• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złącza elektroniczne

Wyniki dla

Złącza elektroniczne - Import eksport

 1. INNOCOSO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nazwa Innocoso oznacza "innowacyjne rozwiązania w zakresie złączy" - nasze innowacyjne i dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania w zakresie złączy. Innocoso GmbH jest jednak czymś więcej niż tylko profesjonalnym producentem złączy. Życzenia i problemy naszych klientów rozumiemy jak własne. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie złączy, priorytetem i wyzwaniem jest dla nas zidentyfikowanie każdej potencjalnej trudności. Oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta i towarzyszymy mu od koncepcji, poprzez projekt, symulację i testy, aż do gotowego produktu. Oprócz standardowych produktów, nasi specjaliści będą wspierać i doradzać Państwu w celu stworzenia produktów dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasz zakład produkcyjny posiada certyfikaty ISO9001 i IATF16949. Dzięki nowoczesnym i elastycznym procesom produkcyjnym dostarczamy wysokojakościowe i absolutnie niezawodne produkty do wielu dziedzin przemysłu i motoryzacji.

 2. FRANZ BINDER GMBH & CO. ELEKTRISCHE BAUELEMENTE KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z liderów rynku w dziedzinie złączy okrągłych. Rodzinna firma z siedzibą główną i siedzibą założycielską w Neckarsulm zatrudniamy1.000 pracowników w kraju i 1.700 na całym świecie. Zaczynając od małego przedsiębiorstwa w 1960 roku, kontynuowaliśmy rozwój, silnie się rozwinęliśmy i pojawiliśmy się na arenie międzynarodowej. Pięć spółek siostrzanych i osiem oddziałów w Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii, na Węgrzech, w Holandii, Szwajcarii, Francji, Chinach, Singapurze, na Węgrzech i w USA, zjednoczonych jako grupa, przyczyniają się do naszego sukcesu na co dzień. Nasza wizja to umiędzynarodowienie Grupy oraz penetracja sektorów takich jak technologia medyczna, rolnictwo i przemysł spożywczy. Jesteśmy tradycyjnym, przedsiębiorstwem rodzinnym, działającym na krótkich dystansach i umożliwiających szybkie decyzje.

 3. KWV KABELWERKE VILLINGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Kabelwerke Villingen GmbH (KWV) jest światowym producentem kabli dla przemysłu od ponad 60 lat. Na kolejnych stronach przedstawiamy wybór produktów z naszej oferty kabli. W naszym portfolio posiadamy kable z zakresu budowy maszyn i urządzeń, technologii czujników, technologii medycznej oraz technologii pomiarowej i testowej. Produkujemy między innymi liny łańcuchowe do przeciągania oraz liny dla sektora żywności i napojów. Zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie specyfikacji Twojego specjalnego kabla.

 4. ELEKTRA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkujemy trwałe i niezawodne rozwiązania oświetleniowe, które są wdrażane zgodnie z wymogami rynku i spełniają Państwa wymagania. Niezależnie od tego, czy są to meble, kuchnie, sklepy, czy przemysł: ELEKTRA zapewnia odpowiednie oświetlenie. Produkujemy trwałe i niezawodne rozwiązania oświetleniowe, które są wdrażane zgodnie z wymogami rynku i spełniają Państwa wymagania. Oprócz naszych sprawdzonych produktów oferujemy również indywidualne rozwiązania specjalne i już na wczesnym etapie wdrażamy najnowocześniejsze trendy technologiczne. Niezawodne wsparcie w pracy lub odpowiednia atmosfera w szczególnych sytuacjach: Światło i oświetlenie towarzyszą nam w czasie wypoczynku i pracy, w dzień i w nocy. Ponieważ produkty ELEKTRA są częścią codziennego życia, być może spotykaliście się z nimi częściej, niż wam się wydaje. Cieszymy się, że nas znaleźliście i że chcą Państwo dowiedzieć się więcej o firmie ELEKTRA, naszych produktach i usługach. Nasze rozwiązania oświetleniowe łączą jakość, wzornictwo i energooszczędność w przekonującą całość.

 5. KYNIX SEMICONDUCTOR HONG KONG LIMITED

  Hong Kong

  Verified by europages badge

  Kynix to wiodący internetowy dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych z siedzibą w Hongkongu. Założona w 2014 roku firma Kynix szybko stała się wiodącym dostawcą wysokiej jakości komponentów elektronicznych dla producentów zaawansowanych technologii, inżynierów, twórców i hobbystów na całym świecie. Kynix oferuje szeroką gamę komponentów w różnych kategoriach, w tym komponenty aktywne i pasywne, zasilacze, czujniki, złącza i wiele innych. Firma ściśle współpracuje z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość i standardy oferowanych produktów. Oprócz szerokiego wyboru produktów, Kynix oferuje swoim klientom szereg usług o wartości dodanej. Obejmują one wewnętrzne testy i inspekcje, pomoc w zaopatrzeniu, a nawet niestandardowe pakowanie i etykietowanie. Wszystkie te usługi mają na celu pomóc klientom znaleźć odpowiednie produkty do ich projektów. Kynix prowadzi własne centra realizacji zamówień i oferuje szybką i niezawodną wysyłkę do klientów na całym świecie. Klienci mogą również skorzystać z elastycznego i kompetentnego zespołu obsługi klienta firmy, który odpowie na pytania klientów i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Kynix to doskonały wybór wysokiej jakości komponentów elektronicznych w konkurencyjnych cenach. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, światowej klasy obsłudze klienta i usługom o wartości dodanej Kynix jest naprawdę punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzeb związanych z komponentami elektronicznymi.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CONEC ELEKTRONISCHE BAUELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONEC Elektronische Bauelemente GmbH jest wydajnym producentem złącz o wysokiej jakości, stosowanych w takich dziedzinach jak: elektronika przemysłowa, telekomunikacja, technologie, automatyka, motoryzacja, przemysł lotniczy i technologie medyczne. Wysokie standardy jakości są zapewniane dzięki spójnemu stosowaniu normy DIN EN ISO 9001. Złącza CONEC są sprawdzone i dopuszczone do użytku zgodnie z normami UL-CSA-VDE (w zależności od grupy produktów.

 2. AXON CABLE SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AXON CABLE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Jest również obecna w dziedzinach Złącza elektroniczne, przewody płaskie elastyczne, Złącza elektroniczne, przewody o zmiennej mocy, i kable odporne na wysoką temperaturę. Ma siedzibę w Montmirail, Francja.

 3. BELIT ELEKTRONIK LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma BELIT ELEKTRONIK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach okablowanie elektryczne, Cable Assembly, Kable i złącza, montaż kabli, i Montaże elektromechaniczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ENVYTECH

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ENVYTECH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektroniczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Złącza elektroniczne, Złącza elektroniczne, akcesoria elektroniczne, i akcesoria komputerowe. Ma siedzibę w Rambouillet, Francja.

 5. SIBALCO AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SIBALCO AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Ma siedzibę w Basel, Szwajcaria.

 1. STROMSTOSS VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STROMSTOSS VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Ma siedzibę w Kaufungen, Niemcy.

 2. UNIPROD AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma UNIPROD AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Ma siedzibę w Steinhausen, Szwajcaria.

 1. FISCHER ELEKTRONIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FISCHER ELEKTRONIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 2. DIAMOND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIAMOND GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 3. ENGELKING ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENGELKING ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Ma siedzibę w Tuningen, Niemcy.

 4. ILME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ILME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Ma siedzibę w Wiehl, Niemcy.

 5. MULDENTAL ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MULDENTAL ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Ma siedzibę w Geithain, Niemcy.

 6. HOPF VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOPF VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Ma siedzibę w Schwalbach, Niemcy.

 7. E.HARTNER & CO GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma E.HARTNER & CO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach fabryka wtyczek, łączniki, kabel, miniatury, i koder. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 8. SCHALTBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHALTBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 1. LICHTLEITERTECHNIK FALKENHAIN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LICHTLEITERTECHNIK FALKENHAIN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 2. HORA ETEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HORA ETEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Ma siedzibę w Bünde, Niemcy.

 3. RAPTOREX CNC

  Turcja

  Marka Raptorex jest własnością Geontek Technology Production Company, spółki zależnej od Gena Construction Company. Nasza firma została założona w 2020 roku, przy współpracy z Cagatayem Tezsezenem, naszym dyrektorem ds. technologii (CTO), który opracowuje i edytuje oprogramowania, prowadząc badania i rozwój w zakresie wizualnego uczenia maszynowego, a który wcześniej zaprojektował i zbudował, z należącą do niego firmą, Kayseri Science Museum. Nasze pierwsze produkty Raptorex, "Raptorex Mini Desktop CNC Milling Machine" i "Raptorex Pro Desktop CNC Milling Machine" zostały edytowane odpowiednio w 2021 i 2022 roku i są używane przez wielu drobnych przemysłowców, szkoły zawodowe i hobbystów. Zgodnie z mottem "badania i rozwój nigdy się nie kończą" zespół Raptorex nieustannie pracuje nad tym, by jego produkt był wciąż lepszy dla klientów. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 4. COSY ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Od ponad 20 lat dostarczamy na całym świecie technologię złączy elektrycznych i elektronicznych. W oparciu o nasze główne kompetencjie czyli produkcję okrągłych złączy ITT-Cannon w 24godz., staliśmy się wiodącymi dystrybutorami złączy profesjonalnych – gdyż dzięki dobrej znajomości rynku, jakości wszystkich marek i produktów na nim dostępnych, potrafimy doradzić naszym klientom kompetentnie i dalekowzrocznie. Od 2007 roku należymy do szwajcarskiej grupy Compona Gruppe. Proponowane wyroby: montujemy licencjonowane złącza okrągłe marki ITT CANNON / ITT VEAM i posiadamy szeroki asortyment produktów dostępnych z zapasów w naszym magazynie. Ponadto dostarczamy złącza przemysłowe ( BRAD ) i złącza prostokątne HDC ( GWconnect ), a także obudowy aluminiowe producenta MOLEX . Naszą ofertę uzupełniają dławiki kablowe HUGRO, elementy formowane marki RAYCHEM, narzędzia obróbcze DMC oraz oprawy specjalne. Zakres zastosowań naszych produktów obejmuje urządzenia przemysłowe, aż po zastosowania zewnętrzne.

 5. BRUNO DIETZE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Globalna firma rodzinna. Gama produktów obejmuje: Precyzyjne przepusty szklane, złącza stykowe z opatentowanymi strefami wtłaczania, spawane przewody zasilające w prąd. Przepusty hermetyczne. Nasze przepusty szklane umożliwiają elektryczne połączenie elementów w hermetycznie zamkniętych obudowach. Złącza stykowe i elementy wytłaczane. Nasze precyzyjne złącza stykowe i elementy tłoczone gwarantują niezawodne połączenia elektryczne w wymagających zastosowaniach. Przewody zasilające. Nasze przewody zasilające w prąd umożliwiają hermetyczne uszczelnienie i połączenie elektryczne dla wielu rodzajów źródeł światła.

 6. KARL JUNGBECKER GMBH & CO

  Niemcy

  Jungbecker, jako firma, opiera swoją działalność na dwóch głównych filarach, jakimi są: kreatywne idee dotyczące sterowania i prowadzenia światła oraz innowacje w zakresie komponentów elektromechanicznch spełniających najwyższe wymagania. Prowadzące światło elementy optyczne z mikropryzmatami firmy Jungbecker sprawiają, że światło jest plastyczne, wydajne i inteligentne. Światło jest także aktywatorem koloru, może wpływać na nastrój, zapewnia ergonomię i służy jako czynnik bezpieczeństwa. Dążeniem firmy Jungbecker jest zbadanie ograniczeń i otwarcie nowych obszarów zastosowań w różnych dyscyplinach optycznych. Wszędzie tam, gdzie zachodzą różne procesy lub procesy mają być monitorowane przez czujniki, stosowana jest elektrotechnika. Elementy napędowe i czujniki sterowane mikroelektronicznie zapewniają wydajne zarządzanie silnikiem, przejmują funkcje związane z bezpieczeństwem oraz zapewniają komfort i dobre samopoczucie. Trend ten stale rośnie. W tym celu opracowujemy i produkujemy zaawansowane technologicznie części kompozytowe z tworzyw sztucznych i metalu ze zintegrowanymi obwodami elektronicznymi.

 7. HARTING STIFTUNG & CO. KG

  Niemcy

  Grupa HARTING Technologie jest widącym globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie złączy przemysłowych w trzech dziedzinach "Power", "Signal" i "Data" dzięki 13 zakładom produkcyjnym i przedstawicialstwom w 43 krajach. Skupiamy się w szczególności na rynkach środków transportu, budowy maszyn, robotyki, inżynierii i automatyki, gdzie złącza przemysłowe i złącza okrągłe są coraz ważniejsze. Firma rozwinęła technologie biorące pod uwagę trendy przemysłu zintegrowanego, które można ż łatwością i skutecznie wdrożyć w różnych branżach przemysłu. Do celów modułowości, cyfryzacji, integracji, miniaturyzacji i rozwiązań zorientowanych na klienta opracowano czujniki / przetworniki, oprogramowanie i sprzęt, złącza modułowe, jak np. Han-Modular®, zintegrowane z codzinnymi zastosowaniami przemysłowymi. Nasi pracownicy w liczbie ponad 4300 codziennie realizują swój wkład, który w roku obrotowym 2015/16 osiągnął w sumie kwotę 586 mln. EUR wygenerowanych obrotów.

 8. ELTRONIKA SP. Z O.O.

  Polska

  ELTRONIKA powstała w 1995 roku.Od początku swojego istnienia firma skupiła się na wybranych grupach podzespołów elektromechanicznych osiągając wysoki poziom specjalizacji w sprzedaży: elementów przełączających sygnalizatorów świetlnych sygnalizatorów dźwiękowych podzespołów wandaloodpornych różnego rodzaju złącz modułów bezprzewodowej transmisji GSM/GPRS, modułów GPS Glonass, modułów radiowych oraz rozwiązań telemetrycznych. systemów kontroli dostępu bezprzewodowych kamer monitorującychNasi handlowcy spotykają się z klientem w dogodnym dla niego terminie, oferując najbardziej optymalne rozwiązania i produkty indywidualnie dopasowane do potrzeb danej aplikacji.Do prac projektowych lub testów dostarczane są w krótkim czasie darmowe próbki produktów i bezpłatne katalogi.Ponad to inżynierowie aplikacyjni oferują klientowi pomoc i wsparcie techniczne przez cały okres współpracy. Zapraszamy do współpracy!

 9. KRYZA TECHNOLOGIES & ENTERPRISES

  Polska

  KRYZA Technologies & Enterprises produkuje elektryczne złącza obrotowe do transferu danych, sygnałów sterujących i energii elektrycznej, pomiędzy częścią nieruchomą a częścią obrotową. Złącza obrotowe służą do przekazywania sygnałów elektrycznych - zasilanie, sygnały sterujące, pomiarowe - na elementy innych urządzeń, które znajdują się w ruchu obrotowym. Zastosowanie jako przewodnika pomiędzy stykami złącza płynnego metalu niweluje efekt tarcia. Możliwy jest także obrót w każdą stronę bez ograniczeń ilości obrotów. Tym, co nas wyróżnia, jest fakt, iż 80% wyrobów jest produkowanych pod specyficzne wymagania Klientów. Nasza produkcja jest usytuowana w Polsce; nie jesteśmy pośrednikiem, nie importujemy produktów z innych krajów. Elektryczne złącza obrotowe można zastosować do transferu danych, sterowania i zasilania odbiorników takich jak: - różnego rodzaju żurawie obrotowe, - maszyny budowlane, podesty ruchome, - bębny, zwijaki kablowe, - urządzenia w oczyszczalniach ścieków, - siłownie wiatrowe, - urządzenia radarowe, - roboty przemysłowe, - obrotnice, - owijarki, - obrabiarki - i wiele innych.

 10. ELGOR - CONNETTORI PER ELETTRONICA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Elgor specjalizuje się w dystrybucji komponentów łączących. Dzięki swojej znajomości rynku i grupie wybranych dostawców, przedsiębiorstwo może zaoferować swoim klientom pomoc techniczną i handlową w znalezieniu najodpowiedniejszego komponentu do każdego zastosowania z punktu widzenia kosztów i ścieżki produktu.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo