• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • witraże

Wyniki dla

Witraże - Import eksport

 1. PUJAN LED SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem materiałów do produkcji witraży marki Decra Led z Wielkiej Brytanii. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres asortymentu: - taśmę ołowianą - różnych kolorów i szerokości, - folię witrażową - dostępna w arkuszach i rolkach, - bewele, fusingi, - kleje UV, lampy UV, - narzędzia, - płyny oksydujące do ołowiu oraz uszlachetniające do szkła po9 piaskowaniu. Materiały do witraży marki Decra Led charakteryzuje wysoka jakość produktu. Realizujemy zamówienia dużych odbiorców, jak i klientów indywidualnych.

 2. PIEROŃCZYK MIROSŁAW. WITRAŻE ARTYSTYCZNE, SAKRALNE, OZDOBNE.

  Polska

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem witraży o różnej tematyce. Nasze witraże wykonujemy z najwyższą dbałością o szczegóły oraz o ich jakość już od ponad 35 lat. Firma Mirosław Pierończyk - witraże sakralne, artystyczne, ozdobne to gwarancja najlepiej wykonanej usługi. Działamy od ponad 35 lat w branży witraży w Polsce. Wykonaliśmy witraże do ponad 100 kościołów, a nawet do największych obiektów sakralnych na śląsku - kościoła św. Bartłomieja w Gliwicach oraz do Bazyliki Piekarskiej. Witraże to nasza pasja. Nieustannie doskonalimy nasz warsztat, uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach. Wykorzystujemy w naszej pracy szkło od najlepszych producentów, tj. Delphi, Uroboros, Spectrum, Armstrong. Jesteśmy terminowi i dokładni. Nasze usługi świadczymy dla instytucji kościelnych oraz osób prywatnych i firm. Zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie doradzimy, podpowiemy, zaprojektujemy i wykonujemy witraż dla Ciebie. Skontaktuj się z nami!

 3. FRANCE VITRAIL INTERNATIONAL

  Francja

  Pod kierownictwem ERICA BONTE, warsztat tworzy, na zamówienie i na miarę, witraże we wszystkich stylach, dla każdego odbiorcy. Warsztat oferuje także kreacje ze szkła rzeźbionego i piaskowanego, originalne i estetyczne, do różnorodnych zastosowań. Wiedza fachowa warsztatu obejmuje także renowację starych witraży. FRANCE VITRAIL INTERNATIONAL poszukuje, tworzy i wykonuje w służbie pasji: nieskończona gra szkła, materii, kolorów i światła.

 4. VIDRIERAS RELAÑO PEÑA

  Hiszpania

  Witraże artystyczne, cięte i satynowane, lustra weneckie, płyty z ceramiki, szkło ogólnie.

 5. EREDI MICHELE MELLINI SAS

  Włochy

  Firma Eredi Michele Mellini z Florencji: projektowanie i realizacja witraży kościelnych, mozaik. Bezpłatny kosztorys: skontaktuj się z nami!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EME ARTE

  Włochy

  Firma EME ARTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Witraże, styl wnętrza, Witraże, i Funeral art. Ma siedzibę w Gela, Włochy.

 2. GÜNEY CAM VE MOBILYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma GÜNEY CAM VE MOBILYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach Meble - design, Lustra, furniture, tables and chairs, Meble - design, i Lustra. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. STAINED GLASS - ATELIER PAULO NOGUEIRA

  Portugalia

  Firma STAINED GLASS - ATELIER PAULO NOGUEIRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach artistic glass, i projekty architektury wnętrz. Ma siedzibę w Olival, Ourém, Portugalia.

 4. ARTGLASSDESIGN

  Bułgaria

  Firma ARTGLASSDESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach werandy aluminiowe, przeszklone otwory okienne postarzane, reinforced aluminium windows, i drzwi automatyczne. Ma siedzibę w varna, Bułgaria.

 5. DEKOFLEX GLASS DESIGN

  Rumunia

  Firma DEKOFLEX GLASS DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Ma siedzibę w Ploiesti, Rumunia.

 1. KINGDOM GLASS & MIRRORS

  Ukraina

  Firma KINGDOM GLASS & MIRRORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Witraże, lustra weneckie, grawerowanie luster, szkło dekoracyjne, i Witraże. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 2. KH DESIGN

  Turcja

  Firma KH DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło malowane. Jest również obecna w dziedzinach Witraże, i Witraże. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. L'ASTRO

  Włochy

  Firma L'ASTRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach Tafle szklane, Luxury goods, Tafle szklane, biżuteria Swarovskiego, i wyposażenie do luksusowych jachtów. Ma siedzibę w Prata Di Pordenone, Włochy.

 2. L'ARTISTA DEL VETRO

  Włochy

  Firma L'ARTISTA DEL VETRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach przeszklone otwory okienne ołowiane, i kabiny prysznicowe ze szkła. Ma siedzibę w Pisa, Włochy.

 3. REFLEKS SERVIS D.O.O

  Słowenia

  Firma REFLEKS SERVIS D.O.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, markizy, drzwi i okna, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, i kabiny prysznicowe ze szkła. Ma siedzibę w Murska Sobota, Słowenia.

 4. ILARIA VETRATE

  Włochy

  Firma ILARIA VETRATE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach szkło artystyczne, szkło dekorowane, i szkło barwione. Ma siedzibę w Guamo, Włochy.

 5. SECUM DOORS S.R.O

  Republika Czeska

  Firma SECUM DOORS S.R.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach drzwi pancerne, drzwi i okna, fire doors, i drzwi wewnętrzne. Ma siedzibę w Praha, Republika Czeska.

 6. AVD-GLAS

  Holandia

  Firma AVD-GLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach szklane witryny dekoracyjne. Ma siedzibę w Amersfoort, Holandia.

 7. ATELIER JOELLE D'ALSACE

  Belgia

  Firma ATELIER JOELLE D'ALSACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Witraże, Pojemniki szklane barwne, Witraże, Pojemniki szklane barwne, i wyposażenie kościołów. Ma siedzibę w Lanaken, Belgia.

 8. GLASHANDEL NUYENS

  Belgia

  Firma GLASHANDEL NUYENS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szklane ścianki działowe i drzwi szklane. Jest również obecna w dziedzinach Szkło dmuchane, Witraże, Szkło dmuchane, Witraże, lustra na miarę, i podwójne szyby. Ma siedzibę w Kapellen, Belgia.

 1. JAIME PACHECO LORCA JP-VITRAL

  Hiszpania

  Firma JAIME PACHECO LORCA JP-VITRAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Witraże. Ma siedzibę w Galapagar, Hiszpania.

 2. NUOVA CRISTALVETRI

  Włochy

  Firma NUOVA CRISTALVETRI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach Szkło artystyczne, drzwi oszklone, i Szkło artystyczne. Ma siedzibę w Barletta, Włochy.

 3. PISHOUDT

  Belgia

  Firma PISHOUDT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Witraże, Witraże, drzwi ze szkła, drzwi do kabin prysznicowych na miarę, i lustra na miarę. Ma siedzibę w Evere, Belgia.

 4. VIDRIERAS DE ARTE CRISTACOLOR

  Hiszpania

  Firma VIDRIERAS DE ARTE CRISTACOLOR, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach Szkło artystyczne, Szkło artystyczne, szkło artystyczne, crystals for furnishing, i dekoraja na szkle. Ma siedzibę w ZARAGOZA, Hiszpania.

 5. ALSIVIR LTD

  Białoruś

  Firma ALSIVIR LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach prace szklarskie, szyby drzwiowe, prace artystyczne w szkle, i przeszklone otwory okienne postarzane. Ma siedzibę w Grodno, Białoruś.

 6. ATELIER VITRAIL DU LEMAN

  Francja

  Firma ATELIER VITRAIL DU LEMAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Ma siedzibę w Ville La Grand, Francja.

 7. MMVETRO

  Włochy

  Firma MMVETRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Ma siedzibę w Palermo (ficarazzi), Włochy.

 8. BRYN YOUNG

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BRYN YOUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach przeszklone otwory okienne ołowiane, szkło artystyczne, i naprawy ościeżnic. Ma siedzibę w Newport, Zjednoczone Królestwo.

 9. ROCPLAS DISTRIBUTION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROCPLAS DISTRIBUTION LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Witraże. Ma siedzibę w Blackburn, Zjednoczone Królestwo.

 10. ARTISAN LEADED GLASS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ARTISAN LEADED GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo