• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt

Wyniki dla

Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt - Import eksport

 1. MANGIAROTTI SPA

  Włochy

  Firma Mangiarotti, przedsiębiorstwo z Sedegliano, produkuje duże urządzenia ciśnieniowe przeznaczone do wymiany energii, takie jak reaktory, kolumny destylacyjne i wymienniki ciepła charakteryzujące się wysokim ciśnieniem, dużą grubością, dużymi wymiarami, przeznaczone dla branży chemicznej, petrochemicznej, nuklearnej, farmaceutycznej i do urządzeń do produkcji energii.

 2. NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB

  Szwecja

  Sunny Trade AB dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produkty. Do naszych produktów należą: pompa odśrodkowa, wysokociśnieniowa pompa tłokowa, narzędzia do wiercenia, narzędzia do rdzeniowania, narzędzia do cementowania, zespoły hydrauliczne. Sunny Trade AB jest dostawcą specjalnych rozwiązań dostosowanych do wymagań i szczególnych potrzeb klientów.

 3. MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI

  Turcja

  Firma MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Chemicals, dzbanki do czekolady, plots drilled, i Części obrabiane maszynowo. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. VIBTIS L.T.D

  Albania

  Firma VIBTIS L.T.D, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo i higiena pracy w przemyśle - kontrola. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Automatyka i instrumentacja, związki przedsiębiorstw przemysłu materiałów budowlanych, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i hydrauliczne urządzenia zautomatyzowane. Ma siedzibę w Tirana, Albania.

 5. OPM BV - PRECISION MANUFACTURING

  Holandia

  Firma OPM BV - PRECISION MANUFACTURING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach rurki precyzyjne ze stali nierdzewnej, obróbka CNC, i Supply Chain Execution (zarządzanie transportem i zapasami). Ma siedzibę w Bakel, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach kawa mielona, i zbiorniki na płynne produkty naftowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. MCCLAIN OIL TOOLS

  Stany Zjednoczone

  Firma MCCLAIN OIL TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach drobne części dla przemysłu naftowego, węglowego i gazu naturalnego, maszyny i wyposażenie do sondowania, i instalacje i urządzenia wiertnicze do wydobywania ropy naftowej. Ma siedzibę w Longview, Stany Zjednoczone.

 3. XI'AN YONGXING SCIENCE TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD.

  Chiny

  Firma XI'AN YONGXING SCIENCE TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Xi'an, Chiny.

 4. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukraina

  Firma FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wydobycie ropy naftowejd, Petroleum Tanks, i Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 5. YONGJIA WELLDONE MACHINE CO.,LTD

  Chiny

  Firma YONGJIA WELLDONE MACHINE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Wenzhou, Chiny.

 1. BSG TRADING CO.,LTD

  Chiny

  Firma BSG TRADING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 2. TOS

  Tunezja

  Firma TOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Tunis, Tunezja.

 1. MATFOR

  Francja

  Firma MATFOR, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Rury stalowe, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Rury stalowe. Ma siedzibę w LONS, Francja.

 2. ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE

  Rumunia

  Firma ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Górnictwo - maszyny i sprzęt, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Górnictwo - maszyny i sprzęt, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w Iasi, Rumunia.

 3. ATEC S.R.L.

  Włochy

  Firma ATEC S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. SHIJIAZHUANG PETROLEUM DRILL TOOLS CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHIJIAZHUANG PETROLEUM DRILL TOOLS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Jinzhou ,Shijiazhuang, Chiny.

 5. TECNOSID S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOSID S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 6. ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY)

  Belgia

  Firma ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i pakowanie produktów farmaceutycznych. Ma siedzibę w Chaineux, Belgia.

 7. BVI OMOXI GROUP LIMITED

  Chiny

  Firma BVI OMOXI GROUP LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach check valve. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 8. SHENGLI OILFIELD PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD.

  Chiny

  Firma SHENGLI OILFIELD PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Dongying, Chiny.

 1. KURVERS PIPING ITALY S.R.L.

  Włochy

  Firma KURVERS PIPING ITALY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 2. TANGSHAN AOJIE PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT MAKE CO., LTD

  Chiny

  Firma TANGSHAN AOJIE PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT MAKE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Tangshan, Chiny.

 3. SER S.P.A.

  Włochy

  Firma SER S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Santena, Włochy.

 4. SHANDONG KERUI PETROLEUM EQUIPMENT CO.LTD

  Chiny

  Firma SHANDONG KERUI PETROLEUM EQUIPMENT CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Donying, Chiny.

 5. GREAT WALL DEILLING TOOLS CO.,LTD

  Chiny

  Firma GREAT WALL DEILLING TOOLS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach wiercenie studzien, i Zamykanie szybów wiertniczych. Ma siedzibę w Mudanjiang, Chiny.

 6. COMBER PROCESS TECHNOLOGY

  Włochy

  Firma COMBER PROCESS TECHNOLOGY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Carugate, Włochy.

 7. GEPA SYSTEMS S.R.L.

  Włochy

  Firma GEPA SYSTEMS S.R.L., roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Pessano Con Bornago, Włochy.

 8. PNNPLUS GMBH

  Austria

  Firma PNNPLUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Klingenbach, Austria.

 9. DONGYING JIANXIN INTERNATIONAL TRADE CO., LTD

  Chiny

  Firma DONGYING JIANXIN INTERNATIONAL TRADE CO., LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Dongying, Chiny.

 10. FORSEV S.A.

  Rumunia

  Firma FORSEV S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kowalskie, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Wyroby kowalskie, i Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Drobeta Turnu Severin, Rumunia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

178 Przedsiębiorstwa