• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy

Wyniki dla

Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy - Import eksport

 1. INCIPROM LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo Inciprom LLC projektuje i produkuje spalarnie, instalacje do spalania odpadów i śmieci. Firma wytwarza następujące urządzenia z przemysłowymi opalarkami gazowymi do unieszkodliwiania odpadów biologicznych, medycznych, przemysłowych i stałych odpadów komunalnych: •Serie spalarni INSI B są wykorzystywane do unieszkodliwiania odpadów zwierzęcych, medycznych i stanowiących zagrożenie dla organizmów żywych, itp. Zdolność spalania wynosi od 50 do 350 kg/godz. •Serie INSI C są spalarniami o maksymalnej wydajności, spalającymi wszystkie rodzaje odpadów, w tym skażone biomateriały. Zdolność spalania wynosi od 500 do 1000 kg/godz. •Dodatkowe wyposażenie i akcesoria do ładowania odpadów, transportowania spalarni, zasilania energią i zwiększania skuteczności spalania. Linia produktowa Insiprom liczy ogółem 12 modeli spalarni, będących w stanie przetworzyć odpady od 150 kilogramów do 8 ton. Przedsiębiorstwo produkuje nie tylko standardowy sprzęt do unieszkodliwiania odpadów, ale także jest w stanie wytwarzać urządzenia dostosowane do potrzeb klientów. Insiprom produkuje spalarnie i urządzenia do spalania odpadów od 2013 roku. Producent sprzedaje sprzęt po możliwie najlepszych cenach, posiada duże doświadczenie w produkcji spalarni, zatrudnia profesjonalne zespoły projektowe i produkcyjne oraz wykonuje wysokiej jakości usługi konserwacji. Produkcja Insiprom jest opatrzona certyfikatem ISO 9001: 2015, a wytworzone artykuły spełniają wymagania standardów TR CU 010/2011, GOST R, itp.

 2. LA MECANIQUE ET SES APPLICATIONS

  Francja

  Firma LA MECANIQUE ET SES APPLICATIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Rouffignac Saint-Cernin De Reilhac, Francja.

 3. MENART

  Belgia

  Firma MENART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, industrial crushers for recycling waste, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Dour, Belgia.

 4. GALLOO KONSTRUKTIE

  Belgia

  Firma GALLOO KONSTRUKTIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Menen, Belgia.

 5. LIMBURG.NET

  Belgia

  Firma LIMBURG.NET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Refuse drums, i odzyskiwanie odpadów. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HYGEA

  Belgia

  Firma HYGEA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, Odpady - recykling, Recyklizacja odpadów roślinnych, Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, doradztwo w zakresie recyklingu odpadów, Odpady - recykling, i Recyklizacja odpadów roślinnych. Ma siedzibę w Havré, Belgia.

 2. PANNÓNIA-Z KFT

  Węgry

  Firma PANNÓNIA-Z KFT, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, Odpadki przemysłowe - zmniejszanie emisji substancji zanieczyszczających środowisko, Śmieci i odpadki gospodarcze - przeróbka, Odpady - recykling, Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, Odpadki przemysłowe - zmniejszanie emisji substancji zanieczyszczających środowisko, Śmieci i odpadki gospodarcze - przeróbka, i Odpady - recykling. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 3. EXPRUM D.O.O.

  Słowenia

  Firma EXPRUM D.O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Śmieciarki, wywrotki samochodowe do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Transport odpadów i śmieci, Kontenery, Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, Transport odpadów i śmieci, Kontenery, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 4. OKTAGON ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma OKTAGON ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Graben-Neudorf, Niemcy.

 5. LANGIPEX IRODA KFT

  Węgry

  Firma LANGIPEX IRODA KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 1. BIOMETSA S.L.

  Hiszpania

  Firma BIOMETSA S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Jest również obecna w dziedzinach palnik do biogazu, zgniatarki do odpadów, kruszarki, i systemy spalania odpadów szpitalnych i odpadów podobnych. Ma siedzibę w El Masnou ( Barcelona), Hiszpania.

 2. COMPAGNIE DE NETTOIEMENT ET TRANSPORTS

  Francja

  Firma COMPAGNIE DE NETTOIEMENT ET TRANSPORTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Rennes, Francja.

 1. TWENCE B.V.

  Holandia

  Firma TWENCE B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Hengelo Ov, Holandia.

 2. KAPELLA CHUTES

  Turcja

  Firma KAPELLA CHUTES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Menemen, Turcja.

 3. RE ENTSORGUNG GMBH

  Niemcy

  Firma RE ENTSORGUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Herten, Niemcy.

 4. LUTTJEBOER B.V.

  Holandia

  Firma LUTTJEBOER B.V., roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Veendam, Holandia.

 5. TIRME SA

  Hiszpania

  Firma TIRME SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Palma, Hiszpania.

 6. GRESSANI SRL

  Włochy

  Firma GRESSANI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Susegana, Włochy.

 7. KOTLARNIA S.A. KOPALNIA PIASKU

  Polska

  Firma KOTLARNIA S.A. KOPALNIA PIASKU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Piasek i żwir, i Piasek i żwir. Ma siedzibę w Kotlarnia, Polska.

 8. STE INDUSTRIELLE DU LITTORAL MEDITERRANEEN POUR ENVIRONNEMENT

  Francja

  Firma STE INDUSTRIELLE DU LITTORAL MEDITERRANEEN POUR ENVIRONNEMENT, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 1. SPAARNELANDEN N.V.

  Holandia

  Firma SPAARNELANDEN N.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Haarlem, Holandia.

 2. VADS SPOL. S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma VADS SPOL. S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Bohumin, Republika Czeska.

 3. H.E.W. A/S

  Dania

  Firma H.E.W. A/S, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Soendersoe, Dania.

 4. SIBYLLE STELLRECHT GMBH

  Niemcy

  Firma SIBYLLE STELLRECHT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

 5. DANISH COMPUTER RECYCLING A/S

  Dania

  Firma DANISH COMPUTER RECYCLING A/S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady - recykling. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Roskilde, Dania.

 6. DYANAMIC FLOOR S.L.

  Hiszpania

  Firma DYANAMIC FLOOR S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Lleida, Hiszpania.

 7. URBANTECHNOLOGY

  Hiszpania

  Firma URBANTECHNOLOGY, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 8. P.F. AHERN (LONDON) LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. ECOSIR OY

  Finlandia

 10. ALEXANDER BASTING GMBH & CO. KG

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo