• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wystawy sklepowe

Wyniki dla

Wystawy sklepowe - Import eksport

 1. FRANK EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Opatentowany system gablot FRANK Vitrinen System - System gablot FRANK opiera się na unikalnej technologii wtykowej sprawiającej, że śruby i uszczelki są zbędne i umożliwiającej doskonałą ochronę przed kurzem oraz hermetyczność – a przez to lepszą konserwację. Cienkie paski aluminiowe są precyzyjnie wstawiane w profile krawędzi szyb. Listwy profilowe są zintegrowane równo z powierzchnią i tylko tak szerokie, jak połączenie krawędzi 8 mm dwóch szyb. Rezultatem jest stabilne, dopasowane do kształtu połączenie, które można w każdej chwili ponownie rozdzielić. Gabloty FRANK są wykonane ze szkła, akrylu lub innych podobnych materiałów. Wszystkie materiały są połączone za pomocą tych samych profili łączących. Oznacza to, że różne materiały mogą być łączone. Prefabrykowana gablota FRANK jest dostarczana w opakowaniu i gotowa do montażu. Gablotę może z łatwością zmontować i zdemontować jedna osoba.

 2. VM ART DESIGN GLASS BY VETRERIA ARTISTICA MICELI SRL

  Włochy

  Firma VM Art Design Glass specjalizuje się w produkcji małych i dużych witryn wystawowych ze szkła oraz akcesoriów meblowych, z wieloma wykończeniami oraz opcjonalnymi akcesoriami. Wysyłka (zapewniona) witryn wystawowych, zarówno produkowanych seryjnie jak i składanych, dzięki specjalnym systemom pakowania przystosowanym do eksportu, zindywidualizowanych i na miarę. Ekspert od produkcji i eksportu skrzyń wystawowych ze szkła, gablot wystawowych standardowych i specjalnych, luster ozdobnych, luster i mebli łazienkowych.

 3. YAKRI CRAFTS CO., LTD.

  Chiny

  Yaki Crafts jest firmą specjalizującą się w produkcji akrylowych podstawek i uchwytόw oraz innych pokrewnych produktów. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu naszych produktów przy użyciu różnych materiałów, takich jak akryl, drewno, metal i wiele innych. Projektując i tworząc nasze produkty z jakością, kreatywnością i doskonałością, wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i polecamy najlepsze rozwiązania zgodnie z Państwa budżetem. Gwarantujemy Państwu konkurencyjne ceny i wyjątkowe usługi.

 4. SELFIESTORE

  Polska

  Sklep z biżuterią online sprzedający niezwykłą biżuterię. Oferowana biżuteria została stworzona z myślą o robieniu selfie. Wszystkie sprzedawane produkty zostały wykonane ze szczególną starannością. Do ich wykonania wykorzystano uważnie wybrane materiały, dzięki czemu nawet po wielu latach będzie pięknie się prezentować. W sklepie dostępna jest różnorodna biżuteria, sprzedawań jest biżuteria o minimalistycznym charakterze jak i bogato zdobiona biżuteria. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ten sklep z biżuterią online do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie i stara się je zrealizować z jak największą precyzją i w jak najszybszym czasie. Priorytetem dla tego sklepu jest to, aby ich klientki czuły się w noszonej biżuterii wyjątkowo i aby całe doświadczenie zakupowe było dla nich przyjemne.

 5. KRYFIL METACRILATO S.L.

  Hiszpania

  Produkcja i sprzedaż pulpitów z metakrylanu na konferencje i imprezy, puplity do kościołów i sal widowiskowych. Pulpity łączone z drewnem i udźwiękowione. Ponad 40 modeli różnych pulpitów. Pełne wyposażenie dla muzeów i sal sztuki, z witrynami z metakrylanu. Dekoracja i urządzenia z metakrylanu dla hoteli i restauracji. Trofea z metakrylanu. Płyty kommemoracyjne. Wycinanie i grawerowanie laserowe metakrylanu. Osłony maszyn.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KNIEP GMBH

  Niemcy

  Firma KNIEP GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach wall-mount showcases. Ma siedzibę w Wandlitz Ot Schönwalde, Niemcy.

 2. STORE4STORE

  Polska

  Firma STORE4STORE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Ma siedzibę w Żelazków, Polska.

 3. ATELIER WAUTERS - ARTIPLEX

  Belgia

  Firma ATELIER WAUTERS - ARTIPLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach Lady sklepowe, Wystawy sklepowe, Lady sklepowe, Wystawy sklepowe, plexiglas display cases, i POJEMNIK NA FOLDERY Z Polimetakrylanu metylu. Ma siedzibę w Zaventem, Belgia.

 4. ALUSYSTEMS

  Niemcy

  Firma ALUSYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach witryny dla muzeów, gabloty, szyby, i gabloty i gablotki. Ma siedzibę w Eschershausen, Niemcy.

 5. MID WEST DISPLAYS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MID WEST DISPLAYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Ma siedzibę w Shrewsbury, United Kingdom, Zjednoczone Królestwo.

 1. PSC A/S

  Dania

  Firma PSC A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wystawy sklepowe, Wystawy sklepowe, i Filtr optyczny. Ma siedzibę w Broenderslev, Dania.

 2. CONSUEGRA EXPOSITORES

  Brazylia

  Firma CONSUEGRA EXPOSITORES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Ma siedzibę w Mogi Das Cruzes, Brazylia.

 1. ATILIM RAF SISTEMLERI SAN VE TIC LTD ŞTI

  Turcja

  Firma ATILIM RAF SISTEMLERI SAN VE TIC LTD ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Jest również obecna w dziedzinach Wystawy sklepowe, Sklepy - regały i stojaki sklepowe, regały do sklepów, stoiska modułowe, Wystawy sklepowe, i Sklepy - regały i stojaki sklepowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. IFI SPA

  Włochy

  Firma IFI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach witryny wystawowe, i wyposażenie piekarni. Ma siedzibę w Tavullia, Włochy.

 3. EXE MEDIA S.R.L.

  Włochy

  Firma EXE MEDIA S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ubrania robocze i ochronne. Jest również obecna w dziedzinach Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe, Wystawy sklepowe, Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe, i Wystawy sklepowe. Ma siedzibę w Castelvetrano, Włochy.

 4. BEEKWILDER

  Holandia

  Firma BEEKWILDER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie do witryn, akcesoria do witryn, ekspozytory do witryn, i witryny. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 5. BLUEREDGROUP S.P.A.

  Włochy

  Firma BLUEREDGROUP S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, meble i regały ze stali nierdzewnej, furnishings and commercial shelving, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, i Store and supermarket furnishings. Ma siedzibę w Sorbara Di Bomporto, Włochy.

 6. VITRINE AVENUE

  Francja

  Firma VITRINE AVENUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach sklep on-line. Ma siedzibę w Egly, Francja.

 7. AMBIENTI D'INTERNI, UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Firma AMBIENTI D'INTERNI, UNIPESSOAL LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Flokowanie tworzyw sztucznych, obrabiarki, i Printing on all media. Ma siedzibę w Proença-A-Nova, Portugalia.

 8. RETIF ITALIA

  Włochy

  Firma RETIF ITALIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Wystawy sklepowe, Pudełka tekturowe, shop furnishing, Opakowania na żywność, Wystawy sklepowe, i Pudełka tekturowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. THE MANNEQUIN WORKS

  Republika Południowej Afryki

  Firma THE MANNEQUIN WORKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Manekiny wystawowe sklepowe, manekiny krawieckie, i Manekiny wystawowe sklepowe. Ma siedzibę w Johannesburg, Republika Południowej Afryki.

 2. SCHAUKÄSTEN-SHOP.DE

  Niemcy

  Firma SCHAUKÄSTEN-SHOP.DE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach gabloty, szyby, i lady kryształowe. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

 3. COLLECTION WORDL

  Hiszpania

  Firma COLLECTION WORDL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach blachy / półmiski. Ma siedzibę w Estepona, Hiszpania.

 4. CLASS MANKEN

  Turcja

  Firma CLASS MANKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. PROKONSOGUTMA MUSTAFA INCE

  Turcja

  Firma PROKONSOGUTMA MUSTAFA INCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty zamrażalnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wystawy sklepowe, Cold rooms, Wystawy sklepowe, Zasobniki lodowe, i Lodówki wystawowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. COMFORTHOUSE PVC

  Hiszpania

  Firma COMFORTHOUSE PVC, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Okna, Okna z PCV, okna pcv, Okna, i Okna z PCV. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 7. ARTEX MUSEUM SERVICES

  Austria

  Firma ARTEX MUSEUM SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 8. INOVADISPLAY

  Portugalia

  Firma INOVADISPLAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach stojak wystawowy, i Design and manufacture of presentoirs. Ma siedzibę w Águeda, Portugalia.

 9. MASC EXPOSITORES

  Portugalia

  Firma MASC EXPOSITORES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Design and manufacture of presentoirs, i wystrój sklepów. Ma siedzibę w S Joao Da Madeira, Portugalia.

 10. GRIPPIT UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GRIPPIT UK LTD, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektroniczne tablice i ekrany informacyjne, Zdjęcia plakatowe, tablica na afisze, Elektroniczne tablice i ekrany informacyjne, i Zdjęcia plakatowe. Ma siedzibę w Clitheroe, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo