• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyłączniki

Wyniki dla

Wyłączniki - Import eksport

 1. ERA - CONTACT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma era-contact GmbH, należąca do grupy Aichele, jest firmą działającą na skalę międzynarodową zarządzaną przez właścicieli w drugim pokoleniu i posiadającą ponad 90-letnie doświadczenie w branży kolejowej, motoryzacyjnej, pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, techniki pomiarowej i medycznej, budowy maszyn i urządzeń. Jako światowy lider w dziedzinie elektrycznych sprzęgόw kolejowych oraz innowacyjny dostawca systemów dla zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań w zakresie montażu kabli, systemów złączy UIC i systemów styków, opracowujemy i projektujemy dla wiodących producentów pojazdów oraz wiodących na rynku firm. Nasi klienci czerpią korzyści z naszego doświadczenia i znajomości rynku, organizacji procesów zorientowanej na klienta i ciągłego doskonalenia jakości. Wspieramy Państwa w zakresie tworzenia pomysłów, koncepcji, projektowania, modelowania 3D i rysowania, obliczeń FEM, jak również w produkcji prototypów i seryjnej.

 2. HAAKE TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Haake Technik GmbH od ponad 25 lat z powodzeniem zajmuje się rozwojem i produkcją technologii bezpieczeństwa. Projektujemy i produkujemy krawędzie bezpieczeństwa, zderzaki bezpieczeństwa, klosze bezpieczeństwa, wyłączniki, blokady drzwi i blokady zaworów. Nasz rodzinny biznes przywiązuje dużą wagę do ścisłej współpracy z naszymi klientami. W ten sposób dzięki dialogowi stale pojawiają się nowe pomysły jeszcze lepszych rozwiązań, np. bezprzewodowych zamków drzwiowych, wyłączników bezpieczeństwa i nakładek stykowych. Dzięki naszym oddziałom i partnerom handlowym na całym świecie jesteśmy w stanie obsługiwać międzynarodowy rynek oferując wysokiej jakości technologie bezpieczeństwa i elementy zabezpieczeń, takie jak: listwy bezpieczeństwa, zderzaki, przełączniki, wyłączniki bezpieczeństwa lub systemy blokady. Niezależnie od tego, czy jest to krawędź bezpieczeństwa, zderzak lub wyłącznik bezpieczeństwa, czy też blokada drzwi, bufor przełączający lub blokada zaworu bezpieczeństwa, dbamy o to, aby dzięki naszym produktom Wasza praca była bezpieczniejsza.

 3. PEAK ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Najwyższy standard jakościowy naszych produktów jest jednym z najważniejszych fundamentów długofalowego rozwoju naszej firmy. Firm elektroniczna PEAK od wielu lat cieszy się powodzeniem na rynku i stale rozwija swoją ofertę produktową. Posiadamy certyfikat DIN EN ISO 9001: 2008. Oprócz szerokiej palety standardowych produktów, specjalizujemy się również w projektowaniu na zamówienie. Firma PEAK Electronics opracowuje produkty zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Wszystkie komponenty produkowane przez firmę PEAK electronics GmbH są uważane za „produkty" w rozumieniu następujących zasad. Regulacja REACH, ponieważ jej działanie zależy bardziej od określonej formy, powierzchni i kształtu niż składu chemicznego. Wstępna rejestracja byłaby dla nas konieczna tylko wtedy, gdyby substancje chemiczne zawarte w naszych produktach zostały uwolnione w normalnych lub możliwych do przewidzenia warunkach użytkowania.

 4. MEREFIELDS ELECTRONICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Merefields Electronics, a family run business in Kent, offers total distribution of all products within Automotive, AFirma Merefields Electronics, przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Kent, oferuje kompleksową dystrybucję wszystkich produktów dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kosmicznego, automatyki, medycznego, instrumentalnego i telekomunikacyjnego. Firma jest globalnym dostawcą komponentów elektronicznych, a 90% jej produktów pochodzi od producentów, dystrybutorów i zaufanych pośredników, co zapewnia lepsze ceny i dostawy. Firma Merefields obsługuje takich producentów, jak m.in: Półprzewodniki Altera, Analog Device, Atmel, Infineon, Linear Tech, Microchip, Micron, Renesas, ROHM, Texas Instruments, Fairchild, Zetex i inne. Złącza Amphenol, Bosch, Camden Boss, Delphi, Deutsch, Harting, Hirose, Hirschmann, JST, Kostal, Molex, Postronic, Souriau, Sumitomo, TYCO, Weidmuller, Yazaki i wiele innych. Elektromechaniczne Bourns, Bussmann, Carlisle, C&K, Camden Boss, Hongfa, Honeywell, Kingbright, Littlefuse, Murata, Nichia, NKK Switches, Omron, ONSemiconductor, Osram, Phoenix Contact, Raychem, Rafi, Schnieder, Schurter, Siba i wiele innych. Materiały pasywne AVX, Bourns, Coilcraft, Epcos, Kemet, Murata, Nichicon, Panasonic, Rubycon, Samsung, TDK, Vishay, Welwyn, Wurth, Yageo i wiele innych. Firma Merefields dostarcza rozwiązania w zakresie projektowania takich produktów, jak zasilacze, baterie, zespoły kablowe i membrany do klawiatur. Zapewnienie jakości ma kluczowe znaczenie dzięki procedurom monitorującym wszystkie procesy i dedykowanemu zarządzaniu kontami klientów. Certyfikacja obejmuje ISO TS 9001: 2015, ISO14001: 2004, IPC 620 przeszkolony personel, ERAI, rejestracja w IMDS.

 5. WIN SOURCE ELECTRONICS

  Chiny

  Verified by europages badge

  Największy dystrybutor komponentów elektronicznych z Azji, - AS9120B, ISO13485, ISO28000, ISO 9001 : 2008, ISO14001, ISO37001, ISO45001, ISO22301, ESDS20.20, certyfikat ERAI, specjalizuje się w oferowaniu szerokiej gamy przestarzałych i powszechnie używanych części elektronicznych, oferuje również opłacalne alternatywne rozwiązania w zakresie części elektronicznych do testów / pomiarów, opieki zdrowotnej, gier, lotnictwa i przemysłu ogólnego. Założona w 1999 roku firma WIN SOURCE koncentruje się na optymalizacji łańcuchów zaopatrzenia w branży elektronicznej opierając się na ponad 23-letnim doświadczeniu. Wraz z ponad 3000 producentami i ponad 1 milionem SKU, WIN SOURCE zapewnia kompleksowe usługi online w zakresie nabywania komponentów elektronicznych dla globalnych klientów B2B za pośrednictwem naszej rozległej sieci dostawców. Ponadto zobowiązujemy się do zagwarantowania 24-godzinnej dostawy i 365-dniowej gwarancji. W oparciu o nasza platformę usług informatycznych, WIN SOURCE zajmuje się spełnianiem wymagań klientów w celu uzyskania kompleksowego zaopatrzenia w BOM, szybkiego pozyskiwania przestarzałych zapasów oraz ciągłego obniżania kosztów zaopatrzenia i produkcji. Jesteśmy znani jako jeden z najlepszych międzynarodowych dystrybutorów w Azji, nagrodzony w 2022 przez SOURCETODAY i cieszący się doskonałą reputacją w łańcuchu dostaw elektroniki w kraju i za granicą.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELTEN D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą rodzinną, która już od ponad 30 lat z powodzeniem zajmuje się produkcją elementów sygnalizacyjnych i przełączających (przyciski sterujące do przełączników elektrycznych, przyciski grzybkowe, przełączniki selekcyjne, lampki pilotowe monoblokowe, lampki pilotowe, przełączniki selekcyjne typu joystick, obudowy plastikowe i metalowe do elektroniki, plastikowe i metalowe jednostki sterujące i sygnalizacyjne, bloki styków, potencjometry ...), które są przeznaczone do zarządzania i sterowania obwodami elektrycznymi - DC i AC.. Niektóre z naszych produktów mogą również nadawać się do niektórych zaworów pneumatycznych. Współpracujemy z większością firm zagranicznych, które stosują nasze elementy w połączeniu z zaworami pneumatycznymi, takich jak Metal Work, Camozzi, Pse, Stampotecnica, Aignep … Skupiamy się na jakości i przystępnych cenach. Nieustannie poszerzamy sieć partnerów, aby umożliwić naszym klientom krótkie terminy dostaw i łatwy dostęp do naszych produktów. Elementy są testowane przez słoweński instytut SIQ i spełniają następujące normy: (ROHS, REACH, UKCE).

 2. E. DOLD & SÖHNE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  E. Dold & Söhne KG – rozwiązania w zakresie automatyzacji DOLD to średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne aktywne na rynku międzynarodowym. Specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i globalnej sprzedaży wysokogatunkowych komponentów i kompleksowych systemów bezpiecznej automatyzacji na potrzeby konstrukcji instalacji i maszyn. Firma DOLD z powodzeniem konsekwentnie realizowała strategię rozwoju: zaczynając jako pionier w dziedzinie techniki przekaźników i stając się jednym z wiodących europejskich przedstawicieli branży funkcjonalnego bezpieczeństwa oraz technologii napędów. Produkty DOLD sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ochrona ludzi przed obrażeniami oraz maszyn i instalacji przed uszkodzeniami, i gdzie zachodzi konieczność zwiększenia efektywności. Przykładowo przekaźniki bezpieczeństwa, a także czujniki prędkości obrotowej i postoju oraz bezprzewodowe systemy awaryjnego zatrzymania w niemal wszystkich branżach zapewnią niezawodne wyłączenie urządzeń w sytuacji zagrożenia.

 3. NORA MAKINA SAN.TIC .LTD.STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Nora Makina to firma specjalizująca się w rozdzielaczach do urządzeń gazowych i pieców oraz rurach do gazu, założona w 2018 roku w Kayseri, w Turcji. Rozpoczęła ona swoją działalność specjalistyczną w zakresie produktów o cechach specjalnych. Niektóre z naszych produktów to aluminiowe rury gazowe, kolektory gazowe, świece zapłonowe do kuchenek gazowych i pieców gazowych. Naszym celem jest seryjna produkcja wysokiej jakości wyrobów. Jakość tej produkcji jest na poziomie światowych standardów jakości dla międzynarodowych producentów AGD.

 4. BERNSTEIN AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BERNSTEIN jest wiodącym na świecie dostawcą technologii bezpieczeństwa przemysłowego i obudów. Oferujemy wszechstronne rozwiązania dzięki przełącznikom, czujnikom, obudowom, terminalom obsługowym i systemom wsparcia.

 5. EME - ELECTRO MECHANIC EQUIPMENT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Coraz więcej producentów OEM na świecie specjalizujących się w urządzeniach elektrycznych poszukuje specjalistycznych odłączników, odpowiednich dla ich projektów. Zapotrzebowanie to często ma charakter nieregularny i dotyczy niewielkich partii lub nawet pojedynczych elementów. Dlatego też cały proces projektowania i produkcji sprzętu rozłączników SN (1-52kV) przez EME (Electro Mechanic Equipment) jest bardzo elastyczny. Nigdy nie obniżamy jakości. Przeciwnie, dla wszystkich odłączników stosujemy starą zasadę zwiększonych parametrów. Odłączniki na zamówienie projektujemy z udziałem klienta.

 1. VERCO ELECTRO COMPONENTS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VERCO ELECTRO COMPONENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, Wyłączniki, Oporniki, Przekaźniki, Osłony kabli elektrycznych, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Komponenty elektroniczne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, i Nema. Ma siedzibę w Chaumont-Gistoux, Belgia.

 2. ST PROFESSIONAL S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ST PROFESSIONAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyłączniki. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do instrumentów muzycznych, gniazdko jack, i łączniki. Ma siedzibę w Recanati, Włochy.

 1. D.W. BENDLER GMBH & CO

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma D.W. BENDLER GMBH & CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyłączniki. Jest również obecna w dziedzinach kabel, drogie kamienie, stojaki do lamp, drobnica żelazna kręcona, broszki, i nakrętki. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 2. MON ELEC AUTO

  Francja

  M.E.A / MON ELEC AUTO zapewnia rozwój i sprzedaż hurtową elementów i części wyposażenia samochodowego we Francji i w Europie. M.E.A / MON ELEC AUTO oferuje kompletną gamę komponentów elektrycznych przeznaczonych dla sektora motoryzacyjnego: lampy samochodowe, komponenty elektryczne (końcówki, przewody, przekaźniki, bezpieczniki…) przewody rozruchowe. MACHINIZM ROLNICZY. Specjalizując się w tej dziedzine, mamy szeroką gamę reflektorów roboczych i świateł, kompletny program silników, ramion i wycieraczek do szyb oraz cały asortyment komponentów elektrycznych. TRANSPORT BLISKI, SPRZĘT BUDOWLANY. Alarmy cofania, synalizatory i światła ostrzegawcze, wtyczki i wtyki do wózków widłowych, a także cała gama dopowiednich komponentów elektrycznych do transportu bliskiego. CIĘŻARÓWKI. Reflektory, światła przeciwmgielne i drogowe, a także sygnalizacyjne …Samochód. M.E.A MON ELECT AUTO oferuje pełną gamę części i komponentów elektrycznych dla sektora samochodowego.

 3. JEAN MUELLER POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy rozłączniki bezpiecznikowe, wkładki topikowe JEAN MULLER i MERSEN, ograniczniki przepięć CITEL, przekładniki prądowe nn, aparaturę pomiarową LUMEL, zabezpieczenia fotowoltaiki

 4. TEINGESCH TOUCH DISPLAY TECHNOLOGY LIMITED

  Hong Kong

  Firma TEINGESCH TOUCH DISPLAY TECHNOLOGY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyłączniki. Jest również obecna w dziedzinach Przełączniki membranowe. Ma siedzibę w Hk, Hong Kong.

 5. TES FAMENNE

  Belgia

  Firma TES FAMENNE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach INSTALACJE ELEKTRYCZNE, wyłączniki, bateria i akumulator, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, i electrical heating systems. Ma siedzibę w Rochefort, Belgia.

 6. NINGBO TEHORN ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma NINGBO TEHORN ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyłączniki. Ma siedzibę w Xiaying, Chiny.

 7. ZF SWITCHES & SENSORS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ZF SWITCHES & SENSORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach wyłączniki, i czujniki. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 8. WALTER KRAUS GMBH

  Niemcy

  Firma WALTER KRAUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Direct current converters (DC/DC converters), Przekładniki napięciowe, i wyłączniki. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 1. SAB-THÜRINGEN GMBH

  Niemcy

  Firma SAB-THÜRINGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyłączniki. Ma siedzibę w Bad Salzungen, Niemcy.

 2. TRS CO.

  Iran

  Firma TRS CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyłączniki. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 3. WITTWER INDUSTRIELLE ELEKTRONIK INH. FRANZ WITTWER

  Niemcy

  Firma WITTWER INDUSTRIELLE ELEKTRONIK INH. FRANZ WITTWER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyłączniki. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki, Czujniki, obudowa dla przemysłu elektronicznego i elektrycznego, Fasady z tworzyw sztucznych i metalu, i czujniki pozycji. Ma siedzibę w Schwarzenbruck, Niemcy.

 4. ELEKTROTECHNISCHE GROOTHANDEL MOELLE

  Niemcy

  Firma ELEKTROTECHNISCHE GROOTHANDEL MOELLE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do automatyzacji przemysłowej, wyłączniki, i materiały elektryczne - hurt. Ma siedzibę w Nordhorn, Niemcy.

 5. ENERGY ALLIANCE AG

  Niemcy

  Firma ENERGY ALLIANCE AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyłączniki. Ma siedzibę w Forchheim, Niemcy.

 6. KASTEC GERMANY - INH. ALIRIZA KABLAN

  Niemcy

  Firma KASTEC GERMANY - INH. ALIRIZA KABLAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyłączniki. Ma siedzibę w Spaichingen, Niemcy.

 7. DOYLE & TRATT PRODUCTS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DOYLE & TRATT PRODUCTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach regulator światła dla serii modularnych, Regulatory światła, domowe gniazdka elektyczne, i wyłączniki. Ma siedzibę w Horsham, Zjednoczone Królestwo.

 8. VIRA LTD

  Ukraina

  Firma VIRA LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyłączniki. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 9. ISYLUX

  Luksemburg

  Firma ISYLUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do wykrywania pożarów, Alarms and intrusion, alternatory średniego napięcia, i wyłączniki. Ma siedzibę w Troisvierges, Luksemburg.

 10. APEM

  Francja

  Firma APEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Wyłączniki, Wyłączniki, manipulator drążkowy, i klawiatury. Ma siedzibę w Caussade, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo