• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia

Wyniki dla

Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia - Import eksport

 1. BSM INDUSTRY AND GLOBAL TRADING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma BSM INDUSTRY AND GLOBAL TRADING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instytucje handlowe. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, Odzież męska, Odzież damska, Import Export agents, Rolnictwo - import-export, elementy hydrauliczne i pneumatyczne, części zamienne dla wyposażenia hydraulicznego, i Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Maltepe Istanbul, Turcja.

 2. FIRST INCENDIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FIRST INCENDIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnice przeciwpożarowe, urządzenie alarmowe, fire fighting, Gaśnice przeciwpożarowe, i gaśnice przenośne. Ma siedzibę w Cesson-Sévigné, Francja.

 3. ZUKOS - DIE SICHERE LÖSUNG - EINE MARKE DER Z&K GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZUKOS - DIE SICHERE LÖSUNG - EINE MARKE DER Z&K GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 4. PFP

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma PFP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Przeciwpożarowe - czujki i systemy alarmowe, uszczelnienia przeciwpożarowe, sufit przeciwpożarowy, żaluzje przeciwpożarowe, izolacje przeciwpożarowe, zapobieganie pożarom, Rozwiązania przeciwpożarowe, i Usuwanie dymu. Ma siedzibę w Ehlange Sur Mess, Luksemburg.

 5. SME INNOVATIONS LLC

  Rosja

  Firma SME Innovations LLC oferuje innowacyjne produkty do automatycznego gaszenia pożarów w tablicach elektrycznych, szafach 19", korytkach kablowych, gniazdach itp. Środkiem gaśniczym w sprzęcie przeciwpożarowym jest gaz w postaci ciekłej wewnątrz urządzenia. Zalety naszych innowacyjnych produktów to: Brak potrzeby konserwacji do 5 lat, Brak potrzeby zasilania prądem, Napięcie urządzeń elektrycznych do 35 kW, Gaszenie pożarów klasy A, B, E, Bezpieczeństwo dla ludzi i urządzeń, Szeroki zakres stosowania od - 40°С do + 60°С. Oferujemy rozwiązania gaśnicze, które mogą być stosowane jako systemy przeciwpożarowe w budynkach przemysłowych, centrach handlowych, budynkach użyteczności publicznej, pod ziemią, w mieszkaniach i domach prywatnych. Nasze innowacyjne automatyczne rozwiązania gaśnicze chronią Ciebie i Twój sprzęt, zapobiegając pożarowi. Gaz gaśniczy - MSDS, certyfikat zgodności.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EXTHA IBERICA INVERSIONES S.L.

  Hiszpania

  EXTHA to koncern wyspecjalizowany w biernych systemach zabezpieczeń przeciwpożarowych: sprzedajemy i montujemy pokrycia, płyty, deskowania, ściany przeciwpożarowe, przewody odprowadzające dym i wentylacyjne. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją naszych artykułów. Naszym głównym zadaniem jest projektowane biernych systemów zabezpieczenia, wynajdywanie rozwiązań technicznych, które są zgodne z przepisami prawa i coraz liczniejszymi wymogami dotyczącymi placu budowy i rynku. Jesteśmy twórcami naszych produktów i systemów.

 2. NOPEX

  Polska

  Jesteśmy dystrybutorem sprzętu przeciwpożarowego i ratowniczego oraz środków ochrony indywidualnej. Specjalizacja: Specjalizujemy się w dostawie sprzętu PPOŻ oraz sprzętu do ratownictwa technicznego, medycznego, wysokościowego. Stosunek jakości produktów do ich ceny to kluczowe kryterium; warto również zauważyć, iż nasza firma jako jedna z nielicznych oferuje głównie (ponad 95% asortymentu) sprzęt markowy. Cel i kierunek naszej działalności: Celem naszej działalności jest zapewnianie pełnego bezpieczeństwa służbom ratowniczym. Jako dystrybutor sprzętu PPOŻ i ratowniczego kładziemy duży nacisk na wysoką jakość i niezawodność oferowanych produktów. Bezwarunkowa, najwyższa i bezwzględna troska o bezpieczeństwo czyni naszą firmę wiarygodnym i odpowiedzialnym partnerem. Zawsze kierujemy się zasadą pełnej odpowiedzialności za produkt i współpracę handlową z naszymi Klientami. NOPEX to rodzinna polska firma działająca od 2002 roku, przedstawiciel wielu renomowanych producentów i koncernów. Szeroka oferta i gama sprzętu dla Straży Pożarnej oraz różnych służb ratowniczych pozwala na kompleksową i szybką realizację zamówień. Staramy się realizować indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, oferując najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa oraz wysoką jakość świadczonych usług.

 3. AUTORYZOWANY SERWIS SPRZĘTU PPOŻ.

  Polska

  Firma ZPUH Żar s.c. od początku istnienia specjalizuje się w serwisie i dystrybucji sprzętu przeciwpożarowego. W oparciu o wieloletnie doświadczenie wykonuje przeglądy sprzętu gaśniczego ( gaśnic, agregatów gaśniczych, hydrantów ), przeprowadza analizę stanu bezpieczeństwa obiektów oraz zabezpieczenia przeciwpożarowe. Prowadzimy sprzedaż gaśnic ( agregatów ) proszkowych, pianowych, również samochodowych oraz szafek hydrantowych. Wyroby przez nas oferowane są produkowane przez renomowane firmy krajowe i zagraniczne. Charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i technologicznymi oraz wysoką jakością wykonawstwa i niezawodnością działania.

 4. EXTINTORES VALLE - UNIÓN SL

  Hiszpania

  Producenci i hurtownicy gaśnic, instalacja i konserwacja gaśnic: gaśnice, gaśnice na CO2, gaśnice automatyczne, gaśnice na kółkach, manometry, zawory, pierścienie, węże pożarnicze, kotwice, mocowania ścienne, koce gaśnicze, stojaki, podpory pojazdowe, pojemniki z pokrywą, skrzynie na piasek, szafki wiszące, szafki z PCV, szafy podwójne, suche chemikalia ABC, kamizelki ochronne, wózki na butle gaśnicze

 5. KURAL YANGIN GÜVENLIGI A.S.

  Turcja

  Firma KURAL YANGIN GÜVENLIGI A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Çerkezköy / Tekirdag, Turcja.

 1. LTD. "NOVOHARTSYZSKY ENGINEERING WORKS"

  Ukraina

  Firma LTD. "NOVOHARTSYZSKY ENGINEERING WORKS", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie strażackie. Ma siedzibę w Khartsizk, Ukraina.

 2. STOBICH

  Francja

  Firma STOBICH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, i zapobieganie pożarom. Ma siedzibę w Vénissieux, Francja.

 1. FAMUTEC BRANDSCHUTZ UND SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma FAMUTEC BRANDSCHUTZ UND SICHERHEITSTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Maria Anzbach, Austria.

 2. WILLI KANZLER GARANT FEUERLÖSCHGERÄTE GMBH UND CO. KG

  Niemcy

  Firma WILLI KANZLER GARANT FEUERLÖSCHGERÄTE GMBH UND CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 3. ZECCHI ROBERTO S.R.L.

  Włochy

  Firma ZECCHI ROBERTO S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, malowanie natryskowe metalu, farba specjalna, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, i zabezpieczenie przeciowpożarowe. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 4. GRECON LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GRECON LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zabezpieczenie przeciwpożarowe, systemy dozujące, i produkcja maszyn do recyklizacji. Ma siedzibę w Blaydon, Zjednoczone Królestwo.

 5. LUX FIRE PROTECTION

  Luksemburg

  Firma LUX FIRE PROTECTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów, termografia, i szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego. Ma siedzibę w Strassen, Luksemburg.

 6. BGS

  Belgia

  Firma BGS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, Fire and access control, wyposażenie strażackie, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, i zapobieganie pożarom. Ma siedzibę w Hoegaarden, Belgia.

 7. PRE RISK & CRISIS MANAGEMENT

  Szwecja

  Firma PRE RISK & CRISIS MANAGEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona przeciwpożarowa. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnice przeciwpożarowe, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, kursy szkolenia przeciwpożarowego, alarm przeciwpożarowy, Gaśnice przeciwpożarowe, i Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Fartsa, Szwecja.

 8. AMC ALARMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AMC ALARMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 1. IFC - INTERNATIONAL FIRE CONTROL

  Luksemburg

  Firma IFC - INTERNATIONAL FIRE CONTROL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, Przeciwpożarowe - czujki i systemy alarmowe, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, Przeciwpożarowe - czujki i systemy alarmowe, stacje pompowania, i usługi wykrywania wycieków gazy. Ma siedzibę w Ellange, Luksemburg.

 2. BRACO

  Belgia

  Firma BRACO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, i Detektory optyczne dymu. Ma siedzibę w Aalst, Belgia.

 3. MG FIRE CURTAINS

  Portugalia

  Firma MG FIRE CURTAINS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Maia, Portugalia.

 4. PROTECFIRE GMBH

  Niemcy

  Firma PROTECFIRE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnice przeciwpożarowe, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, Gaśnice przeciwpożarowe, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, i urzadzenia i systemy przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

 5. ROYAL SAFETY GROUP

  Holandia

  Firma ROYAL SAFETY GROUP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Vierpolders, Holandia.

 6. LUCKA

  Belgia

  Firma LUCKA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, zapobieganie pożarom, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, fire fighting, i materiały przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 7. GIMI

  Belgia

  Firma GIMI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, Alarms and intrusion, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, usługi z zakresu telekomunikacji, i Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Embourg, Belgia.

 8. CHRISTIAN VLACH, BRANDSCHUTZTECHNIK

  Austria

  Firma CHRISTIAN VLACH, BRANDSCHUTZTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Ebreichsdorf, Austria.

 9. BFUEGO PROTECCIÓN CONTRA INCENDIOS SL

  Hiszpania

  Firma BFUEGO PROTECCIÓN CONTRA INCENDIOS SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 10. IBEREXT

  Hiszpania

  Firma IBEREXT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach anti-fire systems. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

768 Przedsiębiorstwa