• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • usługi zdrowotne

Wyniki dla

Usługi zdrowotne - Import eksport

 1. SALUS-EQUIPMENT S.L.

  Hiszpania

  Verified by Europages badge
 2. CHIRURGIA PLASTYCZNA HORIZON MEDICAL CENTER

  Polska

  Klinika chirurgii plastycznej Horizon Medical Center jest certyfikowaną przez Ministerstwo Zdrowia i Poltransplant kliniką do wykonywania autologicznych zabiegów regeneracyjnych z wykorzystaniem komórek macierzystych pozyskiwanych z tkanki tłuszczowej pacjenta. Certyfikat ten posiada tylko kilka klinik na terenie Polski. O bezpieczeństwo pacjentów naszej kliniki dba doświadczony personel medyczny oraz wykwalifikowana kadra zarządzająca. Zapewniamy usługi medyczne o najwyższej jakości. Operacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej wykonywane przez naszą klinikę: - powiększanie biustu - powiększanie biustu własnym tłuszczem - implanty piersi - lifting piersi - zmniejszanie piersi - ginekomastia (usuwanie przerostu gruczołu piersiowego u mężczyzn) - lifting twarzy - plastyka powiek - operacja plastyczna nosa (nos chrzęstny, nos kostnym, przegroda nosa ) - operacja plastyczna uszu (odstające uszy) - liposukcja (wodna Body Jet polega na usunięciu tkanki tłuszczowej, jest bezpieczniejszą i mniej inwazyjną metodą niż odsysanie tkanki tłuszczowej) - plastyka brzucha (abdominoplastyka) - implanty twarzy - podniesienie brwi - lipofilling (modelowanie twarzy tkanką tłuszczową, wcześniej pobraną od pacjenta) - modelowanie ciała własnym tłuszczem Zapraszamy do odwiedzenia kliniki i strony internetowej, na której są dokładne opisy zabiegów i ich ceny.

 3. DOMUS VILLA AURELIA SRL

  Włochy

  Dom spokojnej starości Aurelia Pacis dysponuje 45 łóżkami, umieszczonymi w pokojach indywidualnych lub dwuosobowych, z pełnym komfortem, prostym i funkcjonalnym umeblowaniem, urządzoną łazienką, klimatyzacją, telewizorem, telefonem i połączeniem internetowym. Wspólne pomieszczenia obejmująn dwie restauracje z wewnętrzną kuchnią, dużą salę wypoczynkową, urządzoną w celach rozrywkowych dla pensjonariuszy i ich bliskich, ambulatorium medyczne, kaplicę na nabożeństwa religijne, salę rehabilitacyjną.

 4. KOSMETYKA&PODOLOGIA MADELINE

  Polska

  Kosmetyka&Podologia Madeline ? wiadczy dopasowane do indywidualnych potrzeb zabiegi kosmetyczne na twarz i na cia? o oraz zabiegi na stopy- podologia. Przy wykonywaniu zabiegów wykorzystujemy specjalistyczne lasery dzi? ki, którym mo? emy ? wiadczy? profesjonalne us? ugi takie jak: depilacja laserowa VECTUS, zabieg laserem frakcyjnym Palomar Emerge oraz zabieg HIFU - SMAStherapy® - plastyka jednego dnia. Wi? cej mo? na zobaczy? na naszej stronie https: //madelinestudiourody.pl/oferta/zabiegi-laserowe/ W ramach zabiegów na twarz nasz salon kosmetyczny w Piotrków Tryb. wykonuje us? ugi tj. Peelingi Chemiczne Dermaquest, ZABIEGI DERMOKOSMETYCZNE M’ONDUNIQ, Mezoterapia Mikro i Nano ig? owa ze ? wiat? em LED, ZABIEGI PEEL MISSION. Efekty tych zabiegów to: ekspresowy lifting, poprawia j? drno? ? i g? sto? ? skóry, przywraca prawid? owy poziom nawil? enia skóry, wyg? adza cer? , przywraca m? ody wygl? d, redukcja zmarszczek, zwi? kszenie elastyczno? ci skóry, likwidacja przebarwie? , odm? odzenie i roz? wietlenie skóry. Wi? cej mo? na zobaczy? na naszej stronie https: //madelinestudiourody.pl/oferta/zabiegi-na-twarz/ W ramach zabiegów na cia? o wykonujemy ekspresowe wyszczuplanie Arosha, czy dermomasa? . W ramach zabiegów na stopy - Podolog w Piotrków Tryb.- oferujemy: usuwanie odcisków, usuwanie modzeli, zabiegi na wrastaj? ce paznokcie, leczenie p? kaj? cych pi? t czy wsparcie leczenia grzybicy paznokcia https: //madelinestudiourody.pl/oferta/podologia-zabiegi/

 5. CENTRUM DIETETYKI I AKTYWNOŚCI

  Polska

  Centrum Dietetyki i Aktywności to wyspecjalizowana sieć przychodni w których można m.in. uzyskać indywidualnie opracowany plan odżywiania. Firma z powodzeniem funkcjonuje już od 2010 roku, nieprzerwanie świadcząc usługi dla osób indywidualnych oraz firm. Organizuje warsztaty żywieniowe oraz szkolenia, zajmuje się konsultingiem dietetycznym. Właścicielem firmy jest dietetyk Piotr Lewandowski, który posiada bogate doświadczenie w branży dietetycznej. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, pracował w Westmanstown Sport & Conference Center w Dublinie, ukończył Wydział Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technicznym w Szczecinie. Wydawać by się mogło, że przychodnia dietetyczna ma niewielki zasięg działalności. Jednak dzięki nowoczesnym technologiom Centrum Dietetyki i Aktywności ma możliwość świadczenia swoich usług na całym świecie. Konsultacje on-line z dietetykiem można odbyć wszędzie tam gdzie dociera internet. To wygodna i coraz bardziej popularna forma współpracy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. PRYWATNY GABINET LEKARSKI KATARZYNA SOBAŃSKA - MEDICO DERM

  Polska

  Dr n. med. Katarzyna Sobańska zaprasza do swojego gabinetu dermatologicznego znajdującego się w Kielcach. Oferuje pacjentom pełne wsparcie - konsultacje i profesjonalne zabiegi dermatologiczne, w tym dotyczące medycyny estetycznej, kosmetyki lekarskiej. Oferta gabinetu to m.in. zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z użyciem osocza bogatopłytkowego, peelingi chemiczne, mezoterapię igłową, zabiegi wypełniania zmarszczek, mikrodermabrazji diamentowej, zabiegi laserowe, oxybrazja. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez personel medyczny w warunkach lekarskiego gabinetu zabiegowego.

 2. AFG PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA FLASZ-G?BAROWSKA ALEKSANDRA

  Polska

  AFG Pracownia Psychologiczna specjalizuje si? w przeprowadzaniu Bada? Psychologicznych, Psychotechnicznych, Psychotestów dla Osób od których w pracy wymagane s? specjalne zdolno? ci psychoruchowe. Wykonujemy badania dla : - kierowców zawodowych, przedstawicieli handlowych, kandydatów na kierowców, instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy, kandydatów na kierowców, kandydatów na kierowców - osób ubiegaj? cych si? lub posiadaj? cych bro? , pracowników ochrony, stra? ników gminnych i miejskich, detektywów - operatorów wózków wid? owych podno? nikowych, meleksów, suwnic, maszyn w ruchu, koparek, ? adowarek, d? wigów - S? dziego, Prokuratora, Kuratora s? dowego, Komornika i Asesora s? dowego, Syndyka

 3. AVIGON

  Polska

  Avigon.pl to pierwsza platforma w Polsce za pomocą której można skorzystać z szerokiego zakresu usług terapeutycznych w formie zdalnej - bez potrzeby wychodzenia z domu. Dowolność miejsca i zczasu rozmowy, a także możliwość wyboru specjalisty w określonym zakresie cenowym to kilka z głównych zalet serwisu. Na portalu znajdziesz szereg wysokiej klasy ekspertów z obszaru psychologii, psychiatrii i motywacji. Skorzystaj z możliwości anonimowej wizyty u specjalisty z pomocą których odzyskasz własne zdrowie psychiczne.

 4. MK FIZJOTERAPIA

  Polska

  Zajmujemy się przywracaniem sprawności psychoruchowej. Pomagamy pozbyć się bólu fizycznego i kontuzji oraz pracujemy nad tym żeby każdy po kontuzji zminimalizował ryzyko nawrotów. Świadczymy usługi prywatnie dlatego mamy czas na najlepszy dobór terapii do potrzeb pacjenta-klienta. Nasze usługi są skierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Przyjmujemy w gabinecie w centrum miasta oraz dojeżdżamy do firm. Firmom oferujemy zarówno masaż biurowy typu work-site jak i opiekę terapeutyczną dla pracowników czyli terapię manualną ukierunkowaną na leczenie dolegliwości bólowych (precyzyjnie dobrane techniki do schorzenia - masaż biurowy to ogólne podejście wręcz takie samo dla każdego pracownika nakierowane na relaks mięśni). Oferujemy również pomoc w zakresie ergonomii pracy i dostosowaniu stanowiska pracy. Współpraca z naszą firmą zapewni zmniejszenie absencji pracowników z powodów bólowych, a także utwierdzi wizerunek pracodawcy jako troszczącego się o pracownika. Zapraszamy do kontaktu.

 5. STREFA ZDROWIA I RELAKSU MASAŻ I REHABILITACJA

  Polska

  Strefa Zdrowia i Relaksu to miejsce, które poprawi stan Twojego ciała oraz ducha.W naszej ofercie znajduje się szeroka gama masaży. Oferujemy zabiegi lecznicze jak również masaże relaksacyjne. Specjalnie dla Twoich oczekiwań dostosujemy techniki masażu tak by były one najbardziej odpowiednie dla Ciebie. W naszej ofercie między innymi masaż leczniczy, masaż profilaktyczny pleców. Masaż świecą oraz gorącymi kamieniami.Zajmujemy się również kompleksową rehabilitacją. W naszej ofercie mamy indywidualne programy usprawniania idealnie dostosowane do Twoich potrzeb oraz aktualnych możliwości. Usprawnianie ruchem jak również holistyczne podejście do problemu i pacjenta. Leczymy i łagodzimy schorzenia związane z bólem kręgosłupa stawów. Po urazach przy rwie kulszowej, barkowej. Nerwobóle.

 1. RANCZO SALEMI - OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ

  Włochy

  Niesiemy pomoc i wsparcie osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków i hazardu. Stworzyliśmy kameralny, przytulny ośrodek, by dać nadzieję na nowy początek.Ranczo Salemi to wyjątkowy Ośrodek Leczenia Uzależnień na Sycylii, który malownicze położenie - pośród gór Sycylii, na wysokości 500 m n.p.m, na uboczu w okolicach miasteczka Salemi, skąd rozpościerają się widoki na piaszczyste wybrzeża oraz najlepsze regiony wspinaczkowe w Europie. To pierwszy taki Ośrodek dla Uzależnionych za granicą, skierowany tylko do Polaków i założony przez Polaka. Jesteśmy jednym z pierwszych ośrodków na świecie, który łączy w integralny sposób psychoterapię z pracą z ciałem. Wykorzystujemy jej dobroczynny wpływ na zmniejszenie napięć mięśniowych, uzyskanie wewnętrznego spokoju i rozwoju sfery duchowej. Dotykamy tego obszaru poprzez jogę, medytację, ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe. Wykorzystujemy również Animal Assisted Therapy, czyli terapię z udziałem zwierząt. Terapie uzupełnione są dodatkowymi aktywnościami, do których zachęcamy naszych pacjentów, a okoliczna przyroda oferuje ich naprawdę wiele. Oprócz niezwykle malowniczego położenia i kompleksowych metod leczenia, nasz ośrodek dla uzależnionych wyróżnia fakt, że wszystkich pacjentów staramy się wyposażyć odpowiednie narzędzia do tego, by mogli oni znaleźć swój substytut uzależnienia - pasję, hobby czy choćby technikę, która pomoże im znaleźć coś, co również będzie ich niezwykle cieszyło, a także pozwoli na zdrowe, normalne życie.

 2. MEDIS PRYWATNY OŚRODEK LECZNICZY

  Polska

  W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, oferujemy usługi w następujących poradniach: lekarza rodzinnego, ginekologiczno-położnicza, dermatologiczna, okulistyczna, pulmonologiczna, a także medycyna pracy. Dodatkowo świadczymy usługi w poradniach: psychiatryczna, psychologiczna, laryngologiczna, ortopedyczna, chirurgiczna, neurologiczna, logopedyczna. Prowadzimy gabinet rehabilitacyjny z szerokim zakresem usług. Wykonujemy badania laboratoryjne, badania USG, spirometrię, audiometrię, EKG, badanie pola widzenia. Świadczymy również usługi z zakresu badania kierowców. Na podstawie umów wykonujemy badania w ramach medycyny pracy dla firm oraz pracowników indywidualnych.

 3. PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA MIROSŁAWA PAŚKO

  Polska

  Jako lekarz internista pracuję już ponad piętnaście lat. Mam wieloletnie doświadczenie w diagnostyce chorób wewnętrznych. Zajmuję się leczeniem niewydolności serca. Wykrywam problemy z układem oddechowym i krążenia. W gabinecie przeprowadzam szczegółowy wywiad, dzięki któremu poznaję historię chorób pacjentów. Wykonuję szereg badań na miejscu, m.in. pomiar ciśnienia. Wypisuję swoim pacjentom skierowanie na badania specjalistyczne, po czym kieruję na ewentualne leczenie. Moja wiedza pozwala mi na przyjmowanie pacjentów z problemami w zakresie medycyny sportowej. Mam także doświadczenie w leczeniu chorób reumatologicznych i układu moczowego. Świadczę także usługi z zakresu medycyny pracy. Wykonuję okresowe badania kierowców oraz pracowników. Wizyty w moim gabinecie nie są stresujące ani krępujące. Zapewniam przyjazną atmosferę. Każdy przypadek traktuję indywidualnie, starając się jak najszybciej pomóc pacjentom w ich problemach ze zdrowiem. Przyjmuję zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe.

 4. CENTRUM MEDYCZNE MEDIX

  Polska

  Nasze Centrum Medyczne Medix znajdujące się we Wrocławiu już od dwudziestu lat zapewnia Państwu najwyższy poziom diagnostyki medycznej. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom umożliwiamy skorzystanie z pomocy lekarzy specjalistów wszystkich dziedzin. W przychodni przyjmują m.in. chirurdzy, okuliści, stomatolodzy, kardiolodzy, alergolodzy, endokrynolodzy czy ginekolodzy. Zatrudniamy także specjalistów, którzy zajmują się najmłodszymi Pacjentami. Zapewniamy szeroki wachlarz profesjonalnych badań. Wykonujemy USG, RTG, tomografię komputerową, mammografię, biopsję cienkoigłową, gastroskopię, spirometrię. Proponujemy tez testy alergologiczne, testy wysiłkowe, holter EKG i psychoterapię.

 5. LUXMED SP. Z O.O. CENTRUM MEDYCZNE.

  Polska

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszego centrum medycznego Luxmed, którego siedziba mieści się w Lublinie. Zatrudniamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasja i dużym zaangażowaniem niosą pomoc zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. W naszej specjalistycznej przychodni mogą Państwo między innymi skorzystać z kompleksowych usług pediatry i kardiologa, a także ginekologa i położnika. Zachęcamy również do odwiedzenia gabinetu okulisty i stomatologa. Prowadzimy również gabinet rehabilitacji, a także nowoczesne laboratorium badawcze. Wykonujemy badania USG i RTG, a także Holtera i Dopplera. Ponadto przeprowadzamy biopsję i badania cytologiczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej przychodni.

 6. SIM. PUH SYLWIA FRANKO

  Polska

  Moim klientom oferuję szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych. Zapewniam, że dzięki nim Państwa twarz i ciało szybko oraz skutecznie przejdzie sporą metamorfozę. Zabiegi sprawią, że skóra będzie bardziej nawilżona i odżywiona. Stosuję wysokojakościowe preparaty, które zlikwidują widoczne zmarszczki i cienie pod oczami. Oferuję zabiegi na ciało pomagające odzyskać jędrność skóry. Dodatkowo sprawią one, że okrągłe kształty odejdą w zapomnienie. Oferta obejmuje również makijaż i stylizację paznokci, czyli manicure oraz pedicure. Ponadto pomogę zadbać o zgrabną sylwetkę i zachowanie młodego wyglądu, dzięki masażom. Uzupełnienie oferty stanowi mikrodermabrazja, depilacja i odchudzanie LipoCryo. Nieustannie się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę o najnowszych technologiach oraz odkryciach w zakresie kosmetologii i kosmetyki.

 7. GABINET PSYCHOTERAPII GORZÓW - PSYCHOLOG MARTA JASZKUL

  Polska

  Psycholog to lekarz, który analogicznie jak dowolny inny specjalista przed przystąpieniem do wyłonienia formy terapii, musi pierw przedstawić diagnozę, musi stwierdzić co nam konkretnie doskwiera żeby wyselekcjonować optymalną metodę kuracji najlepszą dla naszej choroby. Porada psychologa polega głównie na dyskusji, na trafieniu do tego co nam dokucza, co wpływa niekorzystnie na nasz mózg. Każdy z nas ma takie kłopoty, lecz niektórzy przestają sobie z tym radzić w wyniku czego wynikną różnorodne powikłania. Każda osoba cierpiąca na depresje i idące wielokrotnie w parze niepokoje a także osoby chorujące po stracie kogoś bliskiego czy mające inne problemy na tle emocjonalnym potrzebują zrozumieć, że jest to dolegliwość tak samo jak inna, którą masz możliwość łagodzić jednocześnie przy pomocy rozmów jak również w razie potrzeby tabletek, które w żaden sposób nie uzależniają czy w inny sposób nie działają źle na nasz umysł. Nasz gabinet posiada wyjątkowo duże doświadczenie, zaufało nam a my w zamian pomogliśmy wielu chorym. Masz problem, nie odkładaj im szybciej się skontaktujesz z nami tym szybciej my poprawimy Twoje życie.

 8. ORTOPEDA ANDRZEJ PUŹNIAK

  Polska

  Dr n. med. Andrzej Puźniak od wielu lat prowadzi praktykę lekarską w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, medycyny sportowej, chirurgii urazowej narządu ruchu, ortopedii dziecięcej oraz fizjoterapii i rehabilitacji. Jest członkiem wielu prestiżowych instytucji: Polskie Towarzystwo Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Polskie Towarzystwo Artroskopowe Prywatny gabinet ortopedyczny Szpital Wielospecjalistyczny Komorowice 4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu 10 Wojskowy Szpital Kliniczny w Bydgoszczy 109 Wojskowy Szpital Rejonowy w Szczecinie Specjalizacja Medycyna Sportowa Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej Komisja Medyczna Polskiego Komitetu Olimpijskiego - lekarz olimpijski Polski Związek Koszykówki - opieka nad reprezentacją narodową mężczyzn Gwardia Wrocław - opieka nad drużyną siatkówki kobiet Śląsk Wrocław - opieka nad drużyną koszykówki Polski Związek Judo - opieka nad reprezentacją Polski AZS Wrocław - opieka nad zawodnikami judo WKS Śląsk - opieka nad zapaśnikami Za pośrednictwem strony internetowej można poznać miejsce realizacji wizyt lekarskich, telefon służący umówieniu wizyt oraz terminy urlopu dr Andrzeja Puźniaka.

 9. NASZ LEKARZ PRZYCHODNIE MEDYCZNE SŁAWOMIR JEKA

  Polska

  Nasz Lekarz jest placówką medyczną, która przyjmuje pacjentów z Bydgoszczy i Torunia. Z usług można korzystać na zasadzie: • Podstawowej Opieki Zdrowotnej i finansowania NFZ, • dodatkowych ubezpieczeń z pracy lub pakietów wykupionych prywatnie, • współpracy komercyjnej. W przychodni można diagnozować między innymi problemy alergologiczne, kardiologiczne, neurologiczne i urologiczne. Pacjenci rejestrują się do endokrynologa, nefrologa, ortopedy, onkologa i lekarzy o wielu innych specjalnościach. Ich szczegółowy wykaz umieszczono na stronie internetowej. Tam również znajduje się formularz rezerwacji terminów komercyjnych, gdzie przedstawiono wolne miejsca w konkretnych gabinetach. Przychodnia oferuje badania laboratoryjne krwi i moczu (ogólne, hormonalne, na wykrycie pasożytów i wiele innych). Wykonywane są także badania USG. Warto pamiętać, że do lekarza warto zgłaszać się nie tylko wtedy, gdy z organizmem dzieje się coś niepokojącego. Nie mniej ważna jest profilaktyka, która umożliwia wczesne wykrycie niektórych chorób i uniknięcie ich dalszego rozwoju

 10. ABOVO - PSYCHOTERAPEUTA BIAŁYSTOK

  Polska

  Masz problemy z relacjami z ludźmi albo masz odmienny problem natury psychologicznej? Skorzystaj z pomocy, którą zaproponuje Ci profesjonalny psycholog z Białegostoku. Mój gabinet psychologiczny proponuje pomoc osobom indywidualnym, jak również małżeństwom. Psychoterapia jest prowadzona wielorakimi technikami - zależnie od kłopotów, jakich doświadcza pacjent. Przeprowadzam m.in. terapię par, a także efektywne treningi, które ułatwiają radzenie sobie z typowymi trudnościami, jakimi zajmuje się psychologia - przykładowo takiego typu jak rozwój osobisty i znacznie więcej. Zapewniam również pomoc w zakresie dziedziny jaką jest seksuologia.Zapewniam kameralną atmosferę, w jakiej prowadzona jest psychoterapia. Jeśli więc potrzebny Ci seksuolog w Białymstoku, umów się na wizytę!

 1. PSYCHOTERAPEUTA BIELSKO-BIAŁA ANNA KUPIEC

  Polska

  Psychoterapeuta Bielsko-Biała Anna Kupiec. tel 609048100. Jako terapeuta pracuję w nurcie psychoterapii rodzinnej - systemowej, która patrzy na człowieka poprzez kontekst rodziny, w której się wychował, przekazów rodzinnych, zasobów i deficytów, które w niej nabył, oraz terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach - terapii, która wzmacnia zasoby, odkrywa ukryty potencjał, który jest niezbędny do odnajdywania szczęścia i zadowolenia z własnego życia, które potrafimy kreować samodzielnie. Uczy radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi i nadane w życiu cele. W skład oferty wchodzi psychoterapia indywidualna, rodzin, par i psychoterapia grupowa. Oferta skierowana do osób doświadczających: depresji, nerwicy, zaburzeń zachowania i nastroju, problemów w związkach, problemów z odżywianiem, straty bliskich osób, zaburzeń psychosomatycznych, poszukujących sensu i znaczenia życia, zastanawiających się nad swoją duchowością i wartościami w życiu oraz ze wszystkimi, którzy chcą po prostu porozmawiać.

 2. STUDIO KOSMETYCZNE BELLAESTETICA

  Polska

  Piękna i zdrowa skóra jest marzeniem każdej kobiety. Realizacja tego celu stanie się o wiele łatwiejsza, gdy skorzystacie Państwo z przygotowanej przez nas oferty usług kosmetycznych. Jesteśmy doświadczonymi fachowcami specjalizującymi się w przeprowadzaniu wysokiej jakości zabiegów pielęgnacyjnych na ciało. W codziennej pracy korzystamy z najnowszych technologii, które gwarantują doskonałe efekty. Zajmujemy się przeprowadzaniem nowoczesnych zabiegów laserowych. W oparciu o technologię laserową skutecznie usuwamy trądzik pospolity i różowaty. Oferta obejmuje także usługi liftingu wykonywanego tą metodą. W naszym studio panuje miła atmosfera. Jest to miejsce w którym można się odprężyć i zapomnieć o problemach. Przygotowaliśmy również bogatą ofertę peelingów. U nas można skorzystać z peelingu: kawitacyjnego, migdałowego, glikolowego, pirogronowego lub peelingu wykonywanego za pomocą kwasu mlekowego. Proponujemy też mikrodermabrazję korundową świetnie sprawdzającej się w przypadku rozstępów, przebarwień czy blizn po trądzikowych. Oferujemy całą gamę zabiegów na brzuch, uda i pośladki. W ramach naszej działalności usuwamy rozstępy i wszelkiego rodzaju przebarwienia, przekłuwamy uszy oraz wykonujemy depilacje woskiem. Umożliwiamy też skorzystanie z masażu twarzy i makijażu okolicznościowego.

 3. SPA&BEAUTY SALON-KOSMETYKA PROFESJONALNA BEATA KUCHARSKA

  Polska

  Zajmujemy się także wykonawstwem masaży ujędrniających, nawilżających i odprężających. Oferujemy aroma terapeutyczny masaż szyi, twarzy i dekoltu. Niezwykle relaksująco działa też masaż stóp. Zapach naturalnych olejków przeniesie się w świat harmonii. Moc aromaterapii korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Nałożymy też różaną maskę na ciało oraz algową na twarz. Wykonujemy również dermo-masaż. Ma on działanie lecznicze. Usprawnia krążenie, eliminuje toksyny z organizmu i uaktywnia rozkład tłuszczu, co wpływa na redukcję cellulitu. Skóra jest odbudowana i odżywiona. Wykonujemy też Body Detox Slim na brzuch, pośladki i uda. Ta metoda wyszczuplenia i drenażu jest całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna. Skutecznie zwalcza oba rodzaje cellulitu, retencję i obrzęki brzucha. Modeluje sylwetkę i wyraźnie zmniejsza obwód talii. Przeprowadzamy zabiegi kosmetyczne. Stylizujemy brwi i rzęsy, a także je zagęszczamy i farbujemy henną. Podejmujemy się depilacji laserowej lub woskiem. U nas skutecznie pozbędziesz się niechcianego i zbędnego owłosienia. Zajmujemy się też manicure oraz pedicure.

 4. ECZO

  Polska

  W naszym gabinecie okulistycznym, zlokalizowanym w samej Warszawie, ka? dy mo? e zadba? o swoje zdrowie, dbaj? c o zdrowie swoich oczu. Nasz okulista potrafi profesjonalnie zaj? ? si? ka? dym przypadkiem, nawet tym najtrudniejszym. Jego specjalno? ci? jest specjalistyczne badanie wzroku, dzi? ki któremu mo? na dok? adniej przyjrze? si? konkretnej wadzie oczu lub innym ich schorzeniom. W naszym gabinecie pozwalamy pacjentom tak? e na przeprowadzanie usg oka. Zajmujemy si? oczami na wiele sposobów, pozwalaj? c ludziom na odzyskanie pe? nego zdrowia.

 5. RATOWNICTWO I EDUKACJA

  Polska

  Jesteśmy firmą działającą na rynku usług medycznych od 2006r. Nasza kadra to doświadczeni ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarze na co dzień pracujący w pogotowiu ratunkowym, lotniczym pogotowiu ratunkowym, szpitalnych oddziałach ratunkowych oraz oddziałach intensywnej terapii. Marka „Ratownictwo i Edukacja” daje naszym klientom nowe możliwości. Głównym celem jest zapewnienie maksymalnej satysfakcji i jakości usług a także stworzenie poczucia bezpieczeństwa. Stawiamy na profesjonalizm i w pełni wykorzystanie naszego doświadczenia w dziedzinie kursów pierwszej pomocy, zabezpieczenia medycznego imprez i długodystansowego transportu medycznego. Zapewniamy pełną satysfakcję i bezpieczeństwo.

 6. STYLE FACTORY

  Polska

  Masz trudną cerę i ciężko Ci dobrać dobre dla niej środki pielęgnujące? Nie masz pojęcia które produkty najlepiej dopieszczą Twoje włosy i ciało? Postaw na ofertę sklepu Wyczesani i pozwól się zachwycić skutecznością naszych produktów. Odnajdziesz u nas nie tylko produkty do pielęgnowania, czy również całą gamę preparatów, służących do stylizacji fryzur, w tym między innymi gumy, żele, czy lakiery, jak także produkty, potrzebne do koloryzacji włosów. Podaruj sobie uczucie zniewalającego piękna, o które najwłaściwiej zadbasz, stosując produkty dostępne na stronie wyczesani.com.

 7. ATELIER METAMORFOZ

  Polska

  Gabinet Medycyny Estetycznej Atelier Metamorfoz oferuje profesjonalne zabiegi na twarz i ciało oraz przedłużanie włosów w Poznaniu. Pracownicy wykorzystują nowoczesne metody o dużej skuteczności, które są bezpieczne dla naturalnej struktury włosa i dają naturalny efekt. Najczęściej polecana jest metoda kanapkowa. W celu ustalenia szczegółów i wskazań do wykonania zabiegu wystarczy nawiązać kontakt z salonem. Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i dla każdego wypracują indywidualne rozwiązania. W ofercie znajduje się także prostowanie włosów keratyną. Pozwala na uzyskanie gładkiej, lśniącej fryzury i rozwiązanie problemu puszących się kosmyków. Szczególnie polecane jest dla właścicielek loków i kobiet, które zmagają się z kruchymi, niesfornymi włosami trudnymi w codziennej stylizacji. Gabinet zapewnia atrakcyjny cennik i pozytywną atmosferę współpracy. Jego specjalizacją jest nanoplastia i zagęszczanie włosów. Współczesna medycyna estetyczna daje bardzo wiele możliwości i stwarza doskonałe warunki dla osób, które w mało inwazyjny sposób chcą poprawić swój wygląd i samopoczucie.

 8. GABINET PSYCHOTERAPII MAŁGORZATA SZULC

  Polska

  Choroba na tle psychicznym takie jak depresja, niepokoje bądź cierpienie po stracie osoby bliskiej prowadzi niejednokrotnie do zmiany sposobu życia, do utraty dobrych więzi z żoną, bliskimi, do zaniedbań w pracy. Tracimy to co najistotniejsze czyli szczęście i sposobność satysfakcji. Z każdej dolegliwości jak i te te przedstawione możemy jednak leczyć u stosownych lekarzy. Psycholog Małgorzata Szulc dysponuje bardzo dużym doświadczeniem częstymi kursami, certyfikatami a także odbytymi studiami o charakterze psychologi stosowanej. Do działania stosuje różne techniki, staram się być elastyczna i dobrać tą, która będzie wyjątkowo pomocna w konkretnej okoliczności. Jeżeli masz problem, wiedz że dobrze wybrana metoda leczenia może Ci pomóc a Twoje życie powinno wrócić do codzienności.

 9. DERMATOLOG BYDGOSZCZ MACIEJEWSKA

  Polska

  Dermatolog Bydgoszcz Maciejewska to specjalistyczne centrum dermatologiczne mieszczące się w Bydgoszczy. Prowadzi je lekarz n. med. dermatolog Joanna Maciejewska. Lekarz specjalizuje się w trudnych przypadkach chorób dermatologicznych, skóry. Przyjmuje pacjentów z objawami chorób skóry i oferuje leczenie w zakresie: dermatologia kliniczna dermatoskopia trichoskopia choroby przenoszone drogą płciową dermatologia zabiegowa dermatologia estetyczna dermatologia laserowa Lekarz dermatolog prowadzi blog obejmujący popularne zagadnienia dermatologiczne i wyjaśnia jak samemu można się badać i diagnozować czy potrzebna jest interwencja lekarza. Ukazały się już artykuły m.in. o zabiegach ulthera, trądziku pospolitym, czy promieniowaniu uv, gdzie opowiada jak można bezpiecznie się opalać i co może się stać, kiedy zapomnimy o chorobach skóry i wpływie słońca.

 10. CENTRUM MEDYCZNE KLARA

  Polska

  Centrum Medyczne Klara to odpowied? dla osób, potrzebuj? cych specjalistycznej opieki medycznej. Jeste? my nowoczesnym o? rodkiem, ? wiadcz? cym kompleksowe us? ugi z zakresu ambulatoryjnej opieki zdrowotnej oraz ca? odobowej opieki szpitalnej. Jako jedna z niewielu placówek w naszym kraju, mamy w ofercie eksperymentalne metody leczenia schodze? neurologicznych oraz okulistycznych. Posiadamy tak? e innowacyjne urz? dzenie systemu NanoKnife IRE, wykorzystywane w terapii niektórych nowotworów. Du? ? wag? przyk? adamy do starannej diagnostyki oraz kompleksowo? ci dzia? a? .

Filtry

Wyniki dla

Usługi zdrowotne - Import eksport

Liczba wyników

1341 przedsiębiorstwa