• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych

Wyniki dla

Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych - Import eksport

 1. DILANDA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DILANDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach uszczelki według rysunku, uszczelki z kauczuku, uszczelki, uszczelki tłoków, uszczelki rowkowane, podkładki okrągłe z nylonu, i podkładki okrągłe z kauczuku. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. DILANDA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DILANDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach uszczelki według rysunku, uszczelki z kauczuku, uszczelki, uszczelki tłoków, uszczelki rowkowane, podkładki okrągłe z nylonu, i podkładki okrągłe z kauczuku. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rosja

  Invention Production Center LLC (IPC) jest producentem stali nierdzewnej i rur żelaznych, armatur przemysłowych do budowy rurociągów gazu i ropy. Główną działalnością IPC jest opracowywanie oraz wprowadzanie technologii i urządzeń do produkcji rur i przewodów rurowych wykonanych ze stali z wewnętrzną i zewnętrzną powłoką antykorozyjną; budowa rurociągów i przewodów z permanentnym kuciem armatur rurowych; produkcja nieżelaznych armatur rur i zaworów; produkcja rur stalowych pokrytych polietylenem i wewnętrznie powlekanych armatur; produkcja i dostawa wysokociśnieniowych wkładek elektroizolacyjnych do ochrony przed prądami błądzącymi i korozją elektrochemiczną. Przedsiębiorstwo oferuje metalowe rury i rurociągi, gotowe do instalacji; dostosowywanie produktu do projektu klienta; nakładanie powłok antykorozyjnych; instalowanie urządzeń do monitorowania wahań napięcia; doradztwo i wsparcie techniczne; kontrola pod kątem zgodności z normami lokalnymi.

 4. JANNASCH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma JANNASCH GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Neuhausen, Niemcy.

 5. E.T.I. S.R.L.

  Włochy

  Firma E.T.I. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach bloki wykonawcze, rejestratory ciśnienia, termometry, i regulatory ciśnienia. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALMOFLON SNC

  Włochy

  Firma ALMOFLON SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach uszczelka płaska, techniczne wyroby przemysłowe, i components for valves. Ma siedzibę w Grumello Del Monte, Włochy.

 2. SPIROFLEX D.O.O.

  Chorwacja

  Firma SPIROFLEX D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Ruscica, Chorwacja.

 3. COLAS GMBH

  Austria

  Firma COLAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Gratkorn, Austria.

 4. PEARWALK ENGINEERING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PEARWALK ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, metalowe złącza kompensacyjne, miechy z kauczuku, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i miechy metalowe. Ma siedzibę w Furness Vale, Zjednoczone Królestwo.

 5. NEXA S.P.A.

  Włochy

  Firma NEXA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Drobnica żelazna, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, i Drobnica żelazna. Ma siedzibę w Zocco Di Erbusco, Włochy.

 1. L.G. LAVORAZIONE GOMMA

  Włochy

  Firma L.G. LAVORAZIONE GOMMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 2. VIESSE S.R.L.

  Włochy

  Firma VIESSE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Adrara San Martino, Włochy.

 1. ELCOMIN S.R.L.

  Włochy

  Firma ELCOMIN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Paratico, Włochy.

 2. HPS S.R.L.

  Włochy

  Firma HPS S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 3. BADANO MELCHIORRE & C.

  Włochy

  Firma BADANO MELCHIORRE & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 4. FUMAGALLI GUARNIZIONI

  Włochy

  Firma FUMAGALLI GUARNIZIONI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Brugherio, Włochy.

 5. AERRE DI RADAELLI SERGIO

  Włochy

  Firma AERRE DI RADAELLI SERGIO, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Arosio, Włochy.

 6. UNIGOMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma UNIGOMMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Villongo, Włochy.

 7. ITALIAN GASKET S.P.A.

  Włochy

  Firma ITALIAN GASKET S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Paratico, Włochy.

 8. GUARNITALIA S.P.A.

  Włochy

  Firma GUARNITALIA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Paese, Włochy.

 1. EUROGOMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROGOMMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Bosisio Parini, Włochy.

 2. A.T. GOMMA GUARNIZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  Włochy

  Firma A.T. GOMMA GUARNIZIONI INDUSTRIALI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Foresto Sparso, Włochy.

 3. KSA ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma KSA ITALIA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Agrate Brianza, Włochy.

 4. TECNOGUARNIZIONI

  Włochy

  Firma TECNOGUARNIZIONI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Soliera, Włochy.

 5. F.P. MODENA S.R.L.

  Włochy

  Firma F.P. MODENA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Bastiglia, Włochy.

 6. ZETAEFFE S.N.C. DI MAURIZIO FUMAGALLI E C.

  Włochy

  Firma ZETAEFFE S.N.C. DI MAURIZIO FUMAGALLI E C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Cambiago, Włochy.

 7. RO - RA S.R.L.

  Włochy

  Firma RO - RA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Castelli Calepio, Włochy.

 8. GUIN TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

  Firma GUIN TECHNOLOGY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Castelli Calepio, Włochy.

 9. SEVAL S.R.L.

  Włochy

  Firma SEVAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Drobnica żelazna, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Drobnica żelazna. Ma siedzibę w Villongo, Włochy.

 10. TECNICA GASKET S.P.A.

  Włochy

  Firma TECNICA GASKET S.P.A., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Paratico, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo