• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • usługowe firmy dla przemysłu naftowego

Wyniki dla

Usługowe firmy dla przemysłu naftowego - Import eksport

 1. PBG SP. Z O.O.

  Polska

  badania geofizyczne, badania geologiczne; geofizyka poszukiwawcza, geofizyka inżynierska; poszukiwanie surowców, wód podziemnych; badania gruntu; nieinwazyjne techniki badań geophyscial investigation, geological investigation; exploration geophysics, engineering geophysics; petroleum exploration, shale gas exploration, geothermal exploration, foundation studies; non seismic surveys

 2. PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach ubezpieczenie dla biegłych, i gnl. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. IKPALAND ENTERPRISES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IKPALAND ENTERPRISES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. PROTOIL TANK FARM

  Antigua i Barbuda

  Firma PROTOIL TANK FARM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w St. John's, Antigua i Barbuda.

 5. JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Handel zagraniczny - doradztwo, Giełdy handlowe, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Handel zagraniczny - doradztwo, Giełdy handlowe, i Diesel fuel. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IBERGASÓLEOS S.L

  Hiszpania

  Firma IBERGASÓLEOS S.L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Badajoz, Hiszpania.

 2. FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL

  Niemcy

  Firma FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje - odzysk i użycie wtórne. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, pochłaniacze olejów pływających, spoiwa, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Porta Westfalica, Niemcy.

 3. LINE X LEVANTE

  Hiszpania

  Firma LINE X LEVANTE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia ochronne przeciwpożarowe, i Erosion protection systems. Ma siedzibę w Alcora, Hiszpania.

 4. JEBENS PETROLEUM ENGINEERING

  Stany Zjednoczone

  Firma JEBENS PETROLEUM ENGINEERING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Minot, Stany Zjednoczone.

 5. SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD

  Indie

  Firma SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Faridabad, Indie.

 1. T.A.H TRADING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma T.A.H TRADING LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Reading, Zjednoczone Królestwo.

 2. ADVENT SERVICES

  Niemcy

  Firma ADVENT SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Dissen A.tw, Niemcy.

 1. GOLD MARK EST

  Jemen

  Firma GOLD MARK EST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do uzdatniania wody za pomocą pól magnetycznych. Ma siedzibę w Sanaa, Jemen.

 2. PETRO GLOBE OIL SERVICES

  Malta

  Firma PETRO GLOBE OIL SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Obróbka chemiczna i termiczna powierzchni metalowych - maszyny, Ropa naftowa - dystrybucja paliw, i Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Birkirkara, Malta.

 3. PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Węgry

  Firma PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnice przeciwpożarowe, i Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Csongrád, Węgry.

 4. ES "HIL NYSHANY"

  Turkmenia

  Firma ES "HIL NYSHANY", jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach usługi obsługi izb gospodarczych i administracji dla firm handlowych, usługi z zakresu dostarczania siły roboczej, i odnawialne źródła energii. Ma siedzibę w Ashgabat, Turkmenia.

 5. FLUID CONTROL OOD

  Bułgaria

  Firma FLUID CONTROL OOD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. SAND MONITORING SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SAND MONITORING SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 7. ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 8. THE ARTUNIS GROUP

  Kanada

  Firma THE ARTUNIS GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Wchodzenie na rynek międzynarodowy, Professional advisory services, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, i doradztwo - organizacja przedsiębiorstw. Ma siedzibę w Ottawa, Kanada.

 1. SWEDPARTS HAMBURG

  Niemcy

  Firma SWEDPARTS HAMBURG, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Petrochemia - instalacje i urządzenia, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, i Petrochemia - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. VERMILION REP SAS

  Francja

  Firma VERMILION REP SAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Ropa naftowa - dystrybucja paliw, petrochemical products, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Parentis En Born, Francja.

 3. LLC VIP DIESEL

  Kanada

  Firma LLC VIP DIESEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach paliwo olejowe rolnicze. Ma siedzibę w Novgorod, Kanada.

 4. CRIMSON OIL TOOLS PVT. LTD.

  Indie

  Firma CRIMSON OIL TOOLS PVT. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach Rurowanie szybów wiertniczych. Ma siedzibę w Faridabad, Indie.

 5. LUXPIPETECH

  Luksemburg

  Firma LUXPIPETECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Rurociągi i gazociągi - instalacje, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, i Metal work. Ma siedzibę w Esch Sur Alzette, Luksemburg.

 6. SHENGLI OIL FIELD RUITE MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHENGLI OIL FIELD RUITE MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Dongying, Chiny.

 7. AIR ENERGI

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AIR ENERGI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach rekrutacja. Ma siedzibę w Moscow, Zjednoczone Królestwo.

 8. TERMAGAS

  Hiszpania

  Firma TERMAGAS, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Butan, Propan, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Butan, i Propan. Ma siedzibę w ZARAGOZA, Hiszpania.

 9. IME CONTROL DE FLUIDOS, SA DE CV

  Meksyk

  Firma IME CONTROL DE FLUIDOS, SA DE CV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Villahermosa, Tabasco, Meksyk.

 10. INGEGNERE

  Włochy

  Firma INGEGNERE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach komory izolowane akustycznie, świetliki prefabrykowane, i obniżanie warstw wodonośnych do melioracji. Ma siedzibę w Foggia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Usługowe firmy dla przemysłu naftowego - Import eksport

Liczba wyników

226 Przedsiębiorstwa