• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt

Wyniki dla

Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt - Import eksport

 1. NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB

  Szwecja

  Sunny Trade AB dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produkty. Do naszych produktów należą: pompa odśrodkowa, wysokociśnieniowa pompa tłokowa, narzędzia do wiercenia, narzędzia do rdzeniowania, narzędzia do cementowania, zespoły hydrauliczne. Sunny Trade AB jest dostawcą specjalnych rozwiązań dostosowanych do wymagań i szczególnych potrzeb klientów.

 2. MANGIAROTTI SPA

  Włochy

  Firma Mangiarotti, przedsiębiorstwo z Sedegliano, produkuje duże urządzenia ciśnieniowe przeznaczone do wymiany energii, takie jak reaktory, kolumny destylacyjne i wymienniki ciepła charakteryzujące się wysokim ciśnieniem, dużą grubością, dużymi wymiarami, przeznaczone dla branży chemicznej, petrochemicznej, nuklearnej, farmaceutycznej i do urządzeń do produkcji energii.

 3. VIBTIS L.T.D

  Albania

  Firma VIBTIS L.T.D, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo i higiena pracy w przemyśle - kontrola. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Automatyka i instrumentacja, związki przedsiębiorstw przemysłu materiałów budowlanych, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i hydrauliczne urządzenia zautomatyzowane. Ma siedzibę w Tirana, Albania.

 4. MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI

  Turcja

  Firma MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Chemicals, dzbanki do czekolady, plots drilled, i Części obrabiane maszynowo. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. OPM BV - PRECISION MANUFACTURING

  Holandia

  Firma OPM BV - PRECISION MANUFACTURING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach rurki precyzyjne ze stali nierdzewnej, obróbka CNC, i Supply Chain Execution (zarządzanie transportem i zapasami). Ma siedzibę w Bakel, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach kawa mielona, i zbiorniki na płynne produkty naftowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukraina

  Firma FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wydobycie ropy naftowejd, Petroleum Tanks, i Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 3. ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE

  Rumunia

  Firma ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Górnictwo - maszyny i sprzęt, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Górnictwo - maszyny i sprzęt, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w Iasi, Rumunia.

 4. MATFOR

  Francja

  Firma MATFOR, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Rury stalowe, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Rury stalowe. Ma siedzibę w LONS, Francja.

 5. SER S.P.A.

  Włochy

  Firma SER S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Santena, Włochy.

 1. COMBER PROCESS TECHNOLOGY

  Włochy

  Firma COMBER PROCESS TECHNOLOGY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Carugate, Włochy.

 2. PNNPLUS GMBH

  Austria

  Firma PNNPLUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Klingenbach, Austria.

 1. ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY)

  Belgia

  Firma ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i pakowanie produktów farmaceutycznych. Ma siedzibę w Chaineux, Belgia.

 2. INTERNATIONAL DE PRODUITS ET DE SERVICES INDUSTRIELS (SOCIETE)

  Francja

  Firma INTERNATIONAL DE PRODUITS ET DE SERVICES INDUSTRIELS (SOCIETE), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Courbevoie, Francja.

 3. ALFA S.R.L.

  Włochy

  Firma ALFA S.R.L., roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Calderara Di Reno, Włochy.

 4. LESNIER ET BERNARD SAS

  Francja

  Firma LESNIER ET BERNARD SAS, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Plérin, Francja.

 5. FORSEV S.A.

  Rumunia

  Firma FORSEV S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kowalskie, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Wyroby kowalskie, i Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Drobeta Turnu Severin, Rumunia.

 6. RIZZI ENGINEERING S.R.L.

  Włochy

  Firma RIZZI ENGINEERING S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Adro, Włochy.

 7. STIMPEX S.A.

  Rumunia

  Firma STIMPEX S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Balistyka - urządzenia badawcze. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 8. BENOIL SERVICES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BENOIL SERVICES LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Newbury, Zjednoczone Królestwo.

 1. TECNOSID S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOSID S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. HOUSTON ENGINEERS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HOUSTON ENGINEERS LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 3. KURVERS PIPING ITALY S.R.L.

  Włochy

  Firma KURVERS PIPING ITALY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 4. PETROCONSULT S.R.L.

  Rumunia

  Firma PETROCONSULT S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Planowanie wewnątrzbiurowe - terminarze, organizery i inne systemy. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Marketing - biura badań rynkowych i społecznych, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Marketing - biura badań rynkowych i społecznych. Ma siedzibę w Ploiesti, Rumunia.

 5. OSL GROUP

  Francja

  Firma OSL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w BEZIERS, Francja.

 6. I O S TUBULAR MANAGEMENT AS

  Norwegia

  Firma I O S TUBULAR MANAGEMENT AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Tananger, Norwegia.

 7. CIMCO EUROPE S.R.L.

  Włochy

  Firma CIMCO EUROPE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Gallarate, Włochy.

 8. APPLUS RTD UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma APPLUS RTD UK LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Grangemouth, Zjednoczone Królestwo.

 9. PETROCONST

  Rumunia

  Firma PETROCONST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Constanta, Rumunia.

 10. GEPA SYSTEMS S.R.L.

  Włochy

  Firma GEPA SYSTEMS S.R.L., roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, Koksowanie - instalacje i maszyny, Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt, i Koksowanie - instalacje i maszyny. Ma siedzibę w Pessano Con Bornago, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo