• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wkrety specjalne

Wyniki dla

Wkrety specjalne - Import eksport

 1. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1995 roku, przedsiębiorstwo KALELILER FASTENERS jest wiodącym producentem stalowych elementów złącznych, mieszczącym się w Ankarze, Turcja. Dostarczamy produkty wysokiej jakości i stajemy się preferowanym, światowym dostawcą elementów złącznych. Dysponując zakładem produkcyjnym o powierzchni 14, 000 m2, w tym 10, 000 m2 pod dachem w Ankarze/Saray, łączymy naszą bogatą spuściznę z podejściem ukierunkowanym na klienta. W KALELILER FASTENERS, najważniejsze jest zadowolenie klienta. Osiągamy doskonałe wyniki w produkcji śrub, śrub dwustronnych, śrub kotwiących i nakrętek, stosując metody kucia na gorąco i formowania na zimno. Nasza ekspertyza rozciąga się po różnego typu stalowe elementy złączne, oferując powłoki elektro-ocynkowane i ocynkowane ogniowo. Ponadto, specjalizujemy się w powlekaniu geomet i cynkowo-niklowym, koncentrując się na produkcji śrub na wielką skalę, a także specjalnych elementów złącznych metodą kucia na gorąco. Zaspokajamy potrzeby wielu branż przemysłowych, takich jak energetyczna, budowlana, części przemysłowych, konstrukcji stalowych, budowy lotnisk, rafineryjna i przemysłu maszynowego. Nasze zaawansowane maszyny i urządzenia umożliwiają efektywną produkcję wysokiej jakości elementów, zgodnie z życzeniami klienta. Nasz potencjał obejmuje cięcie automatyczne, kucie na gorąco, formowanie na zimno, obróbkę skrawaniem, walcowanie gwintów, obróbkę cieplną, powlekanie i kontrolę jakości. Pod znakiem KLR, dostarczamy śruby i wkręty o średnicy od M 12 do M 80, pręty gwintowane oraz śruby dwustronne od M 8 do M 220 mm, a także nakrętki o długości od M 20 to M 80. Oferujemy także śruby kotwiące, śruby typu U i J. Ponadto, utrzymujemy duże zapasy różnych elementów złącznych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. HERA HERM. RAHMER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jeśli chodzi o przechowywanie, zabezpieczanie lub przemieszczanie firma HERA to właściwy wybór. Od etapu planowania do seryjnej produkcji: HERA zaprojektuje i wyprodukuje odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie z drutu, taśmy, rury lub zespołów. HERA dostarczy Ci wszystkie metalowe artykuły służące do przechowywania, zabezpieczania i przenoszenia: - wysoka jakość materiałów - w każdej możliwej geometrii – zgodne z normami dotyczącymi wysokich wymogów bezpieczeństwa - na żądanie zatwierdzenia i potwierdzenia kontroli technicznej. Dzięki certyfikowanemu zarządzaniu jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2008 i DIN EN ISO 14001 firma HERA Herm Rahmer GmbH & Co. KG gwarantuje, że zawsze otrzymasz wysokiej jakości produkty spełniające wymagania "Made in Germany".

 3. ALSTERTALER SCHRAUBEN & PRÄZISIONSTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od bardzo dawna jesteśmy specjalistami w zakresie najwyższych wymagań jakościowych i dostawcą następujących branż: przemysł budowy maszyn, pojazdów, instalacji, przemysł okrętowy i lotniczy, produkcja armatury, technologia elektrowni jądrowych i wiatrowych, technika medyczna i morska, przemysł lotniczy i astronautyczny, budowa schodów, przemysł meblowy, konstrukcje metalowe i targowe, elektronika, klimatyzacja, rzemiosło i handel. Dostarczamy części precyzyjne od Spitzbergenu po Ziemię Ognistą, bezpośrednio do Państwa hali fabrycznej, ale także na każdy plac budowy. I to nie w bliżej nieokreślonym czasie, lecz w dokładnie ustalonym terminie. Kompetencja, serwis i elastyczność to nasze mocne strony. Firma alstertaler schrauben & präzisionsteile gmbh realizuje dostawy na całym świecie!

 4. SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat jesteśmy średniej wielkości hurtownią elementów łączących. W oparciu o nowoczesną infrastrukturę informatyczną zaopatrujemy w nasze specjalne asortymenty przemysł chemiczny, branżę konstrukcji stalowych, górnictwo odkrywkowe, branże budowy tuneli i wydobywczą, budowy maszyn i urządzeń, a także transport kolejowy i przemysł motoryzacyjny. Nasz asortyment produktów obejmuje ponad 50.000 standardowych elementów łączących. Jednak standardy nie zawsze mogą spełnić wszystkie wymagania, dlatego w uzupełnieniu naszej oferty, na zamówienie wykonujemy produkty oparte na rysunkach klientów i naszych własnych innowacjach. Naszą specjalnością są magnetyczne systemy blokujące oraz rygle bezpieczeństwa SDU. Nowoczesne magazyny i metody kopletacji zamówień zapewniają, że nasze produkty docierają szybko na miejsce przeznaczenia i są gotowe do łatwego użytku. Spełniamy wysokie wymagania naszych klientów i rynku poprzez certyfikacje w zakresie jakości, środowiska i bezpieczeństwa pracy.

 5. KORRODIN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Twój specjalista od części C w zakresie zaopatrzenia we wszystkie elementy toczone, elementy wykonane według rysunku oraz komponenty specjalne. Oferujemy szeroki wybór (specjalnych) materiałów i powierzchni, które możemy wykonać dokładnie według Twoich specyfikacji. Sektory: lotnictwo, przemysł motoryzacyjny, budowa maszyn, optyka i mechanika precyzyjna, technika medyczna, obrona, przemysł elektryczny, energia wiatrowa / słoneczna, kolejnictwo, półprzewodniki - to tylko przykłady naszych różnorodnych dziedzin działalności. Wstępne próbki, również zgodnie z VDA lub PPAP, pozyskiwane są w sposób bezpieczny dla procesu. Zgodność z RoHS i REACh, zrównoważone zaopatrzenie i rozsądne korzystanie z zasobów są dla nas bardzo ważne. Podstawą naszej codziennej pracy są umowy o zaopatrzenie i zapewnienie jakości oraz audyty klientów i dostawców. Oprócz zakupu wszystkich elementów specjalnych, standardowych i toczonch oferujemy również zarządzanie częściami typu C, które można precyzyjnie dostosować do wymagań i okoliczności.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRESSVIT S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  PRESSVIT s.r.l. specjalizuje się w produkcji specjalnych elementów formowanych na zimno i wytwarzanych na podstawie rysunku dostarczanego przez Klienta lub produkowanych w zależności od ostatecznego przeznaczenia produktu. Szeroka gama produkowanych śrub obejmuje śruby ze wstępnie zamontowaną podkładką – śruby do spawania (wyładowanie kondensatora, łukowe, projekcyjne) – Śruby wandaloodporne, nieodkręcalne, zabezpieczające – Cięgna, gwoździe, tuleje wewnętrznie gwintowane – Śruby mocujące ze zredukowanym trzonem – Wykrawane łby – Śruby do plastiku, szybie skoki, skoki specjalne – Śruby samozaciskowe do cienkich blach – Śruby samogwintujące, samoformujące, trójskrzydłowe samowiercące, triplast – Nity młotkowe, moletowane – Gwoździe półperforowane, pełne, z przewężeniami – Śruby odzyskane z usuwania – Śruby specjalne według rysunku.PRESSVIT s.r.l. dostarcza wszelkiego rodzaju jednolite śruby, oferując gamę, która zaczyna się od średnicy 2 mm a kończy na średnicy 16 mm..

 2. SPECIAL BOLT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Special Bolt SRL jest idealnym partnerem w następujących sektorach przemysłowych: mechaniczny, budowlany, robót ziemnych, samochodowy, instalacyjny, itd. Śruby i śruby z nakrętkami, śruby specjalne. Ściągi i nakrętki o średn. 8-80. Długość. Firma produkuje ściągi, śruby z nakrętkami, nakrętki, śruby i zamocowania. Firma realizuje również produkty specjalne według rysunku.

 3. DELTA OFFICINA MECCANICA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Założona w 1953 roku, firma Delta Officina Meccanica ma siedzibę w Desio, w prowincji Monza i Brianza. Wyspecjalizowana w formowaniu na zimno śrub stalowych, odpowiadających normom, z łbem z sześciokątnym gniazdem i sześciopłatowym (Torx), z gwintem metrycznym kategorii 8, 8 i 10, 9 od 2, 5 do 10 metrów. Produkujemy na zamówienie elementy specjalne według planu, wykonujemy gwinty lewoskrętne i drobnozwojne, a także produkujemy pręty toczone z gwintem metrycznym. Oprócz rynku włoskiego, współpracujemy od wielu lat z głównymi podmiotami handlowymi w branży.

 4. ARSER SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ARSER od roku 1966 jest głównym europejskim producentem wyrobów gwintowanych o wysokiej jakości wykorzystywanych w branży mechanicznej, szczególnie do okuć budowlanych, urządzeń elektronicznych oraz części samochodowych. Produkujemy klasyczne standardowe wkręty z czterema typami zakończeń - płaskie, stożkowe, walcowe, kielichowe - wkręty specjalne oraz klucze sześciokątne. Cały cykl obróbki, od surowca do gotowego produktu, jest realizowany wewnętrznie.

 5. TREX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TREX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach śruby bez łbów, wkręty specjalne, standard screws, Special screw, śruby ze stali nierdzewnej, Aluminium screws, smarownice, śruty techniczne, i śruby metalowe. Ma siedzibę w Cholet, Francja.

 1. OTTO EICHHOFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTO EICHHOFF GMBH & CO. KG, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach drobnica żelazna kręcona, nitowkręty, elementy formowane na zimno, śruby plastikowe, tuleje gwintowane, sztyfty, sworznie dystansowe, sworznie wtłaczane, i Śruby zgodnie z rysunkami. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 2. NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgi pociągowe, Haki metalowe, śruby z łbem sześciokątnym, stainless steel screws and nuts, podkładki stalowe, wkręty samogwintujące specjalne, wkręty do pustaków, zaczepy do podnoszenia, i round head screws. Ma siedzibę w Yuyao City,zhejiang, Chiny.

 1. MINSAVIT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MINSAVIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Firmy sprzątające, Wynajem samochodów, ELECTRIC EQUIPMENT, Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe, wkręty specjalne, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, śruby i zakrętki samoblokujące, i Firmy sprzątające. Ma siedzibę w Besana In Brianza, Włochy.

 2. YICI SCREW CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

  Verified by europages badge

  Firma YICI SCREW CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach wkręty specjalne, Bolt, i zamocowania. Ma siedzibę w Kaohsiung City, Tajwan R.O.C..

 3. ERNST THOMAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERNST THOMAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Śruby, Ściągi i kotwie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Śruby, i części gwintowane. Ma siedzibę w Hemer, Niemcy.

 4. ALBERT PASVAHL (GMBH & CO.)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALBERT PASVAHL (GMBH & CO.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach Części obrabiane do automatów, śruby trójpłatowe, Śruby skrzydełkowe, wkręty samogwintujące, kołki gwintowane, wkręty mosiężne, śruby pasowane, i wkręty specjalne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. FERRAMENTA BOZZONI UTENSILERIE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FERRAMENTA BOZZONI UTENSILERIE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, śruby, drobnica metalowa, Śruby i nakrętki, i wkręty specjalne. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 6. BROGGINI MECCANICA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BROGGINI MECCANICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach wkręty specjalne, drążki gwintowane, śruby ze stali nierdzewnej, i śruby bez łbów. Ma siedzibę w Solbiate Arno, Włochy.

 7. KEBA FASTENINGS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KEBA FASTENINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamocowania, galanteria metalowa. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie stali i metali, Śruby i nakrętki, Śruby do tworzyw sztucznych, Gwintowanie stali i metali, Części obrabiane CNC, self-locking devices, śruty techniczne, systemy mocowania z metalu, i wkręty samogwintujące. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 8. ESTAMPACIONES METALÚRGICAS SADMA SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ESTAMPACIONES METALÚRGICAS SADMA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, wkręty specjalne, specjalne śruby i śruby z nakrętkami według planu, Śruby i nakrętki, śruby ze stali nierdzewnej, podkładki, i nakrętki. Ma siedzibę w Valls-Tarragona, Hiszpania.

 1. UTP UNITED-TURNED-PARTS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Technologia, której potrzebuje produkt! UTP jako producent elementów toczonych/kształconych na zimno i metalowych, terminowa dostawa - w całej Europie - to tajemnica sukcesu naszej firmy. Ogólnoeuropejskie magazyny zewnętrzne, jak również zakłady produkcyjne oferują naszym klientom maksymalną elastyczność i bezpieczeństwo dla ich własnych procesach produkcyjnych. Produkty utp są w 100% testowane na naszych własnych sortownikach optoelektronicznych, które zostały do tego celu zbudowane. Dzięki temu utp może realizować strategię zero błędów. Wydajność usług jest zwiększona przez zorientowaną na klienta organizację procesów. Lokalizacja utp w Finnentrop odgrywa tutaj pierwszorzędną rolę.

 2. RMS SCHRAUBEN GMBH

  Niemcy

  Firma RMS SCHRAUBEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Śruby, nakrętki, wkręty specjalne, Śruby ze stali szlachetnej, i Śruby. Ma siedzibę w Raunheim, Niemcy.

 3. HEINRICH JUNGEBLODT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HEINRICH JUNGEBLODT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach kotwy gwintowane, śruby z łbem sześciokątnym, Special screw, i wkręty specjalne. Ma siedzibę w Warstein, Niemcy.

 4. FMZ GMBH

  Niemcy

  Firma FMZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach 3D design work, instrumenty chirurgiczne, i wkręty specjalne. Ma siedzibę w Rostock, Niemcy.

 5. RIPAMONTI SRL

  Włochy

  Firma RIPAMONTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach obróbka metali, wkręty specjalne, złącza, i złącza. Ma siedzibę w Renate, Włochy.

 6. FASTENERS DISTRIBUCION S.L

  Hiszpania

  Firma FASTENERS DISTRIBUCION S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach wkręty specjalne, i standard screws. Ma siedzibę w Santa Perpetua De Mogoda, Hiszpania.

 7. BONIONI SA

  Francja

  Firma BONIONI SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach Nakrętki do śrub, Kołki i sworznie ustalające, specjalne śruby i śruby z nakrętkami według planu, wkręty specjalne, Nakrętki do śrub, i Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Scionzier Cedex, Francja.

 8. HIRT PRÄZISIONSDREHTEILE

  Niemcy

  Firma HIRT PRÄZISIONSDREHTEILE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach wkręty specjalne, i Części obrabiane CNC. Ma siedzibę w 78083 Dauchingen, Niemcy.

 9. CUSTOMIZED SCREWS

  Belgia

  Firma CUSTOMIZED SCREWS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach wkręty specjalne, śruby z nakrętkami, wkręty samogwintujące, i special steels, welding, screws, nuts. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 10. BC DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BC DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Śruby, Śruby, wkręty specjalne, złącza specjalne, i Special screw. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo