• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa mrożone

Wyniki dla

Warzywa mrożone - Import eksport

 1. FRDP

  Francja

  Verified by europages badge

  FRDP jest firmą z siedzibą na południu Francji w Avignon, która produkuje ekologiczne owoce i warzywa mrożone. 100% działalności jest poświęcone rolnictwu ekologicznemu od ponad 20 lat. W istocie, rolnictwo ekologiczne reprezentuje wszystkie wartości, pod którymi się podpisujemy. Nasza działalność polega na tworzeniu ekologicznych sieci warzywnych bezpośrednio z rolnikami lub grupami rolników we Francji, ale także w krajach sąsiednich, takich jak Benelux, Hiszpania i Włochy.… Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom ekologiczne mrożonki warzyw i owoców w różnych formach i opakowaniach. Oferujemy szeroką gamę ekologicznych produktów mrożonych: - mrożone warzywa ekologiczne, - mrożone owoce ekologiczne, - mrożone zioła ekologiczne, - mrożone przyprawy ekologiczne, - mrożonki ekologicznych warzyw strączkowych, - mrożone przetwory i przeciery ekologiczne, - mieszanki mrożonych warzyw ekologicznych, - mieszanki mrożonych owoców ekologicznych. Zobowiązujemy się do wprowadzania na rynek wyłącznie produktów uprawianych ekologicznie, do kontrolowania odpadów z naszej działalności oraz do walki z marnotrawstwem żywności.

 2. FROSTY FOODS EGYPT

  Egypt

  Verified by europages badge

  Frosty jest wiodącą egipską firmą specjalizującą się w przetwarzaniu wysokiej jakości egipskich produktów rolnych, takich jak warzywa i owoce IQF - świeże warzywa i owoce oraz produkty w solance. Naszym głównym atutem jest nasz personel, posiadający ponad 10-letnie doświadczenie w przetwórstwie produktów rolnych oraz wielką pasję do bycia liderem w tej dziedzinie. Nasze relacje z właścicielami największych gospodarstw rolnych, doświadczenie w produkcji i dostarczaniu surowców czynią nas jednym z najlepszych dostawców w Egipcie.

 3. PATRIGEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PATRIGEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa mrożone, Warzywa mrożone, warzywa zamrożone, i produkty żywnościowe mrożone. Ma siedzibę w Grigny, Francja.

 4. EXOTIC CITY

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma EXOTIC CITY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryż, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Napoje - import-eksport, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Korzenie, aromaty, Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa mrożone, i Owoce mrożone. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

 5. MAXIFRITES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAXIFRITES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki, Ziemniaki, Ziemniaki na frytki, frytki, mrożone frytki, Frytki świeże, zamrożone i szybko zamrożone, płatki ziemniaczane, granulat ziemniaczany, i Żywność mrożona sprzedaż hurtowa. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FRIGLO DOO SECANJ - SUTJESKA

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma FRIGLO DOO SECANJ - SUTJESKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Owoce mrożone, Mrożonki, Owoce mrożone, Mrożonki, groch mrożony, Jagody mrożone, warzywa zamrożone, Kukurydza słodka, i fasolka. Ma siedzibę w Sutjeska, Serbia.

 2. FIT&EASY

  Polska

  Przygotowanie zdrowego posiłku nie musi zajmować dużo czasu – wystarczy sięgnąć po świeże warzywa pod marką Fit&Easy, które są tworzone zgodnie z zasadami: doboru najlepszych surowców, wykorzystywania produktów pochodzących od profesjonalnych, certyfikowanych dostawców. Fit&Easy to gotowy pomysł na zdrowe danie, przekąskę, lunch czy dodatek do obiadu. Miło nam poinformować, że Green Factory Holding otrzymał nagrodę specjalną Hit Handlu 2015 – za linię Fit&Easy, która aktywnie uczestniczy w kreowaniu i rozwoju kategorii konfekcjonowanych, ciętych sałat. Kategorii z jednej strony odpowiadającej na potrzeby zabieganego konsumenta, z drugiej – oferującej zdrowszą alternatywę dla gotowych dań. Marka Fit&Easy doceniona została również za innowacyjność w zakresie kreowania nowych produktów.

 3. VERBANA

  Polska

  Bazując na doświadczeniu zdobywanym od 1997 roku, dostarczamy naszym Klientom mrożone surowce do dalszej produkcji, takie jak mięso wieprzowe, wołowe, drób oraz owoce i warzywa. Dla zapewnienia najlepszej obsługi swoich Odbiorców, poza Polską współpracujemy również z Producentami surowców w pozostałych krajach UE oraz w Ameryce Południowej i Azji.

 4. BIALON TRADE A.S.

  Republika Czeska

  handel hurtowy, miedzynarodowy owoce, warzywa, świeže , mrožone , konserwowane, transport miedzynarodowy

 5. LINYI ORGANIC FOODSTUFFS CO.,LTD

  Niemcy

  Firma LINYI ORGANIC FOODSTUFFS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. MC FOOD DIST

  Stany Zjednoczone

  Firma MC FOOD DIST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Fresh fruits and vegetables. Ma siedzibę w Orlando, Stany Zjednoczone.

 2. DENIZ GRUP DIS TICARET GIDA PAZARLAMA LTD STI

  Turcja

  Firma DENIZ GRUP DIS TICARET GIDA PAZARLAMA LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa mrożone, produkty żywnościowe mrożone, i Warzywa mrożone. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. FG LA PASTA & FOODS

  Republika Południowej Afryki

  Firma FG LA PASTA & FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Ma siedzibę w Johannesburg, Republika Południowej Afryki.

 2. NORTHSTAR

  Turcja

  Firma NORTHSTAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, Warzywa mrożone, świeże owoce, Warzywa świeże, Warzywa mrożone, i usługi importowo-eksportowe. Ma siedzibę w Inegol, Turcja.

 3. GREEN OCEAN FARMING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GREEN OCEAN FARMING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach algi mrożone, zbieranie alg jadalnych, i algi spożywcze. Ma siedzibę w Plymouth Uk, Zjednoczone Królestwo.

 4. NATURAFROST

  Francja

  Firma NATURAFROST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 5. ITALFREEZE

  Włochy

  Firma ITALFREEZE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Esencje spożywcze, i Esencje spożywcze. Ma siedzibę w Montoro Inferiore, Włochy.

 6. KN TRADING GMBH

  Niemcy

  Firma KN TRADING GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa mrożone, Ciasteczka suche, słone i słodkie, Frozen fruits, Warzywa mrożone, Ciasteczka suche, słone i słodkie, i nawozy do uprawy zbóż. Ma siedzibę w Mühlheim Am Main, Niemcy.

 7. LIJIANG ZHONGYUAN GREEN FOODS CO.,LTD.

  Chiny

  Firma LIJIANG ZHONGYUAN GREEN FOODS CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Ma siedzibę w Kunming, Chiny.

 8. FRUDICOM

  Belgia

  Firma FRUDICOM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe i jarzynowe, Warzywa mrożone, warzywa świeże, Soki owocowe i jarzynowe, Warzywa mrożone, i ziemniaki. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. BALKAN BIO FRUKT LTD

  Bułgaria

  Firma BALKAN BIO FRUKT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa mrożone, Warzywa mrożone, i Fresh fruits and vegetables. Ma siedzibę w Lovech, Bułgaria.

 2. AMJAD FOODS

  Niemcy

  Firma AMJAD FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 3. VIVECTA BG EOOD

  Bułgaria

  Firma VIVECTA BG EOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa mrożone, Warzywa mrożone, owoce morza mrożone, konserwy warzywne, i rynki powszechne mleka i wyrobów mlecznych i serowarskich. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 4. K H TAYLOR LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma K H TAYLOR LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach groch mrożony, cebule, i Frytki świeże, zamrożone i szybko zamrożone. Ma siedzibę w Worksop, Zjednoczone Królestwo.

 5. PODRUM PALIC HLADNJACA

  Serbia

  Firma PODRUM PALIC HLADNJACA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Owoce mrożone, Warzywa mrożone, owoce mrożone, żywność mrożona - produkcja, Owoce mrożone, i Warzywa mrożone. Ma siedzibę w Palic, Serbia.

 6. GREEN FIELDS ALEX. FOR FOOD INDUSTRIES( GREEN VALLEY )

  Egypt

  Firma GREEN FIELDS ALEX. FOR FOOD INDUSTRIES( GREEN VALLEY ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Ma siedzibę w Alexandria, Egypt.

 7. INTERNATIONAL INDUSTRIAL GROUP (AIN)

  Egypt

  Firma INTERNATIONAL INDUSTRIAL GROUP (AIN), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach produkty żywnościowe głęboko mrożone. Ma siedzibę w Port Said, Egypt.

 8. REINHOLD BRUCK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma REINHOLD BRUCK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Ryby mrożone, Owoce mrożone, Warzywa mrożone, Mrożonki, Ryby mrożone, Owoce mrożone, i Warzywa mrożone. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 9. GREENYARD FOODS

  Belgia

  Firma GREENYARD FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa mrożone, Owoce mrożone, Warzywa mrożone, Owoce mrożone, potrawy gotowe w pudełku, i warzywa w puszce. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 10. SALAS ZIVIS SIA

  Łotwa

  Firma SALAS ZIVIS SIA, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Owoce mrożone, Warzywa mrożone, Owoce morza mrożone, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Owoce mrożone, Warzywa mrożone, Owoce morza mrożone, i Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w RIGA, Łotwa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo