• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złączki rurowe z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Złączki rurowe z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. CTRA

  Tunezja

  Verified by europages badge

  Od 25 lat, CTRA jest wiarygodnym partnerem wspierającym Cię we wszystkich projektach. Zespół wyspecjalizowany w przetwórstwie kompozytów FRP i tworzyw termoplastycznych. Ta żywotność jest gwarancją wiarygodności technicznej i jakościowej, czego naturalnym wynikiem jest przywiązanie naszych klientów. CTRA posiada certyfikat ISO 9001 od 2000 roku, przoduje pod względem projektów pod klucz, projektów wyjściowych, uruchamiania i dostaw. Nasza działalność obejmuje szeroką gamę świadczeń: -Projektowanie systemów rurowych, -Szczegółowe projektowanie podpór, zbiorników, skruberów, -Produkcja standardowa lub elementów specjalnych na zamówienie, -Prefabrykacja systemów rurowych, -Produkcja różnych skruberów do 6m średnicy. Dzięki swojemu doświadczonemu zespołowi, CTRA wykazuje się kunsztem w: Przetwarzaniu materiałów termoutwardzalnych: •Żywica / Matryca •Liner, •Wytrzymałość, Mechanika. Przetwarzanie tworzyw termoplastycznych: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

 2. TEKNO AIR CONDITIONING AND ENGINEERING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. jest tureckim dostawcą zróżnicowanych materiałów budowlanych i do instalacji gazu ziemnego z Denizli, Turcja. Posiadając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w przemyśle budowlanym, nieprzerwanie pracujemy nad poszerzaniem gamy naszych produktów aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Obsługujemy klientów na powierzchni 650 m2 naszego salonu ekspozycyjnego Gümüşçay i 1150 m2 salonu ekspozycyjnego filii wyrobów ceramicznych Ege. Z doświadczonymi doradcami sprzedaży oferujemy wszystko, czego potrzebujesz w zakresie urządzeń sanitarnych i wyrobów ceramicznych. Ponadto, stosując innowacyjne podejście, dokładamy wszelkich starań by poszerzać co roku portfolio naszych produktów. Jako Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. dostarczamy materiały do budowy infrastruktury, takie jak: •Rury i złączki, •Materiały budowlane, na przykład złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Nasza grupa wyrobów ceramicznych: •Wyposażenie i akcesoria łazienkowe, •Umywalki, •Muszle klozetowe, •Powłoki posadzkowe do łazienek, •Urządzenia sanitarne i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Stawiamy na promowanie własnych produktów, przy bezkompromisowym podejściu do jakości, pomimo silnej konkurencji na rynku, a także na przyjęcie nowatorskiego podejścia jako naszej dewizy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Orbitalum Tools projektuje i produkuje przenośne piły do rur, strugarki do rur, maszyny do obróbki końcówek rur, zgrzewarki orbitalne oraz otwarte i zamknięte głowice do zgrzewania orbitalnego. Maszyny te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym i elektronicznym, a także w elektrowniach, rurociągach i przemyśle stoczniowym, gdzie szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Firma posiada certyfikat ISO 9001: 2008 i zaangażowana jest w zrównoważony rozwój. Nasi klienci doceniają zorientowane na klienta doradztwo, solidne know-how w zakresie zastosowań oraz najwyższej jakości dostawy i obsługę klienta. Orbitalum Tools należy do grupy ITW Welding Group, która jest jednym z wiodących na świecie dostawców sprzętu spawalniczego, akcesoriów i materiałów spawalniczych oraz automatyki spawalniczej.

 4. GRÜNING & LOSKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grüning & Loske GmbH to bardzo udana kombinacja produktów i usług. Dobre pomysły, najnowocześniejsza technologia i długa tradycja w dziedzinie handlu technicznego wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami, to wszystko ma tylko jeden cel: Optymalizacja Państwa procesu zakupów. Obejmuje to koncepcje outsourcingu z zarządzaniem częściami C i środkami standaryzacji dla przemysłu i handlu, jak również tworzenie koncepcji racjonalizacji w dziedzinie planifikacji i logistyki. Możesz polegać na naszym poczuciu odpowiedzialności i naszej jakości - od pierwszego spotkania po terminową dostawę. Nasza wizja: chcemy być liderem w codziennej działalności handlowej; chcemy być najbardziej zorientowanym na klienta zespołem w branży handlu technicznego; chcemy być najbardziej kompetentnym partnerem dla naszych klientów; dzięki naszej działalności chcemy osiągnąć jak największy sukces ekonomiczny dla naszych klientów oraz dla firmy Grüning & Loske.

 5. RIZZO AQUAE S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Rizzo Aquae srl z Fonte Nuova (RM) projektuje, produkuje i sprzedaje rozwiązania hydrauliczne do zaworów pływakowych i wyposażenia odpływowego. Produkty marki Rizzo wyróżnia bardzo wysoka jakość będąca efektem umiejętnego połączenia rzemieślniczej precyzji wykonania z wykorzystaniem innowacyjnych technologii i materiałów. Tą drogą firma podąża od roku 1959, kiedy to firmę Rizzo Umberto srl założył Cav. Umberto Rizzo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MEKUFLEX GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MEKUFLEX GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kirchbichl, Austria.

 2. DIZAYN TEKNIK BORU VE ELEMANLARI SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Dizayn Group produkuje rury i złącza takie jak PP-R (systemy sanitarne i instalacje łączone), tłumione i wyizolowane akustycznie (sieci kanalizacyjne), PE100 (sieci wodne), rowkowane (systemy kanalizacyjne), PE80 (sieci gazu ziemnego), nawadniające systemem kropelkowym i zraszaczami (rolne sieci nawadniające) oraz Pex (systemy ogrzewania podłogowego).

 3. VACUFLEX ADVANCED HOSES (GERMANY) GMBH

  Niemcy

  Vacuflex jest wiodącym niemieckim producentem i specjalistą w dziedzinie węży oraz przewodów giętkich z tworzyw sztucznych. Firma produkuje elastyczne, wzmacnianie spiralami węże, przede wszystkim z termoplastycznych tworzyw sztucznych, o szerokości w świetle 8 mm - 500 mm, umożliwiające wszechstronne zastosowanie. Asortyment obejmuje bogatą ofertę standardową, jak również wykonywane na zamówienie produkty specjalne, charakteryzujące się zróżnicowaniem kolorów i materiałów.

 4. MOORE GMBH

  Niemcy

  MOORE GMBH - Produkujemy i dostarczamy kanały kablowe dla dostawców energii i spółek telekomunikacyjnych, jak również rury do wody pitnej, kanalizacyjne i gazowe na terenie Niemiec, Europy i Środkowego Wschodu. Na życzenie Klienta możemy dostarczyć produkowane przez nas rury w dowolnej kolorystyce, z lub bez pasków bocznych, gładkościenne lub żłobione od wewnątrz, o średnicy między 20 a 125 mm. Moore GmbH posiada certyfikat DIN EN ISO 9001 : 2008.

 5. MPLAST LTD

  Bułgaria

  Firma MPLAST LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach pipes in pp-r. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 1. PLASTHERM - PLATIN ISI MAKINA MUHENDISLIK TAAHHUT VE TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma PLASTHERM - PLATIN ISI MAKINA MUHENDISLIK TAAHHUT VE TICARET LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i ogrzewanie sufitów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. CLAMP DESIGN GBR

  Niemcy

  Firma CLAMP DESIGN GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. API PLASTIQUES

  Francja

  Firma API PLASTIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Kotlarstwo tworzywa sztuczne, i Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w BRENELLE, Francja.

 2. POELSAN PLASTIC INDUSTRY AND TRADE INC.

  Turcja

  Firma POELSAN PLASTIC INDUSTRY AND TRADE INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Samsun, Turcja.

 3. ITUBE SRL

  Włochy

  Firma ITUBE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Ventilation accessories, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, i customised tube cutting. Ma siedzibę w Montelabbate, Włochy.

 4. JOHN GUEST SRL

  Włochy

  Firma JOHN GUEST SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach światłowód, i złącza dla sektora hydraulicznego i cieplnosanitarnego. Ma siedzibę w Verolengo, Włochy.

 5. GREENFIT PIPE AND FITTINGS

  Turcja

  Firma GREENFIT PIPE AND FITTINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 6. INTROPLAST, A.S.

  Słowacja

  Firma INTROPLAST, A.S., roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, złącza, kwietniki, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, i złączki z plastiku. Ma siedzibę w Senica, Słowacja.

 7. ERIKS - AGENCE GRENOBLE

  Francja

  Firma ERIKS - AGENCE GRENOBLE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Saint-Martin-Le-Vinoux, Francja.

 8. SENKRON PLASTIK A.Ş.

  Turcja

  Firma SENKRON PLASTIK A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Irygacja - urządzenia, rury i złącza do mikronawadniania, złączki do rur, i Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. POLYFLON TECHNOLOGY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma POLYFLON TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach fluoropolimery, rury plastikowe kwasoodporne, i Przewody laboratoryjne. Ma siedzibę w Stafford, Zjednoczone Królestwo.

 2. DYKA PLASTICS

  Belgia

  Firma DYKA PLASTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Rury i węże gumowe i plastikowe, Tworzywa sztuczne - rury i węże, i Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Overpelt, Belgia.

 3. HYPHOSE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HYPHOSE LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach złącza i elementy metalowe z mosiądzu do przewodów elastycznych, ryry do rurociągów wodorowych, rurki polietylenowe, i wąż do podlewania ogrodu. Ma siedzibę w Southampton, Zjednoczone Królestwo.

 4. HF HAYTEK PLASTIC AND PLASTIC MACHINERY CO.

  Turcja

  Firma HF HAYTEK PLASTIC AND PLASTIC MACHINERY CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. STCPLAST

  Turcja

  Firma STCPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach rury i złącza do mikronawadniania, Spawarki i zgrzewarki do rur plastikowych, kalibrownice, i rury rowkowate hdpe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. TECHNIMA S.A

  Grecja

  Firma TECHNIMA S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Schimatari, Grecja.

 7. ERIKS - AGENCE ANNECY

  Francja

  Firma ERIKS - AGENCE ANNECY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, i Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Annecy, Francja.

 8. HOSE HYDRAULICS GROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HOSE HYDRAULICS GROUP LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczniki hydrauliczne, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, hydraulic hoses, Bezpieczniki hydrauliczne, sztywne rury z plastiku, i Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Tavistock, Zjednoczone Królestwo.

 9. RK FLEX®

  Francja

  Firma RK FLEX®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, przewody elastyczne dla przemysłu spożywczego, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Saint Gilles-Rennes, Francja.

 10. MPLAST OOD LTD

  Bułgaria

  Firma MPLAST OOD LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Elementy ppr do instalacji rur do ciepłej i zimnej wody, złączki przejściowe do rur pp-r, węże z plastiku, i urządzenia sanitarno-higieniczne. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Złączki rurowe z tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

892 Przedsiębiorstwa