• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby masarskie konserwowe

Wyniki dla

Wyroby masarskie konserwowe - Import eksport

 1. MIR HAN BAU GMBH.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Mir Han Bau GmbH specjalizuje się w sprzedaży hurtowej powszechnie znanych i cenionych produktów spożywczych, obrotach handlowych ogólnie, a także sprzedaży produktów lifestylowych do wielu krajów. Rosnący popyt na żywność w stylu zachodnim w prawie każdym europejskim kraju sprawił, że staliśmy się jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw globalnego łańcucha w eksporcie towarów. Nasz sukces można przypisać naszemu wyjątkowemu wsparciu klientów, błyskawicznemu i solidnemu łańcuchowi dostaw, a także szerokiej znajomości światowych rynków towarowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sourcingu i dystrybucji produktów na świecie, rozumiemy całościowo branżę. Nasze strategiczne relacje partnerskie z rozwijającymi i dojrzewającymi rynkami Dalekiego Wschodu dodatkowo wzmacniają naszą pozycję.W Mir Han Bau GmbH, jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów i spełniania oczekiwań handlu światowego. Zobowiązujemy się do utrzymania naszej wzorowej obsługi klienta, zapewniając szybkie i pewne dostawy, a także do wykorzystania możliwości na nieustannie rozwijającym się rynku żywności w stylu zachodnim.

 2. SALUMIFICIO BOVO DAL 1987 MASSIMO BORTOLAZZI

  Włochy

  Od 1987, masarnia i sklep z wędlinami Salumificio Bovo, Bortolazzi Massimo, w Weronie, proponuje wyroby rzemieślnicze, takie jak soppressa (kiełbasa z czosnkiem), kiełbasy, kiełbaski, rolada z boczku, salamella (rodzaj kiełbaski), cotechino (kiełbasa do gotowania), świeże mięso, dojrzałe specjalności. Salumificio Bovo jest wyborem wszystkich tych, którzy chcą zaoferować swoim klientom najwyższą jakość i najlepszy smak, gdyż stawia się w pozycji uprzywilejowanego partnera klienta i udostępnia mu szeroki wybór kiełbasek i kiełbas pierwszej jakości.

 3. VITALI DI VITALI GIUSEPPE E GIAMPIERO & C. SNC

  Włochy

  Od 1957 roku Rodzina Vitali z pasją poświęca się rzemieślniczemu przetwarzaniu podrobów. Zwraca szczególną uwagę na potrzeby klientów i jakość swoich wyrobów. Nowoczesne techniki produkcji pozwoliły nam rozwinąć specyfikę, która zbudowała i utrwala reputację naszej firmy. Sami uprawiamy zboża przeznaczone do karmienia naszych zwierząt.

 4. BAUWENS THEO

  Belgia

  Theo Bauwens SA to firma rodzinna założona w 1909 roku, prowadzona już przez 4 pokolenie. Jesteśmy jednym z największych producentów wędlin w Europie. Nasza reputacja w zakresie wysokiego poziomu jakości i higieny jest potwierdzona certyfikatem IFS (International Food Standard) i stale weryfikowana przez nasze akredytowane wewnętrzne laboratorium mikrobiologiczne oraz laboratorium chemiczne. Nasze produkty podlegają ciągłym innowacjom i jesteśmy znani z naszej elastyczności i jakości usług.

 5. CUITS CHARCUTERÍA Y COCINADOS SA

  Hiszpania

  Specjalista z zakresu przygotowywania potraw na bazie kaczki. Foie gras z kaczki. Catering. Wędliny i dania gotowe. Mięsa, łopatka i wędlina przyrządzona. Drób i pasztety. Specjalności z kaczki. Mięsa pieczone.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAISON VOISINE

  Francja

  Firma MAISON VOISINE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby masarskie konserwowe, ser wyrabiany metodą rzemieślniczą, Wyroby masarskie konserwowe, szynka surowa, i produkty mięsne świeże. Ma siedzibę w Auros, Francja.

 2. CAPELLI VINICIO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma CAPELLI VINICIO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach handel surowymi szynkami, i wykonanie RZEMIEŚLNICZE. Ma siedzibę w Castel Guelfo Di Bologna, Włochy.

 3. ROGER VIDAL SARL

  Francja

  Firma ROGER VIDAL SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach dostawcy pasztetów do smarowania (pâtés), i dostawcy pasztetów (terrines). Ma siedzibę w Saint-Jean Du Bruel, Francja.

 4. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Rosja

  Firma KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, Wyroby masarskie konserwowe, Mięso konserwowe, Żywność - import-eksport, Pasztety i pasztetówki, Wyroby masarskie konserwowe, Mięso konserwowe, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Moscow, Rosja.

 5. MAISON GARCIA

  Francja

  Firma MAISON GARCIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby masarskie konserwowe, Wyroby masarskie konserwowe, i wędliny. Ma siedzibę w Villeneuve Les Bouloc, Francja.

 1. C&C PACKING

  Kanada

  Firma C&C PACKING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach związki przedsiębiorstw dystrybucji i handlu hurtowego, mięso wieprzowe mrożone, i mięso wieprzowe. Ma siedzibę w Montreal, Kanada.

 2. MAYTE SAUVEUR ET FILS SARL

  Francja

  Firma MAYTE SAUVEUR ET FILS SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby masarskie konserwowe, Szynka, Wyroby masarskie konserwowe, Szynka, mięso kaczki, i Całe bloki foie gras. Ma siedzibę w Saint-Jean-Le-Vieux, Francja.

 1. LESVERRINESDEMAX

  Francja

  Firma LESVERRINESDEMAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby masarskie konserwowe, Szampan, Konserwy, Wyroby masarskie konserwowe, Szampan, dostawcy pasztetów (terrines), i Konserwy. Ma siedzibę w Reims, Francja.

 2. BRUNET SA

  Francja

  Firma BRUNET SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, Pasztety i pasztetówki, i dostawcy pasztetów (terrines). Ma siedzibę w RABASTENS DE BIGORRE, Francja.

 3. CARNICA BATALLE S.A

  Hiszpania

  Firma CARNICA BATALLE S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach mięso wieprzowe mrożone. Ma siedzibę w Riudarenes, Hiszpania.

 4. PRODENERGOPRODUCT

  Ukraina

  Firma PRODENERGOPRODUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 5. GEORG MANGOLD KG

  Austria

  Firma GEORG MANGOLD KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki konserwowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Wyroby masarskie konserwowe, Jarzyny konserwowe, Oliwki konserwowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Wyroby masarskie konserwowe, i Jarzyny konserwowe. Ma siedzibę w Weiler, Austria.

 6. JAG ALIMENTACIÓ

  Hiszpania

  Firma JAG ALIMENTACIÓ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach produkty wędliniarskie, serowarstwo, i szynka. Ma siedzibę w Hospitalet De Llobregat, Hiszpania.

 7. BERJAC VIANDES

  Francja

  Firma BERJAC VIANDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mięso konserwowe, Wyroby masarskie konserwowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mięso konserwowe, i Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 8. ALLANTON ERGA

  Grecja

  Firma ALLANTON ERGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Assiros, Grecja.

 1. JAKOB HERSCHLER + CO. KG

  Niemcy

  Firma JAKOB HERSCHLER + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Mięso konserwowe, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, i Mięso konserwowe. Ma siedzibę w Heppenheim, Niemcy.

 2. BORVO TRAITEUR

  Francja

  Firma BORVO TRAITEUR, roku i działającą w sektorze Ryby wędzone i solone. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Wędliny i mięso peklowane, Wyroby masarskie konserwowe, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Wędliny i mięso peklowane, i Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Chemilly Sur Yonne, Francja.

 3. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso konserwowe, Wyroby masarskie konserwowe, Mięso konserwowe, i Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Vorchdorf, Austria.

 4. ZAKLAD PRZETWORSTWA MIESNEGO MAXPOL SP Z O O

  Polska

  Firma ZAKLAD PRZETWORSTWA MIESNEGO MAXPOL SP Z O O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Wyroby masarskie konserwowe, Wędliny i mięso peklowane, i Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Kuznia Raciborska, Polska.

 5. C. CARNEVALE (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma C. CARNEVALE (UK) LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mięso konserwowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, i Mięso konserwowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. SC CHIBAX SRL

  Rumunia

  Firma SC CHIBAX SRL, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Kiełbasy i parówki, Skóry surowe, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Mięso z rzeźni i świeży drób, Kiełbasy i parówki, Skóry surowe, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, i Mięso z rzeźni i świeży drób. Ma siedzibę w Arad, Rumunia.

 7. FRELIMO

  Chorwacja

  Firma FRELIMO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Samobor, Chorwacja.

 8. MANDY FOODS INTERNATIONAL SRL

  Rumunia

  Firma MANDY FOODS INTERNATIONAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 9. HORST NEUMANN GMBH

  Niemcy

  Firma HORST NEUMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby masarskie konserwowe, i Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Varel, Niemcy.

 10. MÜLLER'S HAUSMACHER WURSTWAREN H.MÜLLER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma MÜLLER'S HAUSMACHER WURSTWAREN H.MÜLLER GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby masarskie konserwowe, i Wyroby masarskie konserwowe. Ma siedzibę w Ebstorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo