• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złączki rurowe do armatury

Wyniki dla

Złączki rurowe do armatury - Import eksport

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Niemcy

  Od ponad 60 lat produkujemy i dostarczamy zawory zasilające, zawory motylkowe i zawory sterujące z różnych materiałów i w różnych rozmiarach, głównie do zastosowań przemysłowych budowlanych oraz dla branży motoryzacyjnej. Używamy elementów montowanych w krótkim czasie i wyposażonych w wymagane systemy napędowe. Nasz cel to proponowanie rozwiązań Twoich problemów.

 2. GNALI BOCIA SRL

  Włochy

  Firma GNALI BOCIA z miejscowości Lumezzane w prowincji Brescia, założona przez braci Gnali pod koniec lat 70. specjalizuje się w produkcji regulatorów, reduktorów ciśnienia, zaworów, zaworów zabezpieczających i złączy do urządzeń wykorzystujących gaz LPG, gazy techniczne i wodę. Produkujemy bezpieczne i wysokiej jakości złącza do gazu LPG z mosiądzu, stopu miedzi i cynku. Wieloletnie doświadczenie i nabyte umiejętności pozwoliły dziś firmie Gnali Bocia uplasować się na pozycji lidera w swoim segmencie rynku reprezentowanym przez dużych producentów oraz krajowych i zagranicznych dystrybutorów. Wysokie standardy jakości oraz ciągła praca nad optymalizacją stosunku jakości do ceny wymagają od firmy Gnali Bocia ciągłego zaangażowania w inwestycje technologiczne oraz zasoby ludzkie w celu umocnienia swojej pozycji, zapewnienia satysfakcji swoich klientów oraz budowania nowych fundamentów na przyszłość. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9001: 2015. UNI CEI EN, ISO/CEI 17025

 3. LIBERTI & PARODI

  Włochy

  Firma Liberti & Parodi specjalizuje się w dostawach przemysłowych materiałów hydraulicznych, a także działa w sektorze instalacji stoczniowych. Specjalnością firmy jest również sprzedaż kołnierzy (JIS, DIN, UNI, ANSI) do złączy, zaworów oraz uszczelek różnego rodzaju, z takich materiałów jak stal nierdzewna, brąz, miedź, PVC oraz stal węglowa. Nasza siedziba znajduje się w Genui, ale działamy na całym obszarze Włoch oraz Europy.

 4. TRANSFLUID

  Francja

 5. DMD INOX

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ITAL-TAP SRL

  Włochy

 2. BALVINOX

  Belgia

 3. RUBINETTERIE BRESCIANE BONOMI SPA

  Włochy

 4. RUBINETTERIE BRESCIANE BONOMI SPA

  Włochy

 5. FRA.BO S.P.A.

  Włochy

 1. G.T. COMIS SPA

  Włochy

 2. DEMM RUBINETTERIA SRL

  Włochy

 1. TECNOVIELLE S.P.A.

  Włochy

 2. ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR

  Niemcy

  Mediator pomiędzy produkcją a zastosowaniem. Wysoce wyspecjalizowany program magazynowy w połączeniu z bardzo dużą elastycznością - Nasza siła to Twoja korzyść! Od momentu założenia naszej firmy w 1972 roku, postrzegamy siebie jako pośrednika pomiędzy produkcją a zastosowaniem. Dzięki wysoce wyspecjalizowanemu programowi magazynowemu w zakresie osprzętu rurowego, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wszystkie artykuły zapewniające bezpieczne połączenia. Zawsze do dyspozycji stronie z fachową radą. ERZET jest jednym z największych dystrybutorów akcesoriów rurowych w Europie dzięki pojemności magazynowej ok. 10.000 ton i 15.000 wysokim stanowiskom regałowym. Klienci na całym świecie ufają wysokim standardom, niezawodności i elastyczności systemu ERZET. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie produktów? Żaden problem. Wystarczy spojrzeć na naszą ofertę produktów i usług.

 3. LE ROBINET FRIGORIFIQUE FRANÇAIS SAS

  Francja

  Przedsiębiorstwo Robinet frigorifique français (RFF), mieszczące się w Domessin w Sabaudii, specjalizuje się w produkcji zaworów przemysłowych ze stali i stali nierdzewnej dla chłodnictwa i oferuje gamę cenionych na świecie produktów dla urządzeń chłodniczych: Zawór zaporowy, zawór regulacyjny, zawór natężeniowy, zawór odchylany, filtr, zawór odwadniający z przeciwwagą, zawór kulowy ręczny lub silnikowy, PN25, PN65, stal lub stal nierdzewna, do NH3, CO2 i innych czynników chłodniczych. Produkujemy zawory ze stali marki "ANTONSANTI", do gazu ziemnego, z atestem GDF, a także akcesoria i zestaw "Isolet". Aby usatysfakcjonować wymagających klientów, Robinet Frigorifique Français stosuje nowoczesne techniki produkcji, będące synonimem wysokiej jakości i konkurencyjności w branży instalacji chłodniczych. Nasze wyroby są stosowane w instalacjach chłodniczych wykorzystujących amoniak, CFC, HCFC, HFC i inne płyny chłodnicze do temperatur od -50°C do +150°C.

 4. INVENA S.A.

  Polska

  W sprzedaży posiadamy najwyższej jakości produkty łazienkowe i instalacyjne takie jak armatury i baterie, deszczownie czy krany umywalkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najwyższej jakości baterii łazienkowych. Zapewniamy Państwu niezawodne i praktyczne rozwiązania oraz bogaty wybór eleganckich produktów inspirowanych m.in. skandynawskimi trendami. Nasza przyjemna dla oka armatura łazienkowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy m.in. baterie umywalkowe, natryskowe, wannowe oraz baterie do bidetów. Asortyment naszej firmy obejmuje również baterie Invena i inne elementy podtynkowe takie jak deszczownice czy przyłącza. Dodatkowo w dziale z bateriami specjalistycznymi znajdą Państwo m.in. baterie bezdotykowe oraz baterie zlewozmywakowe z uchwytem specjalistycznym INIS. Nasza oferta armatury do instalacji wodnych obejmuje m.in. kurki, zawory zwrotne i przelotowe, filtry do wody, wodomierze, reduktory ciśnienia.

 5. EM-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Grupa emtechnik ze swoimi 160 pracownikami jest dzisiaj jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości miniaturowych kształtek i elementów armatury wykonanych ze specjalnych tworzyw sztucznych. Jej celem jest konsekwentne rozwijanie produktów z perspektywy potrzeb klientów. Firma powstała w 1965 r. w Ludwigshafen i dziś z powodzeniem zarządza nią należący już do drugiej generacji Michael Meier z siedziby w Maxdorf.

 6. SCHWER FITTINGS. SP. Z O.O.

  Polska

  firmie Schwer Fittings – Państwa specjalisty w zakresie technologii złączy rurowych ze stali szlachetnej. We własnych zakładach wytwarzamy następujące produkty: złącza śrubowe, zawory kulowe, zawory, armatura, rury i węże. Wysokiej jakości złącza śrubowe i elementy łączeniowe są przewidziane przede wszystkim do zastosowań wykorzystujących ciecze i gazy.

 7. SANHA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Specjalista w zakresie systemów rurociągów

 8. ASEL METAL

  Turcja

 1. HECKL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 2. OOO TAGDIR

  Rosja

 3. EREDI BOSSINI F. SNC

  Włochy

 4. SUTTER HYDRAULIK & PNEUMATIK AG

  Szwajcaria

 5. RASTELLI RACCORDI FRANCE

  Francja

 6. UAB VARINUKAS

  Litwa

 7. HANSA FRANCE

  Francja

 8. C.E.J.N. FRANCE

  Francja

 9. PISKIN MAKINA SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

 10. MID VARIACOR

  Francja