• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa mrożone

Wyniki dla

Warzywa mrożone - Import eksport

 1. SCHNEIDERS GEMÜSELAND LANDESPRODUKTENHANDELS GESMBH

  Austria

  Warzywa świeże i mrożone z Marchfeld. Na najbardziej żyznych nizinach Austrii, Marchfeld, produkujemy duże ilości wysokiej jakości produktów warzywnych, zarówno jakości ekologicznej, jak i konwencjonalnej, zgodnie z najnowocześniejszymi aspektami ekologicznymi i zgodnie ze standardem Globalgap. Dzięki nabytym najnowocześniejszym maszynom do zbioru, produkcji i pakowania jesteśmy w stanie myć, kroić, sortować i pakować produkty zgodnie z życzeniem naszych klientów. Dzięki budowie naszej nowej hali produkcyjnej wraz z centrum logistycznym mamy możliwość produkowania i mrożenia naszych produktów żywnościowych pod stałą kontrolą jakości. Jako firma spożywcza z certyfikatem IFS, surowe przepisy dotyczące higieny były i są dla nas bardzo ważne. Naszymi własnymi piętrowymi pojazdami chlodniczymi oraz dzięki partnerom logistycznym zaopatrujemy naszych odbiorców handlowych w Austrii i całaj europie, a także w USA i Kanadzie w nasze produkty warzywne wysokiej jakości.

 2. FRDP

  Francja

  FRDP jest firmą z siedzibą na południu Francji w Avignon, która produkuje ekologiczne owoce i warzywa mrożone. 100% działalności jest poświęcone rolnictwu ekologicznemu od ponad 20 lat. W istocie, rolnictwo ekologiczne reprezentuje wszystkie wartości, pod którymi się podpisujemy. Nasza działalność polega na tworzeniu ekologicznych sieci warzywnych bezpośrednio z rolnikami lub grupami rolników we Francji, ale także w krajach sąsiednich, takich jak Benelux, Hiszpania i Włochy.… Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom ekologiczne mrożonki warzyw i owoców w różnych formach i opakowaniach. Oferujemy szeroką gamę ekologicznych produktów mrożonych: - mrożone warzywa ekologiczne, - mrożone owoce ekologiczne, - mrożone zioła ekologiczne, - mrożone przyprawy ekologiczne, - mrożonki ekologicznych warzyw strączkowych, - mrożone przetwory i przeciery ekologiczne, - mieszanki mrożonych warzyw ekologicznych, - mieszanki mrożonych owoców ekologicznych. Zobowiązujemy się do wprowadzania na rynek wyłącznie produktów uprawianych ekologicznie, do kontrolowania odpadów z naszej działalności oraz do walki z marnotrawstwem żywności.

 3. FROSTY FOODS EGYPT

  Egypt

  Frosty jest wiodącą egipską firmą specjalizującą się w przetwarzaniu wysokiej jakości egipskich produktów rolnych, takich jak warzywa i owoce IQF - świeże warzywa i owoce oraz produkty w solance. Naszym głównym atutem jest nasz personel, posiadający ponad 10-letnie doświadczenie w przetwórstwie produktów rolnych oraz wielką pasję do bycia liderem w tej dziedzinie. Nasze relacje z właścicielami największych gospodarstw rolnych, doświadczenie w produkcji i dostarczaniu surowców czynią nas jednym z najlepszych dostawców w Egipcie.

 4. EXOTIC CITY

  Belgia

 5. PATRIGEL

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAXIFRITES

  Francja

 2. FIT&EASY

  Polska

  Przygotowanie zdrowego posiłku nie musi zajmować dużo czasu – wystarczy sięgnąć po świeże warzywa pod marką Fit&Easy, które są tworzone zgodnie z zasadami: doboru najlepszych surowców, wykorzystywania produktów pochodzących od profesjonalnych, certyfikowanych dostawców. Fit&Easy to gotowy pomysł na zdrowe danie, przekąskę, lunch czy dodatek do obiadu. Miło nam poinformować, że Green Factory Holding otrzymał nagrodę specjalną Hit Handlu 2015 – za linię Fit&Easy, która aktywnie uczestniczy w kreowaniu i rozwoju kategorii konfekcjonowanych, ciętych sałat. Kategorii z jednej strony odpowiadającej na potrzeby zabieganego konsumenta, z drugiej – oferującej zdrowszą alternatywę dla gotowych dań. Marka Fit&Easy doceniona została również za innowacyjność w zakresie kreowania nowych produktów.

 3. MC FOOD DIST

  Stany Zjednoczone

 4. DENIZ GRUP DIS TICARET GIDA PAZARLAMA LTD STI

  Turcja

 5. NORTHSTAR

  Turcja

 1. GREEN OCEAN FARMING

  Zjednoczone Królestwo

 2. FG LA PASTA & FOODS

  Republika Południowej Afryki

 1. NATURAFROST

  Francja

 2. LIJIANG ZHONGYUAN GREEN FOODS CO.,LTD.

  Chiny

 3. ITALFREEZE

  Włochy

 4. GREEN FIELDS ALEX. FOR FOOD INDUSTRIES( GREEN VALLEY )

  Egypt

 5. PODRUM PALIC HLADNJACA

  Serbia

 6. D'ARTA

  Belgia

 7. GREENYARD FOODS

  Belgia

 8. VS VEGETAL SOLUTIONS

  Francja

 1. AMJAD FOODS

  Niemcy

 2. YAROFRUIT LLC

  Ukraina

 3. BALKAN BIO FRUKT LTD

  Bułgaria

 4. VIVECTA BG EOOD

  Bułgaria

 5. SALAS ZIVIS SIA

  Łotwa

 6. TIBA FOOD CO FOR FOOD INDUSTRIES

  Egypt

 7. K H TAYLOR LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. GELPASS GROUP

  Francja

 9. INTERNATIONAL INDUSTRIAL GROUP (AIN)

  Egypt

 10. AS-TRADE LLC

  Ukraina