• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złączki rurowe do armatury

Wyniki dla

Złączki rurowe do armatury - Import eksport

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat produkujemy i dostarczamy zawory zasilające, zawory motylkowe i zawory sterujące z różnych materiałów i w różnych rozmiarach, głównie do zastosowań przemysłowych budowlanych oraz dla branży motoryzacyjnej. Używamy elementów montowanych w krótkim czasie i wyposażonych w wymagane systemy napędowe. Nasz cel to proponowanie rozwiązań Twoich problemów.

 2. GNALI BOCIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GNALI BOCIA z miejscowości Lumezzane w prowincji Brescia, założona przez braci Gnali pod koniec lat 70. specjalizuje się w produkcji regulatorów, reduktorów ciśnienia, zaworów, zaworów zabezpieczających i złączy do urządzeń wykorzystujących gaz LPG, gazy techniczne i wodę. Produkujemy bezpieczne i wysokiej jakości złącza do gazu LPG z mosiądzu, stopu miedzi i cynku. Wieloletnie doświadczenie i nabyte umiejętności pozwoliły dziś firmie Gnali Bocia uplasować się na pozycji lidera w swoim segmencie rynku reprezentowanym przez dużych producentów oraz krajowych i zagranicznych dystrybutorów. Wysokie standardy jakości oraz ciągła praca nad optymalizacją stosunku jakości do ceny wymagają od firmy Gnali Bocia ciągłego zaangażowania w inwestycje technologiczne oraz zasoby ludzkie w celu umocnienia swojej pozycji, zapewnienia satysfakcji swoich klientów oraz budowania nowych fundamentów na przyszłość. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9001: 2015. UNI CEI EN, ISO/CEI 17025

 3. ADIS FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  ADIS France, Grupa ATEO, jest producentem i dystrybutorem urządzeń i armatury wodociągowej. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele odpowiedzi na swoje potrzeby w zakresie urządzeń wodociągowych przeznaczonych głównie dla profesjonalistów. Interaktywny katalog pozwoli Państwu zapoznać się z naszą ofertą produktów żeliwnych i mosiężnych oraz pobrać karty techniczne. Posiadamy certyfikację ISO 9001. Jest to dla Państwa gwarancja kontrolowanego procesu i rygorystycznych kontroli na wszystkich etapach produkcji. Zgodnie z normami CE, nasze produkty gwarantują jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. ATEO zawsze było zaangażowane w dostarczanie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług. Procesy zachodzące w naszej strukturze są prawdziwymi narzędziami w służbie jakości i poszanowania zobowiązań podjętych przez nasz zespół wobec naszych klientów.

 4. LIBERTI & PARODI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Liberti & Parodi specjalizuje się w przemysłowych dostawach materiałów hydraulicznych, a także działa w sektorze urządzeń stoczniowych. Specjalizuje się również w sprzedaży kołnierzy (JIS, DIN, UNI, ANSI) do kształtek, zaworów i złączy wykonanych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, brąz, miedź, PVC oraz stal węglowa. Nasza siedziba znajduje się w Genui, ale działamy na całym obszarze Włoch oraz Europy.

 5. TRANSFLUID

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TRANSFLUID, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe do armatury, Stainless steel unions, uszczelki do armatury, Złączki rurowe do armatury, i złączki ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Ste Hélène Du Lac, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DMD INOX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DMD INOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Jest również obecna w dziedzinach Stainless steel unions, zawory wysokiego ciśnienia, Zawory sterowane elektrycznie, pipe fittings, i zawory zwrotne. Ma siedzibę w Marnaz, Francja.

 2. BALVINOX

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BALVINOX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe do armatury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, Złączki rurowe do armatury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, zawory pneumatyczne, Rury i węże silikonowe, zawory motylkowe, Akcesoria przewody rurowe, i złączki do przewodów rurowych przemysłowych. Ma siedzibę w Perwez, Belgia.

 3. RUBINETTERIE BRESCIANE BONOMI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RUBINETTERIE BRESCIANE BONOMI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Jest również obecna w dziedzinach złączki i zawory do użytku przemysłowego, i zawory motylkowe. Ma siedzibę w Gussago, Włochy.

 4. ITAL-TAP SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ITAL-TAP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, zawory kulkowe do pralek, krany mosiężne, Armatura sanitarna, obróbka przewodów mosiężnych, Armatura rurociągowa przemysłowa, złączki do hydrauliki, i armatura. Ma siedzibę w Sarezzo, Włochy.

 5. RUBINETTERIE BRESCIANE BONOMI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RUBINETTERIE BRESCIANE BONOMI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Jest również obecna w dziedzinach złączki i zawory do użytku przemysłowego, i zawory motylkowe. Ma siedzibę w Gussago, Włochy.

 1. FRA.BO S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRA.BO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Jest również obecna w dziedzinach złącza mosiężne, złączki do spawania, złączki do hydrauliki, złącza dla sektora hydraulicznego i cieplnosanitarnego, i złączki do ściskania. Ma siedzibę w Gussago, Włochy.

 2. TECNOVIELLE S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TECNOVIELLE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Jest również obecna w dziedzinach zawory, zawór kulowy, złącza mosiężne, złączki i zawory do użytku przemysłowego, złączki specjalne, metalowe złącza przemysłowe, złącza do rur polietylenowych, złączki do hydrauliki, i złącza dla sektora hydraulicznego i cieplnosanitarnego. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 1. ARMATURA SZCZAWINSKI

  Polska

 2. ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR

  Niemcy

  Mediator pomiędzy produkcją a zastosowaniem. Wysoce wyspecjalizowany program magazynowy w połączeniu z bardzo dużą elastycznością - Nasza siła to Twoja korzyść! Od momentu założenia naszej firmy w 1972 roku, postrzegamy siebie jako pośrednika pomiędzy produkcją a zastosowaniem. Dzięki wysoce wyspecjalizowanemu programowi magazynowemu w zakresie osprzętu rurowego, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wszystkie artykuły zapewniające bezpieczne połączenia. Zawsze do dyspozycji stronie z fachową radą. ERZET jest jednym z największych dystrybutorów akcesoriów rurowych w Europie dzięki pojemności magazynowej ok. 10.000 ton i 15.000 wysokim stanowiskom regałowym. Klienci na całym świecie ufają wysokim standardom, niezawodności i elastyczności systemu ERZET. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie produktów? Żaden problem. Wystarczy spojrzeć na naszą ofertę produktów i usług.

 3. INVENA S.A.

  Polska

  W sprzedaży posiadamy najwyższej jakości produkty łazienkowe i instalacyjne takie jak armatury i baterie, deszczownie czy krany umywalkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najwyższej jakości baterii łazienkowych. Zapewniamy Państwu niezawodne i praktyczne rozwiązania oraz bogaty wybór eleganckich produktów inspirowanych m.in. skandynawskimi trendami. Nasza przyjemna dla oka armatura łazienkowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy m.in. baterie umywalkowe, natryskowe, wannowe oraz baterie do bidetów. Asortyment naszej firmy obejmuje również baterie Invena i inne elementy podtynkowe takie jak deszczownice czy przyłącza. Dodatkowo w dziale z bateriami specjalistycznymi znajdą Państwo m.in. baterie bezdotykowe oraz baterie zlewozmywakowe z uchwytem specjalistycznym INIS. Nasza oferta armatury do instalacji wodnych obejmuje m.in. kurki, zawory zwrotne i przelotowe, filtry do wody, wodomierze, reduktory ciśnienia.

 4. LE ROBINET FRIGORIFIQUE FRANÇAIS SAS

  Francja

  Przedsiębiorstwo Robinet frigorifique français (RFF), mieszczące się w Domessin w Sabaudii, specjalizuje się w produkcji zaworów przemysłowych ze stali i stali nierdzewnej dla chłodnictwa i oferuje gamę cenionych na świecie produktów dla urządzeń chłodniczych: Zawór zaporowy, zawór regulacyjny, zawór natężeniowy, zawór odchylany, filtr, zawór odwadniający z przeciwwagą, zawór kulowy ręczny lub silnikowy, PN25, PN65, stal lub stal nierdzewna, do NH3, CO2 i innych czynników chłodniczych. Produkujemy zawory ze stali marki "ANTONSANTI", do gazu ziemnego, z atestem GDF, a także akcesoria i zestaw "Isolet". Aby usatysfakcjonować wymagających klientów, Robinet Frigorifique Français stosuje nowoczesne techniki produkcji, będące synonimem wysokiej jakości i konkurencyjności w branży instalacji chłodniczych. Nasze wyroby są stosowane w instalacjach chłodniczych wykorzystujących amoniak, CFC, HCFC, HFC i inne płyny chłodnicze do temperatur od -50°C do +150°C.

 5. DB-TECHNIK KOŁNIERZE DO RUR

  Polska

  Pragnę Państwa zaprosić do współpracy z Przedsiębiorstwem Produkcyjno Usługowym DB-Technik. W Bydgoszczy. Jest to prywatne przedsiębiorstwo założone w 1982. Zakład specjalizuje się w produkcji armatury dla przemysłu okrętowego, chemicznego oraz rafinerii na terenie kraju i Europy. Z każdym rokiem asortyment kołnierzy płaskich, pierścieni i kompensatorów zwiększa się. Wyroby produkowane są od DN 10 do DN 1000 według następujących norm: DIN, ISO, VIS, NFE, PN, BS, ANSI. Przedsiębiorstwo zatrudnia zgrany zespół osób o odpowiednich kwalifikacjach i ogromnym doświadczeniu. Zapraszamy do współpracy w osiągnięciu wspólnego sukcesu.

 6. EM-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Grupa emtechnik ze swoimi 160 pracownikami jest dzisiaj jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości miniaturowych kształtek i elementów armatury wykonanych ze specjalnych tworzyw sztucznych. Jej celem jest konsekwentne rozwijanie produktów z perspektywy potrzeb klientów. Firma powstała w 1965 r. w Ludwigshafen i dziś z powodzeniem zarządza nią należący już do drugiej generacji Michael Meier z siedziby w Maxdorf.

 7. SCHWER FITTINGS. SP. Z O.O.

  Polska

  firmie Schwer Fittings – Państwa specjalisty w zakresie technologii złączy rurowych ze stali szlachetnej. We własnych zakładach wytwarzamy następujące produkty: złącza śrubowe, zawory kulowe, zawory, armatura, rury i węże. Wysokiej jakości złącza śrubowe i elementy łączeniowe są przewidziane przede wszystkim do zastosowań wykorzystujących ciecze i gazy.

 8. SANHA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Specjalista w zakresie systemów rurociągów

 1. ASEL METAL

  Turcja

  Firma ASEL METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. EM-TECHNIK ITALIA SRL

  Włochy

  Firma EM-TECHNIK ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe do armatury, szybkozłączki, złączki do ściskania, Złączki rurowe do armatury, i złączki i zawory do użytku przemysłowego. Ma siedzibę w Vimercate, Włochy.

 3. HECKL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma HECKL DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Ma siedzibę w Bad Kissingen, Niemcy.

 4. EREDI BOSSINI F. SNC

  Włochy

  Firma EREDI BOSSINI F. SNC, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe do armatury, toczenie precyzyjne, toczenie mechaniczne, złącza wysokociśnieniowe, i Złączki rurowe do armatury. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 5. UAB VARINUKAS

  Litwa

  Firma UAB VARINUKAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Jest również obecna w dziedzinach rury miedziane. Ma siedzibę w Klaipeda, Litwa.

 6. YONGJIN ELECOMM CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma YONGJIN ELECOMM CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Multimedia - usługi Internet i Intranet. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dziewiarskie i trykotaże, Złączki rurowe do armatury, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Wyroby dziewiarskie i trykotaże, Złączki rurowe do armatury, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, i Technologie bezprzewodowe (punkty dostępu, routery bezprzewodowe). Ma siedzibę w Bucheon-Si, Korea Południowa.

 7. SWAGELOK LEIPZIG

  Niemcy

  Firma SWAGELOK LEIPZIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Jest również obecna w dziedzinach regulatory ciśnienia, pipe fittings, i szybkozłączki. Ma siedzibę w Markranstädt Ot Frankenheim, Niemcy.

 8. ATG PRODUCTION GMBH

  Niemcy

  Firma ATG PRODUCTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe do armatury. Jest również obecna w dziedzinach złącza i elementy metalowe z mosiądzu do przewodów elastycznych, piaskowanie elementów z mosiądzu, i Hexagonal nuts. Ma siedzibę w Lünen / Deutschland, Niemcy.

 9. C.E.J.N. FRANCE

  Francja

  Firma C.E.J.N. FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Złączki rurowe do armatury, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Złączki rurowe do armatury, złączki szybkie, i Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Courcouronnes Cedex, Francja.

 10. ASCO

  Francja

  Firma ASCO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe do armatury, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Złączki rurowe do armatury, Zawory sterowane elektrycznie, podnośniki hydrauliczne, i Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Luce, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo