• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiercenia poszukiwawcze - urządzenia

Wyniki dla

Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia - Import eksport

 1. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Założona w 1987 r. przez specjalistę od sprzedaży Reimunda Freunda i technika Raimunda Foidla, firma Rover Technik Freund und Foidl GmbH jest obecne znanym przedsiębiorstwem z siedzibą w Lennestadt – w Południowej Westfalii, a główna działalność obejmuje wytwarzanie, sprzedaż i doradztwo w dziedzinie układania rurociągów podziemnych. W sercu działalności znajdują się techniki wiercenia i wybijania, poziomego i pionowego. Skuteczność w połączeniu z szybkością i elastycznością. W oparciu o tę filozofię oferujemy naszym klientom, w przeciwieństwie do dużych korporacji, wszystkie zalety przedsiębiorstwa charakteryzującego się uproszczoną strukturą i szybkimi decyzjami. Przez ponad 20 lat firma Rover Technik zrealizowała liczne wymagające projekty w dziedzinie budowy rurociągów podziemnych, w Niemczech i za granicą, które prowadziła i nadzorowała. Doskonałe osiągnięcia i wyniki potwierdzają efektywność naszych urządzeń i jakość naszych porad.

 2. SKC MÜHENDISLIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma SKC MÜHENDISLIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pompy elektryczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS

  Niemcy

  Firma TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, Schrony przeciwatomowe - budowa, Tunele - firmy budowlane, wytaczarki, i Schrony przeciwatomowe - budowa. Ma siedzibę w Hainichen, Niemcy.

 4. BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, wiertarka, wytaczarki, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Meinersen, Niemcy.

 5. SHEFFIELD DEEP BORE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SHEFFIELD DEEP BORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rozwiercanie stali i metali, inżynieria mechaniczna, wytaczanie, i Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STOCKHOLM PRECISION TOOLS

  Szwecja

  Firma STOCKHOLM PRECISION TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Sollentuna, Szwecja.

 2. SAS GUILMAN

  Francja

  Firma SAS GUILMAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, Konserwacja instalacji przemysłowych, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, instalacje poczty pneumatycznej, i Konserwacja instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Saint-Herblain, Francja.

 3. DIGGA EUROPE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DIGGA EUROPE LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kołki metalowe mocujące, i ślimak. Ma siedzibę w Hungerford, Zjednoczone Królestwo.

 4. STDS-JANTZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma STDS-JANTZ GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, Maszyny budowlane, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Attendorn, Niemcy.

 5. NMG SONDAJ MALZEMELERI LTD. STI.

  Turcja

  Firma NMG SONDAJ MALZEMELERI LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, wiertarki, i przewody do wiercenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. VAN DELFT INFRA B.V.

  Holandia

  Firma VAN DELFT INFRA B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analiza wody i gleby. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, i Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu. Ma siedzibę w Capelle Aan Den Ijssel, Holandia.

 2. VAN WIELE NICKY

  Belgia

  Firma VAN WIELE NICKY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Sint-Gillis-Waas, Belgia.

 1. EMCI

  Francja

  Firma EMCI, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Le Perray En Yvelines, Francja.

 2. ATLAS COPCO MCT GMBH

  Niemcy

  Firma ATLAS COPCO MCT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, Maszyny budowlane, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 3. VAN VULPEN B.V.

  Holandia

  Firma VAN VULPEN B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Gorinchem, Holandia.

 4. VAN DEN HEUVEL HANDEL EN TECHNIEK B.V.

  Holandia

  Firma VAN DEN HEUVEL HANDEL EN TECHNIEK B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Werkendam, Holandia.

 5. COMDRILL BOHRAUSRÜSTUNGEN GMBH

  Niemcy

  Firma COMDRILL BOHRAUSRÜSTUNGEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Untereisesheim, Niemcy.

 6. E + M BOHR-GMBH

  Niemcy

  Firma E + M BOHR-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty studniarskie. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Hof, Niemcy.

 7. GN SOLIDS CONTROL

  Chiny

  Firma GN SOLIDS CONTROL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 8. IFTEK INNOVATIVE FERTIGUNGSTECHNIK GMBH UNNA

  Niemcy

  Firma IFTEK INNOVATIVE FERTIGUNGSTECHNIK GMBH UNNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 1. KUSTERS METAALBEWERKING OSS B.V.

  Holandia

  Firma KUSTERS METAALBEWERKING OSS B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Oss, Holandia.

 2. LFA WERKZEUGVERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Firma LFA WERKZEUGVERTRIEB GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 3. FRIEDRICH DUSS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH DUSS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Neubulach, Niemcy.

 4. IDEAL DIGGER HIRE ESSEX

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IDEAL DIGGER HIRE ESSEX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Chelmsford, Zjednoczone Królestwo.

 5. RTG RAMMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma RTG RAMMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Schrobenhausen, Niemcy.

 6. ARTEC MASCHINEN-VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma ARTEC MASCHINEN-VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Kaufering, Niemcy.

 7. NORDMEYER GRUNDSTÜCKS-GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NORDMEYER GRUNDSTÜCKS-GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Peine, Niemcy.

 8. AYYILDIZ TUNEL EKIPMANLARI

  Turcja

  Firma AYYILDIZ TUNEL EKIPMANLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 9. ROCKMAX PRODUKTIONS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma ROCKMAX PRODUKTIONS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia, i Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Ma siedzibę w Gladbeck, Niemcy.

 10. HAKEEM IBRAHIM ENGINEERING WORKS

  Pakistan

  Firma HAKEEM IBRAHIM ENGINEERING WORKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach  Maszyny używane, kupno i sprzedaż. Ma siedzibę w FAISALABAD, Pakistan.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo