• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa konserwowe w occie

Wyniki dla

Warzywa konserwowe w occie - Import eksport

 1. WALDIBEN

  Polska

  Od samego początku naszą dewizą była produkcja przetworów owocowo-warzywnych o jak najlepszej jakości i wysokich walorach smakowych. Wysoki standard naszych wyrobów, terminowe dostawy do klienta oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że nasze produkty są coraz bardziej poszukiwane na rynku krajowym i zagranicznym. Współpracę z rynkiem zachodnim umożliwia nam posiadanie certyfikatu GOST. Podstawowe produkty Zakładu Przetwórstwa Owoców i Warzyw "WaldiBen" to: chrzany, majonezy, ogórki konserwowe, koncentraty pomidorowe, papryka konserwowa, sałatki wielowarzywne, kompoty, dżemy oraz syropy. Kapusta zasmażana, buraczki zasmażane, pomidory marynowane, zółte cherry, czerwone i mieszane. W swojej ofercie mamy również groszek konserwowy oraz kukurydzę konserwową.

 2. AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA

  Polska

  Przetwórnia Owocowo-Warzywna w Radzicach Dużych powstała w grudniu 1962. Od momentu powstania zakład, specjalizował się w przetwórstwie owocowo-warzywnym. Przetwórnia Radzice produkuje m.in dżemy i marmoladę o szerokiej gamie smaków ( wiśnia, truskawka, jagoda, morela, róża itd.) oraz jabłko prażone i powidła śliwkowe. Ponadto różnego rodzaju przetwory warzywne i miód sztuczny. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom i ich potrzebom, jesteśmy elastyczni w kwestii technologii produkcji. Nasze produkty oferujemy w opakowaniach jednostkowych i zbiorczych ( pojemniki 450g, słoiki, wiadra i beczki). Surowiec do produkcji przetworów pochodzi z trenów pobliskich (nieskażonych), bazujemy przede wszystkim na płodach rolnych miejscowych rolników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie.

 3. AGRAR KO

  Macedonia Północna

  Firma AGRAR KO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach pomarańczowa papryka, konserwy warzywne, i pimenty pikantne. Ma siedzibę w Kocani, Macedonia Północna.

 4. KOCAASLAN GIDA IHRACAT LTD. STI.

  Turcja

  Firma KOCAASLAN GIDA IHRACAT LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 5. 2BROTHER4OLIVES

  Egypt

  Firma 2BROTHER4OLIVES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach oliwki przetworzone, produkty w occie, i Karczochy w puszce. Ma siedzibę w Alexandria, Egypt.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CALABRIA SCERRA

  Włochy

  Firma CALABRIA SCERRA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach Wina, i Wina. Ma siedzibę w Guidonia, Włochy.

 2. FRUIT AND VEGETABLE PLANT "KHERSON"

  Ukraina

  Firma FRUIT AND VEGETABLE PLANT "KHERSON", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Kherson, Ukraina.

 3. GUNEYBAG

  Turcja

  Firma GUNEYBAG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach oliwki. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 4. SAMPEX GIDA LTD STI

  Turcja

  Firma SAMPEX GIDA LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach produkty żywnościowe - hurt. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. CONSERVAS MARTINEZ GARCIA S.L.

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS MARTINEZ GARCIA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy warzywne, i Konserwy warzywne. Ma siedzibę w Ceuti, Hiszpania.

 1. CUMA TARIM A.Ş.

  Turcja

  Firma CUMA TARIM A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach warzywa w occie, i ogórki. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. CALUFI TARTUFI E FUNGHI

  Włochy

  Firma CALUFI TARTUFI E FUNGHI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Castelfiorentino, Włochy.

 1. AHMETOGLU KONSERVE TARIM

  Turcja

  Firma AHMETOGLU KONSERVE TARIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach topping, i pimenty pikantne. Ma siedzibę w Aydin, Turcja.

 2. AGRAR KO

  Macedonia Północna

  Firma AGRAR KO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach eksporter czerwonej ostrej papryki. Ma siedzibę w Kochani, Macedonia Północna.

 3. ULUDAG TURSULARI

  Turcja

  Firma ULUDAG TURSULARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. LA CARLA ITALIA SRL

  Włochy

  Firma LA CARLA ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy warzyw w oleju, konserwy i ekstrakty spożywcze, karczochy, Konserwy warzyw w oleju, i pomidory suszone. Ma siedzibę w San Vitaliano, Włochy.

 5. CAPERSMED

  Maroko

  Firma CAPERSMED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach capers, papryka, pimenty pikantne, i oliwki przyprawiane. Ma siedzibę w Fès, Maroko.

 6. CASEIFICIO E SALUMIFICIO PIERAGNOLI NILO SRL

  Włochy

  Firma CASEIFICIO E SALUMIFICIO PIERAGNOLI NILO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa konserwowe w occie, i Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Vaiano, Włochy.

 7. CET.MAS SRL

  Włochy

  Firma CET.MAS SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach kapary pakowane, typowe produkty, i oliwki. Ma siedzibę w Venetico, Włochy.

 8. STANDER FOOD SRL

  Włochy

  Firma STANDER FOOD SRL, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach Mleko i produkty mleczne, wędliny, i Mleko i produkty mleczne. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 1. LARS DOOEL

  Macedonia Północna

  Firma LARS DOOEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach ogórki, i botwina. Ma siedzibę w Stip, Macedonia Północna.

 2. MAXIMA FOOD STUFF

  Indie

  Firma MAXIMA FOOD STUFF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 3. WEINESSIG WERKE - FODOF GMBH

  Niemcy

  Firma WEINESSIG WERKE - FODOF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Warzywa konserwowe w occie, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Mrożonki, Warzywa konserwowe w occie, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 4. D & D TRENTINO S.R.L.

  Włochy

  Firma D & D TRENTINO S.R.L., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki konserwowane, in oil conserves, Oliwki konserwowane, pimidory suszone z przyprawą, i grzyby w oleju. Ma siedzibę w Rovereto, Włochy.

 5. HANGZHOU QIMENTANG VEGETABLE FOOD CO., LTD.

  Chiny

  Firma HANGZHOU QIMENTANG VEGETABLE FOOD CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Xiaoshan District, Hangzhou City, Chiny.

 6. NUOVA AGROINDUSTRIA ALIMENTARE SRLS

  Włochy

  Firma NUOVA AGROINDUSTRIA ALIMENTARE SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Cerignola, Włochy.

 7. KONAL D.O.O./S.R.L.

  Słowenia

  Firma KONAL D.O.O./S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Ankaran-Ancarano, Słowenia.

 8. SUPPORT G.O.C FOOD PROCESSING EXPORT JSC

  Wietnam

  Firma SUPPORT G.O.C FOOD PROCESSING EXPORT JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Bac Giang, Wietnam.

 9. GUSTOPIÙ DI SANTORO L. & C. SNC

  Włochy

  Firma GUSTOPIÙ DI SANTORO L. & C. SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach owoce suszone, capers, spices, i pomidory suszone. Ma siedzibę w Venetico Marina, Włochy.

 10. BESTFUD TI DOO - BEST FOOD

  Macedonia Północna

  Firma BESTFUD TI DOO - BEST FOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Radovis, Macedonia Północna.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo