• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złączki rurowe z metali kolorowych

Wyniki dla

Złączki rurowe z metali kolorowych - Import eksport

 1. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju i produkcji elementów z żeliwa aluminiowego. Złączki rurowe firmy Arens mają różnorodne zastosowanie i wyznaczyły nowe standardy jakości i wzornictwa. Nasze produkty wywarzamy zgodnie z regulacjami dyrektywy RoHS i rozporządzenia REACH, wdrażając zakładzie produkcyjnym w Iserlohn certyfikowany system zarządzania jakością. Do grona naszych klientów należą wiodące na świecie przedsiębiorstwa z różnych branż. Oferujemy również bardzo chętnie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie opracujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania i produkty na zamówienie. Łatwy montaż w krótkim czasie. Złącza rurowe Arens można montować bez użycia specjalnych narzędzi i bez konieczności spawania, na przykład, jako poręcze maszynowe, na platformach roboczych lub jako systemy prętów podporowych w autobusach i pociągach. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stopów aluminium zgodnych z normą DIN, które zapewniają maksymalną stabilność i trwałą odporność na korozję przy niewielkim ciężarze własnym.

 2. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Posa Tubi produkuje i sprzedaje drobne urządzenia i węże do niskiego, średniego, wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia. Dostarczamy węże hydrauliczne do wysokiego ciśnienia, oferując usługi w prowincji Brescia i w okolicach Bergamo, Mediolanu, Trydentu, Werony i Wenecji. Działamy w całych Włoszech, dzięki efektywnej sieci zarządzania organizacją, kontaktom i dostawom. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy akcesoriów.

 3. ADIS FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  ADIS France, Grupa ATEO, jest producentem i dystrybutorem urządzeń i armatury wodociągowej. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele odpowiedzi na swoje potrzeby w zakresie urządzeń wodociągowych przeznaczonych głównie dla profesjonalistów. Interaktywny katalog pozwoli Państwu zapoznać się z naszą ofertą produktów żeliwnych i mosiężnych oraz pobrać karty techniczne. Posiadamy certyfikację ISO 9001. Jest to dla Państwa gwarancja kontrolowanego procesu i rygorystycznych kontroli na wszystkich etapach produkcji. Zgodnie z normami CE, nasze produkty gwarantują jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. ATEO zawsze było zaangażowane w dostarczanie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług. Procesy zachodzące w naszej strukturze są prawdziwymi narzędziami w służbie jakości i poszanowania zobowiązań podjętych przez nasz zespół wobec naszych klientów.

 4. DIXON GROUP EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Dixon Group Europe Ltd stanowi część firmy Dixon Valve & Coupling Company, producenta węży, zaworów i złączy zapewniających ‘właściwe połączenia’ dla licznych firm należących do wielu sektorów przemysłu. Dixon to producenci zestawów węży metalowych, kompozytowych, gumowych, PTFE, silikonowych oraz wielu innych. Dostarczamy złącza powietrzne i wodne, złącza do rur, węże hydrauliczne, złącza i części do węży, higieniczne zawory mechaniczne, złącza szybko zwalniające, zaciski nadrzędne, rury hydrauliczne złącza do zbiorników, zawory.

 5. WELTE-ROHRBIEGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WELTE-ROHRBIEGETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Neu-Ulm, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. M.E.G.A. SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma M.E.G.A. SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach złączki ze stali nierdzewnej, złączki kute, i formowanie metali. Ma siedzibę w Scanzorosciate, Włochy.

 2. MASCHINENBAU SICHART INH. MAXIMILIAN SICHART

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MASCHINENBAU SICHART INH. MAXIMILIAN SICHART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Raisting, Niemcy.

 3. ARMATURA SZCZAWINSKI

  Polska

 4. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rosja

  Invention Production Center LLC (IPC) jest producentem stali nierdzewnej i rur żelaznych, armatur przemysłowych do budowy rurociągów gazu i ropy. Główną działalnością IPC jest opracowywanie oraz wprowadzanie technologii i urządzeń do produkcji rur i przewodów rurowych wykonanych ze stali z wewnętrzną i zewnętrzną powłoką antykorozyjną; budowa rurociągów i przewodów z permanentnym kuciem armatur rurowych; produkcja nieżelaznych armatur rur i zaworów; produkcja rur stalowych pokrytych polietylenem i wewnętrznie powlekanych armatur; produkcja i dostawa wysokociśnieniowych wkładek elektroizolacyjnych do ochrony przed prądami błądzącymi i korozją elektrochemiczną. Przedsiębiorstwo oferuje metalowe rury i rurociągi, gotowe do instalacji; dostosowywanie produktu do projektu klienta; nakładanie powłok antykorozyjnych; instalowanie urządzeń do monitorowania wahań napięcia; doradztwo i wsparcie techniczne; kontrola pod kątem zgodności z normami lokalnymi.

 5. RAFAEL MÁRQUEZ MORO Y CIA, S.A.

  Hiszpania

  Firma RAFAEL MÁRQUEZ MORO Y CIA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Armatura sieci gazowej, kucie na gorąco, Huty miedzi, brązu i mosiądzu, produkcja metali nieżelaznych i stopów, i Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Sant Feliu De Llobregat, Hiszpania.

 1. QINGDAO PIPEKING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO PIPEKING MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 2. AISI PROM LLC

  Ukraina

  Firma AISI PROM LLC, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach valves and couplings, klapy zamykające z odlewu, dna ze stali nierdzewnej, i Kabel ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 1. ESEN PLASTIK SAN.TIC.AS

  Turcja

  Firma ESEN PLASTIK SAN.TIC.AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach rury rowkowate hdpe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. KARL ENGHOFER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KARL ENGHOFER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Birkenfeld, Niemcy.

 3. VINTO INDUSTRIAL CO., LTD.

  Chiny

  Firma VINTO INDUSTRIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 4. EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY

  Egypt

  Firma EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury bez szwu, żelazne, złączki metalowe, i Rury bez szwu, żelazne. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 5. SSE PIPE FITTINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SSE PIPE FITTINGS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Dudley, Zjednoczone Królestwo.

 6. AISI 304

  Ukraina

  Firma AISI 304, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 7. "ZINO P" AD

  Bułgaria

  Firma "ZINO P" AD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe z metali kolorowych, i Złączki rurowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Petrich, Bułgaria.

 8. UKSPAR

  Ukraina

  Firma UKSPAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Akcesoria przewody rurowe, kran zawór, Armatura z żeliwa ciągliwego, i zawory. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 1. OUEST FLEXIBLES

  Francja

  Firma OUEST FLEXIBLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe z metali kolorowych, Złączki rurowe z metali kolorowych, hydraulic hoses, flexible hoses, i rury do urządzeń hydraulicznych. Ma siedzibę w Cesson-Sévigné, Francja.

 2. LP UNIONS SRL

  Włochy

  Firma LP UNIONS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach złączki ze stali nierdzewnej, produkcja złączy, otwory do rur, i akcesoria z kutej stali. Ma siedzibę w San Macario Di Samarate, Włochy.

 3. KAMATEK

  Turcja

  Firma KAMATEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, złącza mosiężne, złącza i elementy metalowe z mosiądzu do przewodów elastycznych, i SMALL METAL PARTS. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. CAMECO

  Belgia

  Firma CAMECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe z metali kolorowych, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Złączki rurowe z metali kolorowych, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, zawór klapowy, i rury dla petrochemii. Ma siedzibę w Rixensart, Belgia.

 5. YHMCO TACHIA YUNG HO MACHINE INDUSTRY CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

  Firma YHMCO TACHIA YUNG HO MACHINE INDUSTRY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Taichung, Tajwan R.O.C..

 6. OJSC "GOMELCHEMTORG"

  Białoruś

  Firma OJSC "GOMELCHEMTORG", jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach coolant. Ma siedzibę w Gomel, Białoruś.

 7. CONFORM STAINLESS STEEL TUBE CO.,LTD

  Chiny

  Firma CONFORM STAINLESS STEEL TUBE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Przewody ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Jia Xing, Chiny.

 8. UKRSPECARMATURA

  Ukraina

  Firma UKRSPECARMATURA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach armatura, i artykuły dla hydrauliki. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 9. HP TREND S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma HP TREND S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe z metali kolorowych, Woda pitna - dystrybucja, Złączki rurowe z metali kolorowych, i Woda pitna - dystrybucja. Ma siedzibę w Ludgerovice, Republika Czeska.

 10. D.N.P. INDUSTRIALE S.R.L.

  Włochy

  Firma D.N.P. INDUSTRIALE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe żelazne, Złączki rurowe z metali kolorowych, sprzęgła hydrauliczne, Złączki rurowe żelazne, i Złączki rurowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Brugherio, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo