• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy

Wyniki dla

Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy - Import eksport

 1. SIFT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SIFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach izolator termiczny. Ma siedzibę w Goussainville, Francja.

 2. BESATEC HOLSTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BESATEC HOLSTEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 3. EURODRY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EURODRY GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. BPA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BPA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Herrenberg, Niemcy.

 5. HTS ALTE TEMPERATURE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma HTS ALTE TEMPERATURE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja elektryczna i magnetyczna, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, skarpetki plecione, materiały z papieru i kartonu do izolacji cieplnej, Izolacja elektryczna i magnetyczna, panele do izolacji termicznej, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, płyty do izolacji cieplnej, i materiały z wełny szklanej do izolacji cieplnej. Ma siedzibę w Costa Di Mezzate, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LEITNER BAUTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LEITNER BAUTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Asten, Austria.

 2. HRA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Roboty malarskie - firmy usługowe, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, transformacja budynków, i konstrukcje budynków. Ma siedzibę w Saint Martin D'heres, Francja.

 3. CENTRALA SAINT-GOBAIN ISOVER POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Produktami ISOVER w budownictwie można ocieplać: dachy skośne (m.in. Super-Mata, Profit-Mata i Uni-Mata), dachy płaskie (zestawy: Złoty, Srebrny i Platynowy dach, ten ostatni składający się wyłącznie z lekkiej wełny szklanej – nowych na rynku produktów TUP i TAURUS), stropodachy, ściany zewnętrzne (nowość do fasad wentylowanych – ISOVER Super-Vent Plus o lambdzie 0, 031 W/mK i niedostępnym dotąd na rynku zakresie grubości do 180mm), ściany działowe (Aku-Płyta, Polterm Uni), fundamenty i posadzki, a także izolować instalacje i urządzenia techniczne oraz kominki. Materiały izolacyjne ISOVER wykorzystane zostały w wielu prestiżowych obiektach architektonicznych w całej Polsce. Do ich grona należą m.in. Zamek Ujazdowski w Warszawie, Kancelaria Premiera, wieżowiec Warsaw Trade Tower w Warszawie, Port Marynarki Wojennej w Gdyni, Rafineria Gdańska, obiekty Międzynarodowych Targów Poznańskich, Biblioteka Śląska w Katowicach, Dworzec Główny i Ośrodek Sztuki Japońskiej w Krakowie.

 4. INTER FACADE

  Belgia

  INTER FACADE to firma remontowa specjalizująca się w całości prac przekształcania budynków. Dzięki naszym specjalistom w dziedzinie budownictwa możemy proponować różne usługi: wynajem rusztowań, renowacja, remont i czyszczenie elewacji, izolacja termiczna, wewnętrzna i zewnętrzna, piaskowanie, instalacja przegród, płytek, płytek gipsowych, elektryczność, etc. Ekipa profesjonalistów realizuje Twój projekt i pozostaje do dyspozycji przez cały czas jego trwania. Posługujemy się naszą całą wiedzą fachową pozwalającą na dostawy projektów w poszanowaniu terminów.

 5. IWB IZOLACJE WODOCHRONNE BUDYNKÓW

  Polska

  OFERUJEMY KOMPLEKSOWE I PROFESJONALNE usługi z zakresu izolacji wodochronnych, izolacji wodoszczelnych i przeciwwilgociowych oraz renowacji obiektów budowlanych w wąskim zakresie specjalizacji technicznej inżynierskiej. Świadczymy usługi zabezpieczenia obiektów przed wodą, wilgocią pochodzącą z gruntu lub opadów atmosferycznych, naprawiamy i poprawiamy wadliwie wykonane izolacje balkonów, tarasów, posadzek, stropów i ścian obiektów a także wykonujemy nowe nawierzchnie wodochronne i hydroizolacyjne na nowo powstających obiektach i budynkach. Przeprowadzamy renowację izolacji wodoszczelnych i przeciwwilgociowych na obiektach zabytkowych i tradycyjnych z zachowaniem szczególnych zasad wykonawczych. Pracujemy wyłącznie na specjalistycznej chemii budowlanej renomowanych producentów i wysokiej jakości materiałach izolacyjnych oraz wykończeniowych.

 1. AUTORSKI PARK TECHNOLOGICZNY

  Polska

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w wykonywaniu usług z wykorzystaniem iniekcji krystalicznej. Tego rodzaju technologia pozwala na osuszanie budowli z wilgoci podciąganej z gruntu. Technologia iniekcji krystalicznej zapewnia niskie koszty wykonania osuszania budowli, jest ekologiczna oraz prosta w stosowaniu. Jest to również wynalazek wielokrotnie nagradzany na licznych światowych wystawach wynalazczości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą! Oferta firmy: - naprawa konstrukcji żelbetonowych (Iniekcja Ciśnieniowa) - likwidacja przecieków - izolacje tradycyjne pokowłokowe

 2. ROHRER GROUP

  Austria

  Od niemal 40 lat, grupa Rohrer Group jest godnym zaufania partnerem w dziedzinie usług przemysłowych. Naszym klientom na całym świecie oferujemy następujące usługi: czyszczenie przemysłowe, konstrukcje rusztowań, izolacje przemysłowe, obsługa katalizatorów i reaktorów przemysłowych, obsługa i zarządzanie, budowa instalacji i aparatur przemysłowych, zarządzanie parkiem maszynowym. Nasze produkty i usługi: rusztowania fasadowe, usługi przemysłowe, czyszczenie wież chłodniczych

 1. RAKOVIC ET FRERES

  Francja

  Firma Rakovic et Frères. Firma specjalizująca się w usługach malowania wewnętrznego i zewnętrznego. Rozwiązania budowlane dla klientów indywidualnych i firm, renowacja biur, prace hydrauliczne, grzewcze i izolacyjne. Firma wykonuje również usługi renowacji wewnętrznej (malowanie wewnętrzne, instalacja ścianek działowych, sztucznych sufitów, wykładzin podłogowych, parkietów z litego drewna, stratyfikowanego, płytki, sole winylowe, tapety, fajans ścienny) i zewnętrznej.

 2. HAHNE & PARTNER SANIERUNGSKONZEPTE

  Niemcy

  Firma HAHNE & PARTNER SANIERUNGSKONZEPTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty malarskie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, oczyszczanie cementu, i Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 3. ZEBRA YAPI

  Turcja

  Firma ZEBRA YAPI, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach parkiet z wzorem. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 4. OPEA

  Włochy

  Firma OPEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, membrany wodoodporne, Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i żywice do podłoży. Ma siedzibę w Olevano Sul Tusciano, Włochy.

 5. CULTURE MAISON

  Francja

  Firma CULTURE MAISON, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ciesielskie i stolarskie, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, roboty murarskie, Roboty ciesielskie i stolarskie, schody drewniane, i Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w HABSHEIM, Francja.

 6. SOLUTIONS HUMIDITÉ

  Francja

  Firma SOLUTIONS HUMIDITÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach ochrona przed wilgocią, suchy tynk, i osuszacze. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 7. KORROTEC GMBH

  Niemcy

  Firma KORROTEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Ennigerloh, Niemcy.

 8. GRAND-REMONT KFT

  Węgry

  Firma GRAND-REMONT KFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Pokrycia przemysłowe z żywicy, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, i Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Mogyoród, Węgry.

 1. ADHESIONXTREME

  Francja

  Firma ADHESIONXTREME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Taśmy przemysłowe i pasy transmisyjne tkane, uszczelnienie od wody, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Taśmy przemysłowe i pasy transmisyjne tkane, i taśmy-membrany uszczelniające dla sektora budowlanego. Ma siedzibę w Senlis, Francja.

 2. ISO HOUSE

  Maroko

  Firma ISO HOUSE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach izolacja cieplna budynku, beton woskowy, i resin coatings. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 3. SOVIMA GMBH

  Szwajcaria

  Firma SOVIMA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Wallenwil, Szwajcaria.

 4. GEOMEMBRAN PROTECH

  Turcja

  Firma GEOMEMBRAN PROTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. FIXENJOY BOUW BV AMSTERDAM

  Holandia

  Firma FIXENJOY BOUW BV AMSTERDAM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, Gipsowanie, suche tynki -przedsiębiorcy, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, general renovation work, Remonty i renowacje, Gipsowanie, suche tynki -przedsiębiorcy, i Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 6. GEOTECO IMPERMEABILIZZAZIONI COPERTURE

  Włochy

  Firma GEOTECO IMPERMEABILIZZAZIONI COPERTURE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach nadawanie budynkom nieprzepuszczalności, nadawanie nieprzepuszczalności w sektorze przemysłowym, i remonty dachów. Ma siedzibę w Vimercate, Włochy.

 7. MARLOW GMBH

  Szwajcaria

  Firma MARLOW GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach nadawanie nieprzepuszczalności, zastrzyk cementowy do ściany, i maszyny do wtryskiwania materiałów przy budowie chodników. Ma siedzibę w Eschlikon, Szwajcaria.

 8. ASPHALTIERTECHNIK JUVET

  Niemcy

  Firma ASPHALTIERTECHNIK JUVET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 9. FRENCH HABITAT

  Francja

  Firma FRENCH HABITAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach ochrona przed wilgocią, asenizacja wilgoci, i antirust. Ma siedzibę w Thionville, Francja.

 10. AGF AG FÜR FLÜSSIGABDICHTUNGEN

  Szwajcaria

  Firma AGF AG FÜR FLÜSSIGABDICHTUNGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Schlieren, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy - Import eksport

Liczba wyników

3400 Przedsiębiorstwa