• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • usługowe firmy dla przemysłu naftowego

Wyniki dla

Usługowe firmy dla przemysłu naftowego - Import eksport

 1. PBG SP. Z O.O.

  Polska

  badania geofizyczne, badania geologiczne; geofizyka poszukiwawcza, geofizyka inżynierska; poszukiwanie surowców, wód podziemnych; badania gruntu; nieinwazyjne techniki badań geophyscial investigation, geological investigation; exploration geophysics, engineering geophysics; petroleum exploration, shale gas exploration, geothermal exploration, foundation studies; non seismic surveys

 2. PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach ubezpieczenie dla biegłych, i gnl. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. IKPALAND ENTERPRISES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IKPALAND ENTERPRISES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Handel zagraniczny - doradztwo, Giełdy handlowe, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Handel zagraniczny - doradztwo, Giełdy handlowe, i Diesel fuel. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. IBERGASÓLEOS S.L

  Hiszpania

  Firma IBERGASÓLEOS S.L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Badajoz, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 2. SAND MONITORING SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SAND MONITORING SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 3. ADVENT SERVICES

  Niemcy

  Firma ADVENT SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Dissen A.tw, Niemcy.

 4. PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Węgry

  Firma PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnice przeciwpożarowe, i Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Csongrád, Węgry.

 5. PETRO GLOBE OIL SERVICES

  Malta

  Firma PETRO GLOBE OIL SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Obróbka chemiczna i termiczna powierzchni metalowych - maszyny, Ropa naftowa - dystrybucja paliw, i Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Birkirkara, Malta.

 1. T.A.H TRADING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma T.A.H TRADING LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Reading, Zjednoczone Królestwo.

 2. LINE X LEVANTE

  Hiszpania

  Firma LINE X LEVANTE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia ochronne przeciwpożarowe, i Erosion protection systems. Ma siedzibę w Alcora, Hiszpania.

 1. FLUID CONTROL OOD

  Bułgaria

  Firma FLUID CONTROL OOD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 2. FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL

  Niemcy

  Firma FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje - odzysk i użycie wtórne. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, pochłaniacze olejów pływających, spoiwa, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Porta Westfalica, Niemcy.

 3. SWEDPARTS HAMBURG

  Niemcy

  Firma SWEDPARTS HAMBURG, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Petrochemia - instalacje i urządzenia, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, i Petrochemia - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. VERMILION REP SAS

  Francja

  Firma VERMILION REP SAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Ropa naftowa - dystrybucja paliw, petrochemical products, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Parentis En Born, Francja.

 5. LUXPIPETECH

  Luksemburg

  Firma LUXPIPETECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Rurociągi i gazociągi - instalacje, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, i Metal work. Ma siedzibę w Esch Sur Alzette, Luksemburg.

 6. INGEGNERE

  Włochy

  Firma INGEGNERE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach komory izolowane akustycznie, świetliki prefabrykowane, i obniżanie warstw wodonośnych do melioracji. Ma siedzibę w Foggia, Włochy.

 7. TERMAGAS

  Hiszpania

  Firma TERMAGAS, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Butan, Propan, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Butan, i Propan. Ma siedzibę w ZARAGOZA, Hiszpania.

 8. AIR ENERGI

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AIR ENERGI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach rekrutacja. Ma siedzibę w Moscow, Zjednoczone Królestwo.

 1. G. H. INTERNATIONAL TRADING SERVICES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G. H. INTERNATIONAL TRADING SERVICES LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. MORGAN UTILITIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MORGAN UTILITIES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Rugby, Zjednoczone Królestwo.

 3. MGD WORLDWIDE EXPERT SRL

  Rumunia

  Firma MGD WORLDWIDE EXPERT SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach Turbosprężarki, Wskaźniki MECHANICZNE I ELEKTROMECHANICZNE DLA PRZYRZĄDÓW KONTROLNYCH, turbiny gazowe, Turbosprężarki, i turbiny parowe. Ma siedzibę w Brasov, Rumunia.

 4. OMV-INDOIL D.O.O.

  Chorwacja

  Firma OMV-INDOIL D.O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Donji Stupnik, Lucko,Zagreb, Chorwacja.

 5. JADRANSKI NAFTOVOD D.D..

  Chorwacja

  Firma JADRANSKI NAFTOVOD D.D.., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 6. TANAFT SP ZOO

  Szwajcaria

  Firma TANAFT SP ZOO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, paliwo, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Warsaw, Szwajcaria.

 7. MEDOLIV S.R.L.

  Włochy

  Firma MEDOLIV S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, oleje przemysłowe roślinne, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Imperia, Włochy.

 8. EXPRO NORTH SEA LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EXPRO NORTH SEA LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Reading, Zjednoczone Królestwo.

 9. ALBATROSS PROSJEKTLEDELSE AS

  Norwegia

  Firma ALBATROSS PROSJEKTLEDELSE AS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Billingstad, Norwegia.

 10. ALMA PETROLI S.P.A.

  Włochy

  Firma ALMA PETROLI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, asfalt naturalny, i Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo