• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złączki rurowe z metali kolorowych

Wyniki dla

Złączki rurowe z metali kolorowych - Import eksport

 1. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwoju i produkcji elementów z żeliwa aluminiowego. Złączki rurowe firmy Arens mają różnorodne zastosowanie i wyznaczyły nowe standardy jakości i wzornictwa. Nasze produkty wywarzamy zgodnie z regulacjami dyrektywy RoHS i rozporządzenia REACH, wdrażając zakładzie produkcyjnym w Iserlohn certyfikowany system zarządzania jakością. Do grona naszych klientów należą wiodące na świecie przedsiębiorstwa z różnych branż. Oferujemy również bardzo chętnie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie opracujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania i produkty na zamówienie. Łatwy montaż w krótkim czasie. Złącza rurowe Arens można montować bez użycia specjalnych narzędzi i bez konieczności spawania, na przykład, jako poręcze maszynowe, na platformach roboczych lub jako systemy prętów podporowych w autobusach i pociągach. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stopów aluminium zgodnych z normą DIN, które zapewniają maksymalną stabilność i trwałą odporność na korozję przy niewielkim ciężarze własnym.

 2. HANS KÖRBER GMBH

  Niemcy

  Produkujemy wyroby niewidoczne po zainstalowaniu. Jednak ich funkcja jest nadal zauważalna. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo w elektrowniach w przemyśle okrętowym lub w budownictwie. Wszędzie tam, gdzie stosowane są płyny, gazy lub para, klienci polegają na naszych produktach na całym świecie. Nasz cel to produkcja kształtek rurowych, dna kotła, złączy i wyrobów stalowych na specjalne zamówienie, które spełniają najsurowsze wymogi bezpieczeństwa. A ponieważ robimy to od ponad 100 lat, nasza rodzina stanowi grupę najbardziej poszukiwanych specjalistów w tej dziedzinie. Niezawodny, kompetentny i zindywidualizowany serwis. Nasza misja to móc doskonale rozumieć naszych klientów i traktować ich jako naszych partnerów, którym pomagamy w realizacji projektu. Dzięki naszym produktom chcemy pomóc naszym klientom móc działać w każdym zakątku i dojść do każdego zakamarka.

 3. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Włochy

  Posa Tubi produkuje i sprzedaje drobne urządzenia i węże do niskiego, średniego, wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia. Dostarczamy węże hydrauliczne do wysokiego ciśnienia, oferując usługi w prowincji Brescia i w okolicach Bergamo, Mediolanu, Trydentu, Werony i Wenecji. Działamy w całych Włoszech, dzięki efektywnej sieci zarządzania organizacją, kontaktom i dostawom. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy akcesoriów.

 4. DIXON GROUP EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Dixon Group Europe Ltd stanowi część firmy Dixon Valve & Coupling Company, producenta węży, zaworów i złączy zapewniających ‘właściwe połączenia’ dla licznych firm należących do wielu sektorów przemysłu. Dixon to producenci zestawów węży metalowych, kompozytowych, gumowych, PTFE, silikonowych oraz wielu innych. Dostarczamy złącza powietrzne i wodne, złącza do rur, węże hydrauliczne, złącza i części do węży, higieniczne zawory mechaniczne, złącza szybko zwalniające, zaciski nadrzędne, rury hydrauliczne złącza do zbiorników, zawory.

 5. WELTE-ROHRBIEGETECHNIK GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. M.E.G.A. SPA

  Włochy

 2. MASCHINENBAU SICHART INH. MAXIMILIAN SICHART

  Niemcy

 3. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rosja

  Invention Production Center LLC (IPC) jest producentem stali nierdzewnej i rur żelaznych, armatur przemysłowych do budowy rurociągów gazu i ropy. Główną działalnością IPC jest opracowywanie oraz wprowadzanie technologii i urządzeń do produkcji rur i przewodów rurowych wykonanych ze stali z wewnętrzną i zewnętrzną powłoką antykorozyjną; budowa rurociągów i przewodów z permanentnym kuciem armatur rurowych; produkcja nieżelaznych armatur rur i zaworów; produkcja rur stalowych pokrytych polietylenem i wewnętrznie powlekanych armatur; produkcja i dostawa wysokociśnieniowych wkładek elektroizolacyjnych do ochrony przed prądami błądzącymi i korozją elektrochemiczną. Przedsiębiorstwo oferuje metalowe rury i rurociągi, gotowe do instalacji; dostosowywanie produktu do projektu klienta; nakładanie powłok antykorozyjnych; instalowanie urządzeń do monitorowania wahań napięcia; doradztwo i wsparcie techniczne; kontrola pod kątem zgodności z normami lokalnymi.

 4. RAFAEL MÁRQUEZ MORO Y CIA, S.A.

  Hiszpania

 5. QINGDAO PIPEKING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

 1. AISI PROM LLC

  Ukraina

 2. LP UNIONS SRL

  Włochy

 1. ESEN PLASTIK SAN.TIC.AS

  Turcja

 2. UKSPAR

  Ukraina

 3. CREAT'INOX

  Francja

 4. OUEST FLEXIBLES

  Francja

 5. "ZINO P" AD

  Bułgaria

 6. AISI 304

  Ukraina

 7. CAMECO

  Belgia

 8. VINTO INDUSTRIAL CO., LTD.

  Chiny

 1. EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY

  Egypt

 2. KAMATEK

  Turcja

 3. YHMCO TACHIA YUNG HO MACHINE INDUSTRY CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

 4. UKRSPECARMATURA

  Ukraina

 5. VGM LLC.

  Rosja

 6. TIEMME RACCORDERIE S.P.A.

  Włochy

 7. PAN CHINA FASTEING SYSTEM & PIPE FITTING COMPANY

  Chiny

 8. SHANDONG EFIELD PIPING SYSTEMS CO.,LTD

  Chiny

 9. STA LLC

  Ukraina

 10. TECNICA TRE S.R.L.

  Włochy