• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wydobycie ropy naftowejd

Wyniki dla

Wydobycie ropy naftowejd - Import eksport

 1. RUCATHO B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  RuCaTho B.V. jest międzynarodowym producentem 100% rafinowanego oleju spożywczego na świecie. Jesteśmy dumnym graczem w produkcji / zaopatrzeniu przemysłu spożywczego. Nasze główne produkty to: - rafinowany słonecznik - rafinowany olej kukurydziany - pszenica, jęczmień - kukurydza żółta - nasiona słonecznika - soczewica. Siedziba firmy znajduje się w Holandii. Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie w produkcji rafinowanego oleju słonecznikowego, rafinowego oleju kukurydzianego, a także w handlu nasionami i zbożami na całym świecie. RuCaTho B.V. charakteryzuje się elastycznością, pragmatyzmem i szybką reakcją na zmieniające się warunki rynkowe. Oferujemy rozwiązania możliwie najlepiej odpowiadające na potrzeby logistyczne i wymagania jakościowe naszych klientów. Głęboko wierzymy, że można budować i utrzymać silne relacje z każdym klientem poprzez ciągłe zapewnianie ścisłych środków kontroli jakości, oferowanie konkurencyjnych cen i profesjonalnych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół handlowców doskonale rozumie funkcjonowanie międzynarodowego rynku artykułów spożywczych. W połączeniu z naszym zaangażowaniem i profesjonalizmem sprawia to, że jesteśmy pierwszą opcją jako globalny producent i eksporter. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. MASSA PETROLEUM

  Turcja

  Firma MASSA PETROLEUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Jest również obecna w dziedzinach produkty chemiczne, Chemiczne filtry wody, wiercenie, i Diamond drill bits. Ma siedzibę w Eyüsultan, Turcja.

 3. GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD

  Chiny

  Firma GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Wiertarki, wiercenie do wydobywania gazu naturalnego, i Diamond drill bits. Ma siedzibę w Guangxi, Chiny.

 4. MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM

  Turcja

  Firma MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. MERLIN ERD LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MERLIN ERD LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Perth, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD.

  Stany Zjednoczone

  Firma SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Houston, Stany Zjednoczone.

 2. GROUPE CVA

  Francja

  Firma GROUPE CVA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Jest również obecna w dziedzinach Międzynarodowa agencja rekrutacyjna dla wykwalifikowanych robotników. Ma siedzibę w Bayonne, Francja.

 3. ENERGAA

  Turcja

  Firma ENERGAA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w dziedzinie energii biogazowej, hydroelectric plant construction, Consultation on renewable energy, i instalacje i oprzyrządowanie do ropociągów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. MARKET RESEARCH REPORT

  Niemcy

  Firma MARKET RESEARCH REPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 5. STRUK ALTA INGENIERIA

  Meksyk

  Firma STRUK ALTA INGENIERIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Juarez, Meksyk.

 1. INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS

  Francja

  Firma INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Jest również obecna w dziedzinach pracownie i laboratoria kontroli, prób i analiz, i produkty chemiczne do wydobywania ropy naftowej i gazu naturalnego. Ma siedzibę w Le Plessis Robinson, Francja.

 2. GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE

  Francja

  Firma GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i urządzenia dla rafinerii naftowych, rafinacja ropy naftowej, i logistyka naftowa. Ma siedzibę w Aix En Provence Cedex 3, Francja.

 1. GINDUSTREZ TRADING INC

  Kanada

  Firma GINDUSTREZ TRADING INC, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wydobycie ropy naftowejd, i Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Calgary, Kanada.

 2. ARIA SANAT SAZEH BARSAVA CO.

  Iran

  Firma ARIA SANAT SAZEH BARSAVA CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Mashhad, Iran.

 3. SOCIÉTÉ PÉTROLIÈRE SEREPT

  Tunezja

  Firma SOCIÉTÉ PÉTROLIÈRE SEREPT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Tunis, Tunezja.

 4. LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL

  Francja

  Firma LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, lubricant, Smary przemysłowe, substancje smarującyce, i oleje silnikowe. Ma siedzibę w Belleville-Sur-Vie, Francja.

 5. TTS ENERGY

  Norwegia

  Firma TTS ENERGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Jest również obecna w dziedzinach budowanie morskich platform wydobycia ropy. Ma siedzibę w Kristiansand, Norwegia.

 6. BIOSHELL

  Turcja

  Firma BIOSHELL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Jest również obecna w dziedzinach sondy zbiornikowcowe, i drobne części dla przemysłu naftowego, węglowego i gazu naturalnego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. GONGYI ANBO CERAMIC CO.,LTD

  Chiny

  Firma GONGYI ANBO CERAMIC CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Gongyi, Chiny.

 8. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukraina

  Firma FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie ropy naftowej - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wydobycie ropy naftowejd, Petroleum Tanks, i Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 1. HENAN XINXIANG NO.7 CHEMICAL CO., LTD

  Chiny

  Firma HENAN XINXIANG NO.7 CHEMICAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Xinxiang, Chiny.

 2. SINOBOOM PETROLEUM EQUIPMENT CO., LTD

  Chiny

  Firma SINOBOOM PETROLEUM EQUIPMENT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 3. PAQELL

  Holandia

  Firma PAQELL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Balk, Holandia.

 4. SMC OIL RECYCLE EQUIPMENT CO., LTD

  Chiny

  Firma SMC OIL RECYCLE EQUIPMENT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Chongqing, Chiny.

 5. IRAQI DRILLING COMPANY

  Irak

  Firma IRAQI DRILLING COMPANY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Baghdad, Irak.

 6. FENGYANG PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma FENGYANG PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Xi'an, Chiny.

 7. SICHUAN L/G OILFIELD EUQIPMENT,LTD.

  Chiny

  Firma SICHUAN L/G OILFIELD EUQIPMENT,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Chengdu, Chiny.

 8. INDUSTRIAL VOX ANALYZER CA

  Wenezuela

  Firma INDUSTRIAL VOX ANALYZER CA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w San Antonio De Los Altos, Wenezuela.

 9. HEJIAN FANGLEI DRILL EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma HEJIAN FANGLEI DRILL EQUIPMENT CO.,LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Ma siedzibę w Cangzhou, Chiny.

 10. GOLDENMAN PETROLEUM EQUIPMENT CO., LIMITED

  Chiny

  Firma GOLDENMAN PETROLEUM EQUIPMENT CO., LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Jest również obecna w dziedzinach wiercenie studzien. Ma siedzibę w Dongying, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wydobycie ropy naftowejd - Import eksport

Liczba wyników

1075 Przedsiębiorstwa