• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • włókna światłowodowe

Wyniki dla

Włókna światłowodowe - Import eksport

 1. TAIHAN FIBEROPTICS

  Korea Południowa

  Verified by europages badge

  Taihan Fiberoptics jest światowym liderem w dziedzinie kabli do komunikacji optycznej i w branży systemów. Firma została założona w 1974 roku jako część Taihan Group, jednego z największych producentów kabli w Azji. Taihan opracowała i wprowadziła na rynek kable światłowodowe w 1977 r., szkło optyczne metodą VAD w 1984 r. oraz optyczny drut uziemiający (OPGW) w 1987 r. W 2011 roku, wydzieliliśmy się z Taihan Group i połączyliśmy się z firmą OptoMagic, która była spółką zależną od Taihan Group oraz potęgą w dziedzinie technologii i produkcji szkła optycznego. Produkujemy: - Światłowody - Kable światłowodowe - Światłowody specjalne - Przewody SUS - Przewody aluminiowe platerowane - Połączenia 5G - Elementy połączeniowe - Fotomaski. Ponad 48 letnie doświadczenie w obsłudze użytkowników kabli światłowodowych na całym świecie sprawia, że jesteśmy zaufanym partnerem w dziedzinie komunikacji, w branży energetycznej i telekomunikacyjnej. Nasze nieustanne wysiłki, aby jeszcze lepiej służyć użytkownikom, zaowocowały rozwojem i dostawą wysokiej klasy specjalistycznych szkieł optycznych, systemów światłowodów komunikacyjnych, a nawet usług instalacyjnych na wybranych rynkach. Firma Taihan Fiberoptics posiada najnowocześniejszy zakład produkcji szkła w kompleksie przemysłowym Ansan w Korei Południowej oraz fabrykę okablowania w Yesan. Zoptymalizowaliśmy metodę VAD w celu opracowania i wprowadzenia na rynek syntetycznej stopionej krzemionki. Poprzez szeroko zakrojoną optymalizację metody, osiągnęliśmy wyjątkowo wysoki poziom czystości, niewielką obecność jonów -OH, a także niską dwójłomność, co pozwala nam na stosowanie tego procesu w przemyśle półprzewodników.

 2. ISOLIER- UND TEXTILTECHNIK FINGERHUTH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma jest producentem i dostawcą wysokowydajnych produktów dla ekstremalnych zakresów temperatur do 1600 °C. Ponad trzy dekady doświadczenia i rozwoju gwarantują Państwu najwyższą jakość i wyjątkowe know-how. Oferujemy naszym klientom kompetentne doradztwo i tym samym gwarantujemy sprawne zastosowanie proponowanego produktu. Jako specjaliści w dziedzinie izolacji cieplnej, jesteśmy pewni, że mamy u nas optymalne najwyższej jakości rozwiązanie spełniające Państwa wymagania w zakresie ochrony cieplnej i izolacji.

 3. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze zwanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.dobrze wyposażony warsztat o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne i zdolność 150.000 jednostek/miesiąc, by zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

  Wszystkie wyroby na "włókna światłowodowe"

 4. DIGEL STICKTECH GMBH U. CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Digel-Sticktech GmbH & Co. KG została założona w 2006 roku i dzięki „szwabskiemu duchowi wynalazczości“ zawsze skupiała się na innowacjach i spełnianiu wymagań klientów. Rozwiązujemy problemy naszych klientów, a dzięki naszemu doświadczeniu technicznemu dostarczamy produkty najwyższej jakości zapewniające przewagę konkurencyjną. W 2010 roku powierzchnia produkcyjna została podwojona, a dwa lata później powiększona do 3000m² poprzez wybudowanie nowej 3-kondygnacyjnej hali. Przekonujemy doświadczeniem branżowym w obszarach takich, jak: - Dostosowane rozmieszczenie włókien (TFP) - Elementy grzejne dla przemysłu motoryzacyjnego (ogrzewanie siedzeń, ogrzewanie kierownicy, elementy ogrzewania wnętrza, ogrzewanie akumulatora, ogrzewanie podsufitki i tekstyliów oraz elastyczne elementy grzejne wokół pojazdu) - Nowoczesne promienniki podczerwieni i elementy grzejne na podczerwień - Inteligentne tkaniny (Smart Textiles), E-tekstylia - Tworzywa sztuczne wzmocnione włóknem węglowym (CFK, CFRP) - Produkty z kompozytów włóknistych - Części samochodowe z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym (GFK, GRP) - Tkaniny z włókien technicznych - Inteligentne czujniki i inteligentne tkaniny - Tkaniny i struktury wzmacniające - Preformy - Produkty węglowe - Tkaniny z włókna węglowego - Czujniki indukyjne. Nasz nowoczesny park maszynowy obejmuje ponad 80 maszyn tkackich, a nasza produkcja jest w 100% neutralna pod względem emisji CO2. Zależy nam na operacyjnej ochronie środowiska i poprzez środki techniczne i organizacyjne zapewniamy, że możemy być firmą maksymalnie oszczędzającą zasoby i przyjazną środowisku.

 5. FIBROLUX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Producent profili i kratownic wzmacnianych włóknem szklanym. Profile z włókna szklanego wytwarzane są wg normy EN 13706. Płyty z tworzyw sztucznych zgodnie z normą DIN 24537-3. Profile standardowe dostępne są bezpośrednio z magazynu. Realizacja indywidualnych zamówień możliwa jest w bardzo krótkich terminach dzięki maszynom własnej konstrukcji. Pomoc w wyborze produktów i ich optymalizacji oferujemy już na etapie zamówienia. Prototypy z użyciem drukarki 3-D. Obliczanie i dostosowanie konstrukcji. Doradztwo w zakresie realizacji klasycznych materiałów i konstrukcji z rozwiązaniami GFK. Asortyment produktów: Profile standardowe w tym okrągłe, kwadratowe, prostokątne, kątowe, płaskie, w kształcie I, H, Z, T, C, U, pręty, kątowniki, półkosie. Profile specjalne według rysunku. Siatki, podłogi bezpieczeństwa, schody, schody ruchome, zbrojenia, pręty gwintowane, nakrętki, płyty, arkusze faliste, szyny płaskie, szeble drabinowe, profile warstwowe, przewody kablowe, kanały kablowe, konsole. Właściwości markowe - DIN4102, UL94V, CEN/TS 45545, NFF16-101, BS 476, EN 13501, DIN 5510.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TECHNO-COMPOSITES DOMINE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Potrzebujesz specjalnych, gotowych do montażu produktów na bazie włóknistych materiałów kompozytowych? Pozwinniśmy zatem się poznać. Kreatywne rozwiązania z komponentami z kompozytów włóknistych / gotowych do montażu GRP / CFRP / niestandardowych / z produkcji seryjnej lub unikatowych. Jesteśmy dostawcą systemów wysokiej jakości komponentów z kompozytów włóknistych. Nie staraj się po prostu wymieniać elementu stalowego na GRP. Skorzystaj z naszych kompetencji w zakresie [doradztwa i planowania] w celu opracowania właściwych i ekonomicznych komponentów. W naszej firmie specjaliści z dużym doświadczeniem praktycznym praciją nad Twoim projektem [konstrukcji]. W ten sposób pomysł staje się komponentem systemowym. [Produkcja] Produkujemy Twoje komponenty. Gotowe do montażu. Park maszyn CNC, odpylanie, klejenie, zapewnienie jakości. Zrobimy to dla Ciebie. Po prostu skontaktuj się z nami. DIN 6701-A1 | DIN 2304-S1 | DIN EN ISO 9001: 2015 | certyfikat IRIS | ISO/TS 22163. Firma założona w 1994 r. | 50 wykwalifikowanych pracowników | 4800 m² powierzchni produkcyjnej i magazynowej | maszyny CNC

 2. SCHWARZWÄLDER TEXTIL-WERKE HEINRICH KAUTZMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma rodzinna Schwarzwälder Textil-Werke Heinrich Kautzmann GmbH (STW), zatrudniająca ponad 90 pracowników, opracowuje i produkuje wysokiej jakości włókna dla Twojej branży i zastosowań. Jako wiodący specjalista w zakresie produkcji wypełniaczy z włókien, włókien, fibrydów, pulpy, a także niestandardowych rozwiązań, możemy wytworzyć wszystkie włókna, jakich potrzebujesz, od włókien naturalnych i mineralnych, przez syntetyczne, aż po włókna high-tech. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, ciągłym badaniom i silnej orientacji na klienta elastycznie reagujemy na nowe wymagania. A ponieważ działamy w ponad 70 krajach, zawsze znajdziesz kompetentnego specjalistę w dziedzinie włókien w swojej okolicy.

 3. TELECOM & SECURITY S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Telecom & Security jest młodą firmą działającą w branży telekomunikacyjnej. W 1993 r. założył ją inż. Giovanni Pugliese. Firma mieści się w pobliżu Manoppello Scalo – Zona Interporto (PE). Telecom & Security powstała na bazie doświadczeń macierzystego zakładu, FAIT (założonego przez inż. Giorgio Pugliese, ojca Giovanniego Pugliese); firmy nadal współpracują, przy czym Telecom & Security skupia się na produktach, natomiast FAIT na systemach i powiązanych z nimi usługach.

 4. CARBON COMPOSITE GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARBON COMPOSITE GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Waldstetten, Niemcy.

 5. PLÜSS AG MECHANICS & COMPOSITES

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma PLÜSS AG MECHANICS & COMPOSITES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Pfaffnau, Szwajcaria.

 1. NÄGELI SWISS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma NÄGELI SWISS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Güttingen, Szwajcaria.

 2. ARTHUR KRÜGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARTHUR KRÜGER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Barsbüttel, Niemcy.

 1. LICOMO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LICOMO GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Großweitzschen, Niemcy.

 2. HMB HOLZNER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HMB HOLZNER MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Denkendorf, Niemcy.

 3. HA-CO CARBON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HA-CO CARBON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Wallerstein, Niemcy.

 4. FIBERFAB GMBH FIBERGLAS-FORMTEILE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FIBERFAB GMBH FIBERGLAS-FORMTEILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Ilsfeld, Niemcy.

 5. TECHNICAL TEXTILE MONTEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNICAL TEXTILE MONTEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Tkaniny powlekane, tkaniny z włókien szklanych, Automotive, Statki - budowa, i Tkaniny powlekane. Ma siedzibę w Bensheim, Niemcy.

 6. NIEKE COMPOSITES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NIEKE COMPOSITES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Magstadt, Niemcy.

 7. TMW GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TMW GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Offenbach, Niemcy.

 8. HERACLE GMBH

  Niemcy

  Firma posiadająca certyfikat ISO 9001 z siedzibą w Jenie (Niemcy) to centrum przełomowych badań i rozwoju światłowodów dla przemysłu fotonicznego. Oprócz bogatej oferty specjalistycznych produktów z włókien optycznych, Heracle przy współpracy ze swoimi klientami, dostawcami i partnerami naukowymi opracowuje rozwiązania z włókien dla nowych technologii urządzeń. Nasi klienci korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia w całym łańcuchu wartości. Oferujemy kompletne rozwiązania w zakresie włókien specjalnych, począwszy od doradztwa, poprzez rozwój i produkcję dostosowaną do potrzeb klienta, a skończywszy na wsparciu aplikacyjnym, a także szeroki zakres usług pomiarowych i testowych w celu znalezienia indywidualnego rozwiązania w zakresie włókien światłowodowych.

 1. IRIDA LLC (UFANET GROUP)

  Rosja

  Firma Irida, należąca do Ufanet groupg, zajmuje się międzynarodową sprzedażą i rozwojem. Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym, jednym z 30 największych operatorów w Rosji. Produkujemy towary do budowy sieci, a także do robót budowlano-montażowych: koryta i kanały kablowe, kable światłowodowe, szafy rozdzielcze. opracowaliśmy "inteligentne" rozwiązania: "inteligentny domofon", "inteligentny dom". Od 2008 roku rozwijamy integrację systemową: kompleksową budowę systemów komunikacyjnych, bezpieczeństwa i inżynieryjnych. W 2018 roku uruchomiliśmy własną produkcję krosownic i kompleksu programowo-sprzętowego "inteligentny domofon", a w 2019 roku wdrożyliśmy produkt do tworzenia i programowania kanałów telewizyjnych "Mój telewizor", produkujemy krosownice i szafy specjalnie na potrzeby projektu klienta. Nasze kanały kablowe produkowane są w oparciu o autorską technologię i posiadają certyfikat bezpieczeństwa pożarowego.

 2. GABO SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Lider na rynku najnowocześniejszych systemów mikrorurowych. Od ponad 50 lat firma gabocom specjalizuje się w zaspokajaniu szczególnych potrzeb firm z branży telekomunikacyjnej. Od 2002 roku opracowuje i produkuje zaawansowane systemy mikrorurek, przyczyniając się znacząco do zwiększenia wydajności i niezawodności nowoczesnych sieci. Jako dostawca systemu, gabocom dostarcza zarówno mikrorurki speed•pipe® jaki i połączenia rurowe typu rura w rurze do stosowania w istniejących infrastrukturach oraz do budowy nowych infrastruktur pasywnych, a także elementy łączące, uszczelniające i mocujące oraz zestawy naprawcze. Portfolio produktów zostało ostatnio poszerzone o systemy zarządzania światłowodami. Wszystkie elementy systemu mikrorurek otrzumujesz z jednego źródła. Wszystkie elementy systemu są ze sobą kompatybilne i umożliwiają wiele różnych kombinacji dla wszystkich obszarów zastosowań. Wszystkie części fasonowe są rozdzielne, wielokrotnego użytku oraz gazoszczelne i wodoszczelne.

 3. JSC MOSKABEL-FUJIKURA

  Rosja

  MOSKABEL-FUJIKURA (JSC MKF) jest rosyjsko-japońską spółką Moskabelmet Group i Fujikura, dobrze znaną światową firmą z branży światłowodów i kabli. Fabryka MKF została zbudowana na bazie światowej klasy infrastruktury technicznej i ogromnego doświadczenia profesjonalistów. Po 20 latach MKF jest jednym z największych rosyjskich producentów kabli światłowodowych, skupiającym się na najnowocześniejszej jakości. Jest oficjalnym dostawcą prawie wszystkich głównych rosyjskich podmiotów (ROSTELECOM, MTS, TRANSNEFT, krajowy operator Białorusi, Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej), a także niektórych międzynarodowych firm ogólnoświatowych. Znajdą tutaj Państwo szeroki asortyment produktów MKF. Prawie każdy rodzaj nowoczesnego kabla światłowodowego może być produkowany przez MKF przy użyciu materiałów najlepszej jakości, przy użyciu maszyn wiodących europejskich i japońskich producentów. Dostępne są również niestandardowe projekty na konkretne zapotrzebowanie rynku.

 4. VITRULAN TEXTILE GLAS GMBH

  Niemcy

  Szkło jest produktem z materiałów naturalnych. Postrzegamy szkło jako oczywistość. Jest w oknach, naczyniach i nowoczesnej technologii. Szkło stało się jednym z materiałów pochodzących z natury, który daje nam niemal nieograniczone możliwości zastosowań, przy zachowaniu wysokiej jakości. Firma Vitrulan Textile Glass produkuje tkaninę z najcieńszej przędzy szklanej, stanowiącą wyjątkowo odporne pokrycie ścian. W porównaniu z celulozą lub winylem posiada ona szereg przekonujących zalet: jest ognioodporna, wzmacnia rysy, chroni przed pęknięciami, jest odporna na uderzenia, przebicie, ścieranie, tarcie, środki dezynfekujące i czyszczące, przepuszcza parę wodną, jest przyjazna dla alergików i spełnia wymogi dotyczące ochrony zdrowia i żywności. Wszystkie rodzaje tego materiału zapewniają trwałość wykończenia wnętrz.

 5. DURESCO GMBH

  Szwajcaria

  Firma, Duresco, założona w 2003 r. przez MBO jako młode, niezależne przedsiębiorstwo, łączy w sobie elastyczność zmotywowanej załogi z doświadczeniem i know-how lidera technologicznego. Partnerka współpraca z każdym z naszych klientów pozwala nam przenosić wypracowaną przez ponad 20 lat wiedzę specjalistyczną na konstruowanie wysokiej jakości produktów.

 6. KUBATOR GMBH

  Austria

  Firma KUBATOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Jest również obecna w dziedzinach przewody z włókien światłowodowych, Fibre optic cable preparation, i special cables. Ma siedzibę w Gmünd, Austria.

 7. KATIMEX CIELKER GMBH

  Niemcy

  Firma KATIMEX CIELKER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Jünkerath, Niemcy.

 8. FAIGLE IGOPLAST AG

  Szwajcaria

  Firma FAIGLE IGOPLAST AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Au, Szwajcaria.

 9. GFK-POLYESTER TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GFK-POLYESTER TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Stammbach, Niemcy.

 10. KELUX KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma KELUX KUNSTSTOFFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Ma siedzibę w Geldern, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo