• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • walcownie metali żelaznych

Wyniki dla

Walcownie metali żelaznych - Import eksport

 1. METAL-TECH

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma METAL-TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Ściernice do metali, Walcownie metali żelaznych, Narzędzia do gwintowania, Gięcie stali i metali, Gięcie metali - obrabiarki, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Gniezno, Polska.

 2. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Mosiądz, metale żelazne i stopy, pręty mosiężny, Mosiądz, i kształtowniki gięte na gorąco. Ma siedzibę w Chiari, Włochy.

 3. ACIÉRIES ET LAMINOIRS DE RIVES

  Francja

  Firma ACIÉRIES ET LAMINOIRS DE RIVES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Stal, produkcja profili ze stali, i Surowce dla przemysłu hutniczego. Ma siedzibę w Rives-Sur-Fure, Francja.

 4. YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Rolety metalowe drzwiowe, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, profilarki rolkowe, Rolety metalowe drzwiowe, i Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Ma siedzibę w Select Cityizmir, Turcja.

 5. INOX MARE S.R.L.

  Włochy

  Firma INOX MARE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, Śruby i nakrętki, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Rimini, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METALL BK

  Białoruś

  Firma METALL BK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach metal ciągniony kątowany w l, metal ciągniony rowkowany w u, kształtowniki metalowe, i szkielety BUDOWLANE. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Firma SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złotnictwo - maszyny i urządzenia, Walcownie metali żelaznych, Surówka żeliwna, Złotnictwo - maszyny i urządzenia, Walcownie metali żelaznych, Surówka żeliwna, i pierścienie laminowane. Ma siedzibę w Püttlingen, Niemcy.

 3. HASCH PRÄZISIONSWERKZEUGE, HARTMUT SCHARMANN

  Niemcy

  Firma HASCH PRÄZISIONSWERKZEUGE, HARTMUT SCHARMANN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane, Śruby i nakrętki, Armatura sanitarna, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Narzędzia ręczne niezasilane, Śruby i nakrętki, Armatura sanitarna, i Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Heusenstamm, Niemcy.

 4. ALOIS MORADELLI

  Niemcy

  Firma ALOIS MORADELLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Walcownie metali żelaznych, Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, i Walcownie metali żelaznych. Ma siedzibę w Kirchheim b. München, Niemcy.

 5. GALVANISATION INDUSTRIELLE S.A.

  Szwajcaria

  Firma GALVANISATION INDUSTRIELLE S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Blacha i taśma żelazna, Walcownie metali żelaznych, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Blacha i taśma żelazna, i Walcownie metali żelaznych. Ma siedzibę w Martigny, Szwajcaria.

 1. FONDERIES J MARICHAL KETIN ET CIE

  Belgia

  Firma FONDERIES J MARICHAL KETIN ET CIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stalownie, Stalownie, i produkcja walcarek. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 2. SEIL METAL CO.LTD

  Korea Południowa

  Firma SEIL METAL CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny spiralne, pasy bezpieczeństwa do pojazdów, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Seoul, Korea Południowa.

 1. FERROTRADE S.R.L.

  Włochy

  Firma FERROTRADE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne, Walcownie metali żelaznych, Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne, i Walcownie metali żelaznych. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 2. CAMBIO ORO DI ANTANI FABIO

  Włochy

  Firma CAMBIO ORO DI ANTANI FABIO, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Ma siedzibę w Livorno, Włochy.

 3. LA RETTIFICA LECCHESE S.N.C.

  Włochy

  Firma LA RETTIFICA LECCHESE S.N.C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach tungsten, i stal węglowa. Ma siedzibę w Lecco, Włochy.

 4. PATURLE ACIERS

  Francja

  Firma PATURLE ACIERS, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Walcownie metali żelaznych, Stal, i Walcownie metali żelaznych. Ma siedzibę w Saint Laurent Du Pont, Francja.

 5. ALBERTI

  Włochy

  Firma ALBERTI, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach metale żelazne i stopy, i żeliwo. Ma siedzibę w Siena, Włochy.

 6. NICRO S.P.A.

  Włochy

  Firma NICRO S.P.A., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach nikiel i stopy. Ma siedzibę w Vailate, Włochy.

 7. PROGOLD S.P.A.

  Włochy

  Firma PROGOLD S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach żeliwo, i żelazo i stopy. Ma siedzibę w Trissino, Włochy.

 8. CONSTRUCCIONES MECÁNICAS VASCAS SL

  Hiszpania

  Firma CONSTRUCCIONES MECÁNICAS VASCAS SL, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport obrabiarek, i Import-eksport obrabiarek. Ma siedzibę w Vizcaya, Hiszpania.

 1. SINTER SUD S.P.A.

  Włochy

  Firma SINTER SUD S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach wyroby metalowe spiekane, i drobne części do obrabiarek dla mechaniki precyzyjnej i wysoko precyzyjnej. Ma siedzibę w Sant'agata De' Goti, Włochy.

 2. SAFET S.P.A.

  Włochy

  Firma SAFET S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach budowanie mostów o szkielecie metalowym, i budowanie przejść dla pieszych. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 3. METALLEGHE S.P.A.

  Włochy

  Firma METALLEGHE S.P.A., roku i działającą w sektorze Stal i metale. Jest również obecna w dziedzinach Metale - maszyny i sprzęt, Walcownie metali żelaznych, Metale - maszyny i sprzęt, i Walcownie metali żelaznych. Ma siedzibę w Flero, Włochy.

 4. WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH

  Niemcy

  Firma WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Walcownie metali żelaznych, Blacha walcowana z metali kolorowych, Walcownie metali żelaznych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Quedlinburg, Niemcy.

 5. FERRO TUBI S.P.A.

  Włochy

  Firma FERRO TUBI S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Rury stalowe, Walcownie metali żelaznych, Rury stalowe, i Walcownie metali żelaznych. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 6. ISCAR ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma ISCAR ITALIA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Walcownie metali żelaznych, Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali, Walcownie metali żelaznych, i Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali. Ma siedzibę w Arese, Włochy.

 7. CEROSILLO RAG. DARIO S.R.L.

  Włochy

  Firma CEROSILLO RAG. DARIO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń. Jest również obecna w dziedzinach Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Walcownie metali żelaznych, Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, i Walcownie metali żelaznych. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 8. ALMA TOOLS

  Włochy

  Firma ALMA TOOLS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach tungsten, i wyrównywanie przemysłowe. Ma siedzibę w SARONNO, Włochy.

 9. F.I.L.M.S. S.P.A.

  Włochy

  Firma F.I.L.M.S. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach tungsten, i dysze metalowe. Ma siedzibę w Anzola D'ossola, Włochy.

 10. INDUSTRIA METALLI S.P.A.

  Włochy

  Firma INDUSTRIA METALLI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Ma siedzibę w Ardea, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo