• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uszczelnianie - izolacja termiczna

Wyniki dla

Uszczelnianie - izolacja termiczna - Import eksport

 1. E. BOURGEOIS MATERIAUX TEXTILES

  Francja

  Verified by europages badge

  Producent taśm i pasków, specjalizujemy się w tekstyliach technicznych. Nasza działalność polega na tkaniu, wyplataniu, dzianiu - artykuły impregnowane, powlekane i farbowane, produkujemy taśmy i przewody filcowe dla przemysłu elektrotechnicznego. Jako producenci tkanin "prepreg" opracowujemy taśmy, plecionki lub liny nasycone twardniejącą żywicą poliestrową lub epoksydową dla przemysłu elektromechanicznego i lotniczego. Certyfikat ISO 9001 (2000) certyfikat VALEO 1000-certyfikat Kosmonautyczny. Producent artykułów tekstylnych przeznaczonych dla sektorów przemysłowych, jak elektrotechnika: Osłony izolujące do wysokich temperatur. Taśmy i przewody filcowe. Powlekanie technicznych artykułów tekstylnych, jak taśmy przylepne lub nie, paski, osłony powlekane lub wyciskane, plecionki, przewody rurkowe, sznury, fały, uszczelnienia termiczne, dzianiny miedziane, filce.

 2. PLASTFIT PVC PROFILE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Plastfit PVC Profil jest szybko rozwijającą się i działającą od ponad 30 lat w Turcji firmą produkującą wytłaczane rozwiązania uszczelniające z PCV, TPE i TPV. Firma projektuje i produkuje typy uszczelek stosowanych w dziesiątkach różnych obszarów, przede wszystkim w wewnętrznych drzwiach pokojowych, drzwiach zewnętrznych, drzwiach przeciwpożarowych i oknach w swojej fabryce w Hadımköy, Stambule. Firma opracowała model biznesowy nastawiony na rozwiązania, co pozwala nam myśleć wielowymiarowo i szybko osiągać konkretne wyniki dla wielu rozwiązań uszczelniających. Priorytetem Plastfit jest wprowadzenie w życie najbardziej precyzyjnych rozwiązań uszczelniających dla najbardziej krytycznych zastosowań swoich klientów. Jednakże Plastfit jest zaangażowany w misję, ponieważ rozumie, jak ważny jest każdy z jego produktów dla produktu końcowego i stara się, aby każdy produkt był częścią całości. Plastfit stale aktualizuje swój park maszynowy i linię produkcyjną, aby zapewnić swoim klientom stałą jakość produktów i stale ulepszać najnowsze innowacje. Stosując zasadę dostarczania precyzyjnych rozwiązań uszczelniających jako wartość podstawową, firma dąży do tego, aby stać się zaufanym dostawcą dla długoterminowych partnerstw. Wizją firmy jest dostarczenie zrównoważonych rozwiązań w zakresie uszczelnień do wszystkich potrzeb, poprzez aktualizację naszego doświadczenia w sposób, który zawsze modernizuje. Tak długo, jak Plastfit działa dla branży rozwiązań w zakresie uszczelniania, gwarantujemy, że dopasujemy się do Państwa biznesu. #wefitanywhere

 3. INVENTUM POLSKA SP. Z.O.O

  Polska

  Inventum Polska – dynamicznie rozwiająca się firma, która prowadzi działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej od 2018 roku. Firma specjalizuje się w wykonaniu robót termoizolacyjnych. Zajmujemy się termoizolacją kotłów, elektrofiltrów, separatorów, wentylatorów, zbiorników, rurociągów, rurociągów parowych, kanałów wentylacyjnych i innych obiektów, które wymagają systemów wysokotemperaturowych. Bycie profesjonalnym wykonawcą oraz dostawcą usług w sferze izolacji cieplnej to główny cel firmy. Inventum Polska dostarcza również nowoczesne energooszczędne materiały termoizolacyjne na bazie włókna ceramicznego własnej marki Termo Protekt. Naszą misją jest zwiększenie wydajności agregatów cieplnych, obniżenie wydatków na energię elektryczną i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do środowiska poprzez wykorzystanie innowacyjnych materiałów i zastosowanie profesjonalnego wykonania prac termoizolacyjnych. Termo Protekt - prawdziwy efekt.

 4. BAMEX SP. Z O. O.

  Polska

  Twój wiarygodny partner Bamex Sp. z o.o. jest firmą doradczo-handlową. Reprezentujemy niszowych producentów rozwiązań, którzy podnoszą rentowności przedsiębiorstw innowacyjnymi usprawnieniami technicznymi. Nasi klienci doceniają fachowe doradztwo, nietuzinkowe spojrzenie i dbałość o ich interes. Większość naszych realizacji dotyczy termomodernizacji, kultury smarowania i krojonych na miarę potrzeb przemysłu rozwiązań techniczno-tekstylnych. Misją Bamexu jest eliminowanie strat w procesach przemysłowych naszych klientów i przyczynianie się do wzrostu ich opłacalności przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko naturalne. Zmniejsz koszty i chroń środowisko! Poznaj korzyści stosowania izolacji i smarów w produkcji przemysłowej: większa opłacalność produkcji bezpieczeństwo pracowników mniejsza emisja gazów zwiększających efekt cieplarniany dłuższa żywotność elementów produkcyjnych zgodność z najnowszymi wymogami unijnymi

  Wszystkie wyroby na "uszczelnianie - izolacja termiczna"

 5. VR-PLAST, LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo produkcyjne Standart Prof wytwarza elastomery termoplastyczne w formie zgranulowanych surowców i uszczelnienia termoizolacyjne wykonane z wytłaczanych TPE. Gama produktów firmy zawiera: uszczelnienia okienne i drzwiowe, uszczelnienia do samochodów i mebli, uszczelnienia budowlane, uszczalniacze medyczne i do przemysłu spożywczego, ognioodporne uszczelnienia i ognioochronne złącza, rury gumowe i węże, węże elastyczne dla przetwórstwa spożywczego, do dostarczania tlenu pod ciśnieniem. Produkty Standart Prof wyróżniają się podwyższonym zakresem temperatur stosowania i odpornością na promieniowanie UV. Wszystkie wyroby są poddane kontroli Działu Kontroli Jakości. Od 2016 roku, firma utrzymuje system zarządzania jakością ISO/TS 16949. Laboratorium przedsiębiorstwa opracowało ponad 1000 kompozycji elastomerów termoplastycznych. Fabryka Standart Prof oferuje super elastyczne uszczelnienia, węże i elastomery termoplastyczne, dostarczając do 1100 ton miesięcznie i gwarantując konkurencyjne ceny dla dowolnej ilości produktów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CENTRALA SAINT-GOBAIN ISOVER POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Produktami ISOVER w budownictwie można ocieplać: dachy skośne (m.in. Super-Mata, Profit-Mata i Uni-Mata), dachy płaskie (zestawy: Złoty, Srebrny i Platynowy dach, ten ostatni składający się wyłącznie z lekkiej wełny szklanej – nowych na rynku produktów TUP i TAURUS), stropodachy, ściany zewnętrzne (nowość do fasad wentylowanych – ISOVER Super-Vent Plus o lambdzie 0, 031 W/mK i niedostępnym dotąd na rynku zakresie grubości do 180mm), ściany działowe (Aku-Płyta, Polterm Uni), fundamenty i posadzki, a także izolować instalacje i urządzenia techniczne oraz kominki. Materiały izolacyjne ISOVER wykorzystane zostały w wielu prestiżowych obiektach architektonicznych w całej Polsce. Do ich grona należą m.in. Zamek Ujazdowski w Warszawie, Kancelaria Premiera, wieżowiec Warsaw Trade Tower w Warszawie, Port Marynarki Wojennej w Gdyni, Rafineria Gdańska, obiekty Międzynarodowych Targów Poznańskich, Biblioteka Śląska w Katowicach, Dworzec Główny i Ośrodek Sztuki Japońskiej w Krakowie.

 2. ZAKŁADY PRODUKCYJNO-HANDLOWE KOMBI SP. Z O.O.

  Polska

  Główną dziedziną naszego przedsiębiorstwa są kompleksowe roboty antykorozyjne i chemoodporne. Zajmujemy się wykonywaniem zabezpieczeń chemoodpornych, których celem jest ochrona powierzchni wykonanych z betonu i stali nie tylko przed agresją chemiczną i wodną, ale również przed obciążeniami temperaturowymi i mechanicznymi. Świadczymy usługi z zakresu kładzenia posadzek i wykładzin chemoodpornych, a także naprawy i reprofilacji żelbetu. W naszej ofercie znajduje się również uszczelnianie i wzmacnianie konstrukcji budowlanych przy pomocy metody iniekcji ciśnieniowej. Ponadto zajmujemy się gumowaniem zbiorników oraz innych urządzeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały posiadają świadectwa Polskiego Zakładu Higieny i Instytutu Techniki Budowlanej oraz deklaracje zgodności.

 3. IZOSERWIS SP. Z O. O.

  Polska

  Firma IzoSerwis jest firmą działającą na rynku od 2007 roku, specjalizującą się w wykonywaniu izolacji przemysłowych. Specjalizujemy się w izolacjach termicznych oraz pracach antykorozyjnych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi w kraju i za granicą dla budownictwa, energetyki, przemysłu chemicznego, petrochemicznego, papierniczego oraz spożywczego. Izolacje ciepłochronne: Izolacje rurociągów, zbiorników, kolumn, aparatów, elektrofiltrów, absorberów, kotłów energetycznych, kanałów spalin, kanałów wentylacyjnych, sieci ciepłowniczych itp. w zakładach chemicznych, petrochemicznych, papierniczych, elektrowniach, cukrowniach i innych Izolacje zimnochronne Izolacje instalacji i komór chłodniczych, aparatów, zbiorników, instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych itp. w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, spożywczym i innych.

 4. SYSTEMY DACHOWE FIRESTONE - DACHY PŁASKIE

  Polska

  SystemyDachowe.com - proponujemy nowoczesne rozwiązania dla systemów dachowych, izolacji termicznych oraz hydroizolacji wodnych zbiorników. Sprzedajemy popularne na polskim rynku materiały izolacyjne począwszy od membran (dachfolii) EPDM, TPO czy izolacji termicznych PIR od producenta Firestone Building Products. Firestone jest jednym z najlepszych producentów systemów dachów płaskich z membran EPDM i TPO/FPO. Dzięki temu, że posiadamy rozbudowany magazyn w Łomiankach możemy sprawnie dostarczyć materiały pod wskazany adres budowy w 24h od momentu realizacji zamówienia. Na potrzeby kontrahenta umożliwiamy cięcie membran dachowych na określone wymiary, dzięki czemu optymalizujemy koszty i redukujemy odpady budowlane. Systematycznie organizujemy kursy i szkolenia dekarskie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty dostępnej na stronie internetowej SystemyDachowe.com

 5. EKOCELUTERM S.C.

  Polska

  Firma EkoCeluTerm zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych izolacji termicznych i akustycznych. Do przeprowadzanych prac wykorzystuje materiały najwyższej jakości, w tym przede wszystkim wełnę mineralną oraz celulozową, styropian oraz granulat i regranulat. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie oraz zatrudnia ekipę wykwalifikowanych fachowców. Izolacje mogą być montowane niezależnie od warunków pogodowych przez cały rok.

 1. MONTERO FYE

  Hiszpania

  Producent i dystrybutor uszczelek, podkładki do uszczelek z grafitu ekspandowanego, PTFE i sprężone. Zestawy uszczelek do pomp i zaworów, specjalne tkaniny odporne na wysokie temperatury.

 2. GRAND-REMONT KFT

  Węgry

  Firma GRAND-REMONT KFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Pokrycia przemysłowe z żywicy, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, i Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Mogyoród, Węgry.

 1. INNOPAN TECH KFT.

  Węgry

  Firma INNOPAN TECH KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie - izolacja termiczna, i Uszczelnianie - izolacja termiczna. Ma siedzibę w Budaörs, Węgry.

 2. EUPOR GROUP KFT

  Węgry

  Firma EUPOR GROUP KFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Ma siedzibę w Cserkeszőlő, Węgry.

 3. INSULATION-MATTRESSES

  Litwa

  Firma INSULATION-MATTRESSES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 4. BSN YAPI INŞAAT MALZEMELERI LTD ŞTI

  Turcja

  Firma BSN YAPI INŞAAT MALZEMELERI LTD ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. JAMIAL SRLS

  Włochy

  Firma JAMIAL SRLS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Jest również obecna w dziedzinach izolacje płaszczowe. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 6. IDT INDUSTRIE- UND DICHTUNGSTECHNIK WERK KUPFERRING GMBH

  Niemcy

  Firma IDT INDUSTRIE- UND DICHTUNGSTECHNIK WERK KUPFERRING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Uszczelnianie - izolacja termiczna, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Uszczelnianie - izolacja termiczna. Ma siedzibę w Annaberg-Buchholz, Niemcy.

 7. HAJUNG IND INC

  Korea Południowa

  Firma HAJUNG IND INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Jest również obecna w dziedzinach Ciepłochronne zaprawy murarskie, Izolacja elektryczna, Ciepłochronne zaprawy murarskie, Izolacja elektryczna, Pokrycia izolacyjne, i izolatory. Ma siedzibę w Anyang, Korea Południowa.

 8. M-BUD

  Ukraina

  Firma M-BUD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Jest również obecna w dziedzinach ubijarki zdejmowalne. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 1. PP PROTTELITH PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Austria

  Firma PP PROTTELITH PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Mury podwójne - materiały izolacyjne, Uszczelnianie - izolacja termiczna, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Mury podwójne - materiały izolacyjne, i Uszczelnianie - izolacja termiczna. Ma siedzibę w Liebenfels, Austria.

 2. MERT SÖVE DEKORASYON

  Turcja

  Firma MERT SÖVE DEKORASYON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Jest również obecna w dziedzinach pianka poliuretanowa do pakowania, i materiały kompozytowe do krycia fasad. Ma siedzibę w Uzunköprü, Turcja.

 3. ESTANLOCK ESTANQUEIDAD

  Hiszpania

  Firma ESTANLOCK ESTANQUEIDAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. PORTUGAL

  Portugalia

  Firma PORTUGAL, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie - izolacja termiczna, Izolacja akustyczna - materiały, Izolacja termiczna - materiały, Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, Uszczelnianie - izolacja termiczna, Izolacja akustyczna - materiały, Izolacja termiczna - materiały, i Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Albergaria A Velha, Portugalia.

 5. AK CONSTRUCTION

  Turcja

  Firma AK CONSTRUCTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Jest również obecna w dziedzinach izolacje płaszczowe, i izolacja. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 6. ISOLAMENTO TERRAÇOS

  Portugalia

  Firma ISOLAMENTO TERRAÇOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Jest również obecna w dziedzinach izolacja. Ma siedzibę w Pombal, Portugalia.

 7. WUXI GIANT BRAND THERMAL INSULATION MATERIAL CO.,LTD.

  Chiny

  Firma WUXI GIANT BRAND THERMAL INSULATION MATERIAL CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Ma siedzibę w Jiangyin, Chiny.

 8. WOODCHINK

  Republika Czeska

  Firma WOODCHINK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Ma siedzibę w Batnovice, Republika Czeska.

 9. FAAL ALUMINYUM SAN TIC A.Ş.

  Turcja

  Firma FAAL ALUMINYUM SAN TIC A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie - izolacja termiczna, akcesoria - okucia aluminiowe, i Uszczelnianie - izolacja termiczna. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. YANTAI JIALONG NANO INDUSTRY CO., LTD.

  Chiny

  Firma YANTAI JIALONG NANO INDUSTRY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Jest również obecna w dziedzinach izolacje termiczne. Ma siedzibę w Yantai, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Uszczelnianie - izolacja termiczna - Import eksport

Liczba wyników

3105 Przedsiębiorstwa