• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • usługi odwiertów

Wyniki dla

Usługi odwiertów - Import eksport

 1. ZIPP INDUSTRIES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZIPP INDUSTRIES GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 2. RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Usługi odwiertów, administracja robót publicznych, maszyny i wyposażenie do sondowania, Usługi odwiertów, i instalacje do wiercenia studni wodnych. Ma siedzibę w Santarcangelo Di Romagna, Włochy.

 3. BÜRO FÜR GEOTECHNIK (BFG) MICHAEL BECHTOLD

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BÜRO FÜR GEOTECHNIK (BFG) MICHAEL BECHTOLD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

 4. CALDA. ODWIERTY GEOTERMALNE

  Polska

  Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest wykonywanie odwiertów pionowych dla dolnych źródeł pomp ciepła oraz wiercenie studni głębinowych. Dysponujemy nowoczesną wiertnicą, która dzięki swoim małym gabarytom jest w stanie wjechać na praktycznie każdą działkę na którą możliwy jest wjazd samochodem osobowym. Nasza wiertnica posiada system zamkniętego obiegu płuczki co pozwala na wykonanie odwiertów na zagospodarowanej już działce nie niszcząc istniejących drzew i roślin. Jesteśmy przygotowani do wiercenia otworów do głębokość 120 m.

 5. INSTEKO

  Polska

  Na stronie internetowej przedsiębiorstwa Insteko znajdą państwo ofertę oraz cennik wykonywanych usług. W ofercie produktów odnajdą państwo m.in: pompy ciepła, odwierty geotermalne, wiercenie studni. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia witryny i zaznajomienia się z ofertą.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIETER HÄSELBARTH E.K.

  Niemcy

  Firma DIETER HÄSELBARTH E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Kretzschau, Niemcy.

 2. BARTOLINI ROBERTO & ANDREA S.N.C.

  Włochy

  Firma BARTOLINI ROBERTO & ANDREA S.N.C., roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, usuwanie azbestu, deratyzacja, Roboty studniarskie, i pompy elektryczne zanurzane. Ma siedzibę w Follonica, Włochy.

 3. MAGER BRUNNEN UND PUMPENSERVICE

  Niemcy

  Firma MAGER BRUNNEN UND PUMPENSERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Mörfelden-Walldorf, Niemcy.

 4. BRUNNENBAU SCHAB

  Niemcy

  Firma BRUNNENBAU SCHAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Wilhelmsdorf, Niemcy.

 5. HETTMANNSPERGER BOHRGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma HETTMANNSPERGER BOHRGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Ötigheim, Niemcy.

 1. BRUNNENBOHR TEAM NORD

  Niemcy

  Firma BRUNNENBOHR TEAM NORD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Meine, Niemcy.

 2. AQUA DEWULF

  Belgia

  Firma AQUA DEWULF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Usługi odwiertów, Pompy, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Usługi odwiertów, Pompy, i water purification and treatment. Ma siedzibę w Loppem, Belgia.

 1. APER-VERMEULEN

  Belgia

  Firma APER-VERMEULEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Usługi odwiertów, Pompy, Roboty studniarskie, Usługi odwiertów, i Pompy. Ma siedzibę w Lichtervelde, Belgia.

 2. SC N&A TRADE SRL

  Rumunia

  Firma SC N&A TRADE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, Usługi nadzorowania wierceń, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, i Usługi nadzorowania wierceń. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 3. FRATELLI MOLÈ S.R.L.

  Włochy

  Firma FRATELLI MOLÈ S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Chiaramonte Gulfi, Włochy.

 4. AMCAL

  Belgia

  Firma AMCAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki pneumatyczne, Usługi odwiertów, Wiertarki pneumatyczne, pompy, Usługi odwiertów, i instalacja pomp. Ma siedzibę w Lichtervelde, Belgia.

 5. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumunia

  Firma FORAJE PUTURI FORAMAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, Usługi utrzymania odwiertów, Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, i Usługi utrzymania odwiertów. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 6. YOUCOND

  Włochy

  Firma YOUCOND, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dezynfekcja i sterylizacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Usługi odwiertów, Usługi zarządzania komputerowymi ułatwieniami, usługi z zakresu oczyszczania dla potrzeb współwłasności, Usługi odwiertów, i instalacja anteny zbiorczej. Ma siedzibę w Tivoli, Włochy.

 7. TIPFOR SRL

  Rumunia

  Firma TIPFOR SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze, Automatyczne dystrybutory wody, Geotermika - instalacje, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze, Automatyczne dystrybutory wody, Geotermika - instalacje, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 8. SANA FONDATIONS

  Belgia

  Firma SANA FONDATIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze, Usługi wiertnicze, i Geothermics. Ma siedzibę w Naninne, Belgia.

 1. KOSUN

  Chiny

  Firma KOSUN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Xi'an, Chiny.

 2. AVSDRILL

  Portugalia

  Firma AVSDRILL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Usługi odwiertów, Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, Usługi odwiertów, i Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 3. WERNER STUCKMANN GMBH

  Niemcy

  Firma WERNER STUCKMANN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Werl, Niemcy.

 4. BAOJI YUANHENG OILFIELD EQUIPMENT CO. LTD

  Chiny

  Firma BAOJI YUANHENG OILFIELD EQUIPMENT CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Baoji, Chiny.

 5. EDIL PALI SOC. COOP.

  Włochy

  Firma EDIL PALI SOC. COOP., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Jest również obecna w dziedzinach przebijanie, wiercenie i drążenie studzien, konserwacja studni artezyjskich, studnie zodne do użytku prywatnego, i studnie wodne do użytku przemysłowego. Ma siedzibę w Ceccano, Włochy.

 6. QINGDAO WONTIDE CO.,LTD.

  Chiny

  Firma QINGDAO WONTIDE CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Jest również obecna w dziedzinach Pompowanie szybów wiertniczych. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 7. GEOCIPO S.R.L.

  Włochy

  Firma GEOCIPO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Solbiate Con Cagno, Włochy.

 8. MERIDIONAL CARPENTERIA SRL

  Włochy

  Firma MERIDIONAL CARPENTERIA SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje metalowe. Ma siedzibę w Orta Nova, Włochy.

 9. SOIL TEST S.R.L.

  Włochy

  Firma SOIL TEST S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przybrzeżne usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 10. SANNA MARIO E VENTURI S.N.C.

  Włochy

  Firma SANNA MARIO E VENTURI S.N.C., roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Alghero, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo