• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy

Wyniki dla

Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy - Import eksport

 1. PROPACK DICHTUNGEN UND PACKUNGEN AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza filozofia to: materiały wysokiej jakości - najnowocześniejsza technika obróbki - doradztwo - realizacja zamówień specjalnych, według danych i wymogów klienta - stała kontrola jakości - szybka i rzetelna obsługa. Oferujemy najbardziej ekonomiczne rozwiązania w obszarze techniki uszczelniania. Pojawienie się na rynku nowych materiałów spowodowało renesans klasycznego, sprawdzonego w milionach przypadków rozwiązania, jakim jest uszczelka. Klienci nie zawsze życzą sobie lub potrzebują drogich, skomplikowanych systemów uszczelniania. Dzięki nowo opracowanym maszynom i urządzeniom - jako ważną podstawę - stosujemy najnowsze odkrycia otrzymane w wyniku prób i praktyki. Zarządzanie jakością: każde opakowanie podlega regularnemu i uważnemu monitorowaniu na wszystkich etapach procesu produkcyjnego. Stosowany system zarządzania jakością spełnia wymagania normy DIN EN ISO 9001: 2008 i jest corocznie kontrolowany przez TÜV Management Service.

  Witryna www Open In New icon
 2. SIFT

  Francja

  Verified by europages badge
 3. EURODRY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. BESATEC HOLSTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. ADHESIONXTREME

  Francja

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BPA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. LEITNER BAUTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 3. CENTRALA SAINT-GOBAIN ISOVER POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Produktami ISOVER w budownictwie można ocieplać: dachy skośne (m.in. Super-Mata, Profit-Mata i Uni-Mata), dachy płaskie (zestawy: Złoty, Srebrny i Platynowy dach, ten ostatni składający się wyłącznie z lekkiej wełny szklanej – nowych na rynku produktów TUP i TAURUS), stropodachy, ściany zewnętrzne (nowość do fasad wentylowanych – ISOVER Super-Vent Plus o lambdzie 0, 031 W/mK i niedostępnym dotąd na rynku zakresie grubości do 180mm), ściany działowe (Aku-Płyta, Polterm Uni), fundamenty i posadzki, a także izolować instalacje i urządzenia techniczne oraz kominki. Materiały izolacyjne ISOVER wykorzystane zostały w wielu prestiżowych obiektach architektonicznych w całej Polsce. Do ich grona należą m.in. Zamek Ujazdowski w Warszawie, Kancelaria Premiera, wieżowiec Warsaw Trade Tower w Warszawie, Port Marynarki Wojennej w Gdyni, Rafineria Gdańska, obiekty Międzynarodowych Targów Poznańskich, Biblioteka Śląska w Katowicach, Dworzec Główny i Ośrodek Sztuki Japońskiej w Krakowie.

 4. INTER FACADE

  Belgia

  INTER FACADE to firma remontowa specjalizująca się w całości prac przekształcania budynków. Dzięki naszym specjalistom w dziedzinie budownictwa możemy proponować różne usługi: wynajem rusztowań, renowacja, remont i czyszczenie elewacji, izolacja termiczna, wewnętrzna i zewnętrzna, piaskowanie, instalacja przegród, płytek, płytek gipsowych, elektryczność, etc. Ekipa profesjonalistów realizuje Twój projekt i pozostaje do dyspozycji przez cały czas jego trwania. Posługujemy się naszą całą wiedzą fachową pozwalającą na dostawy projektów w poszanowaniu terminów.

 5. AUTORSKI PARK TECHNOLOGICZNY

  Polska

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w wykonywaniu usług z wykorzystaniem iniekcji krystalicznej. Tego rodzaju technologia pozwala na osuszanie budowli z wilgoci podciąganej z gruntu. Technologia iniekcji krystalicznej zapewnia niskie koszty wykonania osuszania budowli, jest ekologiczna oraz prosta w stosowaniu. Jest to również wynalazek wielokrotnie nagradzany na licznych światowych wystawach wynalazczości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą! Oferta firmy: - naprawa konstrukcji żelbetonowych (Iniekcja Ciśnieniowa) - likwidacja przecieków - izolacje tradycyjne pokowłokowe

 1. IWB IZOLACJE WODOCHRONNE BUDYNKÓW

  Polska

  OFERUJEMY KOMPLEKSOWE I PROFESJONALNE usługi z zakresu izolacji wodochronnych, izolacji wodoszczelnych i przeciwwilgociowych oraz renowacji obiektów budowlanych w wąskim zakresie specjalizacji technicznej inżynierskiej. Świadczymy usługi zabezpieczenia obiektów przed wodą, wilgocią pochodzącą z gruntu lub opadów atmosferycznych, naprawiamy i poprawiamy wadliwie wykonane izolacje balkonów, tarasów, posadzek, stropów i ścian obiektów a także wykonujemy nowe nawierzchnie wodochronne i hydroizolacyjne na nowo powstających obiektach i budynkach. Przeprowadzamy renowację izolacji wodoszczelnych i przeciwwilgociowych na obiektach zabytkowych i tradycyjnych z zachowaniem szczególnych zasad wykonawczych. Pracujemy wyłącznie na specjalistycznej chemii budowlanej renomowanych producentów i wysokiej jakości materiałach izolacyjnych oraz wykończeniowych.

 2. ROHRER GROUP

  Austria

  Od niemal 40 lat, grupa Rohrer Group jest godnym zaufania partnerem w dziedzinie usług przemysłowych. Naszym klientom na całym świecie oferujemy następujące usługi: czyszczenie przemysłowe, konstrukcje rusztowań, izolacje przemysłowe, obsługa katalizatorów i reaktorów przemysłowych, obsługa i zarządzanie, budowa instalacji i aparatur przemysłowych, zarządzanie parkiem maszynowym. Nasze produkty i usługi: rusztowania fasadowe, usługi przemysłowe, czyszczenie wież chłodniczych

 3. RAKOVIC ET FRERES

  Francja

  Firma Rakovic et Frères. Firma specjalizująca się w usługach malowania wewnętrznego i zewnętrznego. Rozwiązania budowlane dla klientów indywidualnych i firm, renowacja biur, prace hydrauliczne, grzewcze i izolacyjne. Firma wykonuje również usługi renowacji wewnętrznej (malowanie wewnętrzne, instalacja ścianek działowych, sztucznych sufitów, wykładzin podłogowych, parkietów z litego drewna, stratyfikowanego, płytki, sole winylowe, tapety, fajans ścienny) i zewnętrznej.

 4. HAHNE & PARTNER SANIERUNGSKONZEPTE

  Niemcy

 5. CULTURE MAISON

  Francja

 6. OPEA

  Włochy

 7. SOLUTIONS HUMIDITÉ

  Francja

 8. GRAND-REMONT KFT

  Węgry

 9. KORROTEC GMBH

  Niemcy

 10. ISOLPARMA S.R.L. UNIPERSONALE

  Włochy

 1. ZEBRA YAPI

  Turcja

 2. ISO HOUSE

  Maroko

 3. SOVIMA GMBH

  Szwajcaria

 4. GEOMEMBRAN PROTECH

  Turcja

 5. ASPHALTIERTECHNIK JUVET

  Niemcy

 6. FIXENJOY BOUW BV AMSTERDAM

  Holandia

 7. MARLOW GMBH

  Szwajcaria

 8. GEOTECO IMPERMEABILIZZAZIONI COPERTURE

  Włochy

 9. EDILSERVICE S.R.L.

  Włochy

 10. AGF AG FÜR FLÜSSIGABDICHTUNGEN

  Szwajcaria

Filtry

Wyniki dla

Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy - Import eksport

Liczba wyników

4018 przedsiębiorstwa