• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • z aluminium

Wyniki dla

Z aluminium - Import eksport

 1. UNALPEN PVC SYSTEMS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Ünalpen Glass Aluminum Construction Food Textile Tourism Industry Trade Limited Company, założone w 2002 roku, jest liczącym się i wiodącym partnerem w sektorze PVC. Na przestrzeni lat, nasze niezłomne zaangagżowanie na rzecz dostarczania wysokiej jakości i niezawodnych rozwiązań umocniły naszą pozycję w branży. Uzupełnieniem naszej siedziby i naszego głównego zakładu, dogodnie położonych w strefie przemysłowej Yenikent, Ankara - Sincan, jest drugi zakład produkcyjny w strefie przemysłowej Ostim, Ankara. Nasz sukces jest wynikiem naszego zaangażowania na rzecz wysokiej jakości produktów, zgodnie z najnowszymi innowacjami technologicznymi, a także stosowania podejścia ukierunkowanego na obsługę klienta. Nasz wszechstronny asortyment produktów zawiera systemy okienne i drzwiowe PCV, profile PCV i akcesoria. W Ünalpen, jesteśmy dumni z naszego zróżnicowanego portfela produktów, w skład którego wchodzą rozwiązania okienne i drzwiowe PCV, systemy przesuwne PCV, systemy szklenia balkonowego, systemy aluminiowe i systemy okiennic. Dzięki dwóm zaawansowanym fabrykom, możemy szczycić się imponującym potencjałem produkcyjnym 4000 ton metrycznych dziennie, oferując produkty premium Deceuninck. Jako wiodąca marka w branży PCV, Ünalpen jest preferowana wśród klientów dzięki naszym wyjątkowym standardom jakości, niezawodności i podejściu ukierunkowanym na klienta. Zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszej cennej rodziny i poznania naszych wysokiej klasy produktów i usług. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji.

 2. PAW INDUSTRIAL DOOR SYSTEMS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Ezer Automatic Door Systems z siedzibą w Turcji jest wiodącym producentem szybkobieżnych bram przemysłowych. Jesteśmy dumni ze świadczenia wyjątkowych usług posprzedażowych, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wytwarzane i dostarczane bezpiecznie i są wydajne przez cały okres ich fizycznej żywotności. Ponadto nasz zespół doświadczonych profesjonalistów świadczy usługi naprawcze i odpowiada na wszelkie potrzeby w zakresie części zamiennych do naszych produktów. Od momentu powstania, nasze bramy szybkobieżne PAW, zarejestrowane jako znak towarowy, cieszą się dużym zainteresowaniem klientów ze względu na ich wyjątkową wydajność w przestrzeniach wewnętrznych i zewnętrznych fabryk i wszelkich obiektów zarówno w Turcji, jak i na całym świecie. Dzięki temu posiadamy szerokie portfolio produktów, takich jak szybkobieżne bramy przemysłowe do zastosowań weznętrznych i zewnętrznych, systemy bram przemysłowych, bramy do silosów, systemy przeładunkowe, szybkobieżne bramy spiralne aluminiowe i PCV, drzwi ognioodporne, drzwi automatyczne, drzwi na suwak, drzwi ślizgowe i wiele innych, z których wszystkie można znaleźć na naszej stronie internetowej. W Ezer Automatic Door Systems jesteśmy dumni z naszej produkcji wysokiej jakości, opłacalności stosowanych najnowszych technologii, krótkiego czasu produkcji, terminowych dostaw, ekonomicznej gwarancji części zamiennych i doskonałej obsługi klienta. Te główne zasady były siłą napędową naszego ciągłego sukcesu w obsłudze rynków krajowych i zagranicznych poprzez nasze partnerstwa. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i doświadczyć doskonałości Ezer Doors.

 3. ALURO

  Belgia

  Aluro ma pełną wiedzę fachową pozwalającą zaoferować najlepiej odpowiadające rozwiązania w zakresie przekładek termicznych i najlepszą światową obsługę klienta. Aluro oferuje szeroki wybór rozwiązań i technologii, od półautomatycznych maszyn BTM po automatyczne i zintegrowane Aluroller EVO: nasze rozwiązania są dostosowane do rozwoju potrzeb klienta i wykonane w naszym własnym zakładzie z materiałów najwyższej jakości przez wysoko wykwalifikowany zespół techniczny. Skontaktuj się z nami, aby zapoznać się z naszymi produktami & usługami!

 4. PROCA WYROBY ZE SZKŁA BUDOWLANEGO I ALUMINIUM

  Polska

  Proca jest spółką rodzinną istniejącą od 1991 roku. Zajmuje się wyrobami ze szkła budowlanego i aluminium. Oferuje ona drzwi, lustra, meble oraz gotowe kuchnie. Jest przedstawicielem firmy RAUMPLUS. Firmę cechuje stały rozwój. Stara się ona uatrakcyjniać istniejącą ofertę i stale dopasowywać ją do potrzeb rynku. Obecnie, poza hurtową sprzedażą szkła, posiada ona również: profesjonalną szlifiernię szkła i luster, wykonuje na zamówienie lustra, półki, drzwi szklane, kabiny prysznicowe, balustrady, zabudowy i meble całoszklane.

 5. ZEMP - ALUMINIUM SCHÜCO WINDOWS AND DOORS

  Polska

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAWINMAK PVC MACHINES

  Turcja

  Firma SAWINMAK PVC MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Okna aluminiowe, Z aluminium, Okna aluminiowe, akcesoria do ościeżnic drzwiowych pcv, maszyny do obróbki aluminium, i Z aluminium. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. ERK PVC MAKINE (GOPHER MACHINE)

  Turcja

  Firma ERK PVC MAKINE (GOPHER MACHINE), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach profile z pcv. Ma siedzibę w Esenyurt, Turcja.

 3. BIGPAL

  Hiszpania

  Firma BIGPAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Ma siedzibę w Girona, Hiszpania.

 4. LBB TRADE - ALUMINIUM EXTRUSION

  Turcja

  Firma LBB TRADE - ALUMINIUM EXTRUSION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach aluminium, i topienie aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ALUMACC MAKINA

  Turcja

  Firma ALUMACC MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 1. MECANICA CNC MAKINE VE SERVIS LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

  Firma MECANICA CNC MAKINE VE SERVIS LIMITED ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach pilarki do aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. UTK DIS TICARET VE INSAAT SANAYI LTD.STI.

  Turcja

  Firma UTK DIS TICARET VE INSAAT SANAYI LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. DEMEX ALUMINIUM PUNCHING SOLUTIONS

  Turcja

  Firma DEMEX ALUMINIUM PUNCHING SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Okna aluminiowe, Okna z PCV, Z aluminium, piły tarczowe przemysłowe, Okna aluminiowe, Okna z PCV, i Z aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. STANBROOK & NICHOLSON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STANBROOK & NICHOLSON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Ma siedzibę w Leatherhead, Zjednoczone Królestwo.

 3. HAMA ALU HOLZBAUWERK GMBH

  Niemcy

  Firma HAMA ALU HOLZBAUWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ciesielskie i stolarskie, Dekarstwo, Stolarnie - maszyny i sprzęt, Roboty ciesielskie i stolarskie, Dekarstwo, i Stolarnie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Rottenburg, Niemcy.

 4. ERDOGANLAR GRUP CAM ALÜMNYUM- RIOWIN

  Turcja

  Firma ERDOGANLAR GRUP CAM ALÜMNYUM- RIOWIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. SAHINTEK MACHINES

  Turcja

  Firma SAHINTEK MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 6. PMK PLASTIK HAZIR PVC DOGRAMA MERKEZI

  Turcja

  Firma PMK PLASTIK HAZIR PVC DOGRAMA MERKEZI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach obróbka pcv. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. YAVUZ METAL ALUMINIUM

  Turcja

  Firma YAVUZ METAL ALUMINIUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Z aluminium, wytłoczenia kształtowników z aluminium, Z aluminium, szklane drzwi automatyczne, i żaluzje automatyczne z napędem. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. TITIZ MAKINA

  Turcja

  Firma TITIZ MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. YILMAZ MACHINE

  Turcja

  Firma YILMAZ MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach routery, i Machining Center. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. BSM MAKINA

  Turcja

  Firma BSM MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach profile z pcv, profile z aluminium, i bezpieczeństwo środowisko i jakość. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. AGAOGLU PVC

  Turcja

  Firma AGAOGLU PVC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach żaluzje i rolety bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Nigde, Turcja.

 4. ATECH MACHINERY

  Turcja

  Firma ATECH MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach wykrawania, i frezowanie aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SOC. CAIXILHARIAS DEL REI

  Portugalia

  Firma SOC. CAIXILHARIAS DEL REI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach zapory samonośne, okno antywłamaniowe, i okna pcv. Ma siedzibę w Serra Del Rei, Portugalia.

 6. EUROVENTYC

  Meksyk

  Firma EUROVENTYC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach ościeżnice okienne i drzwiowe z pcv, artykuły z pcv, wykończenia pcv, i drzwi listewkowe z pcv. Ma siedzibę w Ciudad De Mexico, Meksyk.

 7. SCHATTAUER GRAVUREN

  Niemcy

  Firma SCHATTAUER GRAVUREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Ma siedzibę w Malsch, Niemcy.

 8. ALMIN ALUMINIUM

  Turcja

  Firma ALMIN ALUMINIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Ma siedzibę w Sincan, Turcja.

 9. CANAS PVC AND ALUMINUM MACHINE SYSTEMS

  Turcja

  Firma CANAS PVC AND ALUMINUM MACHINE SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 10. APD MAQMASTER

  Hiszpania

  Firma APD MAQMASTER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Ma siedzibę w Santiago De Compostela, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Z aluminium - Import eksport

Liczba wyników

797 Przedsiębiorstwa