• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • włókno i wata szklana

Wyniki dla

Włókno i wata szklana - Import eksport

 1. TESPE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Tespe jest firmą wysoce wyspecjalizowaną oraz wiodącą w produkcji tkanin technicznych do izolacji oraz uszczelnień przemysłowych, odpornych na wysokie temperatury. Sznury, sznury plecione, skarpety, wstążki, tkaniny, materiały izolacyjne i nieprzewodzące, złącza dylatacyjne. Zajmuje się produkcją i sprzedażą także szerokiej gamy uszczelek przemysłowych statycznych i dynamicznych: Specjalne sznury plecione DYNAPACK® do pomp i zaworów, arkusze i uszczelki grafitowe i bezazbestowe, półprodukty i gotowe wyroby z PTFE.

 2. OCV ITALIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OCV ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Jest również obecna w dziedzinach przędze z włókna szklanego, włókna szklane, materiały z wełny szklanej do izolacji akustycznej, wałki z wełny szklanej, tkaniny z włókien szklanych, i wałki z wełny mineralnej. Ma siedzibę w Besana In Brianza, Włochy.

 3. STRONGLASAS, UAB

  Litwa

  Firma zajmuje się produkcją płaskiego szkła hartowanego, cięciem szkła płaskiego, jego cięciem, hartowaniem i szlifowaniem. Realizujemy wszystkie rodzaje szkła płaskiego: przezroczyste, matowe, barwione, powlekane, szkło wzorzyste i inne rodzaje szkła. Głównymi użytkownikami naszych wyrobów są producenci elewacji i przepierzeń szklanych, producenci szkła izolacyjnego, producenci konstrukcji metalowych i szklanych, balkonów, ogrodów zimowych itp. jak również producenci mebli, producenci sprzętu domowego i kabin prysznicowych.

 4. LLC SMARTSERVICE

  Rosja

  SmartService LLC jest przedsiębiorstwem badawczo-produkcyjnym, które zajmuje się formowaniem wyrobów z włókna szklanego i węglowego (preform) do produkcji części kompozytowych. Projektujemy i produkujemy bezszwowe preformy wzmacniające z rowingu węglowego i szklanego: preformy z litego włókna węglowego, cienkościenne wypełniacze wzmacniające, bezszwowe preformy o różnych kształtach, bezszwowe preformy dla skomplikowanych geometrycznie części, preformy do mocowania nakrętek i śrub (ultramocne i ultralekkie śruby i nakrętki dla astronautyki i budowy samolotów). Stosujemy technologię tkania 3D, uzyskując w jednym procesie produkcyjnym bezszwową preformę wzmocnioną 3D. Trójwymiarowo wzmocnione części kompozytowe dla budownictwa zapobiegają rozwarstwianiu się struktur laminowanych pod wpływem niestałych obciążeń termicznych o dużej prędkości.

 5. SKŁADY BUDOWLANE MAM-SKLAD.PL

  Polska

  Najtańsze materiały budowlane kupisz za pomocą portalu budowlanego Mam-sklad.pl. Jednym kliknięciem możesz zapytać o ceny materiałów budowlanych 120 składów i hurtowni budowlanych z całej Polski i wybrać najtańszą ofertę. Dodatkowo w portalu znajdziesz wyprzedaże i promocje w składach budowlanych. W tym miejscu znajdziesz również odpowiedź na pytanie: "Ile kosztuje budowa domu? ". Dodatkowo wyprzedaże i promocje w składach, wiadomości budowlane, komis materiałów budowlanych, forum oraz ciekawe artykuły. Zapraszamy na portal budowlany Mam-sklad.pl

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POLSAN DÖKÜM KOMPOZIT POLYESTER

  Turcja

  Firma POLSAN DÖKÜM KOMPOZIT POLYESTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 2. BIHAMD MINERAL FIBER

  Turcja

  Firma BIHAMD MINERAL FIBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Włókno i wata szklana, Juta - włókno, Włókno i wata szklana, i Juta - włókno. Ma siedzibę w Karaman, Turcja.

 3. ANKA TEXTILE

  Turcja

  Firma ANKA TEXTILE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Włóczki przędzalnicze sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Włókno i wata szklana, Polyamide, polyester and nylon yarns, Włókno i wata szklana, i wata wełniana. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. BRANDENBURGER ISOLIERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BRANDENBURGER ISOLIERTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Ma siedzibę w Landau, Niemcy.

 5. JUNO COMPOSITES LTD

  Irlandia

  Firma JUNO COMPOSITES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie części z włókna karbonowego, tkaniny z włókien węglowych, włókna węglowe, i recykling włókien grafitowych. Ma siedzibę w Emyvale, Irlandia.

 1. XT INSULATION SPA

  Włochy

  Firma XT INSULATION SPA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Jest również obecna w dziedzinach wełna mineralna, fibres and glass wool, izolacje termiczne i akustyczne, i materiały z wełny mineralnej do izolacji cieplnej. Ma siedzibę w Bibbiano, Włochy.

 2. FIBROTEKS DOKUMA SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcja

  Firma FIBROTEKS DOKUMA SANAYI VE TICARET A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Jest również obecna w dziedzinach wyroby z włókna szklanego, tkaniny z włókien szklanych, i produkty z włókna szklanego. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 1. L.C.R COUVERTURE

  Francja

  Firma L.C.R COUVERTURE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Ma siedzibę w Athis-Mons, Francja.

 2. BASH-TEC GMBH

  Niemcy

  Firma BASH-TEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Ma siedzibę w Burbach, Niemcy.

 3. I & S COMPOSITES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma I & S COMPOSITES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Jest również obecna w dziedzinach technologia włókna szklanego. Ma siedzibę w Cranworth, Zjednoczone Królestwo.

 4. MONDO COMPOSITI

  Albania

  Firma MONDO COMPOSITI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne rally, wyroby z włókna szklanego, Carbon fibre components, i obróbka na miarę. Ma siedzibę w Durazzo, Albania.

 5. IDEAL POLYESTER KOMPOZIT

  Turcja

  Firma IDEAL POLYESTER KOMPOZIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. IGNIFUGADOS SELLA2 S.L

  Hiszpania

  Firma IGNIFUGADOS SELLA2 S.L, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. CECCHETTI E GHIRELLI DUE SNC

  Włochy

  Firma CECCHETTI E GHIRELLI DUE SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - półprodukty, włókno szklane, włókna węglowe, kevlar, i Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Fiorano, Włochy.

 8. C3L

  Francja

  Firma C3L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, Izolacja termiczna - materiały, Włókno i wata szklana, Smoła i asfalt drogowy, Izolacja akustyczna - materiały, Izolacja termiczna - materiały, Włókno i wata szklana, i Smoła i asfalt drogowy. Ma siedzibę w Castres, Francja.

 1. NOVACRET FASERBAUSTOFF-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma NOVACRET FASERBAUSTOFF-TECHNIK GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Ma siedzibę w Bernkastel-Kues, Niemcy.

 2. MAPU MASSETTI PUZO

  Włochy

  Firma MAPU MASSETTI PUZO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Włókno i wata szklana. Jest również obecna w dziedzinach cellular concrete. Ma siedzibę w Ariano Irpino, Włochy.

 3. HANS MINKE TECHN. GEWIRKE

  Niemcy

  Firma HANS MINKE TECHN. GEWIRKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, Włókno i wata szklana, Włókna przędne naturalne, Włóczki przędzalnicze, przędze i nici, Izolacja termiczna - materiały, Włókno i wata szklana, Włókna przędne naturalne, i Włóczki przędzalnicze, przędze i nici. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 4. SUBOR BORU SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Firma SUBOR BORU SANAYI VE TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, Włókno i wata szklana, Pojemniki z tworzyw sztucznych, Silosy z tworzyw sztucznych, i Włókno i wata szklana. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

 5. CORREZE ENROBES

  Francja

  Firma CORREZE ENROBES, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, Izolacja termiczna - materiały, Włókno i wata szklana, Smoła i asfalt drogowy, Izolacja akustyczna - materiały, Izolacja termiczna - materiały, Włókno i wata szklana, i Smoła i asfalt drogowy. Ma siedzibę w Tulle, Francja.

 6. BAND- UND GURTWEBEREI OLAF STORZ

  Niemcy

  Firma BAND- UND GURTWEBEREI OLAF STORZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dętki. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, Włókno i wata szklana, Tkaniny i dzianiny, Wykańczanie tkanin, Izolacja termiczna - materiały, Włókno i wata szklana, Tkaniny i dzianiny, i Wykańczanie tkanin. Ma siedzibę w Marolterode, Niemcy.

 7. LOIR ET CHER ENROBES

  Francja

  Firma LOIR ET CHER ENROBES, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, Izolacja termiczna - materiały, Włókno i wata szklana, Smoła i asfalt drogowy, Izolacja akustyczna - materiały, Izolacja termiczna - materiały, Włókno i wata szklana, i Smoła i asfalt drogowy. Ma siedzibę w Fosse, Francja.

 8. DEUSS GMBH

  Niemcy

  Firma DEUSS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Izolacja termiczna - materiały, Włókno i wata szklana, Szkło przemysłowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Izolacja termiczna - materiały, Włókno i wata szklana, i Szkło przemysłowe. Ma siedzibę w Schwelm, Niemcy.

 9. VITRATEX BEYER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma VITRATEX BEYER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry cieczy. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Włókno i wata szklana, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, i Włókno i wata szklana. Ma siedzibę w Ostritz, Niemcy.

 10. VISOELEC GMBH

  Szwajcaria

  Firma VISOELEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Włókno i wata szklana, Szkło przemysłowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, Radary i radionawigacja, Włókno i wata szklana, Szkło przemysłowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Radary i radionawigacja. Ma siedzibę w Fislisbach, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Włókno i wata szklana - Import eksport

Liczba wyników

492 Przedsiębiorstwa