke, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zamki - Import eksport

Liczba wyników

6615 Przedsiębiorstwa