• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złączki rurowe żelazne

Wyniki dla

Złączki rurowe żelazne - Import eksport

 1. HS UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  HS Umformtechnik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które od momentu założenia w 1997 r. stale się rozwija. W siedzibie naszej firmy w Grünsfeld-Paimar produkujemy wysokiej jakości łuki do rur ze stali nierdzewnej, złączki do rur, stacje łączące, ssawki, odgałęzienia i elementy przejściowe, jak również części specjalne na powierzchni około 12.000 metrów kwadratowych przy udziale około 50 zmotywowanych pracowników i najnowocześniejszego parku maszynowego - kompetentnie, szybko i zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Zwracamy uwagę naszych klientów nie tylko na skuteczne rozwiązania problemów i najlepsze produkty, ale również na dobry stosunek ceny do jakości. Ponadto, mamy na stałe w naszym magazynie o powierzchni około 5.000 m2 wszystkie powszechnie spotykane wymiary kolanek rur i złączek ze stali nierdzewnej, jak również rur ze stali nierdzewnej. Dla naszych klientów oznacza to nie tylko niezmiennie wysoką jakość, ale również krótkie terminy dostaw.

 2. HANS KÖRBER GMBH

  Niemcy

  Produkujemy wyroby niewidoczne po zainstalowaniu. Jednak ich funkcja jest nadal zauważalna. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo w elektrowniach w przemyśle okrętowym lub w budownictwie. Wszędzie tam, gdzie stosowane są płyny, gazy lub para, klienci polegają na naszych produktach na całym świecie. Nasz cel to produkcja kształtek rurowych, dna kotła, złączy i wyrobów stalowych na specjalne zamówienie, które spełniają najsurowsze wymogi bezpieczeństwa. A ponieważ robimy to od ponad 100 lat, nasza rodzina stanowi grupę najbardziej poszukiwanych specjalistów w tej dziedzinie. Niezawodny, kompetentny i zindywidualizowany serwis. Nasza misja to móc doskonale rozumieć naszych klientów i traktować ich jako naszych partnerów, którym pomagamy w realizacji projektu. Dzięki naszym produktom chcemy pomóc naszym klientom móc działać w każdym zakątku i dojść do każdego zakamarka.

 3. BOAGAZ MANAGEMENT GMBH

  Austria

  Zainstalować bardziej wydajną instalację gazową - to BOAGAZ. Zapewnij swoją przewagę nad konkurencją dzięki elastycznemu systemowi instalacji gazu BOAGAZ. Wysokiej jakości materiały w połączeniu z zaawansowaniem technicznym zapewniają wydajniejszą i wygodniejszą pracę, bez konieczności użycia specjalnych narzędzi. Dzięki zastosowaniu elastycznych rur z falistej stali nierdzewnej oraz masywnych mocowań z podwójnym systemem uszczelniającym możesz czerpać korzyści z najwyższej jakości i maksymalnego bezpieczeństwa. BOAGAZ oferuje możliwość poprowadzenia ciągłych instalacji gazowych bez spoin. Rury są fabrycznie zabezpieczone przed korozją i natychmiast rozpoznawalne jako przewody gazowe. Bardzo niskie koszty instalacji. Wszystko, czego potrzebujesz do zainstalowania systemu to frez do rur falistych ze stali nierdzewnej, nóż do zdejmowania izolacji i klucz do dokręcania złączek/złączy.

 4. DIXON GROUP EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Dixon Group Europe Ltd stanowi część firmy Dixon Valve & Coupling Company, producenta węży, zaworów i złączy zapewniających ‘właściwe połączenia’ dla licznych firm należących do wielu sektorów przemysłu. Dixon to producenci zestawów węży metalowych, kompozytowych, gumowych, PTFE, silikonowych oraz wielu innych. Dostarczamy złącza powietrzne i wodne, złącza do rur, węże hydrauliczne, złącza i części do węży, higieniczne zawory mechaniczne, złącza szybko zwalniające, zaciski nadrzędne, rury hydrauliczne złącza do zbiorników, zawory.

 5. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRÖDITZER FITTINGS GMBH

  Niemcy

 2. SIEGFRIED HEIM GMBH

  Niemcy

 3. CAMOZZI AUTOMATION GMBH

  Niemcy

 4. OTTO ROTH GMBH & CO KG

  Niemcy

 5. LUTEC-SYSTEM-CLAMPS GMBH

  Niemcy

 1. STABILO SANITÄRGROSSHANDEL GMBH

  Niemcy

 2. HOKA LÜFTUNGSFORMTEILE GMBH

  Niemcy

 1. ROHRBEFESTIGUNGEN HAMMERSCHMID GMBH

  Austria

 2. GERICH GMBH

  Niemcy

 3. guédon pneumatik & automation gmbh & co kg

  Niemcy

 4. SAFI DEUTSCHLAND KUNSTSTOFFARMATUREN-VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

 5. HPG PLASTICS GMBH

  Niemcy

 6. BART

  Włochy

 7. AFD ARMATUREN & DIENSTLEISTUNGEN FERTIGUNGS- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Niemcy

 8. SCHRADER ROHRVERBINDUNGEN GMBH

  Niemcy

 1. SCHULTE GEWINDEFITTINGS GMBH

  Niemcy

 2. BERLINER SCHRAUBEN GMBH & CO KG

  Niemcy

 3. MHK GMBH

  Niemcy

 4. OFFICINA MECCANICA FASANO

  Włochy

 5. WEH GMBH VERBINDUNGSTECHNIK

  Niemcy

 6. TE FITTINGS GMBH

  Niemcy

 7. MÖLLER VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Niemcy

 8. NOLTE GMBH EDELSTAHLHANDEL UND METALLVERARBEITUNG

  Niemcy

 9. VERTRIEBSBÜRO CHEMNITZ VBC INH. THOMAS FRITZSCH

  Niemcy

 10. ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR

  Niemcy

  Mediator pomiędzy produkcją a zastosowaniem. Wysoce wyspecjalizowany program magazynowy w połączeniu z bardzo dużą elastycznością - Nasza siła to Twoja korzyść! Od momentu założenia naszej firmy w 1972 roku, postrzegamy siebie jako pośrednika pomiędzy produkcją a zastosowaniem. Dzięki wysoce wyspecjalizowanemu programowi magazynowemu w zakresie osprzętu rurowego, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wszystkie artykuły zapewniające bezpieczne połączenia. Zawsze do dyspozycji stronie z fachową radą. ERZET jest jednym z największych dystrybutorów akcesoriów rurowych w Europie dzięki pojemności magazynowej ok. 10.000 ton i 15.000 wysokim stanowiskom regałowym. Klienci na całym świecie ufają wysokim standardom, niezawodności i elastyczności systemu ERZET. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie produktów? Żaden problem. Wystarczy spojrzeć na naszą ofertę produktów i usług.

Filtry

Wyniki dla

Złączki rurowe żelazne - Import eksport

Liczba wyników

798 przedsiębiorstwa