• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złączki rurowe żelazne

Wyniki dla

Złączki rurowe żelazne - Import eksport

 1. HS UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HS Umformtechnik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które od momentu założenia w 1997 r. stale się rozwija. W siedzibie naszej firmy w Grünsfeld-Paimar produkujemy wysokiej jakości łuki do rur ze stali nierdzewnej, złączki do rur, stacje łączące, ssawki, odgałęzienia i elementy przejściowe, jak również części specjalne na powierzchni około 12.000 metrów kwadratowych przy udziale około 50 zmotywowanych pracowników i najnowocześniejszego parku maszynowego - kompetentnie, szybko i zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Zwracamy uwagę naszych klientów nie tylko na skuteczne rozwiązania problemów i najlepsze produkty, ale również na dobry stosunek ceny do jakości. Ponadto, mamy na stałe w naszym magazynie o powierzchni około 5.000 m2 wszystkie powszechnie spotykane wymiary kolanek rur i złączek ze stali nierdzewnej, jak również rur ze stali nierdzewnej. Dla naszych klientów oznacza to nie tylko niezmiennie wysoką jakość, ale również krótkie terminy dostaw.

 2. BOAGAZ MANAGEMENT GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Zainstalować bardziej wydajną instalację gazową - to BOAGAZ. Zapewnij swoją przewagę nad konkurencją dzięki elastycznemu systemowi instalacji gazu BOAGAZ. Wysokiej jakości materiały w połączeniu z zaawansowaniem technicznym zapewniają wydajniejszą i wygodniejszą pracę, bez konieczności użycia specjalnych narzędzi. Dzięki zastosowaniu elastycznych rur z falistej stali nierdzewnej oraz masywnych mocowań z podwójnym systemem uszczelniającym możesz czerpać korzyści z najwyższej jakości i maksymalnego bezpieczeństwa. BOAGAZ oferuje możliwość poprowadzenia ciągłych instalacji gazowych bez spoin. Rury są fabrycznie zabezpieczone przed korozją i natychmiast rozpoznawalne jako przewody gazowe. Bardzo niskie koszty instalacji. Wszystko, czego potrzebujesz do zainstalowania systemu to frez do rur falistych ze stali nierdzewnej, nóż do zdejmowania izolacji i klucz do dokręcania złączek/złączy.

 3. DIXON GROUP EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Dixon Group Europe Ltd stanowi część firmy Dixon Valve & Coupling Company, producenta węży, zaworów i złączy zapewniających ‘właściwe połączenia’ dla licznych firm należących do wielu sektorów przemysłu. Dixon to producenci zestawów węży metalowych, kompozytowych, gumowych, PTFE, silikonowych oraz wielu innych. Dostarczamy złącza powietrzne i wodne, złącza do rur, węże hydrauliczne, złącza i części do węży, higieniczne zawory mechaniczne, złącza szybko zwalniające, zaciski nadrzędne, rury hydrauliczne złącza do zbiorników, zawory.

 4. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Blachy - rury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, złączki ze stali nierdzewnej, Zawory sterowane elektrycznie, Akcesoria przewody rurowe, kołnierze ze stali nierdzewnej, opaski dociskowe, i zawory motylkowe. Ma siedzibę w Saint Priest, Francja.

 5. STABILO SANITÄRGROSSHANDEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STABILO SANITÄRGROSSHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Bad Windsheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HOKA LÜFTUNGSFORMTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOKA LÜFTUNGSFORMTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Hennef, Niemcy.

 2. GRÖDITZER FITTINGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRÖDITZER FITTINGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Gröditz, Niemcy.

 3. CAMOZZI AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CAMOZZI AUTOMATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Albershausen, Niemcy.

 4. SIEGFRIED HEIM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIEGFRIED HEIM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Triberg, Niemcy.

 5. LUTEC-SYSTEM-CLAMPS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUTEC-SYSTEM-CLAMPS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

 1. OTTO ROTH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTO ROTH GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. ROHRBEFESTIGUNGEN HAMMERSCHMID GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ROHRBEFESTIGUNGEN HAMMERSCHMID GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Marchtrenk, Austria.

 1. GERICH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GERICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Gaildorf, Niemcy.

 2. SAFI DEUTSCHLAND KUNSTSTOFFARMATUREN-VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAFI DEUTSCHLAND KUNSTSTOFFARMATUREN-VERTRIEBS-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Pfungstadt, Niemcy.

 3. HPG PLASTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HPG PLASTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 4. BART

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BART, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Zawory do rurociągów przemysłowych, Manometry, Złączki rurowe żelazne, Termometry, regulatory ciśnienia do przyrządów mierniczych i precyzyjnych, przyrządy do regulacji i kontroli temperatury, Zawory do rurociągów przemysłowych, termometry, i Manometry. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. AFD ARMATUREN & DIENSTLEISTUNGEN FERTIGUNGS- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AFD ARMATUREN & DIENSTLEISTUNGEN FERTIGUNGS- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Leuna, Niemcy.

 6. SCHULTE GEWINDEFITTINGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHULTE GEWINDEFITTINGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Kirchhundem, Niemcy.

 7. BERLINER SCHRAUBEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERLINER SCHRAUBEN GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. SCHRADER ROHRVERBINDUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHRADER ROHRVERBINDUNGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Ludwigsburg, Niemcy.

 1. WEH GMBH VERBINDUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEH GMBH VERBINDUNGSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Illertissen, Niemcy.

 2. MHK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MHK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Ditzingen, Niemcy.

 3. TE FITTINGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TE FITTINGS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

 4. NOLTE GMBH EDELSTAHLHANDEL UND METALLVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NOLTE GMBH EDELSTAHLHANDEL UND METALLVERARBEITUNG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

 5. MÖLLER VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MÖLLER VERBINDUNGSELEMENTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy, haki bezpieczeństwa z karabińczykiem, Łańcuchy, Haki w kształcie S, cable accessories, artykuły do mocowania, Lifting screws, klamry, i ramy do żaluzji. Ma siedzibę w Mettmann, Niemcy.

 6. VERTRIEBSBÜRO CHEMNITZ VBC INH. THOMAS FRITZSCH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VERTRIEBSBÜRO CHEMNITZ VBC INH. THOMAS FRITZSCH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 7. HANS KÖRBER GMBH

  Niemcy

  Produkujemy wyroby niewidoczne po zainstalowaniu. Jednak ich funkcja jest nadal zauważalna. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo w elektrowniach w przemyśle okrętowym lub w budownictwie. Wszędzie tam, gdzie stosowane są płyny, gazy lub para, klienci polegają na naszych produktach na całym świecie. Nasz cel to produkcja kształtek rurowych, dna kotła, złączy i wyrobów stalowych na specjalne zamówienie, które spełniają najsurowsze wymogi bezpieczeństwa. A ponieważ robimy to od ponad 100 lat, nasza rodzina stanowi grupę najbardziej poszukiwanych specjalistów w tej dziedzinie. Niezawodny, kompetentny i zindywidualizowany serwis. Nasza misja to móc doskonale rozumieć naszych klientów i traktować ich jako naszych partnerów, którym pomagamy w realizacji projektu. Dzięki naszym produktom chcemy pomóc naszym klientom móc działać w każdym zakątku i dojść do każdego zakamarka.

 8. DYLAN BELGIE

  Belgia

  Przy rocznych obrotach grupy powyżej 380 milionów euro jesteśmy jednym z największych w Europie udziałowców na rynku produktów takich, jak pręty, odkuwki, kołnierze, zawory, kolanka oraz łączniki – każdej wielkości i jakości. Dostarczamy elementy rurociągów ze stali węglowej, stali nierdzewnej, stali duplex, stali super duplex oraz ze stali niskostopowej. Posiadamy własną halę produkcyjną, co w połączeniu z naszą profesjonalną wiedzą oraz elastycznością zapewnia nam sukces oraz dobrą reputację – rozwiązujemy problemy i dotrzymujemy najbardziej napiętych terminów. W naszym asortymencie mamy ponad 90, 000 ton produktów – rurociągów, łączników, odkuwek oraz zaworów, które wykorzystywane są w całej Europie w przemyśle petrochemicznym, energetycznym, morskim przemyśle wydobywczym, jak również w usługach EPC oraz w produkcji. Wykwalifikowany personel, zaznajomiony z normami EN, ASME i normami międzynarodowymi, wspierany w ramach obsługi posprzedażowej oraz przez dział eksportu wyspecjalizowanego, koordynuje pracę od pojedynczego produktu, po projekty "szyte na miarę".

 9. ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR

  Niemcy

  Mediator pomiędzy produkcją a zastosowaniem. Wysoce wyspecjalizowany program magazynowy w połączeniu z bardzo dużą elastycznością - Nasza siła to Twoja korzyść! Od momentu założenia naszej firmy w 1972 roku, postrzegamy siebie jako pośrednika pomiędzy produkcją a zastosowaniem. Dzięki wysoce wyspecjalizowanemu programowi magazynowemu w zakresie osprzętu rurowego, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wszystkie artykuły zapewniające bezpieczne połączenia. Zawsze do dyspozycji stronie z fachową radą. ERZET jest jednym z największych dystrybutorów akcesoriów rurowych w Europie dzięki pojemności magazynowej ok. 10.000 ton i 15.000 wysokim stanowiskom regałowym. Klienci na całym świecie ufają wysokim standardom, niezawodności i elastyczności systemu ERZET. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie produktów? Żaden problem. Wystarczy spojrzeć na naszą ofertę produktów i usług.

 10. ABC EDELSTAHL ARMATUREN & FITTINGS GMBH

  Niemcy

  ABC Edelstahlhandel to rzetelna firma oferująca złączki gwintowane i zgrzewane, armatury, kołnierze, obejmy do mocowania rur oraz złączki z pierścieniem zacinającym. Od momentu założenia, zespół ABC postawił sobie za cel optymalizację realizacji dostaw, tak aby przebiegała ona szybko i bez przerw. Poszczególne działy naszego przedsiębiorstwa są codziennie konfrontowane z problemami firm działających w wielu branżach handlu i przemysłu. Aby optymalnie rozwiązywać problemy, stworzyliśmy koncepcję obsługi ABC, opartą na dwóch głównych filarach. Po pierwsze, prowadzimy obszerny magazyn wszystkich produktów, co pozwala nam niezwłocznie odpowiadać na życzenia naszych klientów. Artykuły, takie jak złączki gwintowane i spawane oraz armatury, są dostępne w znacznych ilościach. Po drugie, szybka odpowiedź na zapytania i realizacja zamówień dopełniają naszą ofertę.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Złączki rurowe żelazne - Import eksport

Liczba wyników

796 Przedsiębiorstwa