• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • usługi zdrowotne

Wyniki dla

Usługi zdrowotne - Import eksport

 1. SALUS-EQUIPMENT S.L.

  Hiszpania

 2. CHIRURGIA PLASTYCZNA HORIZON MEDICAL CENTER

  Polska

  Klinika chirurgii plastycznej Horizon Medical Center jest certyfikowaną przez Ministerstwo Zdrowia i Poltransplant kliniką do wykonywania autologicznych zabiegów regeneracyjnych z wykorzystaniem komórek macierzystych pozyskiwanych z tkanki tłuszczowej pacjenta. Certyfikat ten posiada tylko kilka klinik na terenie Polski. O bezpieczeństwo pacjentów naszej kliniki dba doświadczony personel medyczny oraz wykwalifikowana kadra zarządzająca. Zapewniamy usługi medyczne o najwyższej jakości. Operacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej wykonywane przez naszą klinikę: - powiększanie biustu - powiększanie biustu własnym tłuszczem - implanty piersi - lifting piersi - zmniejszanie piersi - ginekomastia (usuwanie przerostu gruczołu piersiowego u mężczyzn) - lifting twarzy - plastyka powiek - operacja plastyczna nosa (nos chrzęstny, nos kostnym, przegroda nosa ) - operacja plastyczna uszu (odstające uszy) - liposukcja (wodna Body Jet polega na usunięciu tkanki tłuszczowej, jest bezpieczniejszą i mniej inwazyjną metodą niż odsysanie tkanki tłuszczowej) - plastyka brzucha (abdominoplastyka) - implanty twarzy - podniesienie brwi - lipofilling (modelowanie twarzy tkanką tłuszczową, wcześniej pobraną od pacjenta) - modelowanie ciała własnym tłuszczem Zapraszamy do odwiedzenia kliniki i strony internetowej, na której są dokładne opisy zabiegów i ich ceny.

  Wszystkie wyroby na "usługi zdrowotne"

 3. DOMUS VILLA AURELIA SRL

  Włochy

  Dom spokojnej starości Aurelia Pacis dysponuje 45 łóżkami, umieszczonymi w pokojach indywidualnych lub dwuosobowych, z pełnym komfortem, prostym i funkcjonalnym umeblowaniem, urządzoną łazienką, klimatyzacją, telewizorem, telefonem i połączeniem internetowym. Wspólne pomieszczenia obejmująn dwie restauracje z wewnętrzną kuchnią, dużą salę wypoczynkową, urządzoną w celach rozrywkowych dla pensjonariuszy i ich bliskich, ambulatorium medyczne, kaplicę na nabożeństwa religijne, salę rehabilitacyjną.

 4. KOSMETYKA&PODOLOGIA MADELINE

  Polska

  Kosmetyka&Podologia Madeline ? wiadczy dopasowane do indywidualnych potrzeb zabiegi kosmetyczne na twarz i na cia? o oraz zabiegi na stopy- podologia. Przy wykonywaniu zabiegów wykorzystujemy specjalistyczne lasery dzi? ki, którym mo? emy ? wiadczy? profesjonalne us? ugi takie jak: depilacja laserowa VECTUS, zabieg laserem frakcyjnym Palomar Emerge oraz zabieg HIFU - SMAStherapy® - plastyka jednego dnia. Wi? cej mo? na zobaczy? na naszej stronie https: //madelinestudiourody.pl/oferta/zabiegi-laserowe/ W ramach zabiegów na twarz nasz salon kosmetyczny w Piotrków Tryb. wykonuje us? ugi tj. Peelingi Chemiczne Dermaquest, ZABIEGI DERMOKOSMETYCZNE M’ONDUNIQ, Mezoterapia Mikro i Nano ig? owa ze ? wiat? em LED, ZABIEGI PEEL MISSION. Efekty tych zabiegów to: ekspresowy lifting, poprawia j? drno? ? i g? sto? ? skóry, przywraca prawid? owy poziom nawil? enia skóry, wyg? adza cer? , przywraca m? ody wygl? d, redukcja zmarszczek, zwi? kszenie elastyczno? ci skóry, likwidacja przebarwie? , odm? odzenie i roz? wietlenie skóry. Wi? cej mo? na zobaczy? na naszej stronie https: //madelinestudiourody.pl/oferta/zabiegi-na-twarz/ W ramach zabiegów na cia? o wykonujemy ekspresowe wyszczuplanie Arosha, czy dermomasa? . W ramach zabiegów na stopy - Podolog w Piotrków Tryb.- oferujemy: usuwanie odcisków, usuwanie modzeli, zabiegi na wrastaj? ce paznokcie, leczenie p? kaj? cych pi? t czy wsparcie leczenia grzybicy paznokcia https: //madelinestudiourody.pl/oferta/podologia-zabiegi/

 5. CENTRUM DIETETYKI I AKTYWNOŚCI

  Polska

  Centrum Dietetyki i Aktywności to wyspecjalizowana sieć przychodni w których można m.in. uzyskać indywidualnie opracowany plan odżywiania. Firma z powodzeniem funkcjonuje już od 2010 roku, nieprzerwanie świadcząc usługi dla osób indywidualnych oraz firm. Organizuje warsztaty żywieniowe oraz szkolenia, zajmuje się konsultingiem dietetycznym. Właścicielem firmy jest dietetyk Piotr Lewandowski, który posiada bogate doświadczenie w branży dietetycznej. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, pracował w Westmanstown Sport & Conference Center w Dublinie, ukończył Wydział Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technicznym w Szczecinie. Wydawać by się mogło, że przychodnia dietetyczna ma niewielki zasięg działalności. Jednak dzięki nowoczesnym technologiom Centrum Dietetyki i Aktywności ma możliwość świadczenia swoich usług na całym świecie. Konsultacje on-line z dietetykiem można odbyć wszędzie tam gdzie dociera internet. To wygodna i coraz bardziej popularna forma współpracy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA MIROSŁAWA PAŚKO

  Polska

  Jako lekarz internista pracuję już ponad piętnaście lat. Mam wieloletnie doświadczenie w diagnostyce chorób wewnętrznych. Zajmuję się leczeniem niewydolności serca. Wykrywam problemy z układem oddechowym i krążenia. W gabinecie przeprowadzam szczegółowy wywiad, dzięki któremu poznaję historię chorób pacjentów. Wykonuję szereg badań na miejscu, m.in. pomiar ciśnienia. Wypisuję swoim pacjentom skierowanie na badania specjalistyczne, po czym kieruję na ewentualne leczenie. Moja wiedza pozwala mi na przyjmowanie pacjentów z problemami w zakresie medycyny sportowej. Mam także doświadczenie w leczeniu chorób reumatologicznych i układu moczowego. Świadczę także usługi z zakresu medycyny pracy. Wykonuję okresowe badania kierowców oraz pracowników. Wizyty w moim gabinecie nie są stresujące ani krępujące. Zapewniam przyjazną atmosferę. Każdy przypadek traktuję indywidualnie, starając się jak najszybciej pomóc pacjentom w ich problemach ze zdrowiem. Przyjmuję zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe.

 2. PRYWATNY GABINET LEKARSKI KATARZYNA SOBAŃSKA - MEDICO DERM

  Polska

  Dr n. med. Katarzyna Sobańska zaprasza do swojego gabinetu dermatologicznego znajdującego się w Kielcach. Oferuje pacjentom pełne wsparcie - konsultacje i profesjonalne zabiegi dermatologiczne, w tym dotyczące medycyny estetycznej, kosmetyki lekarskiej. Oferta gabinetu to m.in. zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z użyciem osocza bogatopłytkowego, peelingi chemiczne, mezoterapię igłową, zabiegi wypełniania zmarszczek, mikrodermabrazji diamentowej, zabiegi laserowe, oxybrazja. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez personel medyczny w warunkach lekarskiego gabinetu zabiegowego.

 3. MK FIZJOTERAPIA

  Polska

  Zajmujemy się przywracaniem sprawności psychoruchowej. Pomagamy pozbyć się bólu fizycznego i kontuzji oraz pracujemy nad tym żeby każdy po kontuzji zminimalizował ryzyko nawrotów. Świadczymy usługi prywatnie dlatego mamy czas na najlepszy dobór terapii do potrzeb pacjenta-klienta. Nasze usługi są skierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Przyjmujemy w gabinecie w centrum miasta oraz dojeżdżamy do firm. Firmom oferujemy zarówno masaż biurowy typu work-site jak i opiekę terapeutyczną dla pracowników czyli terapię manualną ukierunkowaną na leczenie dolegliwości bólowych (precyzyjnie dobrane techniki do schorzenia - masaż biurowy to ogólne podejście wręcz takie samo dla każdego pracownika nakierowane na relaks mięśni). Oferujemy również pomoc w zakresie ergonomii pracy i dostosowaniu stanowiska pracy. Współpraca z naszą firmą zapewni zmniejszenie absencji pracowników z powodów bólowych, a także utwierdzi wizerunek pracodawcy jako troszczącego się o pracownika. Zapraszamy do kontaktu.

 4. RANCZO SALEMI - OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ

  Włochy

  Niesiemy pomoc i wsparcie osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków i hazardu. Stworzyliśmy kameralny, przytulny ośrodek, by dać nadzieję na nowy początek.Ranczo Salemi to wyjątkowy Ośrodek Leczenia Uzależnień na Sycylii, który malownicze położenie - pośród gór Sycylii, na wysokości 500 m n.p.m, na uboczu w okolicach miasteczka Salemi, skąd rozpościerają się widoki na piaszczyste wybrzeża oraz najlepsze regiony wspinaczkowe w Europie. To pierwszy taki Ośrodek dla Uzależnionych za granicą, skierowany tylko do Polaków i założony przez Polaka. Jesteśmy jednym z pierwszych ośrodków na świecie, który łączy w integralny sposób psychoterapię z pracą z ciałem. Wykorzystujemy jej dobroczynny wpływ na zmniejszenie napięć mięśniowych, uzyskanie wewnętrznego spokoju i rozwoju sfery duchowej. Dotykamy tego obszaru poprzez jogę, medytację, ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe. Wykorzystujemy również Animal Assisted Therapy, czyli terapię z udziałem zwierząt. Terapie uzupełnione są dodatkowymi aktywnościami, do których zachęcamy naszych pacjentów, a okoliczna przyroda oferuje ich naprawdę wiele. Oprócz niezwykle malowniczego położenia i kompleksowych metod leczenia, nasz ośrodek dla uzależnionych wyróżnia fakt, że wszystkich pacjentów staramy się wyposażyć odpowiednie narzędzia do tego, by mogli oni znaleźć swój substytut uzależnienia - pasję, hobby czy choćby technikę, która pomoże im znaleźć coś, co również będzie ich niezwykle cieszyło, a także pozwoli na zdrowe, normalne życie.

 5. AFG PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA FLASZ-G?BAROWSKA ALEKSANDRA

  Polska

  AFG Pracownia Psychologiczna specjalizuje si? w przeprowadzaniu Bada? Psychologicznych, Psychotechnicznych, Psychotestów dla Osób od których w pracy wymagane s? specjalne zdolno? ci psychoruchowe. Wykonujemy badania dla : - kierowców zawodowych, przedstawicieli handlowych, kandydatów na kierowców, instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy, kandydatów na kierowców, kandydatów na kierowców - osób ubiegaj? cych si? lub posiadaj? cych bro? , pracowników ochrony, stra? ników gminnych i miejskich, detektywów - operatorów wózków wid? owych podno? nikowych, meleksów, suwnic, maszyn w ruchu, koparek, ? adowarek, d? wigów - S? dziego, Prokuratora, Kuratora s? dowego, Komornika i Asesora s? dowego, Syndyka

 1. AVIGON

  Polska

  Avigon.pl to pierwsza platforma w Polsce za pomocą której można skorzystać z szerokiego zakresu usług terapeutycznych w formie zdalnej - bez potrzeby wychodzenia z domu. Dowolność miejsca i zczasu rozmowy, a także możliwość wyboru specjalisty w określonym zakresie cenowym to kilka z głównych zalet serwisu. Na portalu znajdziesz szereg wysokiej klasy ekspertów z obszaru psychologii, psychiatrii i motywacji. Skorzystaj z możliwości anonimowej wizyty u specjalisty z pomocą których odzyskasz własne zdrowie psychiczne.

 2. GABINET PSYCHOTERAPII GORZÓW - PSYCHOLOG MARTA JASZKUL

  Polska

  Psycholog to lekarz, który analogicznie jak dowolny inny specjalista przed przystąpieniem do wyłonienia formy terapii, musi pierw przedstawić diagnozę, musi stwierdzić co nam konkretnie doskwiera żeby wyselekcjonować optymalną metodę kuracji najlepszą dla naszej choroby. Porada psychologa polega głównie na dyskusji, na trafieniu do tego co nam dokucza, co wpływa niekorzystnie na nasz mózg. Każdy z nas ma takie kłopoty, lecz niektórzy przestają sobie z tym radzić w wyniku czego wynikną różnorodne powikłania. Każda osoba cierpiąca na depresje i idące wielokrotnie w parze niepokoje a także osoby chorujące po stracie kogoś bliskiego czy mające inne problemy na tle emocjonalnym potrzebują zrozumieć, że jest to dolegliwość tak samo jak inna, którą masz możliwość łagodzić jednocześnie przy pomocy rozmów jak również w razie potrzeby tabletek, które w żaden sposób nie uzależniają czy w inny sposób nie działają źle na nasz umysł. Nasz gabinet posiada wyjątkowo duże doświadczenie, zaufało nam a my w zamian pomogliśmy wielu chorym. Masz problem, nie odkładaj im szybciej się skontaktujesz z nami tym szybciej my poprawimy Twoje życie.

 1. PSYCHOTERAPEUTA BIELSKO-BIAŁA ANNA KUPIEC

  Polska

  Psychoterapeuta Bielsko-Biała Anna Kupiec. tel 609048100. Jako terapeuta pracuję w nurcie psychoterapii rodzinnej - systemowej, która patrzy na człowieka poprzez kontekst rodziny, w której się wychował, przekazów rodzinnych, zasobów i deficytów, które w niej nabył, oraz terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach - terapii, która wzmacnia zasoby, odkrywa ukryty potencjał, który jest niezbędny do odnajdywania szczęścia i zadowolenia z własnego życia, które potrafimy kreować samodzielnie. Uczy radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi i nadane w życiu cele. W skład oferty wchodzi psychoterapia indywidualna, rodzin, par i psychoterapia grupowa. Oferta skierowana do osób doświadczających: depresji, nerwicy, zaburzeń zachowania i nastroju, problemów w związkach, problemów z odżywianiem, straty bliskich osób, zaburzeń psychosomatycznych, poszukujących sensu i znaczenia życia, zastanawiających się nad swoją duchowością i wartościami w życiu oraz ze wszystkimi, którzy chcą po prostu porozmawiać.

 2. ORTOPEDA ANDRZEJ PUŹNIAK

  Polska

  Dr n. med. Andrzej Puźniak od wielu lat prowadzi praktykę lekarską w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, medycyny sportowej, chirurgii urazowej narządu ruchu, ortopedii dziecięcej oraz fizjoterapii i rehabilitacji. Jest członkiem wielu prestiżowych instytucji: Polskie Towarzystwo Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Polskie Towarzystwo Artroskopowe Prywatny gabinet ortopedyczny Szpital Wielospecjalistyczny Komorowice 4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu 10 Wojskowy Szpital Kliniczny w Bydgoszczy 109 Wojskowy Szpital Rejonowy w Szczecinie Specjalizacja Medycyna Sportowa Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej Komisja Medyczna Polskiego Komitetu Olimpijskiego - lekarz olimpijski Polski Związek Koszykówki - opieka nad reprezentacją narodową mężczyzn Gwardia Wrocław - opieka nad drużyną siatkówki kobiet Śląsk Wrocław - opieka nad drużyną koszykówki Polski Związek Judo - opieka nad reprezentacją Polski AZS Wrocław - opieka nad zawodnikami judo WKS Śląsk - opieka nad zapaśnikami Za pośrednictwem strony internetowej można poznać miejsce realizacji wizyt lekarskich, telefon służący umówieniu wizyt oraz terminy urlopu dr Andrzeja Puźniaka.

 3. ABOVO - PSYCHOTERAPEUTA BIAŁYSTOK

  Polska

  Masz problemy z relacjami z ludźmi albo masz odmienny problem natury psychologicznej? Skorzystaj z pomocy, którą zaproponuje Ci profesjonalny psycholog z Białegostoku. Mój gabinet psychologiczny proponuje pomoc osobom indywidualnym, jak również małżeństwom. Psychoterapia jest prowadzona wielorakimi technikami - zależnie od kłopotów, jakich doświadcza pacjent. Przeprowadzam m.in. terapię par, a także efektywne treningi, które ułatwiają radzenie sobie z typowymi trudnościami, jakimi zajmuje się psychologia - przykładowo takiego typu jak rozwój osobisty i znacznie więcej. Zapewniam również pomoc w zakresie dziedziny jaką jest seksuologia.Zapewniam kameralną atmosferę, w jakiej prowadzona jest psychoterapia. Jeśli więc potrzebny Ci seksuolog w Białymstoku, umów się na wizytę!

 4. NASZ LEKARZ PRZYCHODNIE MEDYCZNE SŁAWOMIR JEKA

  Polska

  Nasz Lekarz jest placówką medyczną, która przyjmuje pacjentów z Bydgoszczy i Torunia. Z usług można korzystać na zasadzie: • Podstawowej Opieki Zdrowotnej i finansowania NFZ, • dodatkowych ubezpieczeń z pracy lub pakietów wykupionych prywatnie, • współpracy komercyjnej. W przychodni można diagnozować między innymi problemy alergologiczne, kardiologiczne, neurologiczne i urologiczne. Pacjenci rejestrują się do endokrynologa, nefrologa, ortopedy, onkologa i lekarzy o wielu innych specjalnościach. Ich szczegółowy wykaz umieszczono na stronie internetowej. Tam również znajduje się formularz rezerwacji terminów komercyjnych, gdzie przedstawiono wolne miejsca w konkretnych gabinetach. Przychodnia oferuje badania laboratoryjne krwi i moczu (ogólne, hormonalne, na wykrycie pasożytów i wiele innych). Wykonywane są także badania USG. Warto pamiętać, że do lekarza warto zgłaszać się nie tylko wtedy, gdy z organizmem dzieje się coś niepokojącego. Nie mniej ważna jest profilaktyka, która umożliwia wczesne wykrycie niektórych chorób i uniknięcie ich dalszego rozwoju

 5. STYLE FACTORY

  Polska

  Masz trudną cerę i ciężko Ci dobrać dobre dla niej środki pielęgnujące? Nie masz pojęcia które produkty najlepiej dopieszczą Twoje włosy i ciało? Postaw na ofertę sklepu Wyczesani i pozwól się zachwycić skutecznością naszych produktów. Odnajdziesz u nas nie tylko produkty do pielęgnowania, czy również całą gamę preparatów, służących do stylizacji fryzur, w tym między innymi gumy, żele, czy lakiery, jak także produkty, potrzebne do koloryzacji włosów. Podaruj sobie uczucie zniewalającego piękna, o które najwłaściwiej zadbasz, stosując produkty dostępne na stronie wyczesani.com.

 6. ECZO

  Polska

  W naszym gabinecie okulistycznym, zlokalizowanym w samej Warszawie, ka? dy mo? e zadba? o swoje zdrowie, dbaj? c o zdrowie swoich oczu. Nasz okulista potrafi profesjonalnie zaj? ? si? ka? dym przypadkiem, nawet tym najtrudniejszym. Jego specjalno? ci? jest specjalistyczne badanie wzroku, dzi? ki któremu mo? na dok? adniej przyjrze? si? konkretnej wadzie oczu lub innym ich schorzeniom. W naszym gabinecie pozwalamy pacjentom tak? e na przeprowadzanie usg oka. Zajmujemy si? oczami na wiele sposobów, pozwalaj? c ludziom na odzyskanie pe? nego zdrowia.

 7. GABINET PSYCHOTERAPII MAŁGORZATA SZULC

  Polska

  Choroba na tle psychicznym takie jak depresja, niepokoje bądź cierpienie po stracie osoby bliskiej prowadzi niejednokrotnie do zmiany sposobu życia, do utraty dobrych więzi z żoną, bliskimi, do zaniedbań w pracy. Tracimy to co najistotniejsze czyli szczęście i sposobność satysfakcji. Z każdej dolegliwości jak i te te przedstawione możemy jednak leczyć u stosownych lekarzy. Psycholog Małgorzata Szulc dysponuje bardzo dużym doświadczeniem częstymi kursami, certyfikatami a także odbytymi studiami o charakterze psychologi stosowanej. Do działania stosuje różne techniki, staram się być elastyczna i dobrać tą, która będzie wyjątkowo pomocna w konkretnej okoliczności. Jeżeli masz problem, wiedz że dobrze wybrana metoda leczenia może Ci pomóc a Twoje życie powinno wrócić do codzienności.

 8. CENTRUM MEDYCZNE KLARA

  Polska

  Centrum Medyczne Klara to odpowied? dla osób, potrzebuj? cych specjalistycznej opieki medycznej. Jeste? my nowoczesnym o? rodkiem, ? wiadcz? cym kompleksowe us? ugi z zakresu ambulatoryjnej opieki zdrowotnej oraz ca? odobowej opieki szpitalnej. Jako jedna z niewielu placówek w naszym kraju, mamy w ofercie eksperymentalne metody leczenia schodze? neurologicznych oraz okulistycznych. Posiadamy tak? e innowacyjne urz? dzenie systemu NanoKnife IRE, wykorzystywane w terapii niektórych nowotworów. Du? ? wag? przyk? adamy do starannej diagnostyki oraz kompleksowo? ci dzia? a? .

 1. DERMATOLOG BYDGOSZCZ MACIEJEWSKA

  Polska

  Dermatolog Bydgoszcz Maciejewska to specjalistyczne centrum dermatologiczne mieszczące się w Bydgoszczy. Prowadzi je lekarz n. med. dermatolog Joanna Maciejewska. Lekarz specjalizuje się w trudnych przypadkach chorób dermatologicznych, skóry. Przyjmuje pacjentów z objawami chorób skóry i oferuje leczenie w zakresie: dermatologia kliniczna dermatoskopia trichoskopia choroby przenoszone drogą płciową dermatologia zabiegowa dermatologia estetyczna dermatologia laserowa Lekarz dermatolog prowadzi blog obejmujący popularne zagadnienia dermatologiczne i wyjaśnia jak samemu można się badać i diagnozować czy potrzebna jest interwencja lekarza. Ukazały się już artykuły m.in. o zabiegach ulthera, trądziku pospolitym, czy promieniowaniu uv, gdzie opowiada jak można bezpiecznie się opalać i co może się stać, kiedy zapomnimy o chorobach skóry i wpływie słońca.

 2. ATELIER METAMORFOZ

  Polska

  Gabinet Medycyny Estetycznej Atelier Metamorfoz oferuje profesjonalne zabiegi na twarz i ciało oraz przedłużanie włosów w Poznaniu. Pracownicy wykorzystują nowoczesne metody o dużej skuteczności, które są bezpieczne dla naturalnej struktury włosa i dają naturalny efekt. Najczęściej polecana jest metoda kanapkowa. W celu ustalenia szczegółów i wskazań do wykonania zabiegu wystarczy nawiązać kontakt z salonem. Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i dla każdego wypracują indywidualne rozwiązania. W ofercie znajduje się także prostowanie włosów keratyną. Pozwala na uzyskanie gładkiej, lśniącej fryzury i rozwiązanie problemu puszących się kosmyków. Szczególnie polecane jest dla właścicielek loków i kobiet, które zmagają się z kruchymi, niesfornymi włosami trudnymi w codziennej stylizacji. Gabinet zapewnia atrakcyjny cennik i pozytywną atmosferę współpracy. Jego specjalizacją jest nanoplastia i zagęszczanie włosów. Współczesna medycyna estetyczna daje bardzo wiele możliwości i stwarza doskonałe warunki dla osób, które w mało inwazyjny sposób chcą poprawić swój wygląd i samopoczucie.

 3. FLYMEDICA SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Dr Serkan Aygin Clinic w Polsce. Klinika oceniania jako jedna z najlepszych w Europie. Dr. Serkan Aygin posiada 25-letni doświadczenie w transplantacji włosów. Jest cenionym chirurgiem, laureatem międzynarodowych nagród w dziedzinie medycyny. FlyMedica zajmuje się kompleksową organizacją zabiegu i opieką nad polskimi pacjentami. Zapewniamy pełną logistykę, opiekę polskiego tłumacza, zabieg przeszczepu włosów na najwyższym poziomie, a także opiekę w okresie rekonwalescencji. Zapraszamy do kontaktu.

 4. AMP GROUP

  Polska

  Hurtownia estetyczna AMP Grouop oferuje najwyżej jakości preparaty przeznaczone do profesjonalnego zastosowania przez lekarzy, kosmetologów czy osoby zajmujące się medycyną estetyczną. Fakt, iż są to profesjonalne produkty, takie jak znajdujące się w sprzedaży NCTF 135 HA czy peeling PQ Age oraz cała gama preparatów firmy Promoitalia i Genosys, sprawia, że zabiegami powinni zajmować się jedynie fachowcy wyspecjalizowani w zabiegach. Zachęcamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego, kontaktu z nami i składania zamówień. Oferujemy szeroki wachlarz kosmetyków medycyny estetycznej. Korzystne ceny i zniżki przy dużych zamówieniach. Zapraszamy!

 5. PRACOWNIA EMOCJI

  Polska

  Pracownia Emocji jest poznańskim gabinetem terapeutycznym, który ma swoją siedzibę w Centrum Kultury Zamek. Oferuje zainteresowanym różne formy terapii psychologicznej, która jest realizowana zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie za pośrednictwem internetu. Ten doświadczony gabinet psychologiczny w Poznaniu zyskał sporą renomę, która wynika przede wszystkim z zatrudniania kadry o nienagannych kwalifikacjach. Osoby, które zechcą skorzystać ze wsparcia grupy terapeutów, mogą liczyć na różne warianty terapii. Są one każdorazowo dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki przypadku. Aktualnie w ośrodku praktykowane są następujące rodzaje leczenia: • terapia poznawczo-behawioralna - w Poznaniu uznawana za wyjątkowo skuteczną przy panice i fobiach, • terapia akceptacji i zaangażowania - okazuje się szczególnie efektywna w odniesieniu do osób borykających się z zaburzeniami lękowymi i depresją, • terapia schematów - stosowana zwykle pod kątem przeciwdziałania zaburzeniom osobowości czy też problemom w relacjach interpersonalnych. Wszystkie z metod, które są standardem w przypadku tej pracowni, zostały potwierdzone na drodze badań jako skuteczne i pomocne z punktu widzenia osób zmagających się z problemami. Oznacza to, że spełniają one uznane w skali międzynarodowej kryteria Evidence Based Therapy.

 6. GABINET POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ ANITA ZONTEK-SAJNOGA

  Polska

  mgr Anita Zontek-Sajnoga Psychoterapeuta psychodynamiczny, specjalista psycholog kliniczny-psycholog kliniczny zaburzeń psychicznych, specjalista terapii uzależnień. Mam specjalistyczne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii uzależnień oraz psychoterapii indywidualnej i grupowej. Zapraszam na psychoedukacje lub psychoterapię osoby doświadczające trudności adaptacyjnych, emocjonalnych, lękowych, interpersonalnych , zachowań nałogowych i uzależnień. Mam gabinety w środy GPP w BielsCoworking ul.Podcienia 2 i piątek GPP ul. Kustronia 15 Czynne w godzinach 15: 00 - 20: 00. Rejestracja telefoniczna (+48) 605 656 416

 7. PSYCHOAZYL OŚRODEK PSYCHOTERAPII I WSPARCIA RODZINY

  Polska

  Psychoterapia Łódź ośrodek Psychoterapii i Wsparcia Rodziny Skupia specjalistów z dziedziny profilaktyki diagnozy i rehabilitacji zdrowia psychicznego. Konsultacji udzielają: psycholog, psychoterapeuta, seksuolog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży, trener biofeedback, psychoprofilaktyk zdrowia psychicznego, trenerzy grup psychoterapeutycznych Ośrodek 'PsychoAzyl' udziela świadczeń: psychoterapii indywidualnej i grupowej (dorośli, dzieci); psychoterapii uzależnień; terapii Biofeedback EEG i Fizjologii, badań mini QEEG. Przeprowadzamy diagnostykę kwestionariuszami: osobowości, inteligencji, psychopatologii. Zapraszamy do kontaktu (zadzwoń, napisz maila, skorzystaj z kalendarza online). Jeżeli nie masz pewności, zapraszamy na konsultację. Wspólnie zastanowimy się jakiego rodzaju pomoc jest Tobie potrzebna oraz jak przebrnąć przez aktualne trudności. Konsultacja Online Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z konsultacji psychologicznych online. Jest to atrakcyjna forma wsparcia dla osób, które mają utrudniony dostęp do stacjonarnej pomocy psychologicznej świadczonej bezpośrednio w gabinecie, a także dla osób mieszkających w małych miejscowościach, gdzie brakuje ośrodków wsparcia lub obawiają się o zachowanie anonimowości.

 8. YANGO SP. Z O.O.

  Polska

  Yango - polska, innowacyjna marka, która nie boi się wyzwań, a jakością oferowanych suplementów prześciga wielu licznych rywali zza Oceanu. Jeśli ufają Państwo tylko wypróbowanym produktom leczniczym, suplementom oraz witaminom - marka Yango to dobry wybór. Dostarczamy na krajowy i zagraniczny rynek wyłącznie najwyższej jakości suplementy, jakie upraszczają codzienne życie oraz troszczą się o to, aby mogli Państwo bez kłopotów stawać czoła kolejnym wyzwaniom. Gorąco zapraszamy na oficjalną domenę internetową marki Yango.

 9. BEATRIS SP. Z O.O.

  Polska

  BliskiLekarz.pl to serwis, na jakim nie tylko masz prawo poczytać o interesujących przypadkach leczniczych, chorobach bądź nowych technikach w medycynie oraz leczeniu. To też miejsce, gdzie ekspresowo odszukasz lekarza, który pomoże Ci w leczeniu, przeprowadzi pełen wywiad medyczny i podejmie słuszne leczenie, by twoje Zycie jeszcze raz powróciło na należyte tory. Wejdź na serwis BliskiLekarz.pl, który prowadzony jest przez znawców z dziedziny medycznej i już dzisiaj skorzystaj z pomocy - gwarantujemy, że z nami znajdziesz swojego znakomitego lekarza.

 10. HIRUD SERWIS - PIJAWKI LEKARSKIE

  Polska

  Wszystkich zaciekawionych leczeniem pijawkami gorąco zapraszamy do Gabinetu Medycyny Specjalistycznej umiejscowionego w Rudzie Śląskiej. Ta schematyczna metoda kuracji znana jest od wieków, dziś powraca do łask, pokazując własne możliwości i efektywność w walce z licznymi dolegliwościami. W naszym gabinecie każdy pacjent ma prawo liczyć na doświadczoną oraz przykładną obsługę, do zabiegów wykorzystujemy pijawki pochodzące z certyfikowanych hodowli. Uprzejmie zapraszamy pacjentów z Rudy Śląskiej, Chorzowa, Katowic oraz innych miast Górnego Śląska.

Filtry

Wyniki dla

Usługi zdrowotne - Import eksport

Liczba wyników

1315 przedsiębiorstwa