• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uszczelniające masy plastyczne w budownictwie

Wyniki dla

Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie - Import eksport

 1. MARKAT PLUS SP. Z.O.O. SP. K.

  Polska

  Verified by europages badge

  Markat Plus, firma dynamiczna i oparta na zasadach, ucieleśnia podstawowe wartości, takie jak lojalność, profesjonalizm, ciężka praca i uczciwość. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy KRONO, kluczowego gracza na rynku płyt budowlanych OSB, ugruntowaliśmy swoją obecność na rynku. Naszą specjalnością są różnorodne materiały drewnopochodne, ze szczególnym naciskiem na sklejkę brzozową i topolową. Oferujemy warianty wodoodporne, laminowane i antypoślizgowe, idealne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, zaspokajające szeroki zakres potrzeb klientów.

 2. RESIPLAST

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma RESIPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Żywice epoksydowe, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Żywice epoksydowe, poliuretan, podłoga przemysłowa, uszczelnienie od wody, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, i podłogi antystatyczne. Ma siedzibę w Wommelgem, Belgia.

 3. FRATELLI GRONDONA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRATELLI GRONDONA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach substancje hydrofobowe dla budownictwa, surowce i materiały gotowe dla budownictwa, powłoki uszczelniające, i żywice do podłoży. Ma siedzibę w Savona, Włochy.

 4. BORNIT-WERK ASCHENBORN GMBH

  Niemcy

  Jako przedsiębiorstwo z tradycjami i ponad 145-letnią historią firma BORNIT-Werk Aschenborn GmbH stale rozszerza zakres swojej działalności. Przedsiębiorstwo z Zwickau jest obecne na całym rynku niemieckim ze swoją kompletną ofertą handlową chemii budowlanej do ochrony oraz naprawy fundamentów, fasady i dachu. Wywodzące się z asfaltowni „Zwickauer Dachpappen- und Asphaltfabrik“ (założonej w roku 1868 przez Alwina Aschenborna) przedsiębiorstwo prowadzone w piątej generacji rozwinęło się do nowoczesnego średniego przedsiębiorstwa przemysłowego. Po nacjonalizacji w roku 1972 i zmiany nazwy firmy na „VEB Bitumen-Chemie Zwickau“ firma BORNIT® została zreprywatyzowana w roku 1990 jako jedno z pierwszych saksońskich przedsiębiorstw. Reorganizacja, zmiana orientacji i milionowe inwestycje sprawiły, że BORNIT® jest jednym z producentów najnowocześniejszych produktów chemii budowlanej.

 5. CONVERGENT GROUP

  Belgia

  Na granicy między Belgią i Francją, w samym sercu parku natury Viroinva (1.30 godz. od Brukseli, 2 godz. od Paryża), od 15 lat wytwarzamy i sprzedajemy produkty o zaawansowanej technologii przeznaczone dla przemysłu budowlanego, współpracując z naszym partnerem w dziedzinie betonu Convergent US. Od 2001 r. produkujemy i rozprowadzamy na całym świecie produkty budowlane na bazie technologii opartej na licie, znane pod nazwą Pentra-Sil i opracowane w celu poprawy wydajności betonu. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami lub na naszą stronę internetową.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PBS NOVANTE

  Polska

  Firma PBS NOVANTE to profesjonalny wykonawca budowlanych prac specjalistycznych takich, jak iniekcje, hydroizolacja, osuszanie budynków, czy też zabezpieczanie mineralne przed wilgocią. Nawiązując z nami współpracę, zyskasz 100% pewności, że Twój budynek nie będzie w żadnym stopniu narażony na zawilgotnienie i spowodowany tym rozpad. Pracujemy, stosując nowoczesne i sprawdzone technologie. Zapewniamy Ci dostęp do najlepszych rozwiązań, które solidnie wzmocnią fundamenty budowy i zapewnią bezpieczne korzystanie z domu. Skontaktuj się z nami już dziś – jesteśmy specjalistami! Oferta: - hydroizolacje ścian i płyt fundamentowych - hydroizolacje wykonywane masami bitumicznymi - uszczelnienia w budownictwie - izolacja fundamentów i pozostałych części podziemnych - iniekcja niskociśnieniowa i wysokociśnieniowa - łączenie rys i pęknięć - czyszczenie i zabezpieczanie powierzchni mineralnych przed biokorozją - naprawa i zabezpieczanie konstrukcji betonowych i żelbetowych - doradztwo techniczne

 2. INTECNIA

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo z ponad 45-o letnim doświadczeniem w branży, wykonujące prace z zakresu nadawania nieprzepuszczalności każdego rodzaju. Impregnowanie i odnawianie fasad, prace pionowe. Silikon wszelkiego rodzaju. Wysoka jakość Zapraszamy na konsultację w sprawie Państwa projektów a zaproponujemy Ci wyrób doskonale dostosowany do Twoich potrzeb.

 3. IMPERMEBA

  Hiszpania

  Firma oferuje swoim klientom usługi w zakresie renowacji, wykonywania pokryć, izolacji wodoszczelnej, renowacji dachów. ODNAWIANIE FASAD (malowanie, jednowarstwowa zaprawa cotegrán, kamień itd.). POKRYCIA: zaprawy jednowarstwowe: Cotegrán: Typ pokrycia do ozdobnego wykończenia i zabezpieczenia przed wodą deszczową.

 4. IMPERTOTAL

  Hiszpania

  IMPERTOTAL jest firmą z siedzibą na Wyspach Kanaryjskich, która prowadzi działalność na Wyspach Kanaryjskich, wyspach Zielonego Przylądka i w zachodniej Afryce. Jesteśmy pionierami w stosowaniu techniki cut-back, a nasza zdolność do zmian umożliwia nam nakładanie dowolnego produktu służącego do zapewnienia nieprzepuszczalności i izolacji, zarówno na niewielki fragment powierzchni, jak i na całe lotnisko.

 5. IMPERMEABILIZACIONES APARICIO

  Hiszpania

  Od momentu swojego postania w latach 80, nasza firma specjalizuje się w instalacji pokryć asfaltowych. Poszerzyliśmy naszą działalność poprzez specjalizację w sektorze renowacji, stając się w latach 1990 wiodącą firmą w sektorze uszczelnień, dachów i renowacji fasad. Wykonujemy: Uszczelnianie dachów we wszystkiego rodzaju budynkach. Restauracje i renowacje fasad. Renowacja ogólna. Sektor publiczny i indywidualny.

 1. IPJ BUDOWNICTWO

  Polska

  IPJ to firma budowlana założona przez inżyniera z wieloletnim doświadczeniem, stworzona z pasji i ambicji wdrożenia na rodzimy rynek najlepszych praktyk i technologii. Oferujemy usługi w zakresie prac budowlanych i modernizacyjnych, wykończeń wnętrz oraz termoizolacji budynków.

 2. KÖSTER AFDICHTINGSSYSTEMEN

  Holandia

  Firma KÖSTER AFDICHTINGSSYSTEMEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, sealants, bariera zabezpieczająca przed wilgocią, antirust, i Pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Harderwijk, Holandia.

 1. ESTIL GURU, S.L.

  Hiszpania

  Firma ESTIL GURU, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach membrany wodoodporne, instalacje drenujące, i geomembrany nadające nieprzepuszczalność. Ma siedzibę w Ontinyent, Hiszpania.

 2. PLASTIKI GROUP EE

  Grecja

  Firma PLASTIKI GROUP EE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach blokady do odgradzania parkingów, i kolumna i wysepki rozdzielające ruch. Ma siedzibę w Keratea, Athens, Grecja.

 3. KROMAX

  Włochy

  Firma KROMAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, żywice do podłoży, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, i Materiały DO RESTAUROWANIA. Ma siedzibę w Casavatore, Włochy.

 4. PURIN POLYURETHANE

  Turcja

  Firma PURIN POLYURETHANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, i Materiały budowlane. Ma siedzibę w Izmit, Turcja.

 5. GRAND-REMONT KFT

  Węgry

  Firma GRAND-REMONT KFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Pokrycia przemysłowe z żywicy, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, i Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Mogyoród, Węgry.

 6. TN INTERNATIONAL - WESTERN EUROPE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TN INTERNATIONAL - WESTERN EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach pokrycia z pcv, uszczelnianie dachów płaskich, Środki do uszczelniania tarasów, i membrany bitumiczne. Ma siedzibę w Stirling, Zjednoczone Królestwo.

 7. NIMACO TRADING LTD

  Bułgaria

  Firma NIMACO TRADING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach Drogowe materiały budowlane, i Drogowe materiały budowlane. Ma siedzibę w Petrich, Bułgaria.

 8. PETRA SRL

  Włochy

  Firma PETRA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach asenizacja wilgoci, substancje hydrofobowe do betonu i zapraw, nadawanie nieprzepuszczalności, i materiały wodoszczelne do betonu, cegieł i kamieni. Ma siedzibę w Monfalcone, Włochy.

 1. SORCONS BUILDING MATERIALS INDUSTRY CO.

  Turcja

  Firma SORCONS BUILDING MATERIALS INDUSTRY CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach substancje hydrofobowe dla budownictwa. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. SINOCRETE INDUSTRIAL LIMITED

  Chiny

  Firma SINOCRETE INDUSTRIAL LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Ma siedzibę w Hefei,, Chiny.

 3. COMMERBIT S.R.L.

  Włochy

  Firma COMMERBIT S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, surowce i materiały gotowe dla budownictwa, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, i beton wstępnie pakowany. Ma siedzibę w Talsano-Taranto, Włochy.

 4. INASOLA, LDA

  Portugalia

  Firma INASOLA, LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach nadawanie nieprzepuszczalnosci pokryciom dachowym budynków, płótna impregnowane, polistyren wytłaczany, i wełna mineralna. Ma siedzibę w Loures, Portugalia.

 5. ADHESIVOS KEFREN, S.A.

  Hiszpania

  Firma ADHESIVOS KEFREN, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach PVC Glue, kleje do obuwia, kleje, i technical glues. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 6. IMPERMEABILIZACIONES LUMIGO

  Hiszpania

  Firma IMPERMEABILIZACIONES LUMIGO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach Dekarstwo, Dekarstwo, i nadawanie nieprzepuszczalności tarasom. Ma siedzibę w Humanes De Madrid, Hiszpania.

 7. SEILER SPEZIALABDICHTUNG GMBH

  Austria

  Firma SEILER SPEZIALABDICHTUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Ma siedzibę w Sankt Koloman, Austria.

 8. IZOTEX WATERPROOFING MEMBRANES

  Turcja

  Firma IZOTEX WATERPROOFING MEMBRANES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach Substancja hydrofobowa do betonu, membrany wodoodporne, substancje hydrofobowe dla budownictwa, i uszczelnienie od wody. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. GUMMIMATTENPROFI ALEXANDER SCHARLA

  Niemcy

  Firma GUMMIMATTENPROFI ALEXANDER SCHARLA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, anti-slip mats, i Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Ma siedzibę w Aalen-Ebnat, Niemcy.

 10. SIR97 LAVORI EDILI

  Włochy

  Firma SIR97 LAVORI EDILI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach budownictwo, budynki prywatne, building - renovations, i konstrukcje cywilne. Ma siedzibę w Baggiovara, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie - Import eksport

Liczba wyników

3000 Przedsiębiorstwa