• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złączki rurowe z metali kolorowych

Wyniki dla

Złączki rurowe z metali kolorowych - Import eksport

 1. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju i produkcji elementów z żeliwa aluminiowego. Złączki rurowe firmy Arens mają różnorodne zastosowanie i wyznaczyły nowe standardy jakości i wzornictwa. Nasze produkty wywarzamy zgodnie z regulacjami dyrektywy RoHS i rozporządzenia REACH, wdrażając zakładzie produkcyjnym w Iserlohn certyfikowany system zarządzania jakością. Do grona naszych klientów należą wiodące na świecie przedsiębiorstwa z różnych branż. Oferujemy również bardzo chętnie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie opracujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania i produkty na zamówienie. Łatwy montaż w krótkim czasie. Złącza rurowe Arens można montować bez użycia specjalnych narzędzi i bez konieczności spawania, na przykład, jako poręcze maszynowe, na platformach roboczych lub jako systemy prętów podporowych w autobusach i pociągach. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stopów aluminium zgodnych z normą DIN, które zapewniają maksymalną stabilność i trwałą odporność na korozję przy niewielkim ciężarze własnym.

 2. ADIS FRANCE

  Francja

  ADIS France, Grupa ATEO, jest producentem i dystrybutorem urządzeń i armatury wodociągowej. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele odpowiedzi na swoje potrzeby w zakresie urządzeń wodociągowych przeznaczonych głównie dla profesjonalistów. Interaktywny katalog pozwoli Państwu zapoznać się z naszą ofertą produktów żeliwnych i mosiężnych oraz pobrać karty techniczne. Posiadamy certyfikację ISO 9001. Jest to dla Państwa gwarancja kontrolowanego procesu i rygorystycznych kontroli na wszystkich etapach produkcji. Zgodnie z normami CE, nasze produkty gwarantują jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. ATEO zawsze było zaangażowane w dostarczanie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług. Procesy zachodzące w naszej strukturze są prawdziwymi narzędziami w służbie jakości i poszanowania zobowiązań podjętych przez nasz zespół wobec naszych klientów.

  Wszystkie wyroby na "złączki rurowe z metali kolorowych"

 3. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Włochy

  Posa Tubi produkuje i sprzedaje drobne urządzenia i węże do niskiego, średniego, wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia. Dostarczamy węże hydrauliczne do wysokiego ciśnienia, oferując usługi w prowincji Brescia i w okolicach Bergamo, Mediolanu, Trydentu, Werony i Wenecji. Działamy w całych Włoszech, dzięki efektywnej sieci zarządzania organizacją, kontaktom i dostawom. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy akcesoriów.

 4. DIXON GROUP EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Dixon Group Europe Ltd stanowi część firmy Dixon Valve & Coupling Company, producenta węży, zaworów i złączy zapewniających ‘właściwe połączenia’ dla licznych firm należących do wielu sektorów przemysłu. Dixon to producenci zestawów węży metalowych, kompozytowych, gumowych, PTFE, silikonowych oraz wielu innych. Dostarczamy złącza powietrzne i wodne, złącza do rur, węże hydrauliczne, złącza i części do węży, higieniczne zawory mechaniczne, złącza szybko zwalniające, zaciski nadrzędne, rury hydrauliczne złącza do zbiorników, zawory.

 5. WELTE-ROHRBIEGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma WELTE-ROHRBIEGETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Neu-Ulm, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. M.E.G.A. SPA

  Włochy

  Firma M.E.G.A. SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach złączki ze stali nierdzewnej, złączki kute, i formowanie metali. Ma siedzibę w Scanzorosciate, Włochy.

 2. MASCHINENBAU SICHART INH. MAXIMILIAN SICHART

  Niemcy

  Firma MASCHINENBAU SICHART INH. MAXIMILIAN SICHART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Raisting, Niemcy.

 3. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rosja

  Invention Production Center LLC (IPC) jest producentem stali nierdzewnej i rur żelaznych, armatur przemysłowych do budowy rurociągów gazu i ropy. Główną działalnością IPC jest opracowywanie oraz wprowadzanie technologii i urządzeń do produkcji rur i przewodów rurowych wykonanych ze stali z wewnętrzną i zewnętrzną powłoką antykorozyjną; budowa rurociągów i przewodów z permanentnym kuciem armatur rurowych; produkcja nieżelaznych armatur rur i zaworów; produkcja rur stalowych pokrytych polietylenem i wewnętrznie powlekanych armatur; produkcja i dostawa wysokociśnieniowych wkładek elektroizolacyjnych do ochrony przed prądami błądzącymi i korozją elektrochemiczną. Przedsiębiorstwo oferuje metalowe rury i rurociągi, gotowe do instalacji; dostosowywanie produktu do projektu klienta; nakładanie powłok antykorozyjnych; instalowanie urządzeń do monitorowania wahań napięcia; doradztwo i wsparcie techniczne; kontrola pod kątem zgodności z normami lokalnymi.

 4. RAFAEL MÁRQUEZ MORO Y CIA, S.A.

  Hiszpania

 5. QINGDAO PIPEKING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

 1. AISI PROM LLC

  Ukraina

 2. "ZINO P" AD

  Bułgaria

 1. AISI 304

  Ukraina

 2. EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY

  Egypt

 3. LP UNIONS SRL

  Włochy

 4. KAMATEK

  Turcja

 5. OUEST FLEXIBLES

  Francja

 6. CAMECO

  Belgia

 7. UKSPAR

  Ukraina

 8. ESEN PLASTIK SAN.TIC.AS

  Turcja

 1. VINTO INDUSTRIAL CO., LTD.

  Chiny

 2. YHMCO TACHIA YUNG HO MACHINE INDUSTRY CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

 3. STA LLC

  Ukraina

 4. PAN CHINA FASTEING SYSTEM & PIPE FITTING COMPANY

  Chiny

 5. TIEMME RACCORDERIE S.P.A.

  Włochy

 6. UKRSPECARMATURA

  Ukraina

 7. TECNICA TRE S.R.L.

  Włochy

 8. SHANDONG EFIELD PIPING SYSTEMS CO.,LTD

  Chiny

 9. QINGDAO YINGLI MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

 10. BAOJI TIANBANG TITANIUM & NICKEL CO., LTD

  Chiny

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo